Hoşgeldiniz!

arkin

Çılgın Dersane Dans Show 02:58
Çılgın Dersane Dans Show 125.316 izlenme - 15 yıl önce www.gencfrm.net
cop 01:30
cop 35.596 izlenme - 15 yıl önce system den harika bir parça
Son Akın - Cüneyt Arkın (1982 - 82 Dk) 01:21:15
Son Akın - Cüneyt Arkın (1982 - 82 Dk) 12.343 izlenme - 4 yıl önce Filmde, bir akıncı beyi ile oğlunun kahramanlık öyküsü anlatılır. Akıncı beyi Mehmet, karısı Hatçe'ye son kez akına çıkacağına dair söz verir. Ancak savaş esnasında zalim Hesliye'nin eline esir olarak düşer. Uzun yıllar süren zindan hayatından ve esirlikten kaçarak kurtulur. Yurduna geri döndüğünde ise karısını bulamaz. Vazgeçmesinin mümkün olmadığı akıncılığa devam eder. Koca Memil Baba olarak yeniden nam salar. Sevdiğine kavuşamayan Kara Murat da bu akıncı birliğine katılır. Düşmana karşı amansız bir mücadeleye giren Koca Memil, Murat'ın oğlu olduğundan habersizdir. Yönetmen:Yılmaz Atadeniz Senaryo:Turgut Özakman Yapımcı:İbrahim Kesemen Görüntü Yönetmeni:Ali Uğur Oyuncular:Cüneyt Arkın,Berhan Şimşek,Melike Zobu,Pembe Mutlu,Muhterem Nur,Berrin Tuncel,Yavuz Selekman,Tuncer Necmioğlu,Ata Saka
Av - Cüneyt Arkın & Serdar Gökhan (1989 - 85 Dk) 01:24:34
Av - Cüneyt Arkın & Serdar Gökhan (1989 - 85 Dk) 4.760 izlenme - 4 yıl önce Film, kan davalı iki adamın öyküsünü konu alır. Kan davası yüzünden cinayet işleyerek hapse giren Bekir’in tahliyesine az bir zaman kalmıştır. Ancak bu sırada Bekir’in kardeşi Kemal, kan davalısı olduğu Yusuf tarafından öldürülür. Bekir tahliye olunca kardeşinin intikamını almak için Yusuf’un peşine düşer. İstanbul’da saklanan Yusuf durumu haber alınca Bekir’i öldürmek için fırsat kollamaya başlar. İkili arasında uzun sürecek bir kovalamaca başlar. Yönetmen:Melih Gülgen Senaryo:Safa Önal Yapımcı:Melih Gülgen Görüntü Yönetmeni:Serdar Servidal Oyuncular:Cüneyt Arkın,Serdar Gökhan,Gülben Ergen,Diler Saraç,Deniz Hayal,Osman Alyanak,Sami Hazinses,Fikret Fırtına,Yılmaz Kurt,Ertan Güntay
Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 02:24
Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 12.356 izlenme - 8 yıl önce Jeff Bernstein sporcuların menajerliğini yürüten başarılı bir isimdir fakat son zamanlarda elindeki tüm başarıları oyuncuları ya kaybetmiş ya da başka menajerlere kaptırmıştır. Çözüm yolu ararken, televizyonda Hindistanlı kriket oyuncularını seyreder. Aradığı madeni bulmuş gibidir. Kısa bir Hindistan seyahati sonrası yanında 3 kriket oyuncusu (Rinku Singh, Dinesh Patel ve Ash Vasudevan) ile döner. Bernstein elindeki bu yıldızlar ile alışıla gelmişin dışında bir uygulamaya gider ve onların Beysbol Birinci Lig’inde oynamaları için var gücüyle uğraşmaya başlar. Fakat her şey sandığı kadar kolay gitmeyecektir... Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Craig Gillespie üstlenirken, yapımın senaryosu ise Thomas McCarthy’e ait. Filmin başrolünde Jon Hamm yer alırken kendisine Alan Arkin, Lake Bell ve Bill Paxton'ın yanı sıra Madhur Mittal, Suraj Sharma ve Aasif Mandvi eşlik ediyor.
Kara Murat Benim - Kara Murat Devler Savaşıyor (Restorasyonlu) 02:37
Kara Murat Benim - Kara Murat Devler Savaşıyor (Restorasyonlu) 6.786 izlenme - 5 yıl önce 1978 yapımı Natuk Baytan'ın yönettiÄŸi Kara Murat Devler Savaşıyor filminden bir sahne.
Cuneyt Arkin  Orhan Gencebay Doruk 02:34
Cuneyt Arkin Orhan Gencebay Doruk 10.805 izlenme - 14 yıl önce cuneyt arkin orhan gencebay doruk
Birden Pat Diye Biten Film - Adalet 01:58
Birden Pat Diye Biten Film - Adalet 4.093 izlenme - 5 yıl önce
Cüneyt Arkın'ın Eline Kıymık Girmesi - Son Vurgun 03:35
Cüneyt Arkın'ın Eline Kıymık Girmesi - Son Vurgun 2.609 izlenme - 4 yıl önce 1968 yapımı Ertem Göreç'in yönettiÄŸi Son Vurgun filml çekilirken bi sahnede Cüneyt abimizin eline kıymık giriyor ve oyunculuÄŸunu bozmadan filme devam ediyor.Ä°zliyoruz Not:"Hani lan nerde batıyor?" diyenler için 01:30
Suyla Zincir Parçalamak - Korkusuz Cengaver (Restorasyonlu) 02:53
Suyla Zincir Parçalamak - Korkusuz Cengaver (Restorasyonlu) 3.311 izlenme - 3 yıl önce 1976 yapımı Duygu Sağıroğlu'nun yönettiği Korkusuz Cengaver filminden bir sahne.
Eritici Su - Kılıçaslan (Restorasyonlu) 02:28
Eritici Su - Kılıçaslan (Restorasyonlu) 3.648 izlenme - 4 yıl önce 1973 yapımı Natuk Baytan'ın yönettiÄŸi Kılıçaslan filminden bir sahne.
Cücü ve Palavra Sanatı 02:48
Cücü ve Palavra Sanatı 6.237 izlenme - 7 yıl önce Cüneyt abimiz sözde Amerika gezisinden yeni dönmüştür.Evine gelir gelmez,Amerika'yı merak eden gençlerin ve İngilizce konuşmak için can atan hanımların ilgi odağı olur.
Acı Günler Filminin Sansürlenen Sahnesi 07:08
Acı Günler Filminin Sansürlenen Sahnesi 964 izlenme - 2 yıl önce 1981 yapımı Acı Günler filminden bir sahne.
Cüneyt Arkın'dan Racon Kuralları 01:47
Cüneyt Arkın'dan Racon Kuralları 3.046 izlenme - 4 yıl önce Fırtına Kemal (Cüneyt Arkın) yardımsever, iyi kalpli, güçlü bir gece kulübü ve kumarhane sahibidir. Amansız Tayyar (Turgut Özatay) kulübü ve kumarhaneyi Kemal'den almak ister. Kendisinden çiçek almadığı günü uğursuz saydığı Fatma Ana'nın torunu Aslı (Gülşen Bubikoğlu) yatılı eğitim görmektedir. Babası hapiste olduğu için utanıp arkadaşlarına sürekli yalan söyler. Dalgın bir şekilde yürürken Kemal arabası ile genç kıza çarpar. Bu hafif kaza tanışmalarına vesile olur. Aslı Kemal'den bir geceliğine babası rolünü oynamasını ister. Baloda arkadaşlarının hayran kaldığı Kemal'i kıskanır. Kemal oyunu sürdürür, hatta evinde parti bile verir. Gece kulübünde Kemal ile güzel vakit geçiren Aslı bu yakışıklı adama aşık olmuştur. Çıkışta Tayyar'ın pusudaki kiralık katili Kemal'i vurur. Kemal hastanede polise hiçbir şey söylemez. Aslı eve döndüğünde Kemal'e bakar. Aralarında duygusal bir bağ gelişir. Kemal Aslı'yı tehlikeli yaşamının dışında tutmak için ayrılmak ister. Evde birlikte çekilmiş resimlerini gören Fatma Ana, Kemal'e hesap sorduğunda, Aslı'nın torunu olduğunu öğrenen Kemal, onun kendinden soğuması için çiçekçi kadından yardım ister. Fatma Ana eve döndüğünde Aslı'yı intihar mektubu yazarken bulur. Kemal'in evli ve çocuklu olduğunu söyler. Kanıtlamak için restorana gittiklerinde Tayyar Aslı'yı kaçırır. Serbest kalması karşılığında Kemal'den kulübü ve kumarhaneyi vermesini talep eder. Kemal'e tuzak kuran Tayyar'la aralarında çatışma çıkar. Çatışma sırasında ağır yaralana Kemal, polis geldiğinde tutuklanmadan önce bir süre izin ister. Aslı ile konuşur, onun yuvaya dönmesini, bu tehlike dolu hayatında ona güvenli bir yer bulamayacağını, birlikte bir yaşamın olanaksız olduğunu anlatır. Aslında, o da Aslı'yı çok sevmiştir. Yaralı olduğunu genç kıza belli etmez. Aslı çaresiz ve buruk, evine döner. Kemal ise teslim olup götürüldüğü polis arabasında son nefesini verir...
Görünmeyen Düşman - Cüneyt Arkın & Selma Güneri (1978 - 70 Dk) 01:10:24
Görünmeyen Düşman - Cüneyt Arkın & Selma Güneri (1978 - 70 Dk) 2.245 izlenme - 4 yıl önce
Aynı Sahneyi İki Defa Kullanmak 08:24
Aynı Sahneyi İki Defa Kullanmak 1.057 izlenme - 2 yıl önce Ölüm Saati ve Alın Yazısı filmlerinin senaristi olan Safa Önal, aynı sahneyi iki defa kullanmış.
Kemal'in Karısı Ölüyor - Önce Hayaller Ölür 03:05
Kemal'in Karısı Ölüyor - Önce Hayaller Ölür 996 izlenme - 4 yıl önce 1981 yapımı Önce Hayaller Ölür filminden bir sahne.
Takip - Cüneyt Arkın & Oya Aydoğan (1981 - 78 Dk) 01:17:30
Takip - Cüneyt Arkın & Oya Aydoğan (1981 - 78 Dk) 1.783 izlenme - 4 yıl önce Film, iki kaçakla onların peşindeki emekli komiserin hikâyesini anlatır. Bir grup mahkûmu nakletmek için kullanılan araç trafik kazası geçirir. Mahkûmlardan Kör Mustafa ve İdamlık Hasan kaçmayı başarırlar. Kötü hava koşulları ve ormanlık arazi mahkûmların izinin bulunmasını imkânsız hâle getirir. Ancak hayattan beklediğini bulamamış emekli komiser Hüseyin mahkûmların peşine düşer. Amacı mahkûmları adalete teslim ederek kendisini oğluna ispat etmektir. Hüseyin mahkûmları ormanın derinliklerinde yakalar. Fakat yoğun kar sebebiyle kapanan yollar durumu mahkûmların lehine çevirir. Yönetmen:Remzi Jöntürk Senaryo:Mehmet Aydın Yapımcı:Hüsnü Çetiner Görüntü Yönetmeni:Çetin Tunca Oyuncular:Cüneyt Arkın,Oya Aydoğan,Fikret Hakan,Eşref Kolçak,Yılmaz Köksal,Ülkü Özen,Hayati Hamzaoğlu,Kadir Savun,Kazım Kartal,Atilla Ergün,Gülten Ceylan,Barış Aydın
Müjdat Gezen'in Süreyya Duru'yla Olan Anısı 02:00
Müjdat Gezen'in Süreyya Duru'yla Olan Anısı 1.106 izlenme - 2 yıl önce Müjdat Gezen'in Süreyya Duru'yla olan anısını anlattığı videosudur.
Ahmet'in Ölümü ve TV'de Kesilen Sahneler - Sevgili Oğlum 08:20
Ahmet'in Ölümü ve TV'de Kesilen Sahneler - Sevgili Oğlum 2.028 izlenme - 4 yıl önce
Deli Yusuf - Kemerini Tak 02:08
Deli Yusuf - Kemerini Tak 2.702 izlenme - 4 yıl önce 1975 yapımı Atıf Yılmaz'ın yönettiği Deli Yusuf filminden bir sahne.
Bu Anam İçin - Kara Murat Fatih'in Fermanı (Restorasyonlu) 02:09
Bu Anam İçin - Kara Murat Fatih'in Fermanı (Restorasyonlu) 2.614 izlenme - 5 yıl önce
Bağırmayacaktın Anton - Korkusuz Cengaver (Restorasyonlu) 01:22
Bağırmayacaktın Anton - Korkusuz Cengaver (Restorasyonlu) 2.535 izlenme - 5 yıl önce 1976 yapımı Korkusuz Cengaver filminden bir sahne.
Oğlunun Ölmediğine Emin Olmak İçin Geceyarısı Mezar Kazmak 01:55
Oğlunun Ölmediğine Emin Olmak İçin Geceyarısı Mezar Kazmak 1.251 izlenme - 4 yıl önce .
Vahsi Kan Cüneyt Arkin :) 00:55
Vahsi Kan Cüneyt Arkin :) 6.081 izlenme - 12 yıl önce vahşi kan nakacak ulennnn:)
Hapishane Telini Parçalayıp Adam Boğmak 03:28
Hapishane Telini Parçalayıp Adam Boğmak 1.063 izlenme - 2 yıl önce 1975 yapımı filmden bir Cüneyt Arkın sahnesi
Görünmeyen Düşman - Cüneyt Arkın & Selma Güneri (1978 - 70 Dk) 01:10:24
Görünmeyen Düşman - Cüneyt Arkın & Selma Güneri (1978 - 70 Dk) 1.653 izlenme - 4 yıl önce Filmde, komiser Orhan'ın gizli bir suç örgütünü çökertmesi anlatılır. Orhan, Selma ile evlidir ve iki çocuk babasıdır. Ailesi ile mutlu bir hayat sürerler. Selma'nın babası Haldun bu evliliğe razı olmadığı için yıllardır araları bozuktur. Bir gece gelen bir cinayet haberi ile Orhan evden çıkar. Bir hayat kadını aldığı yüksek doz uyuşturucu sonucu ölmüştür. Komiser Orhan, adamları ile bu olayı araştırmaya başlar. Araştırmalar derinleştikçe yeni isimler yakalanır. Olaylar çorap söküğü gibi çözülmeye başlar. Ortaya büyük bir suç örgütü çıkar. Ancak örgütün başındaki kişi açığa çıktığında, Orhan vicdanı ve mesleği arasında bir tercih yapmaya mecbur kalacaktır. Yönetmen:Cüneyt Arkın Senaryo:Safa Önal Yapımcı:Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni:Orhan Kapkı Oyuncular:Cüneyt Arkın,Selma Güneri,Eşref Kolçak,Kadir Savun,Nejat Özbek,Turgut Özatay,Süheyl Eğriboz
Kartal Murat - Cüneyt Arkın & Nilay Yurtsev (1980 - 74 Dk) 01:13:47
Kartal Murat - Cüneyt Arkın & Nilay Yurtsev (1980 - 74 Dk) 1.664 izlenme - 4 yıl önce Film, bir soygunda elde edilen paranın peşindeki bir grup hırsızın öyküsünü konu alır. Kartal Murat ve yardımcısı Tıfıl azılı bir soygun çetesi kurmuşlardır. Ancak Murat ve Tıfıl diğer hırsızlardan farklı bir yol tutturmuşlardır. Kendileri soygun yapmak yerine diğer hırsızları soymaktadırlar. Günün birinde Fırıldak Ömer’in kumarhanesi soyulur. Soygunu yapan Alkapon Bekir adında cezaevinden yeni çıkmış bir hırsızdır. Fırıldak Ömer, hırsızı bularak parasını geri getirmesi için Murat’ı kiralar. Murat uzun bir soruşturmanın ardından Bekir’e ulaşır. Ancak Tıfıl son anda Murat’a oyun oynayarak paraları alıp kaçar. Murat paraya ulaşmak için Bekir ve kızı Leyla ile işbirliği yapar. Yönetmen:Cüneyt Arkın Senaryo:Feyzi Tuna,Bülent Oran Yapımcı:Cüneyt Arkın Görüntü Yönetmeni:Muzaffer Turan Oyuncular:Cüneyt Arkın,Nilay Yurtsev,Ahmet Mekin,Tuncer Necmioğlu,Nejat Özbek,Nejat Gürçen,Renan Fosforoğlu,Baykal Kent,Aydın Haberdar,Kadir Kök,Yılmaz Kurt,Tevfik Şen,Süheyl Eğriboz,Cevdet Balıkçı,Zeki Sezer,İbrahim Uğurlu,Celal Yonat,Ferhat Ünal,Mehmet Uğur
Cüneyt Arkın ve Eli Bıçaklı Karate Ekibi 02:51
Cüneyt Arkın ve Eli Bıçaklı Karate Ekibi 973 izlenme - 3 yıl önce 1977 yapımı Cüneyt Arkın'ın hem yönetip,hem oynadığı Sevgili OÄŸlum filminden bir sahne.
Minibüsle Adam Öldürmek 03:08
Minibüsle Adam Öldürmek 755 izlenme - 2 yıl önce 1976 yapımı Natuk Baytan'ın yönettiği Hınç filminden bir sahne.