Hoşgeldiniz!

altı

Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 00:36
Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 115.103 izlenme - 8 yıl önce Avustralya'da Tegan Portener isimli genç bir kadın, trende uyuklarken etek altı görüntülerinin çekildiğini fark edince ilginç bir yönteme başvurdu. Etek altı görüntülerini çeken sapığı, suçüstü yakalayarak onu kameraya aldı.
Flaşı Açık Unutan Etek Altı Sapığı 00:40
Flaşı Açık Unutan Etek Altı Sapığı 43.108 izlenme - 5 yıl önce Telefonda görüşme yapıyormuş gibi davranan bu sapık adam bir kaç basamak üstte oturan mini etekli bir bayanı gözüne kestirir. Fakat telefonun flaşının açık olduğunu unutur.
Altı Parmaklı Adam 00:43
Altı Parmaklı Adam 5.238 izlenme - 6 ay önce Çok parmaklılık olarak bilinen, bilimsel adıyla polidaktili, özellikle insanlarda, köpeklerde ve kedilerde görülen doğuştan gelen bir genetik bozukluktur. Parmakların, normal sayısından fazla oluşması durumudur.
Hangi Tayt Daha Güzel Yarışması 04:06
Hangi Tayt Daha Güzel Yarışması 54.377 izlenme - 7 yıl önce Evet Beyler, videomuzda 2017 yaz sezonunda caddelerde, sokaklarda, güzel güzel hatunlarda görmeyi dilediğimiz tayt modelleri için 10 farklı model mevcut. Herkes hangi modeli daha çok sevdiğini yazsın, yazılı ise artılasın ve kendi yorumunu yapsın. sonuçları hep birlikte görelim. İlk Model - Animals - 0:40 İkinci Model - Comic book - 0:55 üçüncü Model - Britain - 1:25 Dördüncü Model - Panther - 1:50 Beşinci Model - Character - 2:09 Altıncı Model - Striped - 2:20 Yedinci Model - Black - 2:35 Sekizinci Model- Circular - 2:52 Dokuzuncu Model- Sky - 3:20 Onuncu Model - Bright black- 3:40 Değerli vaktinizi hatunun hesabını arayarak harcamanızı istemiyorum, o yüzden : INSTAGRAM- vantoee EMAIL- emmajonesyt@gmail.com Veeee Eğlence Başlasın...
Çalışma Arkadaşının Etek Altına Bakan Sapık 00:31
Çalışma Arkadaşının Etek Altına Bakan Sapık 20.304 izlenme - 5 yıl önce Bilgisayarın kamerasını koli bandı ile ayakkabısına sabitleyen sapık yan masada oturan bayan mesai arkadaşının etek altı görüntüsünü monitörden izlemek ister fakat iyi görüntü yakalamak için çok eğilen sapık adam g.tünün üzerine oturur.
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 06:27
Ken Block Gymkhana 6 - Need For Speed 72.262 izlenme - 10 yıl önce Need for speed için hazırlanmış Ken Block 6 videosu
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 00:22
Etek Altı Sapığının Bakmakla Yetinmemesi 37.843 izlenme - 7 yıl önce Asansör bekleyen bir kadın sapığın tacizine uğradı. Sapık ilk önce eğilip dikizledi ama bu ona yetmedi.
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 00:59
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 32.240 izlenme - 8 yıl önce Bildiğim gibi bu sitede Skyler'i seven yok ama yine de göz alıcı bir Milf ablamız kendisi. Walter'ın manyama belirtilerini daha yeni yeni gösterdiği ilk sezondan bir kesit. Reyiz abazanlığına yenik düşüp masa altı işlere girişiyor.
Bakmaya Doyamayan Sapık Çinli 00:32
Bakmaya Doyamayan Sapık Çinli 12.991 izlenme - 5 yıl önce Çin'de bir alışveriş merkezinde mini etekli bir kadın sapık bir adam tarafından defalarca tacize uğradı. Kadının eteğinin altından defalarca bakan adam resmen bakmaya doyamadı.
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 13.501 izlenme - 6 yıl önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Sahte Rakı Mağduru Samimi Dayı 03:36
Sahte Rakı Mağduru Samimi Dayı 10.219 izlenme - 7 yıl önce 70 lik Yeni Rakı Kıbrıs'ta 30 tl, Türkiye'de 90 tl. Kıbrıs'a da buradan gidiyor. Vergiler 10 yıl önceki gibi olsa, insanlar kaçak içki, sahte içki gibi şeylere bulaşmasa çok iyi olurdu. Son yıllarda alkoldeki yüksek vergilerden dolayı gençler bira için para bulamayıp önce esrar içmeye başlıyor, daha sonra ise bonzai gibi ölümcül sentetik uyuşturucuya geçiş yapıyorlar, yaşlılar ise sahte rakıya. Umarım bu vergi sorunu düzelir. Ne var yani yaşlılar akşam eve gidince eski yıllardaki gibi 35 liğini açsa televizyon başında keyiflense, genler buz gibi birasını açıp arkadaşlarıyla zaman geçirse.
Su Altında Cambazlık Yapan Dalgıç 01:00
Su Altında Cambazlık Yapan Dalgıç 3.728 izlenme - 4 yıl önce Yıllardır dalgıç rehberliği yapan adam farklı bir yeteneğe imza atmak istemiş ve su altında gerilen ipin üzerinde yürümüş.
Su Altında Yumurta Kırmak 00:58
Su Altında Yumurta Kırmak 549 izlenme - 6 ay önce Su altında yumurta kırmak. Suyun altında yumurta kırılarak yapılan gösteri izleyenleri hayrete düşürdü. İşte o görüntüler.
Metroda Etek Altı Görüntü Çeken Sapık Çinli 00:51
Metroda Etek Altı Görüntü Çeken Sapık Çinli 6.922 izlenme - 7 yıl önce Metroda sapık Çinli aklı sıra kolunu dinlendirip kızın etek altı videosunu çekiyor. bu sapık Çinliyi ifşa ediyoruz.
batman kozluk  ilçesi 05:42
batman kozluk ilçesi 15.254 izlenme - 15 yıl önce batman kozluk ilçesi kozluk kaymakamlığı,kozluk turizim yeraltı zenginlikleri
Türkiyenin Gururu Sat Ve Sas Komandoları 01:42
Türkiyenin Gururu Sat Ve Sas Komandoları 14.711 izlenme - 14 yıl önce türk askeri
Eşek Kırparken Dikkat Edilecek Hususlar & Eşek Altı Tıraşı 02:42
Eşek Kırparken Dikkat Edilecek Hususlar & Eşek Altı Tıraşı 3.009 izlenme - 4 yıl önce Bir eşeği silmeye karar verdiyseniz bunu yapmanın kolay yolları var. Eşeğin etek altı traşını izliyoruz efenim...
Koltuk Altı Kıllarını Ördüren Hatun 00:21
Koltuk Altı Kıllarını Ördüren Hatun 4.409 izlenme - 5 yıl önce Farklılık arayan hatunlardan biri koltuk altı kıllarını hiç almadan uzatmış ve onları ördürmeye karar vermiş. İlginç bir görüntü ortaya çıkmış.
Koltuk Altı Kılı Modası 03:49
Koltuk Altı Kılı Modası 5.882 izlenme - 8 yıl önce Madonna’nın aylar önce koltuk altı tüylerini uzatarak “moda” haline getirdiği bu durum, şimdi “hair selfie” trendine dönüştü ve artık rengarenk karşımıza çıkmaya başladı. Aşağıda, bu modaya uymuş bazı hanım kızlarımızı görüyoruz.
Gta San Andreas Deniz Altı 01:01
Gta San Andreas Deniz Altı 8.621 izlenme - 12 yıl önce Gta ' nın Tek Deniz Altı İste Buyrun Bilmeyenler Baksın
Koltuk Altı Teriyle Mücadele Timi 00:12
Koltuk Altı Teriyle Mücadele Timi 4.268 izlenme - 4 yıl önce Bir mekanda kalabalık bir şekilde tuvalete giden kızlardan biri koltuk altının çok terlediğinden şikayet edince arkadaşları yarımcı olmak istemiş.
Kız Kulesi'nin Altına Dalış Yapmak 34:22
Kız Kulesi'nin Altına Dalış Yapmak 4.526 izlenme - 4 yıl önce Bu videomuzda İstanbul'un simgelerinden kız kulesinin altına suya dalış yapıyoruz.
9 Canlı Çocuk 01:16
9 Canlı Çocuk 6.306 izlenme - 8 yıl önce Malum olayda aracın altında kalan çocuk hastanede tedavi altındaymış. Kalıcı bir hasarı da yokmuş galiba.
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 03:05
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 8.552 izlenme - 8 yıl önce Sokağa çıkıp erkek kadın fark etmeden yanlarına yaklaşan bu genç, yabancı insanlara ilginç bir teklifte bulunur. Koltuk altınızı koklayabilir miyim?
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 00:30
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 5.484 izlenme - 6 yıl önce Canlı yayın programında koltuk altı kıllarını gösteriyor.Her halde bütün kardeşleri erkek olmalı tek kız olmalı muhtemelen
Adnan Orhan - Galanın Altı Tandır 04:51
Adnan Orhan - Galanın Altı Tandır 144 izlenme - 2 ay önce Adnan Orhan'ın, Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan "Galanın Altı Tandır" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Anonim Düzenleme: Kenan İlgen Yönetmen: Feyzullah Yıldırım "Galanın Altı Tandır" şarkı sözleri ile Galanın altı tandır Yandır Allah'ım Yandır Beni Bir Çift Kuş Eyle Yârin Göğsüne Kondur Hele hele İşine Yandım altın Dişine Bileydim Ayrılık Var Hiç Düşmezdim Peşine Galadan İniş mi Olur Ham Demir Gümüş‘mü olur Akşamdan Söz Verip de Sabahtan Dönüş ‘mü olur Çini tabakta bal var Oğlan anama yalvar Eğer anam vermezse El aç Allaha yalvar oğlan
Çizgi film - Kamyonları sayıyoruz (Okul öncesi eğitim çizgi filmleri) 02:32
Çizgi film - Kamyonları sayıyoruz (Okul öncesi eğitim çizgi filmleri) 13.021 izlenme - 8 yıl önce Haydi çocuklar bu sefer kamyonları sayalım ve 10a kadar sayıları öğrenelim Bebetürk ün yaratmış olduğu okul öncesi eğitim kalitesi bebeklere ve çocuklara bilgi varlığı sunuyor.Çok değerli varlıklarımız etrafındaki kavram ve nesneleri bebeturkten aldığı bilgi desteğiyle öğrenebilir.
Ormanda Tomruk Yüklerken 02:39
Ormanda Tomruk Yüklerken 5.706 izlenme - 11 yıl önce Mersin Bozyazı Karaisalı köyü ormanları.
Su Altında Moonwalk Yapan Kadın 00:09
Su Altında Moonwalk Yapan Kadın 858 izlenme - 1 yıl önce Su altı dansçısı Kristina Makushenko'nun Michael Jackson'ın Smooth Criminal şarkısı eşliğinde suyun altında yaptığı dans gösterisini izliyoruz.
Toprak Altında Yaşayabilen Balık 01:27
Toprak Altında Yaşayabilen Balık 3.943 izlenme - 6 yıl önce Hayatının belirli döneminde suda yaşayan, sular çekilince de 4 yıla kadar toprak altında yaşayabilen balık görenleri hayrete düşürdü. Akciğer balığı olarak adlandırılan, solungaçlı ve akciğerli olması nedeniyle hem su hem de toprak altında yaşayabilen bu tür, mevsim kuraklıklarında kendini toprağa gömmesiyle ünlü... Yüzeyin altında deyim yerindeyse kış uykusuna yatan balıklar çıkardıkları sıvı ile kendilerine özel bir koza üretiyorlar. Bu özel sıvı onların derilerinin kurumasını önlüyor. Bu canlılar uzun bir süre yatarken diğer yandan mevcut enerjisini harcıyor. Hatta uyku sırasında vücutlarının yarısını dahi tüketiyorlar. Yağmur başlayınca ve su seviyesi yükselince de kendilerini suyun akışına bırakan akciğerli balıklar topraktaki evlerinden ayrılıyor. Hem kara hem de denizde yaşamasıyla şaşırtan canlıların nesli neredeyse tükenmek üzere... Akciğerlerini hava ile doldururken işitilen horultu sesleri de bu balıkların ilginç özellikleri arasında yer alıyor. Dünyada Avustralya, Güney Amerika, Güney ve Batı Afrika'nın tatlı su kaynaklarında yaşıyorlar. Etinin lezzetli olması sebebiyle sürekli ava maruz kalan koza içerisindeki balıklar uykuda oldukları için videoda da görüldüğü üzere kolayca yakalanabiliyor.