Hoşgeldiniz!

Andrea Bocelli

Andrea Bocelli - Besame Mucho 03:52
Andrea Bocelli - Besame Mucho 4.104 izlenme - 7 yıl önce 12 yaşında futbol oynarken geçirdiği bir kaza yüzünden iki gözü de kör olan Andrea Bocelli, Hukuk fakültesi mezunudur ve dünyanın en iyi üçüncü tenoru olarak kabul edilmektedir.
Andrea Bocelli - Portofino'da Aşk (Love In Portofino) Fragman 00:40
Andrea Bocelli - Portofino'da Aşk (Love In Portofino) Fragman 3.231 izlenme - 9 yıl önce Dünyanın en sevilen tenoru Andrea Bocelli hayranlarıyla bu kez aşk şarkıları ile Cinemaximum sinemalarında buluşuyor.
Orkestra Yöneten Robot YuMi 01:39
Orkestra Yöneten Robot YuMi 907 izlenme - 5 yıl önce YuMi adındaki insansı robot Lucca Filarmoni Orkestrasını ve Andrea Bocelli’yi yönettiği bir performans sergiledi. İsviçreli bir robot tasarım firmasının Toskana’da yapılan ilk Uluslararası Robot Festivali’nde gerçekleşen konser Pisa’daki Verdi Tiyatrosu’ndaydı. Gecede çalınan 18 parçadan üçünün performansını gerçekleştiren YuMi ünlü tenor Andrea Bocelli’nin seslendirdiği Verdi operası Rigoletto’dan “La Donna e’ Mobili”yi çalan orkestrayı yöneten şefti. Tabii ki bunu başarması için gerçek bir orkestra şefi tarafından yetiştirilmesi gereken YuMi’nin hocası Andrea Colombini kısa süre içinde, aslında tek tekrarda öğrenebilen robotun kollarındaki hareket kabiliyetinin inanılmazın ötesinde tahmin edilemeyecek düzeyde olduğunu vurguladı.
Andrea Bocelli - Melodramma (Canlı Performans) 04:38
Andrea Bocelli - Melodramma (Canlı Performans) 1.235 izlenme - 7 yıl önce Andrea Bocelli'nin Melodramma performansı. Görüntüler 2007 yılında verdiği Tuscany konserinden. İyi seyirler. Bu benim şarkım Aşkın ilahisi Sana onu söylüyorum Kederimle Öyle güçlü öyle büyük ki Kalbimi hançerliyor Ama berraktır sabah Tarlalarının arasında şarap kokusu Ben seni düşünüyordum ve şimdi Seni görüyorum hala orada Ah, ne kadar nostaljik Dağ freskleri Ağlarım ki delilik Gitmekti sonra uzaklara Bu melodi Aşkın ilahisi Sana söylüyorum ve hissediyorum Bütün kederimle Öyle güçlü, öyle büyük ki Kalbimi hançerliyor Ama berraktır sabah Tarlaların arasında bir değirmen Orada doğdu benim kaderim Seviyorum sensiz Seviyorum sensiz Ve bu kalp söylüyor Bir tatlı melodram Aşkın ilahisidir Senin için söyleyeceğim Bir melodramdır Sensiz söylediğim
Andrea Bocelli feat. Sıla - La Vie En Rose 04:05
Andrea Bocelli feat. Sıla - La Vie En Rose 875 izlenme - 7 yıl önce Dünyaca ünlü tenorlardan Andrea Bocelli'nin İstanbuldaki konserinde Sıla ile düet yapması konsere damgasını vurmuş Sıla'da güzel söylemiş hakkını yemeyelim.
Andrea Bocelli And Dulce Pontes - O Mare E Tu 05:06
Andrea Bocelli And Dulce Pontes - O Mare E Tu 952 izlenme - 7 yıl önce Andrea Bocelli and Dulce Pontes - O Mare E Tu Şarkı Sözleri (Lyrics): Sentir em nós Sentir em nós Uma razão Para não ficarmos sós E nesse abraço forte Sentir o mar Na nossa vóz, Chorar como quem sonha Sempre navegar Nas velas rubras deste amor Ao longe a barca louca perde o norte. Amore mio Si nun ce stess’o mare e tu Nun ce stesse manch’io Amore mio L’amore esiste quanno nuje Stamme vicino a Dio Amore No teu olhar Um espelho de água A vida a navegar Por entre sonho e a mágoa Sem um adeus sequer. E mamsamente, Talvez no mar, Eu feita em espuma encontre o sol do teu olhar, Voga ao de leve, meu amor Ao longe a barca nua a todo o pano. Amore mio Si nun ce stess’o mare e tu Nun ce stesse manch’io Amore mio L’amore esiste quanno nuje Stamme vicino a Dio Amore Amore mio Si nun ce stess’o mare e tu Nun ce stesse manch’io Amore mio L’amore esiste quanno nuje Stamme vicino a Dio Amore
Andrea Bocelli - İstanbul Ülker Arena Konseri 15:00
Andrea Bocelli - İstanbul Ülker Arena Konseri 312 izlenme - 5 yıl önce Ülker Arena - Andrea Bocelli Konseri Most Production kanalına abone olmak için tıklayın https://goo.gl/dzPdrR Most Production'ı Takip Edin Most Production Facebook https://www.facebook.com/mostproduction Most Production Instagram https://instagram.com/mostproduction/ Most Production Twitter https://twitter.com/mostproduction
Andrea Bocelli & Sarah Brightman - Time to Say Goodbye 05:13
Andrea Bocelli & Sarah Brightman - Time to Say Goodbye 402 izlenme - 7 yıl önce Hani bazı şarkılar vardır. Ne zaman hüzünlü olsanız düşlerinizde birden çalmaya başlar ve size eş olur. Derdinizi paylaşır, yüzünüze küçük bir hüzün tebessümü katar. İşte bu da öyle bir şarkı. Dünyanın en iyi tenorlarından 2 sanatçı böylesine harika bir şarkıda birleştiğinde, hayatınızın en anlamlı şarkılarından biri de ortaya çıkar. Yıllar geçmesine rağmen hala daha benim gözümde dünyanın en iyi şarkılarından biri ve öylede kalmaya devam edecek.Şarkının orjinal ismi Con te Partiro olup Andrea Bocelli'ye aittir.
Pavarotti ve Arkadaşları - Libiamo Ne' lieti Calici 03:19
Pavarotti ve Arkadaşları - Libiamo Ne' lieti Calici 499 izlenme - 7 yıl önce Bir dönem hepimizin bir reklam sayesinde tanıdığı, "işte ferahlık temizlik sizleree... " diye devam edip giden ve halkımızın aklına bu şekilde kazınan tanınmış bir eser. Müzikle beraber gözünün önüne elinde bezle temizlik yapıp, dans eden mutlu bir ev kadını tablosu çıkarsa işte o zaman bizdensin demektir. Eserleri ülkemizde çok sevilen, her yana monte edilen mazlum Giuseppe Verdi'nin güzel arialarından biridir. Pavarotti'ye ise Andrea Bocelli üstat, Bryan Adams, Nancy Gustafson ve Giorgia eşlik etmekteler. La traviata operasının düetidir.
Andrea Bocelli & Dulce Pontes - O Mare E Tu 04:36
Andrea Bocelli & Dulce Pontes - O Mare E Tu 292 izlenme - 7 yıl önce Andrea Bocelli ustanın Sogno albümünden Dulce Pontes ile olan düetidir.. Türkçesi "Deniz ve Sen" demek olan eserin, kendini tekrar tekrar dinletme ve insanı dalgalar arasına alıp bambaşka diyarlara götürebilme özellikleri vardır.. Ayrıca kavuşamayan, bir araya gelemeyen aşıkları çağrıştıran bir yapıya sahiptir..