Hoşgeldiniz!

ambargo

Dokunma Ambargo Kalkacak 01:52
Dokunma Ambargo Kalkacak 259.722 izlenme - 5 yıl önce İzleyelim...
Aydemir Akbaş Ambargo Kalkacak Yeşilçam Erotik Kuşağı 01:46
Aydemir Akbaş Ambargo Kalkacak Yeşilçam Erotik Kuşağı 40.812 izlenme - 3 yıl önce Aydemir Akbaş Ambargo Kalkacak Yeşilçam Erotik Kuşağı
ambargo kalkacak   18 01:46
ambargo kalkacak 18 12.436 izlenme - 8 yıl önce ambargo kalkacak 18 :D
Ambargo Kalktı mı? (+18) 01:52
Ambargo Kalktı mı? (+18) 5.173 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde sadece bir bölümü bulunan filmin devamını koymak benim gibi önemli bir üyenin yapması gereken bir ödev olduğunu düşünüyorum. Daha önce ilk ambargo yaşadığım videoyu zaten siz sevgili sitedaşlarımla payşamıştım. (bknz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25197/nasil-orospu-oldum). İşte hayat böyle süprizlerle doludur. Bu anları kaçırmadan yaşamanızı öneririm.
Kübalı Taksi Şöförleri Neden Doktorların 10 Katı Kazanıyor 04:57
Kübalı Taksi Şöförleri Neden Doktorların 10 Katı Kazanıyor 5.237 izlenme - 2 yıl önce Geçen $40 dolar alan Kübalı doktorlar Akciğer Kanseri Aşısı bulmuş diye solcular paylaşıyordu. Hatta bir tanesi ''şeker yararlıdır desin diye doktorlara para verilen sisteme kapitalizm,akciğer kanseri aşısını bedava dağıtına sosyalizm denir.''Yahu ''Kanser aşısı'' sahahahaaha. Bedava dağıtıyorlarmış. Gidip olalım ahahahahaha.Sonra Çernobile turistik gezi yaparız, bir şey olmaz. Aşılıyız ya. Ben tabi bunlarla dalga geçince nasıl sinirlendiler.Bir tanesi ciddi ciddi ölümle falan tehdit etti :).Ona sosyalistler bulduğu ilaçları kendilerine saklasın dedim.Otomatikman kapitalistler ölür dedim :) Bu arada o haber Küba Devlet Gazetesinin internet sitesinde var.Adamlar aşı yaptık demiyor.Tedavi bulduk demişler.Ama tam olarak ne yaptığını söylememişler.İlacın işlevi olarak ''Mükemmel'' kelimesini kullanmışlar. Bizim solcular uçak yaptık diyen islamcıyla aynı.İdeolojik propaganda için yalandan çekinmiyor.Aynısınız totaliter kafa.
Kolaya Ambargo Koyan Dayı 00:47
Kolaya Ambargo Koyan Dayı 1.273 izlenme - 2 yıl önce Abimiz avanesi ile kolanın zararlarını anlatıp hepsini imha ediyor. Coca cola bu videonun yayılmasını istemiyor arkadaşlar beğenip paylaşalım.
Canlı Yayında Kalça Dansı Ambargo Kalktı 03:04
Canlı Yayında Kalça Dansı Ambargo Kalktı 920 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Kalça Dansı Ambargo Kalktı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler canlı yayında kavga kızı bayıldı adam çıldırdı canlı yayında kızlı-erkekli kavgası canlı yayında soyundu canlı yayında soyunma canlı yayında soyunan canlı yayında bülent ersoy dan sanılan osuruk canlı yayında cinsel sohbet canlı yayında full soyundu canlı yayında hocaya sorulan cinsiyet sorusu herkesi şaşkına çevirdi canlı yayında kadın soyundu canlı yayında laf sokmalar canlı yayında laf soktu canlı yayında parkinson ameliyatı canlı yayında resmen soyundu canlı yayında soyundu sevişti canlı yayında spikeri soydu canlı yayında soydu canlı yayında soyunmak canlı yayında tamamen soyundu youtube canlı yayında tamamen soyunanlar canlı yayında zorla soyundu
İran - Ambargo - Lüks Yaşam 06:44
İran - Ambargo - Lüks Yaşam 216 izlenme - 3 yıl önce Bu video'da, Reza Nayebi sizlere ambargo altındaki İran'daki lüks yaşamdan bahsedecek. Görüntüler Kuzey Tahran'a ait. Buradaki lüks apartmanlar arabaları maalesef Güney Tahran'da pek göremiyoruz.
Her Şey   19 Ocak 2016 01:12:27
Her Şey 19 Ocak 2016 304 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 01:30
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 323 izlenme - 3 yıl önce Site Sakinleri videomuzda birlikte program yapan akif beki ve aslı aydıntaşbaş bir söz kesme mevzusu yüzünden inatlaşıp programı kapatmıyorlar ve reji duruma mudahale ediyor...
Ortadoğu'nun Kapalı Kutusu İran Özel Dosyası - 5n1k 06.01.2018 Cumartesi 43:26
Ortadoğu'nun Kapalı Kutusu İran Özel Dosyası - 5n1k 06.01.2018 Cumartesi 13 izlenme - 3 ay önce Türkiye'nin dünyaya açılan penceresi Cüneyt Özdemir ile 5N1K, Ortadoğu'nun kapalı kutusu İran'ı masaya yatırdı. Sokaklardaki eylemciler kim, neden eylem yapıyor? Dertleri ne? Olaylar neden şimdi başladı? Molla kültüründen Ortadoğu'daki planlarına, ekonomik ambargodan Türkiye ilişkilerine, devrim muhafızlarına kadar hiç bilmeyenler için İran hikayesi Cüneyt Özdemir ile 5N1K'da ekrana geldi.
5N1K, Reza Zarrab ve Hakan Atilla 4. özel bölümü - 23.12.2017 Cumartesi 41:05
5N1K, Reza Zarrab ve Hakan Atilla 4. özel bölümü - 23.12.2017 Cumartesi 10 izlenme - 4 ay önce Reza Zarrab-Hakan Atilla davasında sona yaklaşılıyor. Karar öncesi hafta boyunca neler yaşandı? Davadan ne karar çıkacak? ABD ülkelere nasıl ambargo uyguluyor? Sonrasında neler yaşanıyor? Ekonomik ambargo süreçleri 5N1K'da ekrana geldi. Komplo teorisi nedir? Neden ortaya çıkar? Türkiye'deki komplo teorileri hangileri? Türkler en çok hangi komplolara inanıyor? Askerlere kafa tutan Filistin'in cesur kızı büyüdü ve askerler tarafından gözaltına alındı. Komplo teorileri ve Ahed Tamimi'nin hikayesi yine Cüneyt Özdemir ile 5N1K'daydı.
Katar'a Uygulanan Ambargonun Perde Arkası - 5n1k 10 Haziran 2017 Cumartesi 46:20
Katar'a Uygulanan Ambargonun Perde Arkası - 5n1k 10 Haziran 2017 Cumartesi 20 izlenme - 10 ay önce Ortadoğu'da çanlar Katar için çalıyor... Katar’a ambargo ne anlama geliyor? Beyaz Saray’da kapalı kapılar ardında Katar’la ilgili hangi kararlar alındı? Londra saldırılarında neler yaşandı? Saldırganlar neyi hedeflediler, hedeflerine varabildiler mi? Hepsi Cüneyt Özdemir ile 5N1K Dünya Raporu'da yanıt buldu.
Katar’a Konulan Ambargo Türkiye’ye Mesaj Mı? - Eğrisi Doğrusu 9 Haziran 2017 Cuma 01:13:37
Katar’a Konulan Ambargo Türkiye’ye Mesaj Mı? - Eğrisi Doğrusu 9 Haziran 2017 Cuma 16 izlenme - 10 ay önce Katar’a konulan ambargo Türkiye’ye mesaj mı? Katar ve İran olaylarıyla Ortadoğu’da kuvvet dengeleri yeniden mi düzenleniyor? Amerika’nın Rakka operasyonunu PYD ile yapmasının sonuçları ne olur? Almanya’nın İncirlik’ten çekilmesi önemli mi? Türkiye Batı’da ve Doğu’da nasıl bir dış politika izlemeli? Prof. Dr. Cengiz Tomar ve Doç. Dr. Mehmet Akif Okur "Eğrisi Doğrusu"nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
5n1k, Reza Zarrab 3. Özel Bölümü - 09.12.2017 Cumartesi 46:46
5n1k, Reza Zarrab 3. Özel Bölümü - 09.12.2017 Cumartesi 5 izlenme - 4 ay önce Reza Zarrab çapraz sorgusunda neler söyledi? Nasıl bir strateji izledi? Hakan Atilla'nın mesajı ne oldu? Reza Zarrab teslim olduktan itiraf sürecine kadar neler yaşadı? Ve bütün bunlar New York'ta yaşanırken İstanbul'da neler yaşandı? Reza Zarrab'ın mallarına nasıl el kondu? Ebru Gündeş boşanmayı gerçekten düşündü mü? Göze aldı mı? İran ambargosunu delen bankalara ne zaman, ne kadar ceza kesildi? Kudüs'te neler yaşanıyor? Tüm bu kavganın sebebi ve Kudüs'ün önemi, 5N1K'da ekrana geldi.
Ak Parti ve Chp Arasındaki Gerilim Neden Artıyor? - Tarafsız Bölge 18.12.2017 Pazartesi 02:33:18
Ak Parti ve Chp Arasındaki Gerilim Neden Artıyor? - Tarafsız Bölge 18.12.2017 Pazartesi 4 izlenme - 4 ay önce Dış siyasetteki sıcak gelişmeler, Türkiye'ye yansımaları, olası sonuçlar ve iç politikada yaşanan gerilim, Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de tartışıldı. ABD'deki ambargo davasında son durum ne? Kudüs'le ilgili hangi gelişmeler yaşanacak? İç politikada yaşanan gerilimin arka planında neler var? Ahmet Hakan sordu, CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, Hukukçu Pınar Hacıbektaşoğlu, Gazeteci Nedim Şener, Hukukçu Salim Şen, Sosyolog-Yazar İsmail Öz ve Gazeteci Orhan Karataş yanıtladı.
Terörizmin Çözümü Ambargolar Değil, Eğitimdir 03:15
Terörizmin Çözümü Ambargolar Değil, Eğitimdir 1 izlenme - 3 ay önce Terörizmin çözümü ambargolar değil, eğitimdir.
Erol Bilecik Siyasi Gündemin Ekonomiye Etkilerini Yorumladı - Hafta Sonu 14.10.2017 Cumartesi 43:29
Erol Bilecik Siyasi Gündemin Ekonomiye Etkilerini Yorumladı - Hafta Sonu 14.10.2017 Cumartesi 4 izlenme - 6 ay önce Avrupa ve ABD ile yaşanan krizde iş dünyası arabulucu olabilir mi? Kuzey Irak’a ambargo uygulaması piyasaya nasıl yansır? Eğitim sistemindeki yenilikler işsizlik sorununa çare olabilir mi? TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, gündemdeki kritik gelişmeleri Hafta Sonu’nda değerlendirdi.
ERDOĞANA KAPAK AKP YOLSUZLUK ONE MİNUT GERÇEĞİ MAVİ MARMARA GEMİSİ VE İSRAİLİ AMBARGO YALANI 03:14
ERDOĞANA KAPAK AKP YOLSUZLUK ONE MİNUT GERÇEĞİ MAVİ MARMARA GEMİSİ VE İSRAİLİ AMBARGO YALANI 8 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Eğrisi Doğrusu   22 Ocak 2016 01:07:44
Eğrisi Doğrusu 22 Ocak 2016 13 izlenme - 2 yıl önce İran Batı ile anlaştı, üzerindeki ambargoyu kaldırdı. Ekonomisine girecek paradan İran nasıl etkilenecek? Hangi ambargolar kalktı, hangileri hala devam ediyor? Taha Akyol’un Eğrisi Doğrusu programında Dış Politika Uzmanı - EDAM Başkanı Sinan Ülgen ve ORSAM Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Bayram Sinkaya soruları cevaplandırdı.
Türkiye'ye Ambargo Mu Uygulanıyor? 01:50
Türkiye'ye Ambargo Mu Uygulanıyor? 2 izlenme - 10 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 'Adalet Yürüyüşü' ve Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasi durum masaya yatırıldı. Konuklardan Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Oğan Türkiye'nin ciddi bir ateş çemberinden geçtiğini belirterek, "Her alanda dışarıdan bir saldırı altındayız. Türkiye'ye yönelik çok ciddi bir kara propaganda yürütülüyor. Türkiye'ye örtülü bir ambargo uygulanıyor" diye konuştu.
Avrupa Parlamentosunun sözde Ermeni soykırımı ile kararı Türkiye’yi ambargo gibi zor durumda bırakab 02:34
Avrupa Parlamentosunun sözde Ermeni soykırımı ile kararı Türkiye’yi ambargo gibi zor durumda bırakab 5 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/201773/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Avrupa-Parlamentosunun-sozde-Ermeni-soykirimi-ile-karari-Turkiye’yi-ambargo-gibi-zor-durumda-birakabilir-Koklu-bir-cozum-alinmali A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Terörizmin Çözümü Ambargolar Değil, Eğitimdir. 03:15
Terörizmin Çözümü Ambargolar Değil, Eğitimdir. 2 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar’ın 6 Haziran 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/250758/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Terorizmin-cozumu-ambargolar-degil-egitimdir-- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Filistinli canlarımıza uygulanan ambargonun kalkması için çok güzel çalışmalar yapıyoruz. 02:56
Filistinli canlarımıza uygulanan ambargonun kalkması için çok güzel çalışmalar yapıyoruz. 3 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 15 Ocak 2016 tarihli A9 TV röportajında http://www.a9.com.tr/izle/214674/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Filistinli-canlarimiza-uygulanan-ambargonun-kalkmasi-icin-cok-guzel-calismalar-yapiyoruz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo