Hoşgeldiniz!

asansör

asansör 00:44
asansör 526.670 izlenme - 6 yıl önce asansör
Karpuz Avuçlamadan Duramayan Adamın Dramı 02:14
Karpuz Avuçlamadan Duramayan Adamın Dramı 75.289 izlenme - 7 ay önce Eski Dünya karpuz seçme şampiyonu olan Senator Pupis bu alışkanlığından bir türlü vazgeçemez. 7 gün 24 saat radar gibi çalışan iç güdüleriyle analizini yapar, bulunduğu ortamdaki en uygun karpuzu yoklar. http://www.imdb.com/title/tt0068193/
Asansöre Binenlerin Aklını Alan Şaka 02:57
Asansöre Binenlerin Aklını Alan Şaka 277.535 izlenme - 3 yıl önce Bindiğiniz asansörün zemini bir anda çökse ne yapardınız, japonların korkunç şakasını izliyoruz
Asansörde Yiyişen Kadınlar 00:28
Asansörde Yiyişen Kadınlar 202.010 izlenme - 2 yıl önce Asansörde yiyişen dayılardan sonra bu da oldu, biri açık öbürü kapalı olmak üzere iki bayan asansörün nimetlerini çok iyi götürüyor.
 Asansör Şakası Vol 3 00:57
Asansör Şakası Vol 3 392.780 izlenme - 4 yıl önce Asansör şakasından bu sefer şakalayanı dayakla bayılttılar!
Asansöre S.çan İyi Giyinimli Asyalı Kadın 01:28
Asansöre S.çan İyi Giyinimli Asyalı Kadın 18.035 izlenme - 3 ay önce Güzel hoş elbisesiyle adeta temizlik abidesi gibi görünen kadın asansöre giriyor ve eteğini sıyırıp yapıp gidiyor ishal olmuş katı gıdalar yemesini tavsiye ediyorum
Asansörde Taciz 02:07
Asansörde Taciz 67.688 izlenme - 2 yıl önce Asansörde Taciz
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 08:16
Korkudan Öldüren Şaka (Tabutlu Asansör Şakası) 248.897 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da çekilen asansör şakası internet aleminde izlenme rekorları kırıyor.Dünyaca ünlü Güney Koreli bir teknoloji şirketinin ofisinde yapılan bu asansör şakasının görüntüleri kısa sürede sosyal medyada en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. Hal böyle olunca 2.inci versiyon çekildi...
Tacizci Adamı Asansörde Tekme Tokat Döven Kadın 00:54
Tacizci Adamı Asansörde Tekme Tokat Döven Kadın 8.661 izlenme - 2 ay önce Çin'de yaşanan olay, asansörün güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde bir adam ile birlikte asansörde bulunan kadın cep telefonuyla meşgul oluyor. Adam, kadına doğru yanaşarak omzundan aşağı bakarken kadın rahatsız oluyor. İlk hamlesi sonrası kadından az uzaklaşan adam yavaşça yine kadının üzerine doğru geliyor. TACİZCİ, KADINDAN YEDİĞİ TOKATLA ŞAŞKINA DÖNDÜ Genç kadın, adamın tacizlerinin devam edeceğini sezerek cep telefonunu çantasına koyuyor. Sapık adam tekrar arkadan yaklaşarak bu sefer sağ elini kadının omzuna atıyor. Tacizci elini atar atmaz genç kadın hışımla arkaya dönerek adama hızlıca okkalı bir tokat yerleştiriyor. TACİZCİNİN ÖNCE KASIKLARINA, ARDINDAN SURATINA DARBELER İNDİRDİ Öfkesini alamayan kadın tacizcinin kasıklarına tekmeyi geçiriyor. Ardından saçlarından tuttuğu adamın suratına diziyle vuruyor ve tacizcisini yere seriyor. Yerde yatan ve neye uğradığını şaşıran tacizci acı içinde kıvranırken, genç kadın asansör kapısını açarak oradan uzaklaşıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayrettin Toplum İçinde Bağıra Bağıra Şarkı Söyledi 02:46
Hayrettin Toplum İçinde Bağıra Bağıra Şarkı Söyledi 73.689 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı Hayrettin, ABD'de toplum içinde bağıra bağıra Türkçe şarkılar söylüyor. Etrafındakilerin anlamsız bakışlarına aldırış etmiyor. En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 01:50
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 121.733 izlenme - 4 yıl önce Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) LG IPS monitörler ile daha gerçekçi görüntüler... Bunu gerçek hayatta ispatlamanın tek bir yolu var!
Asansörde Korkunç Zombi Şakası 02:34
Asansörde Korkunç Zombi Şakası 46.828 izlenme - 2 yıl önce Bindiğiniz asansörde size bir zombi eşlik etse ve size saldırsa ne yapardınız. Asansöre binenlerin korkudan aklını alan zombi şakasını izliyoruz.
Asansörde Orkid Comfort Yumuşaklığı 01:28
Asansörde Orkid Comfort Yumuşaklığı 148.860 izlenme - 6 yıl önce sen de hayatı yumuşatma fikirlerini kizlararasinda.com adresinde paylaş muhteşem ödüller kazanma şansı yakala!
Asansörde cinayet işlendiğini görseniz ne yapardınız? 01:29
Asansörde cinayet işlendiğini görseniz ne yapardınız? 77.222 izlenme - 4 yıl önce 'Dead Man Down' filminin tanıtımı için çekilen videoda, asansöre binenler bir cinayet anına tanık oluyor. Tabi ki tüm bu cinayet anı viral bir tanıtım çalışm...Asansörü çağırıyorsunuz, kısa bir beklemeden sonra asansör geliyor ve bir de bakıyorsunuz ki kabinde bir cinayet işlenmekte! Siz olsanız ne yapardınız?`
Asansör Şakasında Tekme Yiyen Korkunç Kız 00:32
Asansör Şakasında Tekme Yiyen Korkunç Kız 124.521 izlenme - 4 yıl önce Asansör Şakası şakayı oarganize edenlere pahalıya patladı,korkunç kız çıktı şakaya uğrayan genç tarafından tekmelendi.
Asansörde Korkunç Şaka 06:43
Asansörde Korkunç Şaka 92.265 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'daki kamera şakası internet alemini fena sardı...!! Asansöre binenlere daha önceden kurguladıkları tuzak çerçevesinde kameraya alan şakacılar, insanlara korku dolu anlar yaşattı.. Asansöre binen kişiler, bindiklerine bineceklerine bin pişman olurken, şakayı hazırlayanların şeytani planı da dikkatlerden kaçmıyor. İşte size, sosyal medya sayesinde yayılan son günlerin o popüler görüntüleri.
Asansördeki Şeytan - Şaka 00:06
Asansördeki Şeytan - Şaka 73.182 izlenme - 3 yıl önce Asansördeki Şeytan - Şaka Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Asansörde Sevişme Şakası 01:54
Asansörde Sevişme Şakası 53.476 izlenme - 2 yıl önce Asansöre binenler yanındaki sevgililerin sevişmeye başlamasıyla ne yapacaklarını şaşırdılar.
Asansörde Tecavüz Umutsuz Ev Kadınları 01:40
Asansörde Tecavüz Umutsuz Ev Kadınları 63.329 izlenme - 3 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları Evrim Solmaz Upload: Emre Erden
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 02:23
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 30.716 izlenme - 2 yıl önce Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası Asansöre telaşlı bir biçimde binen adam, asansördeki diğer kişilere ishali bomba gibi patlattı.
Minecraft: Pistonsuz Basit Asansör Yapımı 05:42
Minecraft: Pistonsuz Basit Asansör Yapımı 35.378 izlenme - 3 yıl önce Sizlere Bu Bölümde Pistonsuz Asansör Yapımını Göstereceğim Fakat Asansöre Pek Benzemiyor İsterseniz Siz Daha Güzel Düzenleyebilirsiniz Size Kalmış Orası Çok...
Asansörde Kalan Çocuğun Dramı 00:11
Asansörde Kalan Çocuğun Dramı 5.803 izlenme - 6 ay önce Arkadaşlar çok fazla açıklamaya gerek yok aslında. Muhtemelen karanlık korkusu olan çocuğun feryadını izliyoruz
Asansörde Seks Şakası 01:54
Asansörde Seks Şakası 28.524 izlenme - 2 yıl önce Asansörde birden sevişmeye başlayan çift. Bu tarz şakaları neden Türkiye'de denemiyorlar. İşte o zaman şakanın derecesi belli olur. Verilen tepkilerin neler olacağını düşünemiyorum bile.
Tıklanma Rekoru Kıran Hayaletli Asansör Şakası 06:44
Tıklanma Rekoru Kıran Hayaletli Asansör Şakası 49.695 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da Korkunç derecede yapılan hayaletli asansör şakası.
Asansörde Yiyişen Dayılar 00:45
Asansörde Yiyişen Dayılar 35.154 izlenme - 2 yıl önce Açmayın dedeler şokunu henüz hiçbir bünye atlatamamışken şimdi de "Açmayın Dayılar" çıktı karşımıza. Hüsamettin Dayı (53) ve Rıfkı Dayı (56) asansöre binerler, Rıfkı Dayı "aybalam" diye sarılır ve olaylar gelişir.
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 01:48
Kız Arkadaşını Döven Birini Görseniz ne Yaparsınız? 22.634 izlenme - 2 yıl önce Sosyal deney amaçlı çekilen videoda erkek, asansörde sevgilisine şiddet uyguluyor. Bakalım buna tanık olan insanlar olaya müdahale edecek mi yoksa gözlerini mi yumacak?
Patlayan Asansör Şakası 01:48
Patlayan Asansör Şakası 17.664 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar sanırım bir reklam firması için düzenek hazırlamışlar. asansörün bir tarafı cam ve dışarısı görülebiliyor. Asansörün görünen bu cam kısmına lcd ekranlar koymuşlar. Asansöre bindikten sonra dışarıda patlama oluyor ve asansörde toz bulutu oluşuyor. Işıklar da arada gidip geliyor.
Az Kalsın Hırsının Kurbanı Oluyordu 00:41
Az Kalsın Hırsının Kurbanı Oluyordu 6.428 izlenme - 9 ay önce Tekme atarak kırdığı asansörden boşluğa böyle düştü. Çin’de bir genç, asansörün kapısı açılmayınca bir anlık hırsla harekete geçti ve cihaza uçan tekme attı. Asansörün kapısı aldığı darbenin etkisiyle kırıldı.
Mucit Köylünün Asansör Sistemi 01:34
Mucit Köylünün Asansör Sistemi 1.497 izlenme - 2 ay önce Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde traktör tamircisi Ramazan Dağ, traktör tekeri üzerine monte ettiği makara sistemi sayesinde ağır yükleri evlerin en üst katlarına rahatlıkla çıkarabiliyor. Şeyhler köyünde oturan traktör tamircisi Ramazan Dağ(30), halatın bir ucunu traktörünün sağ arka tekeri üzerine monte ettiği janta, diğer ucunu da makaradan geçirerek kurduğu sistemi sayesinde özellikle hasat zamanı hububat çuvallarını hiç zorlanmadan evlerinin en üst katlarına rahatlıkla çıkarabildiğini söyledi. Dağ, ”Beraber aynı evde oturduğum annem ve babam yaşlı olduğu için ağır yükleri yalnız başıma evimizin ikinci katına çıkarmada büyük zorluk çekiyordum. Babamın önerisi üzerine traktörünün sağ arka tekeri üzerine jant monte ettim. Eve yük çıkaracağım zaman traktörün altına koyduğum kriko ile jant monte ettiğim tekeri yukarı kaldırarak boşa çıkarıyorum. Daha sonra halatın bir ucunu traktörünün sağ arka tekeri üzerine monte ettiğim janta, diğer ucunu da balkonda asılı duran makaradan geçirerek sarkıtıp ucundaki kancayı aşağıdaki yüke takıyorum. Akabinde traktörü çalıştırıp gaz vererek boşa dönen tekerlek sayesinde en ağır yükleri çok daha yükseklere kolaylıkla çıkarabiliyorum. İcat ettiğim bu sistem bir nevi asansör vazifesi görüyor” dedi.
asansörde olay var 01:22
asansörde olay var 48.469 izlenme - 7 yıl önce asansörde olay var