Hoşgeldiniz!

anne terliği

Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 8.590 izlenme - 2 yıl önce 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
Anne Terliği Silah Sayıldı 02:28
Anne Terliği Silah Sayıldı 2.153 izlenme - 1 yıl önce Annenin Terliği Silah Sayıldı , Annenin Fırlattığı Terlik Silah Sayıldı , Anne terliği silah sayıldı , Anne terliği 'silah' sayıldı , Oğluna attığı terlik 'silah' sayıldı, beş yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı , Anneler Artık İki Kez Düşünsün: Oğluna Attığı Terlik 'Silah' Sayıldı , Naylon Terlik Silah Sayıldı , Annenin oğluna fırlattığı naylon terlik 'silah' sayıldı , Denizli'de oğluna terlik fırlatan bir anne, “silahla basit yaralamaya teşebbüs” suçundan yargılanacak. 63 yaşındaki annenin 5 yıla kadar hapsi isteniyor. Denizli'nin Honaz ilçesinde 13 Mayıs’ta yaşanan olayda, Şenay Güzel (62), tartıştığı 38 yaşındaki oğlu Hasan Güzel’e naylon terliğini fırlattı. Bunun üzerine Hasan Güzel polise giderek şikayetçi oldu. Soruşturma başlatan Cumhuriyet Savcısı, olayla ilgili iddianame hazırlandı. Savcı, "silahla basit yaralamaya teşebbüs” ile suçlanan anne hakkında 2 ila 5 yıl arasında hapis cezası istedi. İddianame; 6. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. Terliğin silah olduğunu bilmediğini ifade eden Şenay Güzel, "Oğlum hakaret edince ayağımdaki terliği fırlattım. Zaten isabet etmedi. Terliğin silah olduğunu bilseydim atmazdım. Bu terlik isabet etse ne olacak sanki, yaralamaz, acıtmaz bile. Cezam neyse çekeceğim, terliği silah saymışlar, yapacak bir şey yok. Evladına kızınca terlik atmayan anne var mı ki?" diye konuştu. Şenay Güzel'in avukatı Hasan Ozan Orpak ise yaptığı açıklamada,, “Yargı sonucunu biz de merakla bekliyoruz. Bundan sonra anneler de terlik atarken düşünsünler. Her terlik atan anne yargılanacak mı, onun önüne açar mı bilemiyoruz. Şikayet olursa tabii ki, terlik atan anneler 2-5 yıl arasında hapisle yargılanabilir” dedi. Anneleri yakından ilgilendiren dava, önümüzdeki günlerde başlayacak. "SİLAH OLDUĞUNU BİLSEM ATMAZDIM"
10 Maddede Anne Terliği Nedir? - Oha Diyorum 02:26
10 Maddede Anne Terliği Nedir? - Oha Diyorum 2.755 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda 10 maddede anne terliğini anlatıyoruz. Çocukluğunuzu anne terliği yemeden tamamladıysanız bir şeyleri eksik yaşamışsınız demektir. Nedir serisinin tüm videoları tam şurada: https://goo.gl/sHIKaM - EN BÜYÜK TEHDİT UNSURUDUR - HEDEFİ KENDİLİĞİNDEN BULAN GÜDÜMLÜ FÜZEDİR - ACITMA KATSAYISI ANNENİN SİNİRİNE GÖRE ARTANDIR - ACISI HEMEN GEÇMEYENDİR - UZAKTAN KUMANDAYLA ANNEYE DÖNENDİR - BAZEN DE TERS KÖŞE YAPANDIR - MİSAFİRLİĞE GİDERKEN ÇANTAYA KONULANDIR - KAPILARIN ÇARPMAMASI İÇİN DURDURUCUDUR - SİVRİSİNEKLERİN DE KORKULU RÜYASIDIR - GÜZEL ANNENİN GÜZEL AYAĞINDAYKEN MASUM DURANDIR Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
işte son icad anne terliği =) 00:53
işte son icad anne terliği =) 3.452 izlenme - 8 yıl önce hahahaha koptum =)
Deren Gel At Gübreyi 00:17
Deren Gel At Gübreyi 1.515 izlenme - 4 yıl önce Efendim bir cogumuz bilir kalk kiz sogan dogra videosunu, buda gübre atmasi gerekirken isini unutup selfie videosu yapan hanım hanımcık kızımıza görevinin hatırlatılması
Anne Terliği Cezalı Yarışma - Kim Daha Hızlı? - Oha Diyorum 05:11
Anne Terliği Cezalı Yarışma - Kim Daha Hızlı? - Oha Diyorum 954 izlenme - 2 yıl önce Sizce Tamer mi hızlı, yoksa Fırat mı? Melih'in sorduğu sorulara kim daha hızlı yanıt verirse o kazanıyor. Kaybedenin cezası anne terliği! Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
uzun menzilli güdümlü anne terliği :)) 00:53
uzun menzilli güdümlü anne terliği :)) 1.670 izlenme - 8 yıl önce anneyi kızdırırsan yersın terliği
Uzun Menzilli Anne Terliği 00:39
Uzun Menzilli Anne Terliği 869 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Sukut Terlikleri (Güdümlü Anne Terliği) 00:53
Sukut Terlikleri (Güdümlü Anne Terliği) 368 izlenme - 3 yıl önce Annelerin dostu, çocukların korkulu rüyası Sukut Terlikleri. Güdümlü ve hedefe kilitlenince 0 sonuç. Anne terliğinin şaşmaz hedef bulma özelliğinin ticarileştirilmiş versiyonu. Eski terlikler ağırdı be kardeşim, komaya sokardı adamı, şimdiki terlikler vursa ne olur.
Güdümlü Anne Terlikleri 01:12
Güdümlü Anne Terlikleri 300 izlenme - 3 yıl önce Annelerimizin biz küçekken attığı, koltuk arkasından sadece kafamızı çıkardığımızda yada tam kaçarken, hedefi asla ıskalamayan terliklerin kaynağı belli oldu..
anneler gününe özel en iyi hediye güdümlü anee te 00:53
anneler gününe özel en iyi hediye güdümlü anee te 564 izlenme - 8 yıl önce güzel bir baaaayandır !s
Deren Gel At Gübreyi 00:17
Deren Gel At Gübreyi 311 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir cogumuz bilir kalk kiz sogan dogra videosunu, buda gübre atmasi gerekirken isini unutup selfie videosu yapan hanım hanımcık kızımıza görevinin hatırlatılması
Güdümlü Anne Terliği 00:53
Güdümlü Anne Terliği 271 izlenme - 5 yıl önce Güdümlü Anne Terliği
Anne Terliği En Büyük Silahtır 00:06
Anne Terliği En Büyük Silahtır 171 izlenme - 3 yıl önce Anne Terliği En Büyük Silahtır
Sıdıka - Kuntin Lokantası 12:51
Sıdıka - Kuntin Lokantası 207 izlenme - 3 yıl önce Atilla ATALAY`ın unutulmaz baş yapıtı , Türk dizi tarihinin minçheng taşısı Sıdıka`dan aynı baş yapıtlık değerindeki kesitlerden biri. Safiye eşsiz yemeklerini ticarete (bir tanıdık aracılığıyla) dökmeye hazırlanır... Entellektüeyşın gençlerin takıldığı bir menkanda artık fast-food`un değil Safiye`nin iktidarı söz konusudur. İşler bir süre daha böyle güzel giderken devamını da içerikten izleyin artık . Lafı fazla uzatmadan gelsin içeriğimiz...
Güdümlü Anne Terliği 01:10
Güdümlü Anne Terliği 77 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar yanlış duymadınız anladığım kadarıyla çocuk annesini çok sinir etmiş ve annede sabrı taşınca güdümlü terliği göndermiş çocuğunun peşine.
Anne Terliği Silah Sayıldı 02:12
Anne Terliği Silah Sayıldı 26 izlenme - 1 yıl önce Afyonkarahisar’daki anneler ve terlik satıcıları, 62 yaşındaki Şenay Güzel'in tartıştığı oğluna “terlik” fırlatması sonucu açılan davada 2-5 yıl arasında hapis istemiyle yargılanması olayına komik ama bir o kadarda düşündürücü yorumlarda bulundular. Denizli'nin Honaz ilçesinde geçtiğimiz aylarda yaşanan olayda 62 yaşındaki Şenay Güzel tartıştığı oğluna terlik fırlatmış, sonrasında ise 38 yaşındaki oğlu Hasan Güzel’in şikayetçi olması üzerine anneye 'kasten basit yaralamaya teşebbüs' suçundan 2 ila 5 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Davada annenin fırlattığı “terlik” ise silah sayılmıştı. Yaşanan olaylar ilgili Afyonkarahisar’daki terlik satıcıları İhlas Haber Ajansı (İHA) mikrofonlarına komik ama bir o kadarda düşündürücü yorumlarda bulundular. Uzun yıllardır kentte terlik ve ayakkabı satışı yapan esnaf Muharrem Sivritepe, olayı haber bültenlerinde izlediğini duyduğunda da çok şaşırdığını ifade etti. Kendi annesinin de küçükken yaramazlık yaptığı için kendisine çok terlik fırlattığını gülerek anlatan Sivritepe, fiyatı 5-10 TL arasında değişen terliğin silah sayılmasına ise bir anlam veremediğini belirtti. Anne terliği diye adlandırılan terliklerin ise 5-7 TL arasındaki fiyatlardan satıldığını dile getiren Sivritepe, “Annenin yargılanması çok saçma bir şey, böyle adalet olmaz. Büyüklerimiz çoğunlukla terlik atar ama bu kadar adalete taşıyacak kadar olmaması lazım. Annemde bize çocukken muhakkak atmıştır, yaramazlık çok olmuştur bizde” diye konuştu. Sivritepe kendisine yönlendirilen “size gelen anneler fırlatmalık terlik mi yoksa?” sorusuna ise gülerek, “Yok bize gelenler hep ayağına giymek için terlik alıyor” dedi. Annelerden itiraf: “Bizde küçükken çocuklara terlik fırlattık” Olaya annelerin yorumu ise önce güldürürken sonrasında ise düşündürdü. Anneler olay sayesinde terliğin “silah” sayıldığını öğrendiklerini kaydederek, olaya bakılırsa her annenin yargılanması gerektiği yorumunda bulundular. Öte yandan, bazı anneler çocuklara küçükken terlik fırlattıklarını da ifade ederek, terliğinde silah sayılamayacağı yorumunda bulundular.