Hoşgeldiniz!

arap atı

atin intikami ne zmn 00:37
atin intikami ne zmn 73.769 izlenme - 7 yıl önce Videoda Beklenilen Şeyi Herzaman Bulamassınız Buda Onlardan Biridir :) Siz Ne Olmasını İsterdiniz ?
dans eden arap atı 00:59
dans eden arap atı 41.792 izlenme - 9 yıl önce dans eden arap atı
Kafkaslı Turbo Kapışması Tanıtım Filmi 02:55
Kafkaslı Turbo Kapışması Tanıtım Filmi 33.593 izlenme - 9 yıl önce 2 mayıs 2009 ankara
En Asil At Cinsleri 03:09
En Asil At Cinsleri 5.083 izlenme - 3 yıl önce Friesian Friesian atları her zaman siyahtır. Vücuttaki veya bacaklardaki hiçbir beyaz işaret kabul edilemez . Dönemin zırhlı şövalyeleri bu atları oldukça tutkulu, savaşlarda ağır yükler taşıyacak kadar güçlü ve hızlı manevralar yapabilen hayvanlar olarak görmüşlerdir. Gypsy Vanner Bu atlar uzun yeleleri ve tüylü ayaklarıyla biliniyor. Çok güçlü oldukları için, Uzun yıllar boyunca Çingeneler tarafından karavan çekmek ve tarlaları sürmek için kullanılmıştır. Clydesdale İskoçya'da ortaya çıkan oldukça ağır ama bir o kadarda hareketlidir., ırkın kendine ait bir rengi bulunmamaktadır. Tarihler boyunca yelesi ve kuyruğu vücudunun heybetini ortaya çıkartmak amacı ile örülmüştür. Appaloosa Nez perce kızılderilileri tarafından geliştirilen at ırkıdır. ekim 1877’de reis joseph ve nez perce kabilesi abd ordusuna teslim olunca, yanlarındaki özenle yetiştirdikleri 1100 kadar appaloosa’yla oklahoma’ya sürüldüler. bu benekli atlar, aşağı yukarı bütünüyle yok oldularsa da, az sayıda örnek günümüze kadar gelmiştir. Ahal Teke Ahal Teke bir Türkmen atıdır. Bilimciler Ahal Tekeyi, 3000 yıl evvel insanlar tarafından ilk evcilleştirilmiş at türü olarak görürler. Orta Asyada Türk halkları arasında özellikle Türkmenistan'da yaygındır. Ahal Teke'nin adı Manas ve Dede korkut gibi Türk destanlarında geçer. Arap atı Arap Atı, zekâsı, sadakati ve dayanıklılığı ile bilinen bir at cinsidir. Kökeni İlk Çağ'a kadar dayanır. Çöl şartlarına dayanıklı bu at cinsi, insan eliyle üretilmemiş ender doğal cinslerden. Endülüs atı Endülüs atı binlerce yıldır İber Yarımadası'nda yaşamakta olan bir at cinsidir. Endülüs atı yüzyıllar boyunca çok az değişmiştir. Yakışıklılı nedeni ile filmlerde en çok kullanılan at cinsidir. Shire Dünyada ki en iri at cinslerinden biri olarak olarak kabul edilmektedir. Bu at tepeden tırnağa zırhlı ve silahlı bi Şövaleyi rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu dev yapısına ve kuvvetine karşılık Shire atı çok yumuşak huylu bir hayvandır. Lippizian Lipizzan atları 400 yıldan uzun süredir uygulanan bir yetiştirme programının sonucunda ortaya çıkan bir türdür. Dünyanın dört bir yanından seçilen kaliteli atların karmasından oluşmuştur. Güzellik ve zarafetin yanısıra cesaret, kuvvet, yetenek ve aklın nadir bulunan bir kompozisyonunu sergilemektedir. İzlanda Atı Bu at, ülkedeki tek at türü. Çünkü İzlanda'ya dışarıdan at getirilmesi yasak. Ülkeden çıkarılanlar da bir daha geri dönemiyor. Shetland Küçük ama güçlü, bir o kadar da sevimli midilli soyu. bronz çağından beri yaşadıkları ileri sürülmektedir. binek olarak kullanılırlar, gayet ağır olan yükleri kaldırabildikleri belirtilir. adı, iskoçya’nın kuzeyindeki shetland adalarından gelir.
Şampiyon Atların Yetiştirildiği Sultansuyu'nda Tay Heyecanı - Malatya 03:10
Şampiyon Atların Yetiştirildiği Sultansuyu'nda Tay Heyecanı - Malatya 1.206 izlenme - 11 ay önce Malatya'da, safkan Arap atlarının yetiştirildiği Sultansuyu Tarım İşletmesinde damızlık olarak kullanılan şampiyon atların, geçen aydan bu yana 50'ye yakın yavrusu dünyaya geldi.
Süper Bir Arap Atı 00:42
Süper Bir Arap Atı 1.121 izlenme - 1 yıl önce süper bir arap atı
1 Efsane 10 Koşu - Yavuzhan 24:15
1 Efsane 10 Koşu - Yavuzhan 1.291 izlenme - 1 yıl önce Yakın geçmişe kadar internette çok fazla videosu bulunmayan, adını ve başarılarını hep duyduğumuz efsane at Yavuzhan'ın TJK TV tarafından derlenmiş 10 koşusu.
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:25
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 3.942 izlenme - 6 yıl önce
At Yarışı Efsane Arap Atı Turbo Yarışları 01:42
At Yarışı Efsane Arap Atı Turbo Yarışları 1.897 izlenme - 4 yıl önce at yarışı efsane arap atı turbo yarışları
Tenekeci Mahmut Güzelgöz - Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:55
Tenekeci Mahmut Güzelgöz - Arap Atı Gibi Sallar Başını 2.370 izlenme - 6 yıl önce
Arap Atı İle İngiliz Atı Arasındaki Fark Nedir? 00:44
Arap Atı İle İngiliz Atı Arasındaki Fark Nedir? 666 izlenme - 2 yıl önce Arap Atı İle İngiliz Atı Arasındaki Fark Nedir? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 02:50
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 1.956 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 04:55
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 1.178 izlenme - 6 yıl önce
Yıldız Tilbe-Arap Atı Gibi Sallar Başını Canlı 02:57
Yıldız Tilbe-Arap Atı Gibi Sallar Başını Canlı 1.301 izlenme - 7 yıl önce
Münevver Özdemir  -  Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:52
Münevver Özdemir - Arap Atı Gibi Sallar Başını 103 izlenme - 6 ay önce Anadolu Müzik Yapım.
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 04:54
Gülhan Güneş - Arap Atı Gibi Sallar Başını 580 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Falcı Çıkış Tarihi: 02.06.2009 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik Şarkı Sözleri (lyrics): Arap atı gibi sallar başını Ne söyledim yaktın kara kaşını Kara gözlüm sil gözünün yaşını Vermem seni yad ellere sevdalım hey Kaşı gözü kirpikleri belalım hey Arap atı binme yinen yorulmaz Beşli mavzer ile bir genç vurulmaz Çeyrek altın ile bir yar sevilmez Vermem seni yad ellere sevdalım hey Kaşı gözü kirpikleri belalım hey.
Recep Bağlıcı - Arap Atı Gibi 03:12
Recep Bağlıcı - Arap Atı Gibi 586 izlenme - 6 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 03:25
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi Sallar Başını 665 izlenme - 6 yıl önce
Çılgın İspanyol Spikerin anlatımıyla Barcelona  5  -  A.Madrid  4 04:33
Çılgın İspanyol Spikerin anlatımıyla Barcelona 5 - A.Madrid 4 374 izlenme - 3 yıl önce Barcelona kamandasının 3-0 geriden gelip hatta 4-2 geriye düşüp nasıl son dakikalarda maç kazandığını hep birlikte izleyelim coşalım.Vayy be tam 11 yıl geçmiş. Zamanında Kanal D 'de İlker Yasin 'in anlatımıyla canlı canlı izlediğimiz bu futbol tarihinin en unutulmaz maçlarından birini yıllar sonra İspanyol spikerin inanılmaz anlatımıyla "Alkışlarla Yaşıyorum" caimasına sunmaktan gurur duyarız pek muhterem abilerim ablalarım. Madrid 'te oynanan ilk maçta 2-2 bitmişti ve yine Kanal D canlı yayınlamıştı.
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi 03:19
İbrahim Tatlıses - Arap Atı Gibi 204 izlenme - 2 yıl önce Arap atı gibi sallar başını Ne ettim de yıktın hilal kaşını Bir mendil al sil gözünün yaşını Vermem seni yad ellere ellere Vay vay sürmelim vay Arap ata binmeyen yorulmaz Beşli mavzer ile bir genç vurulmaz Beşli mavzer ile bir yar sevilmez Vermem seni yad ellere ellere Vay vay sürmelim.
Kördüğüm 00:49
Kördüğüm 166 izlenme - 4 yıl önce Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü Yetiştirmesi Koşu Tayı
Kaptantor 00:49
Kaptantor 133 izlenme - 4 yıl önce Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü Yetiştirmesi Koşu Tayı
Aksi Baby Son Metrede Devrildi! 00:26
Aksi Baby Son Metrede Devrildi! 75 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa’da bugün koşulan yarışlarda ilginç ve bir o kadar da üzücü bir olay yaşandı. Altılı Ganyan’ın üçüncü ayağı olan günün beşinci koşusunda start alan 9 numaralı Aksi Baby, tam foto-finiş çizgisini geçerken jokeyi ile birlikte devrildi. 4 ve yukarı yaşlı Arap atlarına mahsus kum pistteki koşuda jokey Necmi Altın’ın bindiği safkan, koşunun son metrelerinde rakiplerinin 4-5 boy önünde birinciliğe doğru koşarken son anda yıkıldı.
Hüseyin Sezer Kokşa - Arap Atı 02:42
Hüseyin Sezer Kokşa - Arap Atı 96 izlenme - 6 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Arap Atı Gibi 03:29
Çeşitli Sanatçılar - Arap Atı Gibi 82 izlenme - 6 yıl önce