Hoşgeldiniz!

altı

Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 00:36
Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 114.933 izlenme - 6 yıl önce Avustralya'da Tegan Portener isimli genç bir kadın, trende uyuklarken etek altı görüntülerinin çekildiğini fark edince ilginç bir yönteme başvurdu. Etek altı görüntülerini çeken sapığı, suçüstü yakalayarak onu kameraya aldı.
Flaşı Açık Unutan Etek Altı Sapığı 00:40
Flaşı Açık Unutan Etek Altı Sapığı 42.898 izlenme - 4 yıl önce Telefonda görüşme yapıyormuş gibi davranan bu sapık adam bir kaç basamak üstte oturan mini etekli bir bayanı gözüne kestirir. Fakat telefonun flaşının açık olduğunu unutur.
Hangi Tayt Daha Güzel Yarışması 04:06
Hangi Tayt Daha Güzel Yarışması 53.990 izlenme - 5 yıl önce Evet Beyler, videomuzda 2017 yaz sezonunda caddelerde, sokaklarda, güzel güzel hatunlarda görmeyi dilediğimiz tayt modelleri için 10 farklı model mevcut. Herkes hangi modeli daha çok sevdiğini yazsın, yazılı ise artılasın ve kendi yorumunu yapsın. sonuçları hep birlikte görelim. İlk Model - Animals - 0:40 İkinci Model - Comic book - 0:55 üçüncü Model - Britain - 1:25 Dördüncü Model - Panther - 1:50 Beşinci Model - Character - 2:09 Altıncı Model - Striped - 2:20 Yedinci Model - Black - 2:35 Sekizinci Model- Circular - 2:52 Dokuzuncu Model- Sky - 3:20 Onuncu Model - Bright black- 3:40 Değerli vaktinizi hatunun hesabını arayarak harcamanızı istemiyorum, o yüzden : INSTAGRAM- vantoee EMAIL- emmajonesyt@gmail.com Veeee Eğlence Başlasın...
Çalışma Arkadaşının Etek Altına Bakan Sapık 00:31
Çalışma Arkadaşının Etek Altına Bakan Sapık 20.179 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayarın kamerasını koli bandı ile ayakkabısına sabitleyen sapık yan masada oturan bayan mesai arkadaşının etek altı görüntüsünü monitörden izlemek ister fakat iyi görüntü yakalamak için çok eğilen sapık adam g.tünün üzerine oturur.
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 06:27
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 72.216 izlenme - 9 yıl önce Need for speed için hazırlanmış Ken Block 6 videosu
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 00:22
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 37.646 izlenme - 6 yıl önce Asansör bekleyen bir kadın sapığın tacizine uğradı. Sapık ilk önce eğilip dikizledi ama bu ona yetmedi.
Bakmaya Doyamayan Sapık Çinli 00:32
Bakmaya Doyamayan Sapık Çinli 12.983 izlenme - 4 yıl önce Çin'de bir alışveriş merkezinde mini etekli bir kadın sapık bir adam tarafından defalarca tacize uğradı. Kadının eteğinin altından defalarca bakan adam resmen bakmaya doyamadı.
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 00:59
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 26.495 izlenme - 7 yıl önce Bildiğim gibi bu sitede Skyler'i seven yok ama yine de göz alıcı bir Milf ablamız kendisi. Walter'ın manyama belirtilerini daha yeni yeni gösterdiği ilk sezondan bir kesit. Reyiz abazanlığına yenik düşüp masa altı işlere girişiyor.
En Güzel Aşk Şarkilari - 6 - 10:39
En Güzel Aşk Şarkilari - 6 - 22.866 izlenme - 13 yıl önce en güzel aşk Şarkilari cİx kral devam edİyoruz İyİ dİnlemeler
Alti Evliya Üstü Eşkiya Burasi Bursa 02:50
Alti Evliya Üstü Eşkiya Burasi Bursa 30.996 izlenme - 13 yıl önce texas alti evlİya üstü eŞkİya burasi bursa
Fatih Yeşilyurt (Senle Açamam) 05:00
Fatih Yeşilyurt (Senle Açamam) 50.514 izlenme - 13 yıl önce eğerki damar dinliyorsanız bu adamın şarkısını anlayabilirsiniz
Metehan - Yaşıyorum 02:34
Metehan - Yaşıyorum 10.132 izlenme - 6 yıl önce Twitter hesabımız ---- https://twitter.com/aumuzik Facebook hesabımız ---- https://www.facebook.com/aumuzik34 https://www.facebook.com/Meteozcn34
Su Altında Cambazlık Yapan Dalgıç 01:00
Su Altında Cambazlık Yapan Dalgıç 3.724 izlenme - 2 yıl önce Yıllardır dalgıç rehberliği yapan adam farklı bir yeteneğe imza atmak istemiş ve su altında gerilen ipin üzerinde yürümüş.
Metehan - Çocukluğum 02:51
Metehan - Çocukluğum 10.557 izlenme - 6 yıl önce Kayıt : Altı Üstü Müzik MixMastering : Metehan Tasarım : Soul Graphic Twitter hesabımız ---- https://twitter.com/aumuzik Facebook hesabımız ---- https://www.facebook.com/aumuzik34 Metehan https://www.facebook.com/Meteozcn34 SÖZLER; 1.VERSE Aynı yolun sokaklarında büyümüş binalar Bu görğnmeyen gökyüzünde arşa çıkar travma Öncesinde günde 5 kere mahalle maçı fakat Şimdi Mete'nin kafasından dökülmüş saçı Akla gelir küçükken yediğin baba tokatları Geçim kavgasında adam nasıl kızıp kin tutarım Bir bisiklet istemiştim küçüklüğün hatırası Şimdi istediğim küçüklükte kalmaktı . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . tıkanmıştı nefes Fakat hiç bir zaman top peşinde kırılmadı heves Uyandığım bir sabahta ilk ölümle karşılaştım Çünkü kuşuma mezar oldu kafes Bir depremin etkisiyle herkes aynı tarlada Çadır kurup yaşadık emanetiz Allah'a Bi yağmurun damlasıyla uyanmıştım annem Dedi sıkı giyin gidiyoruz okula NAKARAT Kafamda binbir soru var Bu sorulardan daha zoru var Çocukluğuna bir adım at ama Adımlarında bir sonu var 2.VERSE İlk kavgam, tekme tokat dayak yedim Yinede kırılmadım hayat dedim olur dedim bütün Büyüklerim gülüp bana geçer dedi Bende aksini düşüp daha fazla içerledim Çelik çomak oyanamaktan yorulmamıştım Aksam saatinde saklambaç oynayarak Bildiğiniz bütün çömekleri patlatırdık Bizim bildiğimiz bitek üç kağıt buydu İlk sigara içtiğimde korkuyordum anam babam Öğrenirdi eve girmiyordum Bakkaldan sakız alıp çiğniyordum Kokusu gittiğinden emin olduğumda eve giriyorum Eminimki bu duyduğun senin çocukluğun Biliyorum bu yollarda uçurtmalar uçurdun İpi koptuğunda hayallerini unuttun Topun patladıysa parasızlık sorundu
Sahte Rakı Mağduru Samimi Dayı 03:36
Sahte Rakı Mağduru Samimi Dayı 10.203 izlenme - 5 yıl önce 70 lik Yeni Rakı Kıbrıs'ta 30 tl, Türkiye'de 90 tl. Kıbrıs'a da buradan gidiyor. Vergiler 10 yıl önceki gibi olsa, insanlar kaçak içki, sahte içki gibi şeylere bulaşmasa çok iyi olurdu. Son yıllarda alkoldeki yüksek vergilerden dolayı gençler bira için para bulamayıp önce esrar içmeye başlıyor, daha sonra ise bonzai gibi ölümcül sentetik uyuşturucuya geçiş yapıyorlar, yaşlılar ise sahte rakıya. Umarım bu vergi sorunu düzelir. Ne var yani yaşlılar akşam eve gidince eski yıllardaki gibi 35 liğini açsa televizyon başında keyiflense, genler buz gibi birasını açıp arkadaşlarıyla zaman geçirse.
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 11.659 izlenme - 5 yıl önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Efkan Şeşen Dokuz Altı Yolları 04:46
Efkan Şeşen Dokuz Altı Yolları 10.613 izlenme - 12 yıl önce
60 Yaşında Tam Ekipmanla Etek Altını Röntgenlemek 01:39
60 Yaşında Tam Ekipmanla Etek Altını Röntgenlemek 12.073 izlenme - 8 yıl önce Tabuta bir osuruk borcu kalmış amcamızın siyah poşetin içine zula yaptığı kamera ile İstiklal Caddesinde kadınlara yaklaşmasından şüphelenen güven timleri harekete geçmiş ve amcamızın bilgisayarında yeni upskirt dosyaları oluşturmasını şimdilik engellemiştir. Videonun sonunda düzeneği görünce amcanın teknik zekasına hayran kalmamak elde değil.
Eşek Kırparken Dikkat Edilecek Hususlar & Eşek Altı Tıraşı 02:42
Eşek Kırparken Dikkat Edilecek Hususlar & Eşek Altı Tıraşı 2.972 izlenme - 3 yıl önce Bir eşeği silmeye karar verdiyseniz bunu yapmanın kolay yolları var. Eşeğin etek altı traşını izliyoruz efenim...
Kız Kulesi'nin Altına Dalış Yapmak 34:22
Kız Kulesi'nin Altına Dalış Yapmak 4.328 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda İstanbul'un simgelerinden kız kulesinin altına suya dalış yapıyoruz.
Koltuk Altı Kıllarını Ördüren Hatun 00:21
Koltuk Altı Kıllarını Ördüren Hatun 4.136 izlenme - 3 yıl önce Farklılık arayan hatunlardan biri koltuk altı kıllarını hiç almadan uzatmış ve onları ördürmeye karar vermiş. İlginç bir görüntü ortaya çıkmış.
batman kozluk  ilçesi 05:42
batman kozluk ilçesi 15.241 izlenme - 13 yıl önce batman kozluk ilçesi kozluk kaymakamlığı,kozluk turizim yeraltı zenginlikleri
Su Altında Kola Açmak 00:13
Su Altında Kola Açmak 760 izlenme - 8 ay önce İlginç bir denemeye imza atmak isteyen adam elindeki su şişesini havuzun dibinde açmış. Ortaya bu görüntüler çıkmış.
Türkiyenin Gururu Sat Ve Sas Komandoları 01:42
Türkiyenin Gururu Sat Ve Sas Komandoları 14.705 izlenme - 13 yıl önce türk askeri
Altı Gün Yedi Gece (Six Days Seven Nights) Fragmanı 02:17
Altı Gün Yedi Gece (Six Days Seven Nights) Fragmanı 13.073 izlenme - 8 yıl önce Biri evli bir erkek, diğeri ise evlilik hazırlığı içinde olan bir kadının uçakla adaya düştükten sonra başlarından geçen macera ve aşk öyküsünü anlatan çok güzel bir film.
Okay Temiz - Deniz Altı Rüzgarları (Orijinal Plak Kayıt) 04:58
Okay Temiz - Deniz Altı Rüzgarları (Orijinal Plak Kayıt) 8.034 izlenme - 5 yıl önce
Gta San Andreas Deniz Altı 01:01
Gta San Andreas Deniz Altı 8.611 izlenme - 10 yıl önce Gta ' nın Tek Deniz Altı İste Buyrun Bilmeyenler Baksın
9 Canlı Çocuk 01:16
9 Canlı Çocuk 6.303 izlenme - 7 yıl önce Malum olayda aracın altında kalan çocuk hastanede tedavi altındaymış. Kalıcı bir hasarı da yokmuş galiba.
Metroda Etek Altı Görüntü Çeken Sapık Çinli 00:51
Metroda Etek Altı Görüntü Çeken Sapık Çinli 4.848 izlenme - 5 yıl önce Metroda sapık Çinli aklı sıra kolunu dinlendirip kızın etek altı videosunu çekiyor. bu sapık Çinliyi ifşa ediyoruz.
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 03:05
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 8.222 izlenme - 6 yıl önce Sokağa çıkıp erkek kadın fark etmeden yanlarına yaklaşan bu genç, yabancı insanlara ilginç bir teklifte bulunur. Koltuk altınızı koklayabilir miyim?