Hoşgeldiniz!

Ameliyat

İltihap Kapmış Kıl Dönmesi Nasıl Çekilir 03:05
İltihap Kapmış Kıl Dönmesi Nasıl Çekilir 51.413 izlenme - 4 yıl önce İltihap kapmış kıl dönmesi ameliyatı nasıl gerçekleştirilir izleyelim. İyi Seyirler.
hemoroid ameliyatı yapılışı 01:26
hemoroid ameliyatı yapılışı 83.488 izlenme - 11 yıl önce basur ameliyatı hakkında bilgiler
75 Bin Euro'ya Kendilerini Yenileyen - Anne ve Kızı 02:33
75 Bin Euro'ya Kendilerini Yenileyen - Anne ve Kızı 44.117 izlenme - 6 yıl önce Anne ve kızı hallerinde bir yaşlılık burukluk yani bir çirkinlik hissetiler belliki ana kız bıçak altına yattılar.Bence berbat olmuş hasta insan ameliyat olsun arkadaş ömrün neyse ölüp gidersin.
Canlı Beyin Ameliyatı - Ameliyat İzle 05:17
Canlı Beyin Ameliyatı - Ameliyat İzle 46.658 izlenme - 6 yıl önce Canlı canlı beyin ameliyatı nasıl yapılır, açık şuurla birlikte yapılan ameliyatı izliyoruz efendim. Beyin ameliyatlarında en önemli durum şuurun asla kapanmaması, tam anlamıyla uyku evresine geçilmemesidir beyin tümörü ameliyatı beyin tümörü belirtileri tümörün belirtileri hamilelik belirtileri ameliyat oyunları beyinde tümör
Bayanlar Gözaltı Işık Dolgusu İle Sadece 2 Dakikada 20 Yaş Gençleşiyor 02:11
Bayanlar Gözaltı Işık Dolgusu İle Sadece 2 Dakikada 20 Yaş Gençleşiyor 26.961 izlenme - 9 yıl önce kalıcı çözüm isviçre'den geldi göz çevresindeki çökme,kırışıklık,morluk yada torbalar için geliştirilen gözaltı ışık dolgusu türk doktorlara tanıtıldı tanıtımı ünlü fransız cerrah yaptı
Dünyanın En Büyük Kalçalarına Ulaşmak İçin Çalışan Kadın 02:07
Dünyanın En Büyük Kalçalarına Ulaşmak İçin Çalışan Kadın 14.732 izlenme - 3 yıl önce İsveçli glamour modeli, günde 6000'den fazla kalori tüketerek, dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmayı umuyor. İsveç'in Göteborg şehrinde yaşayan 24 yaşındaki Natasha Crown'un 80 inçlik kalçalarına uyum sağlamak için zor bir zaman bulmasına rağmen, Sibirya doğumlu model, dünyanın en büyüğü olana kadar onu genişletmeyi bırakmayacağını da ısrar ediyor. Estetik ameliyatta 65.000 dolar harcama yapan Natasha, üçüncü Brezilyalı popo kaldırma prosedüründen sonra hayalini gerçekleştiren Natasha, yanaklarını 110 inçlik şaşırtıcı bir seviyeye çekmeyi başardı.
Brezilya Kalçası İçin 20 Bin TL Harcayan Kadın 02:41
Brezilya Kalçası İçin 20 Bin TL Harcayan Kadın 16.537 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da yaşayan Çiğdem Yıldız, Brezilya kalçasına sahip olmak için estetik ameliyat oldu fakat soluğu adliyede aldı. Ameliyat sonrası kalçasında bir değişiklik olmadığını söyleyen Yıldız, hayalindeki kalçanın rihanna kalçası olduğunu ifade etti.
Safra Kesesi Şikayeti İle Geldi Karnından 15 Kilonun Üzerinde Tümör Çıktı 05:25
Safra Kesesi Şikayeti İle Geldi Karnından 15 Kilonun Üzerinde Tümör Çıktı 453 izlenme - 1 ay önce Karın ağrısı nedeni ile hastanelere başvuran kadının ameliyata alınması ile karnından 15 kilodan fazla tümör çıkarıldı.
18 Kez Estetik Ameliyatı Olan Kadın 03:18
18 Kez Estetik Ameliyatı Olan Kadın 20.242 izlenme - 5 yıl önce ’Barbie' bebeğine benzemek için daha önce 17 kez estetik ameliyatı olan ve 18. ameliyatını ise İstanbul’da olan İsveçli manken Pixee Fox, operasyonunun ardından ülkesine gitti.
Beyin Tümör Ameliyat Anı! 06:00
Beyin Tümör Ameliyat Anı! 19.063 izlenme - 6 yıl önce Beyin Tümörlerinin Tedavisinde Kraniotomi (kafatasını açma) İşlemi Nasıl Yapılır? Bu işlem genel anestezi altında yapılır. Önce ameliyat yapılacak alandaki saç kesilir. Hastanın başına pozisyon vermek ve operasyonda başın oynamasını engellemek amacıyla çivili başlık takılır. Sonrasında cerrahi saha antiseptik solüsyonla silinir. Daha sonra cerrahi sahanın kenarı steril cerrahi örtülerle örtülür. Diğer cerrahi donanımın tam olarak hazırlanmasını takiben kraniotomi işlemine başlanır. Cilde önceden çizilen sınırlarda kesi yapılır ve cilt, ciltaltı, galea, periost denilen dokular kemik üzerinden sıyrılır ve özel bir matkap ile kafatasında planlanan büyüklükte kemik parça çıkarılır. Çıkarılan parça, ameliyat sonunda tekrar kapamak üzere saklanır. Kemik parça çıkarıldıktan sonra karşımıza gelen doku beyini çepeçevre saran zar tabakasıdır. Bu zar da uygun biçimde açıldıktan sonra beyin dokusuna ulaşılır. Tümör derin yerleşimli ise beyin dokusuna en az hasarı vermek için navigasyon denilen bilgisayar destekli bir sistem de kullanılabilir. Ameliyat mikroskop altında yapılır. Beyin dokusunda kesi yapılacak yer haricindeki beyin dokusu alanı yumuşak pamuklarla korumaya alınır ve ardından planlanan yerden küçük kesi uygulanır. Tümörün bulunduğu yere göre en az riskli ve en az oranda beyin dokusuna hasar verecek bir koridor seçilerek beyin dokusuna ulaşılır. Bu noktadan sonra tümör uygun cerrahi teknikle çıkarılır. Tümörün çıkarılma sürecinde gerek ameliyathane koşulları gerekse cerrahi aletler yönünden en modern teknoloji kullanılır. Tümör dokusu çıkarıldıktan sonra diğer önemli aşama çok dikkatli kanama kontrolü yapılmasıdır. Bu aşama da tamamlandıktan sonra beyin zarı denilen dura tabakası kapatılır ve ameliyatın başında çıkarılan kemik parçası yerine konur ve kafatasına tespit edilir. Sonrasında kemiğin üstünü örten periost, galea, ciltaltı ve cilt kapatılarak ameliyat sonlandırılır. Bazı tümörler beyin zarını ve kemik dokuyu haraplayabilirler, bu durumda beyin zarı ve kemik çıkarıldıktan sonra yerine biyolojik uygunluğu olan sentetik dokular kullanılarak tamir yolu seçilebilir. Kafa arka çukuru ameliyatlarında da bazen ameliyat sahasındaki kemik dokusu daha küçük parçalar halinde çıkarılır ve sonrasında burası yine yukarıda söz ettiğim sentetik dokular kullanılarak onarılır ve kozmetik olarak da o bölgenin düzeltilmesi sağlanır.
akciğer ameliyatı 01:20
akciğer ameliyatı 31.928 izlenme - 13 yıl önce sigara içenler! bir kere daha düşünün!
50 Ameliyat ile Bedeni Ve Ruhunu Uyuşturan Adam 05:59
50 Ameliyat ile Bedeni Ve Ruhunu Uyuşturan Adam 15.072 izlenme - 4 yıl önce İnsan Ken Bebek lakaplı Rodrigo Alves, katıldığı televizyon programında yüzüne yaptırdığı 50. operasyonu ve geçirdiği aşamaları anlattı. Ameliyatları geçirme sebebi olarak ‘Bedenim ve ruhum uyuşmuyordu’ şeklinde bir açıklamada bulunan Rodrigo Alves katıldığı programda geçirdiği 50. operasyonun süreçlerini anlattı. Henüz 33 yaşında olmasına rağmen yüzüne 50 estetik operasyon yaptıran Alves, bu süreçte yüzünü, ensesini ve gözlerini kaldırtmış. Brezilyalı Rodrigo, hayalindeki mükemmel görüntüye kavuşmak için 1 milyon 698 bin 320 lira para harcamış. Son haliyle ilgili olarak kendisinin 19 yaşında gösterdiğini düşündüğünü söyleyen insan Ken Bebek Rodrigo, yüzünün sıkılaştığını da belirtmeden geçmiyor.
Lazerle Ben Tedavisi 02:34
Lazerle Ben Tedavisi 21.201 izlenme - 10 yıl önce kanserleşme riski bulunan benleriniz için lazer ben tedavisi ve ben ameliyat yapılışı et benleri ve diğer benlerinizden kurtulmak için için https://www.ideaklinik.com
 Memelerimi Aldırdım 08:10
Memelerimi Aldırdım 12.240 izlenme - 4 yıl önce Meme ameliyatımın ardından bir çoÄŸunuzdan ameliyat sürecini anlatmamı istemiÅŸtiniz. Bu videomda ameliyat olmaya nasıl karar verdiÄŸimi, doktorumu nasıl seçtiÄŸimi, ameliyat öncesinde ve sonrasında yaÅŸadıklarımı, deÄŸiÅŸimleri olabildiÄŸince açık bir ÅŸekilde anlattım. Doktorumun Instagram adresi
ameliyat esnasında bebek doktorun elini tutuyor 02:00
ameliyat esnasında bebek doktorun elini tutuyor 21.231 izlenme - 11 yıl önce ameliyat esnasında bebek doktorun elini tutuyor
Narkozun Etkisiyle Yeni Doğduğuna İnanan Çocuk 01:10
Narkozun Etkisiyle Yeni Doğduğuna İnanan Çocuk 13.316 izlenme - 4 yıl önce Ameliyat sonrası odasına götürülen çocuğun narkozun etkisi ile söyledikleri ortamdakileri kahkahaya boğmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
1.000.000 $ Harcayıp Öcü'ye Benzemek 04:29
1.000.000 $ Harcayıp Öcü'ye Benzemek 10.042 izlenme - 4 yıl önce Nina Peterson isimli 39 yaşındaki bayan,tepeden tırnağa yaptırdıgı cerrahi operasyonlar sonrası, adeta korku filmlerindeki korku karakterlerine dönmüş olmasını izliyoruz.
Üzüme Dikiş Atan Son Teknoloji Robot 01:19
Üzüme Dikiş Atan Son Teknoloji Robot 10.314 izlenme - 6 yıl önce Tıp dünyasında çığır açacak gelişme. Robot üzümün kopan kısmını alıp geri dikiyor. Belki de bu teknoloji, cerrahlık alanında yeni bir çığır açacak.
Narkozsuz Bel Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 06:24
Narkozsuz Bel Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 12.779 izlenme - 6 yıl önce Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir bel fıtığı ameliyat görüntüleri eşliğinde bel fıtığı ameliyatı, bel fıtığının nedenleri, bel fıtığının belirtileri hakkında bilgi veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
Kalp Kapakçığı Ameliyatı.. 03:00
Kalp Kapakçığı Ameliyatı.. 9.833 izlenme - 7 yıl önce Kalp kapak değiştirme ameliyatı hastalıklı veya zarar görmüş olabilir, kalp kapak tamiri ya da bir veya daha fazla yerine içerir. ..
Narkozdan Yeni Uyanan Genç Kız Kör Olduğunu Sanıyor 02:43
Narkozdan Yeni Uyanan Genç Kız Kör Olduğunu Sanıyor 8.973 izlenme - 5 yıl önce Narkozdan Yeni Uyanan Genç Kız Kör Olduğunu Sanıyor Ameliyattan çıkan narkozlu kız gözünü açamadığı için kör olduğunu sanıyor.
Batılı Görünmek İçin Göz Kapaklarından Ameliyat Olan Kadın 08:51
Batılı Görünmek İçin Göz Kapaklarından Ameliyat Olan Kadın 5.891 izlenme - 3 yıl önce 30 yaşındaki Ophelifa Vanity isimli Çin'li kadın Barbie bebeğe dönüşme serüveni için binlerce dolar harcayarak göz kapaklarından ameliyat olmuş.
Bir Burun Ameliyatı Hikayesi! - (Op.Dr. S.Emre Üregen) 06:03
Bir Burun Ameliyatı Hikayesi! - (Op.Dr. S.Emre Üregen) 13.861 izlenme - 7 yıl önce Op.Dr.S.Emre Üregen taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, http://www.healthplay.co/ 'da Estetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İletişim Bilgileri: info@esteclub.com www.facebook.com/esteclubb www.instagram.com/esteclub www.twitter.com/emreuregen Tel : 0212 215 53 50 GSM: 0533 300 9170 ADRES: Terrace Fulya Hakkı Yeten Cd. No:11 Center 1 Blok D:61 ŞİŞLİ / İSTANBUL Rinoplasti bir seri operasyonlardan oluşmamaktadır. Her bir burun estetiği operasyonu kendine has, o prosedür uygulanan kişiye özel spesifik anatomik yapıyı korumayı ve çok hassas değişimlerle ameliyat sonucundaki amaca ulaşmayı hedefler. Rinoplasti burun deliklerinden geçilerek burun içinden yapılan kesilerle kapalı yöntemle veya burun alt tabanında yapılacak bir kesi ile açık ameliyat tekniği ile gerçekleştirilebilir. Plastik cerrahınız bu operasyon sırasında büyük olasılıkla sizin cilt altınızdaki kemik ve kıkırdak dokularınızı yeniden düzenleme şeklinde ameliyatınızı planlayacaktır. Operasyon sırasında burun kemik ve kıkırdaklarınızı birkaç yolla büyütebilecek veya küçültecektir. Ancak bu işlemler sırasında önemli olan cerrahın sizin kemik ve kıkırdak dokularınıza ne kadar hassasiyetle yaklaştığıdır. Çünkü bu dokular sizin için öçok değerlidir ve gereksiz kaybı, ileride düzeltilmesi zor aksaklıklara yol açabilecektir. Daha önce yapılmış bu tarz başarısız bir operasyonu telafi edebilmek için plastik cerrahınız kulak arkanızdan, kaburganızdan kıkırdak almak zorunda olabilir. Kimi zaman ise böyle durumlarda çeşitli implantlar veya vücudun başka bi yerinden alınacak kemik parçaları da kullanılabilmektedir. Bu nedenle burun ameliyatı çok hassas ve tek seferde çözülüp halledilmesi gereken bir ameliyattır. Aksi taktirde hastalar hem ikinci kez ameliyat sıkıntısı hem de beraberinde maddi problemler yaşayabilmekte hem de düzeltmeyi yapacak olan plastik cerrah için bu operasyon oldukça komplike ve kapsamlı bir süreç teşkil edebilmektedir.
Kalçamın Değeri 30 Bin TL - Linet 01:27
Kalçamın Değeri 30 Bin TL - Linet 3.535 izlenme - 1 yıl önce Linet, geçtiğimiz yıl Aleyna Tilki’nin iki ay önce de Hadise’nin yaptırdığı ameliyatı tercih etti. 30 bin TL karşılığında kalça bölgesine yağ enjekte ettirerek, dolgu yaptırdı.
Grup Boys Anılar Görmez Olsun 07:46
Grup Boys Anılar Görmez Olsun 35.767 izlenme - 13 yıl önce grup boys anılar görmez olsun. dünyanın en hüzünlü klibi
Narkozun Etkisindeki Kalan Kız 00:48
Narkozun Etkisindeki Kalan Kız 7.874 izlenme - 5 yıl önce 29.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Delgi Makinesiyle Ayıyı Kurtaran İnsanlar ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İnancından Dolayı Kansız Karaciğer Nakli Yapılan Hasta 01:56
İnancından Dolayı Kansız Karaciğer Nakli Yapılan Hasta 3.188 izlenme - 2 yıl önce Karaciğer nakli olması gereken hastaya dini inanışı nedeniyle kan alıp kan veremediği için kan veya herhangi bir kan ürünü kullanılmadan başarılı bir karaciğer nakli gerçekleştirilmiş.
Mide Küçültme Ameliyatı ile Kalıcı Zayıflama Kilo Verme 02:19
Mide Küçültme Ameliyatı ile Kalıcı Zayıflama Kilo Verme 7.607 izlenme - 8 yıl önce Mide Küçültme Ameliyatı ile Kalıcı Zayıflama Kilo Verme
Boy Uzatma Ameliyatı 04:26
Boy Uzatma Ameliyatı 4.698 izlenme - 8 yıl önce Boy Uzaması İçin Cerrahi Operasyon Nasıl Yapılır Fiyat Nedir
Ölü Doğmuş Bebeği Kurtarmaya Çalışan Doktorların Gözleri Yaşartan Mücadelesi 02:20
Ölü Doğmuş Bebeği Kurtarmaya Çalışan Doktorların Gözleri Yaşartan Mücadelesi 5.515 izlenme - 4 yıl önce Doktorlara saldıran insalar bu videoyu izleyerek doktorların ne kadar zor bir iş yaptığını çıkarırmı acaba.Doktorları bu bebeği bırakmama mücadelesini alkışlıyoruz