Hoşgeldiniz!

asansör

asansör 00:44
asansör 528.103 izlenme - 6 yıl önce asansör
Karpuz Avuçlamadan Duramayan Adamın Dramı 02:14
Karpuz Avuçlamadan Duramayan Adamın Dramı 77.149 izlenme - 8 ay önce Eski Dünya karpuz seçme şampiyonu olan Senator Pupis bu alışkanlığından bir türlü vazgeçemez. 7 gün 24 saat radar gibi çalışan iç güdüleriyle analizini yapar, bulunduğu ortamdaki en uygun karpuzu yoklar. http://www.imdb.com/title/tt0068193/
Asansöre Binenlerin Aklını Alan Şaka 02:57
Asansöre Binenlerin Aklını Alan Şaka 277.830 izlenme - 3 yıl önce Bindiğiniz asansörün zemini bir anda çökse ne yapardınız, japonların korkunç şakasını izliyoruz
Asansörde Yiyişen Kadınlar 00:28
Asansörde Yiyişen Kadınlar 204.816 izlenme - 2 yıl önce Asansörde yiyişen dayılardan sonra bu da oldu, biri açık öbürü kapalı olmak üzere iki bayan asansörün nimetlerini çok iyi götürüyor.
 Asansör Şakası Vol 3 00:57
Asansör Şakası Vol 3 393.047 izlenme - 4 yıl önce Asansör şakasından bu sefer şakalayanı dayakla bayılttılar!
Engelli Asansörünü Parçaladılar 01:01
Engelli Asansörünü Parçaladılar 8.953 izlenme - 1 ay önce Asansörün içini parçalayan gençler, kendilerini saniye saniye görüntüleyen kamerayı da kırdıktan sonra idrarlarını yaptı. Kamera görüntülerinde engelliler ve yaşlılar için yaptırılan asansöre binen gençlerin sopalarla kamerayı kırmaları yer alıyor. Gençlerin asansöre yaklaşık 5 bin lira zarar verdiği öğrenildi.
Asansörde Taciz 02:07
Asansörde Taciz 69.547 izlenme - 2 yıl önce Asansörde Taciz
Asansöre S.çan İyi Giyinimli Asyalı Kadın 01:28
Asansöre S.çan İyi Giyinimli Asyalı Kadın 18.660 izlenme - 4 ay önce Güzel hoş elbisesiyle adeta temizlik abidesi gibi görünen kadın asansöre giriyor ve eteğini sıyırıp yapıp gidiyor ishal olmuş katı gıdalar yemesini tavsiye ediyorum
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 08:16
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 249.616 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da çekilen asansör şakası internet aleminde izlenme rekorları kırıyor.Dünyaca ünlü Güney Koreli bir teknoloji şirketinin ofisinde yapılan bu asansör şakasının görüntüleri kısa sürede sosyal medyada en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. Hal böyle olunca 2.inci versiyon çekildi...
Hayrettin Toplum İçinde Bağıra Bağıra Şarkı Söyledi 02:46
Hayrettin Toplum İçinde Bağıra Bağıra Şarkı Söyledi 73.729 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı Hayrettin, ABD'de toplum içinde bağıra bağıra Türkçe şarkılar söylüyor. Etrafındakilerin anlamsız bakışlarına aldırış etmiyor. En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 01:50
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 122.126 izlenme - 4 yıl önce Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) LG IPS monitörler ile daha gerçekçi görüntüler... Bunu gerçek hayatta ispatlamanın tek bir yolu var!
Asansörde Orkid Comfort Yumuşaklığı 01:28
Asansörde Orkid Comfort Yumuşaklığı 148.944 izlenme - 6 yıl önce sen de hayatı yumuşatma fikirlerini kizlararasinda.com adresinde paylaş muhteşem ödüller kazanma şansı yakala!
Asansörde Korkunç Zombi Şakası 02:34
Asansörde Korkunç Zombi Şakası 46.928 izlenme - 2 yıl önce Bindiğiniz asansörde size bir zombi eşlik etse ve size saldırsa ne yapardınız. Asansöre binenlerin korkudan aklını alan zombi şakasını izliyoruz.
Tacizci Adamı Asansörde Tekme Tokat Döven Kadın 00:54
Tacizci Adamı Asansörde Tekme Tokat Döven Kadın 8.930 izlenme - 4 ay önce Çin'de yaşanan olay, asansörün güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde bir adam ile birlikte asansörde bulunan kadın cep telefonuyla meşgul oluyor. Adam, kadına doğru yanaşarak omzundan aşağı bakarken kadın rahatsız oluyor. İlk hamlesi sonrası kadından az uzaklaşan adam yavaşça yine kadının üzerine doğru geliyor. TACİZCİ, KADINDAN YEDİĞİ TOKATLA ŞAŞKINA DÖNDÜ Genç kadın, adamın tacizlerinin devam edeceğini sezerek cep telefonunu çantasına koyuyor. Sapık adam tekrar arkadan yaklaşarak bu sefer sağ elini kadının omzuna atıyor. Tacizci elini atar atmaz genç kadın hışımla arkaya dönerek adama hızlıca okkalı bir tokat yerleştiriyor. TACİZCİNİN ÖNCE KASIKLARINA, ARDINDAN SURATINA DARBELER İNDİRDİ Öfkesini alamayan kadın tacizcinin kasıklarına tekmeyi geçiriyor. Ardından saçlarından tuttuğu adamın suratına diziyle vuruyor ve tacizcisini yere seriyor. Yerde yatan ve neye uğradığını şaşıran tacizci acı içinde kıvranırken, genç kadın asansör kapısını açarak oradan uzaklaşıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Asansörde cinayet işlendiğini görseniz ne yapardınız? 01:29
Asansörde cinayet işlendiğini görseniz ne yapardınız? 77.258 izlenme - 4 yıl önce 'Dead Man Down' filminin tanıtımı için çekilen videoda, asansöre binenler bir cinayet anına tanık oluyor. Tabi ki tüm bu cinayet anı viral bir tanıtım çalışm...Asansörü çağırıyorsunuz, kısa bir beklemeden sonra asansör geliyor ve bir de bakıyorsunuz ki kabinde bir cinayet işlenmekte! Siz olsanız ne yapardınız?`
Asansör Şakasında Tekme Yiyen Korkunç Kız 00:32
Asansör Şakasında Tekme Yiyen Korkunç Kız 124.566 izlenme - 4 yıl önce Asansör Şakası şakayı oarganize edenlere pahalıya patladı,korkunç kız çıktı şakaya uğrayan genç tarafından tekmelendi.
Asansördeki Şeytan - Şaka 00:06
Asansördeki Şeytan - Şaka 73.186 izlenme - 3 yıl önce Asansördeki Şeytan - Şaka Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Asansörde Sevişme Şakası 01:54
Asansörde Sevişme Şakası 53.722 izlenme - 2 yıl önce Asansöre binenler yanındaki sevgililerin sevişmeye başlamasıyla ne yapacaklarını şaşırdılar.
Asansörde Tecavüz Umutsuz Ev Kadınları 01:40
Asansörde Tecavüz Umutsuz Ev Kadınları 64.423 izlenme - 3 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları Evrim Solmaz Upload: Emre Erden
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 02:23
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 31.036 izlenme - 2 yıl önce Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası Asansöre telaşlı bir biçimde binen adam, asansördeki diğer kişilere ishali bomba gibi patlattı.
Minecraft: Pistonsuz Basit Asansör Yapımı 05:42
Minecraft: Pistonsuz Basit Asansör Yapımı 35.516 izlenme - 3 yıl önce Sizlere Bu Bölümde Pistonsuz Asansör Yapımını Göstereceğim Fakat Asansöre Pek Benzemiyor İsterseniz Siz Daha Güzel Düzenleyebilirsiniz Size Kalmış Orası Çok...
Asansörde Kalan Çocuğun Dramı 00:11
Asansörde Kalan Çocuğun Dramı 6.014 izlenme - 7 ay önce Arkadaşlar çok fazla açıklamaya gerek yok aslında. Muhtemelen karanlık korkusu olan çocuğun feryadını izliyoruz
Tıklanma Rekoru Kıran Hayaletli Asansör Şakası 06:44
Tıklanma Rekoru Kıran Hayaletli Asansör Şakası 49.740 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da Korkunç derecede yapılan hayaletli asansör şakası.
Asansörde Seks Şakası 01:54
Asansörde Seks Şakası 28.590 izlenme - 2 yıl önce Asansörde birden sevişmeye başlayan çift. Bu tarz şakaları neden Türkiye'de denemiyorlar. İşte o zaman şakanın derecesi belli olur. Verilen tepkilerin neler olacağını düşünemiyorum bile.
Asansörde Yiyişen Dayılar 00:45
Asansörde Yiyişen Dayılar 36.592 izlenme - 2 yıl önce Açmayın dedeler şokunu henüz hiçbir bünye atlatamamışken şimdi de "Açmayın Dayılar" çıktı karşımıza. Hüsamettin Dayı (53) ve Rıfkı Dayı (56) asansöre binerler, Rıfkı Dayı "aybalam" diye sarılır ve olaylar gelişir.
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 01:48
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 22.736 izlenme - 2 yıl önce Sosyal deney amaçlı çekilen videoda erkek, asansörde sevgilisine şiddet uyguluyor. Bakalım buna tanık olan insanlar olaya müdahale edecek mi yoksa gözlerini mi yumacak?
Patlayan Asansör Şakası 01:48
Patlayan Asansör Şakası 17.700 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar sanırım bir reklam firması için düzenek hazırlamışlar. asansörün bir tarafı cam ve dışarısı görülebiliyor. Asansörün görünen bu cam kısmına lcd ekranlar koymuşlar. Asansöre bindikten sonra dışarıda patlama oluyor ve asansörde toz bulutu oluşuyor. Işıklar da arada gidip geliyor.
asansörde olay var 01:22
asansörde olay var 48.582 izlenme - 7 yıl önce asansörde olay var
Az Kalsın Hırsının Kurbanı Oluyordu 00:41
Az Kalsın Hırsının Kurbanı Oluyordu 6.462 izlenme - 10 ay önce Tekme atarak kırdığı asansörden boşluğa böyle düştü. Çin’de bir genç, asansörün kapısı açılmayınca bir anlık hırsla harekete geçti ve cihaza uçan tekme attı. Asansörün kapısı aldığı darbenin etkisiyle kırıldı.
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 03:37
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 25.974 izlenme - 1 yıl önce İnsanların ön yargılarını ve birbirlerine yaklaşımlarını konu alan kısa filmin çarpıcı finali, izleyenlere bazı şeyleri bir daha düşündürtüyor. İnsanların üzerindeki kıyafetler onlar hakkında bir yargıya varmamız açısından önemli bir yer tutuyor. Bu yargılarımızda bazen yanılıyor, bazen ise haklı çıkıyoruz. Ama kıyafetler özellikle dini ya da sembolik bir anlam taşıyorsa bir ön yargı sebebi olduğu kesin. Biri ile kendi isteğiniz dışında bir yerde baş başa kalmak veya mahsur kalmak zaten gergin bir durumdur. Hele ki bu kişilerden biri erkek, diğeri çarşaflı bir kadın ise durum hepten içinden çıkılmaz bir hal alır.