Hoşgeldiniz!

anjiyo

Kol Ve Kasıktan Yapılan Anjiyonun Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir? 01:23
Kol Ve Kasıktan Yapılan Anjiyonun Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir? 19.177 izlenme - 3 yıl önce Anjiyo kimlere yapılır? Anjiyo hangi bölgelerden yapılır? Kol ve kasıktan yapılan anjiyonun farkları nelerdir? Hangisi daha sık kullanılır? Cevapları Kapsül Tv'de! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Anjiyo Nasıl Yapılıyor?  Kol Damarından Anjiyo Uygulaması 03:59
Anjiyo Nasıl Yapılıyor? Kol Damarından Anjiyo Uygulaması 1.261 izlenme - 2 yıl önce Kol Damarından Anjiyo Nasıl Yapılır. anjiyo
Üç günlük bebeğe anjiyo yaptılar! 04:08
Üç günlük bebeğe anjiyo yaptılar! 1.767 izlenme - 4 yıl önce Adana'da anne karnındayken kalp damarlarından birinin tıkanmak üzere olduğu fark edilen erkek bebeğe, dünyaya geldikten 3 gün sonra anjiyo apıldı.
Anjiyo ne kadar riskli bir operasyon? 01:57
Anjiyo ne kadar riskli bir operasyon? 301 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK'te ekrana gelen Leyla Ataman'ın sunduğu Sağlık Kontrolü programına konuk olan Kardiyoloji Uzm. Prof. Dr. Nihat Özer anjiyo konusunda merak edilenleri anlattı.
Mehmet Sedef Taburcu Edildi 01:34
Mehmet Sedef Taburcu Edildi 246 izlenme - 4 yıl önce Kalp Krizi Teşhisiyle Yatırıldığı Hastanede 3 Kez Anjiyo Tedavisi Uygulanan Medical Park Antalyasporlu Futbolcu Mehmet Sedef, Taburcu Edildi.
Ersun Yanal Korkuttu! 00:40
Ersun Yanal Korkuttu! 192 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal Anjiyo Oldu. Yanal'ın Kalbine Stent Takıldı. konuyla İlgili Kulüpten Yapılan Yazılı Açıklamada, 'teknik Direktörümüz Sayın Ersun Yanal'a, Memorial Hastanesi'nde Kontrol Amaçlı Anjiyo Yapılmıştır. Anjiyo İşlemi Sırasında Doktorların Tavsiyesiyle Kendisine Stent Takılmıştır. Sağlık Durumu İyi Olan Teknik Direktörümüz, Pazar Günü Oynanacak Olan Fenerbahçe-galatasaray Derbisinde Takımımızın Başında Olacaktır. Teknik Direktörümüz Sayın Ersun Yanal'a Ve Ailesine Geçmiş Olsun Dileklerimizi İletiriz' Denildi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Anjiyo Oldu 02:38
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Anjiyo Oldu 44 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki özel bir hastanede anjiyo olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'da ziyaretçiler arasındaydı.
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması 01:15
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması 36 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Hastaneden genel görünüm MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya'nın hastanden çıkışı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un hastane önünde bekleyişi - MHP İstanbul ve Ankara İl Başkanları ile bazı partililer, hastaneye gelerek Bahçeli'nin sağlık durumu hakkında bilgi aldı MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, anjiyo olan Genel Başkanları Devlet Bahçeli'nin tedavi gördüğü hastaneye geldi.