Hoşgeldiniz!

Anneler Günü Videoları

Mert Fırat – İlk Aşkım 01:00
Mert Fırat – İlk Aşkım 87.939 izlenme - 1 hafta önce Maximum Kart Anneler Günü Şarkısı
Pınar Anneler Günü 01:02
Pınar Anneler Günü 62.192 izlenme - 1 hafta önce
Corega Anneler Günü Filmi 00:51
Corega Anneler Günü Filmi 47.844 izlenme - 1 hafta önce Corega tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlar.
Canım Annem | Sevimli Dostlar İle Anneler Günü Şarkısı | Adisebaba Tv Bebek Şarkıları 02:34
Canım Annem | Sevimli Dostlar İle Anneler Günü Şarkısı | Adisebaba Tv Bebek Şarkıları 615.431 izlenme - 1 yıl önce Sevimli Dostlar ve Adisebaba Animasyon ailesi olarak bütün annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. İyi ki varsınız :) Adisebaba TV Sevimli Dostlar Bebek Şarkıları 2016 Canım Annem Anneler Günü şarkısı şarkı sözleri : Annem annem canım annem, annem annem bir tanem Annem annem canım annem benim güzel annem Al beni kucağına, öp sev okşa kokla Sar beni kollarınla, hiç bırakma Annem annem canım annem, annem annem bir tanem Annem annem canım annem benim güzel annem Oyunlar oynat bana, uyut masallarınla Rüyalara dalayım, güzel kokunla Annem annem canım annem, annem annem bir tanem Annem annem canım annem benim güzel annem Gezdir beni parklarda, dünyayı göster bana Mutluyum güvendeyim hep yanında Annem annem canım annem, annem annem bir tanem Annem annem canım annem benim güzel annem
Anneler Günü kutlu olsun!#AnnemGibi 00:53
Anneler Günü kutlu olsun!#AnnemGibi 641.599 izlenme - 2 yıl önce Kimimiz gözlerimizi, kimimiz gamzelerimizi onlardan aldık. Yanımızda olduğunu her an hissettiğimiz annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!#AnnemGibi
Nil Karaibrahimgil - Annelere Ninni 02:08
Nil Karaibrahimgil - Annelere Ninni 16.432 izlenme - 1 hafta önce Nil Karaibrahimgil - Annelere Ninni Anneler Günü bahanesiyle annelere bir sürprizim var. Binbir evhamdan gözüne uyku girmeyen annelere ninni yazdım. Annelere ninni. Uyumayan, uyuyamayan annelere uyusunlar diye. Onların da ninniye ihtiyacı var. nilfm tüm annelere tatlı rüyalar diler:) Şarkı Sözleri: Anne olduğumdan beri endişelerr bitmedi Napsam yanlış doğrusu nasıl olucak Düşünmekten gözlerime uyku girmedi Anne olmak zor ama gülüşü yeter İçimde hala küçük bir kadın dans eder Anne diye abartmayın büyümedim ben
Pornhub Anneler Gününe Özel Gözlük 01:33
Pornhub Anneler Gününe Özel Gözlük 4.799 izlenme - 2 hafta önce Gençler arasında sevilerek takip edilen osbir sitesi Pornhub'un anneler gününe özel hazırladığı klip ve ürünü izliyoruz.
Anneler Biriktirir 00:59
Anneler Biriktirir 83.364 izlenme - 1 yıl önce Sevgiyle biriktiren tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.
Anneler Günü'nde Savurganlık Üzerinde Duran Çocuk 02:00
Anneler Günü'nde Savurganlık Üzerinde Duran Çocuk 2.727 izlenme - 6 gün önce TRT Arşiv'den çıkan 1979 yılına ait "Anneler Günü" röportajı sosyal medyada çok konuşuldu... Birbirinden farklı cevaplar izleyenleri hem güldürdü, hem düşündürdü.
Tedi’den anneler günü için bir “oyun” filmi 02:30
Tedi’den anneler günü için bir “oyun” filmi 72.519 izlenme - 1 yıl önce
Söz Dinleyen Ev 01:34
Söz Dinleyen Ev 208.436 izlenme - 3 yıl önce Annelerin Sözü Her Yerde Geçer. Bu Kadar Net.
Candan Erçetin - Annem Annem 03:11
Candan Erçetin - Annem Annem 226.557 izlenme - 3 yıl önce Annem Sen Benim Yanıma Kalansın ..!! Bu Parça '' Tüm Saygı Değer Elleri Öpülesi Annelerimize Armağan Olsun / ___xclas___
Annemize benzemekten gurur duyuyoruz #annemgibiyim 00:52
Annemize benzemekten gurur duyuyoruz #annemgibiyim 69.652 izlenme - 2 yıl önce Bazıları annelerine benzemekten korkar, bizim en büyük korkumuz aynaya bakıp annemizi görememek.
Keloğlan Masalları - Anneler Günü 01:33
Keloğlan Masalları - Anneler Günü 1.694 izlenme - 1 hafta önce Keloğlan Masalları - Anneler Günü Keloğlan, özellikle Türk ve Altay mitolojisinde, masal, fıkra ve benzer halk anlatılarında adı geçen saçsız masal kahramanıdır. Türk masal anlatı geleneği içerisinde olumlu ve olumsuz özelikleri ile halkı temsil eden bir tiptir
Son Teknoloji Anneler -- Teknosa Anneler Günü Filmi 01:55
Son Teknoloji Anneler -- Teknosa Anneler Günü Filmi 153.706 izlenme - 4 yıl önce Annelerimiz ki stand by moduna geçip sabaha kadar eve gelmemizi beklerler. Annelerimiz ki ses tanıma sistemleriyle moralimizin bozuk olduğunu telefonda anlarlar. Annelerimiz ki optik zoomlarıyla gözlerinden hiçbir şey kaçırmazlar. Sizce de teknolojide ne varsa annelerde daha fazlası yok mu? Teknosa, son teknoloji annelerimizin Anneler Günü'nü kutlar!
Anneler Günü Canım Annem Şarkısı 02:51
Anneler Günü Canım Annem Şarkısı 181.715 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Annelerimiz bizim koruyucu meleklerimiz, onlar bizim için her zorluğa katlanır, her zaman fedakarlık ederler. Umarım hiç bir çocuk anne sevgisinden uzak kalmaz ve hiç bir anne de çocuğunu özlemek zorunda kalmaz.
14 Mayıs Anneler Günü - Stolk 06:53
14 Mayıs Anneler Günü - Stolk 1.202 izlenme - 1 hafta önce Bugün 14 Mayıs Anneler Günü. Kulağımızda anneler günü şarkıları, aklımızda hayatımızı emanet aldığımız kadın var. Hepimiz, bir annenin çocuğuyuz.
Cola Turka - Anneler Günü #MemleketAnneleri 01:12
Cola Turka - Anneler Günü #MemleketAnneleri 105.181 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar bize bıkmadan usanmadan her şeyi öğreten memleketimizin annelerinin anneler gününü kutlarız.
Yeni Türkü - Anne 03:13
Yeni Türkü - Anne 48.973 izlenme - 1 yıl önce Yeni Türkü - Anne Şarkı Sözleri: Anne ben yapamadım Herkes bir şey oldu Ben olamadım Anne ben bilemedim Yasalar varmış Ben öğrenemedim Anne ben seçemedim Oyunlar oynandı Ben kazanamadım Anne ben bulamadım İnecek duraklar vardı Ben duramadım Anne ben kaçamadım Yaşamak güzeldi Ben saklanamadım
Anneler Günü Şarkısı - Aktüel Kadın 02:24
Anneler Günü Şarkısı - Aktüel Kadın 117.420 izlenme - 3 yıl önce Anneler Günü için Cumhuriyet İ.Ö.O 1-C sınıfı tarafından hazırlanmış çok güzel bir anneler günü şarkısıdır. Haydi çocuklar Annelerinize bu güzel şarkıyı söyleyip onun anneler gününü kutlayabilirsiniz.
DemirDöküm Anneler Günü'nü kutlar! 01:55
DemirDöküm Anneler Günü'nü kutlar! 58.153 izlenme - 2 yıl önce Her yerde takipçimiz olan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!
#BugünAnnemİçin 00:47
#BugünAnnemİçin 50.387 izlenme - 2 yıl önce Onlar annesini çok mutlu etti. Sen de videonu #BugünAnnemİçin etiketiyle paylaş, ona en güzel hediyeyi ver.
Kahraman Anneler 01:33
Kahraman Anneler 103.434 izlenme - 3 yıl önce O Asla Yenilmeme İzin Vermez...o Asla Hasta Olmama İzin Vermez…o Asla Enerjimin Düşmesine İzin Vermez…her İhtiyacımda Annem Hep Yanımda! Tüm Kahraman Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun! #nevarsasendevarannem
anneler günü - özel  klip 04:07
anneler günü - özel klip 221.124 izlenme - 8 yıl önce tüm annelerin anneler günü kutlu olsun
Seni Çok Seviyorum Annecim 00:20
Seni Çok Seviyorum Annecim 193.403 izlenme - 3 yıl önce Daha uzun cümleler kuracak kadar iyi konuşamasa da annesi, onun ne dediğini anlayacaktır; sonuçta ortak diliniz sevgi! Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun! www.facebook.com/PrimaDunyasi
Anneler Günü'ne Özel: Çilekli Muzlu Fransız Tostu 00:41
Anneler Günü'ne Özel: Çilekli Muzlu Fransız Tostu 924 izlenme - 1 hafta önce Anneler Günü'ne özel harika bir tarif; üstelik minik ellerin katkısıyla! Püf noktası: Beyaz tost ekmeklerini küçük bir oklava yardımıyla inceltin, kenar kısımlarını aldıktan sonra dikkatli bir şekilde rulo yapın. Pişirme önerisi: Arzu ettiğiniz mevsim meyvelerini kullanabilir, hazırladığınız tostları farklı kuru yemişlerle tatlandırabilirsiniz. Servis önerisi: Akçaağaç şurubu yerine beyaz ya da bitter çikolata sosuyla sıcak olarak ikram edebilirsiniz.
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 01:24
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 149.306 izlenme - 4 yıl önce Ne kadar büyürsek büyüyelim anneler hep aynı sevgiyle üstümüze titrer. En çok teşekkürü tabi ki onlar hak eder... 28 yıldır annelerimizin yanında olan Cif, tüm annelerin anneler gününü kutlar.
Kamil Koç - İlk Yol Arkadaşım 01:10
Kamil Koç - İlk Yol Arkadaşım 102.396 izlenme - 4 yıl önce Her yolculuğunuzda annenizin de sizinle birlikte yola çıktığını hiç unutmuyoruz. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.
Pepee - Benim Annem Güzel Annem 11:33
Pepee - Benim Annem Güzel Annem 114.042 izlenme - 4 yıl önce Pepee annesine hediye ararken ona en güzel anneler günü şarkısını bestelemeye karar verir. :)
Sonat ' In Anneler Günü Şarkısı - Ankara'nın Dikmen'i 01:00
Sonat ' In Anneler Günü Şarkısı - Ankara'nın Dikmen'i 58.428 izlenme - 3 yıl önce Web : www.ilerisar.com Facebook : www.facebook.com/iilerisar Daha Fazlası İçin Abone Ol....