Hoşgeldiniz!

altına

Fettah Can - Taşın Altına Beraber Koyduk Elimizi 04:00
Fettah Can - Taşın Altına Beraber Koyduk Elimizi 50.240 izlenme - 12 yıl önce Fettah Can - Taşın Altına Beraber Koyduk Elimizi
Altına kaçıran halterci 00:09
Altına kaçıran halterci 13.883 izlenme - 11 yıl önce Müsbaka sırasında kadın halterci, kaldırdığı ağırlığa dayanamayınca altına kaçırdı )
Arabanın Altına Giren Kedi ve Kayserili 00:48
Arabanın Altına Giren Kedi ve Kayserili 9.858 izlenme - 6 yıl önce Arabanın altına giren kedi ve Kayserili vatandaşın güldüren diyalogunu izleyeceğiz.
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 12.141 izlenme - 6 yıl önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece "Netflix izler rahatlarız" mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi" satırlarını yazdı.
Tv Muhabirine Sosyal Deney Sırasında Silah Çekmek 04:21
Tv Muhabirine Sosyal Deney Sırasında Silah Çekmek 6.424 izlenme - 7 yıl önce Muhabir başkan gene yollarda sokaklarda millete deney yaparkene 2 çocukla karşılaşıyor sanırım öncedende görüşmüşler konuşmuşlar Sosyal deney adı altında bir arkadaşı muhabire röportaj sırasında laf falan atıyor sonra çocuk silahı çektiği gibi tam sıkacak kene muhabir araya giriyor gerçekten çok ilginç bir video çok ses getireceğe benziyor.
Son Şişe Bükücü Bir O Kadar da Ülkücü 00:32
Son Şişe Bükücü Bir O Kadar da Ülkücü 5.465 izlenme - 6 yıl önce Emrah henüz 7,5 yaşında, ailesi ve arkadaşları ona Son Şişe Bükücü diyor. Çocuk yaşta tanıştığı şişeleri fırlatıp istediği şekilde durdurabilmesi ile ünlü. Büyüyünce Damacana Bayii olmak istiyor.
Trenin, Tünelde Heyecan Arayan Gençleri Kovalaması 03:08
Trenin, Tünelde Heyecan Arayan Gençleri Kovalaması 4.256 izlenme - 6 yıl önce Primatları andıran bir grup ergen içinden tren geçen bir tünele girince olanlar oldu. Götlerinden soluyan gençleri hayatta kaldıkları için kutluyoruz.
Besmeleye Ayak Basan İlkokul Öğrencileri 00:31
Besmeleye Ayak Basan İlkokul Öğrencileri 2.211 izlenme - 3 yıl önce Çekmeköy’de bir ilkokulun öğrencileri, üzerinde 'besmele', 'peygamber' gibi dini kavramların yazılı olduğu kağıtların üzerine ayaklarıyla bastırıldı. Görüntülerle ilgili, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “İlimiz Çekmeköy ilçesi, Çekmeköy ilkokulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi esnasında çekilen ve yayın organlarında yer alan görüntülerle ilgili olarak 28.10.2019 tarihinde müdürlüğümüzce gerekli inceleme ve soruşturma işlemi başlatılmıştır.” ifadeleri yer aldı.
BBG Evinde Altına Yapan Yarışmacı 00:57
BBG Evinde Altına Yapan Yarışmacı 5.938 izlenme - 8 yıl önce bugüne kadar BBG evlerinde belki de olmayan çok az sayıda eylem kalmıştır değil mi? Bu olay ile bu az sayıda eylemden biri daha eksilmiş ve de sonunda bir yarışmacı altına da yapmış. Bakalım diğer gerçekleşmeyen nadir eylemler ne zaman gelecek?
Altına İşemede Çığır Açan Bebek 00:14
Altına İşemede Çığır Açan Bebek 4.207 izlenme - 12 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 400.000 için katıl
Eşek Şakası Kurbanı Olup Korkudan Altına İşeyen Adam 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Olup Korkudan Altına İşeyen Adam 3.093 izlenme - 6 yıl önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece 'Netflix izler rahatlarız' mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi." satırlarını yazdı.
Altına Hücum Fragmanı 01:27
Altına Hücum Fragmanı 5.196 izlenme - 10 yıl önce Alaska’nın yürekli altın arayıcılarına umut olduğu bir dönemin adıdır. “Altına Hücum”. Tehlikeli yollarda can verenlerden dolayı yılgınlığa düşenlerin aksine, azimle yoluna devam edenlerdendir “küçük adam”. Canilerle, açlıkla, soğukla boğuşarak, ulaşamadığı servete sürpriz bir şekilde kavuşur ve macerasının bir parçası olan kadınla mutlu olur. Yaptığı her hareketiyle insanı kahkahaya boğan bu küçük adam, Charlie Chaplin’den başkası değildir.
korkudan altına işedi... 00:46
korkudan altına işedi... 5.393 izlenme - 13 yıl önce
Charlie Chaplin - The Gold Rush ( Ayakkabı Yeme Sahnesi ) 02:32
Charlie Chaplin - The Gold Rush ( Ayakkabı Yeme Sahnesi ) 2.602 izlenme - 8 yıl önce Charlie Chaplin in 1925 yılında yönetip rol aldığı Altına Hücum filminde mahsur kaldığı kulübede açlıktan ayakkabısının tekini pişirip yediği sahnedir. İnsana yanı başında duran terliklerine bir bakış atmasına sebebiyet verir. Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 2. filmi olarak kabul edeilen film hakkında, unutulmaz oyuncu da " bu filmimle hatırlanmak isterim " demiştir.
İzle Altına Sıç 01:13
İzle Altına Sıç 1.823 izlenme - 11 yıl önce
Asansörde Altına Sıçma Şakası 03:32
Asansörde Altına Sıçma Şakası 2.110 izlenme - 8 yıl önce Asansöre binen sıkışmış birisi üzerinize sıçsa siz ne yapardınız? Komik bir o kadar iğrenç bir şaka ama ben güldüm buyrun sizlerde gülün
Ayşen Gruda Minibüsçü Hikayesi 00:40
Ayşen Gruda Minibüsçü Hikayesi 2.049 izlenme - 8 yıl önce 2 kız kardeşi Ayten ve Ayben Erman ile tvem de yeşilçam programına katılan Ayşen Gruda ablamız yine ilginç bir çıkış ile gülmekten kırıp geçirmiş.Ülkemiz insanın hazır cevap olduğuna ve çok malzeme çıkan bir coğrafyaya sahip olduğumuza dem vurmuştu programda
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 00:20
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 3.325 izlenme - 8 yıl önce olay Güney Kore'de cereyan etmiş zaten seslendirmeyi yapan ablada gayet açıklamış ama onun ki ciddi biz ayrı olarak açıklamada da dalgaya alalım. Tır da niye durmadıysa, ya farketmedi adama çarptığını ya da hazır tamponuma da almışım bırakıvereyim gideceği yere kadar mı dedi ki acebağ? neyse benim çözümlemem bu kadar.
Yüksel Uzel - Aynı Çatı Altında 02:44
Yüksel Uzel - Aynı Çatı Altında 2.172 izlenme - 8 yıl önce Bir zamanların aşırı popüler bu şarkısı nedense sitemizde yok. Barış Manço'nun, Adam Olacak Çocuk programına katılan minikler, bir ara hep bu şarkıyı söylüyordu. Hatırlarım bir keresinde Barış abi, hangi şarkıyı söyleyeceksin sorusuna, bu şarkının adını verince, bu çatı bir gün çökecek demişti. O sebepten bu şarkı bana istemsizce Barış Manço'yu hatırlatır. GÜFTE-BESTE: TURHAN TAŞAN MAKAM: HİCAZ ISLAK SOKAKLAR FİLMİNDEN YÜKSEL UZEL-TARIK TARCAN Şarkı Sözleri (lyrics): aynı çatı altında aşkımız bir yalanmış, dönüp baktım maziye paylaşacak ne kalmış. yıllar yorgun ben yorgun, boşa geçmiş seneler, bende hicran yarası, bende bitmez çileler. gözlerinde kin nefret bana sevgin hiç yokmuş, benim kalbim boş yere sana sevgiyle dolmuş. yıllar yorgun ben yorgun, boşa geçmiş seneler, bende hicran yarası, bende bitmez çileler.
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 05:07
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 1.697 izlenme - 8 yıl önce Gerçek bir sinema efsane, Chaplin'i tanıyoruz. Rahmetlinin son yıllarında İsviçre'de ve kötürüm larak yaşadığını, naaşının nebbaşlarca çalınıp, sonradan gölün dibinden çıktığını ben de yeni öğrendim.
Alt Göz Kapağı Ameliyatı - Zty Sağlık 02:16
Alt Göz Kapağı Ameliyatı - Zty Sağlık 1.131 izlenme - 5 yıl önce Tel : 0216 688 16 48 WhatsApp : 0 546 641 54 54 © Web : https://www.ztysaglik.com/alt-goz-kapagi-estetigi/ Sosyal Medya Hesaplarımız https://www.instagram.com/ztysaglik/ https://www.facebook.com/ztysaglik/ https://twitter.com/ztysaglik İçerik : Alt göz kapağı ameliyatları göz altında ki torbalanma var ise onları gidermek veya deri sarkması veya yağlanma gibi sorunları gidermek amacı ile yapılır. Çok gerekmedikçe deri çıkartma işlemi yapılmaz. Bunun dışında alt göz kapağı ameliyatları kalıcıdır. Fiyatları ise lokal anestezi kullanıldığı için uygundur.
Aşırı Sıçtırtan Zombi 01:34
Aşırı Sıçtırtan Zombi 1.091 izlenme - 8 yıl önce Zombi şakalarını hatırlarsınız, Bu arkadaşlar da kendi aralarında zombi oyunu oynayama karar vermişler ama oyunu umuma açık yerde oynadıklarından altına sıçan sıçana, izliyoruz efenim...
Soyulurken Altına İşemek 00:46
Soyulurken Altına İşemek 1.208 izlenme - 8 yıl önce Soyulan kardeşimiz korkudan altına işiyor ve titiz biri olan hırsızımız çişin üstüne düşen paraları cüzdana koyup vermesini istemesi ile olaylar gelişiyor.
Sabri Bey'in Altına Kaçırması - Bizimkiler 02:59
Sabri Bey'in Altına Kaçırması - Bizimkiler 1.103 izlenme - 6 yıl önce Sabri Bey kavga esnasında istemeden Katil ve Eseri'nin arasına girmiş kavgaya engel olmuştur. Eser Hanım kavga sırasında Sabri Bey'in evine dalmış bu sayede kurtulmuştur. Daha sonrasında Katil ve Eser hanım aralarını düzeltmek için uzun bir yolculuğa çıkmıştır. Sabri Bey ise Katil'in kendisini aradığını düşündüğünden korku içinde evinde gizlenmektedir. Katil ve Eser Hanım sonunda huzur dolu yuvalarına geri dönerler. Sabri Bey korku içinde saklanırken Büyük Hanım bir anda kapıyı açar ve Katil'i içeri alır. Sabri Bey iyice korkmuş ve içeriye saklanmıştır. Fakat Katil'in amacı başkadır. Kavgaya engel olduğu için teşekkür etmek istemektedir. Fakat Sabri Bey'in başına o an hiç beklenmedik bir şey gelir. İzliyoruz.
Bungee Jumping Yaparken Altına Sıçan Adam 02:58
Bungee Jumping Yaparken Altına Sıçan Adam 1.183 izlenme - 8 yıl önce Bunge jumping yaparken altına sıçan talihsiz Belçikalı. Bunge jumpingi denemeden önce ikince kez düşünmeniz de fayda var. Başınıza her şey gelebilir.
Röportaj Verirken Canlı Canlı İşemek 00:39
Röportaj Verirken Canlı Canlı İşemek 1.049 izlenme - 8 yıl önce Esmer kızımız TV'ye röportaj verme ile mesanesini tahliye etme arasında git-gel yaşamış. sonunda ikisini de yapmaya karar vermiş...
Nereye Gittiysem Altıma Yattılar! 00:39
Nereye Gittiysem Altıma Yattılar! 604 izlenme - 8 yıl önce İbrahim Amca sözleri ile gençlere örnek olmalı. Söylemleri risale şeklinde yazın türüne enjekte edilip kapı kapı dağırılmalı. İzdivaç proğramlarının aranan taze kanı İbrahim Amca söylemleri ile ekol yaratacak türden. Kendisini porno dergilerin forumlarında görmek isterim.
Hüdai Aksu - Karakaş Altına Çekmiş  03:54
Hüdai Aksu - Karakaş Altına Çekmiş 627 izlenme - 6 yıl önce Hüdai Aksu - Karakaş Altına Çekmiş Albüm:Hudai Aksu - İçiyorsam Sebebi Var (1987) Şarkı Sözleri: Kara kaş altına çekmiş sürmeler Ak göğsün üstünde gümüş düğmeler Vay aman aman sürmelim gel İnadından dar geliyor düğmeler Düğmelerin sedeftendir sevdiğim Vay aman aman sürmelim gel Sürmelimin kaşlarına mailem Ayda bir selamı gelse kailem Vay aman aman sürmelim gel Ben senden ümidi keser değilem Derdime derman olur musun acep Vay aman aman sürmelim gel Bahçenize biber ektim biterse Garip bülbül gül dalında öterse Vay aman aman sürmelim gel Benim vadem yardan evvel biterse Derdime derman olur musun acep Vay aman aman sürmelim gel Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sevgi Petek - Çamlar Altına 04:16
Sevgi Petek - Çamlar Altına 562 izlenme - 6 yıl önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK
Kürsüde Altına Yapan Kolombiya Devlet Başkanı 03:01
Kürsüde Altına Yapan Kolombiya Devlet Başkanı 539 izlenme - 8 yıl önce Maalesef üzücü bir olay aslında, kimbilir belki de idrarla ilgili bir rahatsızlığı var ama olan olmuş sonuçta, henüz bir açıklama yapılmamış.