Hoşgeldiniz!

asansor

Asansör 00:23
Asansör 71.174 izlenme - 12 yıl önce Asansörde ilginç anlar!
Yukarı Yukarı 00:29
Yukarı Yukarı 94.305 izlenme - 12 yıl önce Bu çinli arkadaş elindekini düşürdüğüne çok seviniyor..
Parfüm 00:38
Parfüm 17.431 izlenme - 12 yıl önce parfüme bak be
Quake 4 Asansörle Düşüş 01:19
Quake 4 Asansörle Düşüş 3.085 izlenme - 11 yıl önce Asansörle inerken dev stroggun saldırısına uğruyorsunuz
Asansor 2 01:20
Asansor 2 862 izlenme - 7 yıl önce asansor 2
Asansörde Yellenme Şakası - Jack Vale 04:02
Asansörde Yellenme Şakası - Jack Vale 1.082 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da saka videolari ile unlu 4 kafadar, pooter adini verdikleri cihazla, yellenme sesi cikararak insanlarin tepkisini olcuyor. Haliyle, insanlar bu cirkin durumu gormezden gelmek icin ter dokuyorlar tabi. 2:26 daki cekik gozlu kardesimizin umursamazligi ise asla unutulmayacak anlardan biri.
Arjantin milli takımı asansörde 00:50
Arjantin milli takımı asansörde 896 izlenme - 4 yıl önce Arjantin milli takımı asansörde
Erzurumda Asansörlü Lavabo Yaptılar 04:28
Erzurumda Asansörlü Lavabo Yaptılar 493 izlenme - 7 yıl önce kislahan@hotmail.com çiftehan kasabası ulukışla niğde çiftehan termal kaplıcaları niğde
Asansor Bozma 01:46
Asansor Bozma 227 izlenme - 7 yıl önce sanalika hileleri asansor bozma
Sohoda Muhtesem Sahne 04:11
Sohoda Muhtesem Sahne 246 izlenme - 8 yıl önce
asansor 00:40
asansor 73 izlenme - 6 yıl önce Transformice Asansör Yapımı
Asansörlerde Neden Ayna Vardır ? 02:36
Asansörlerde Neden Ayna Vardır ? 86 izlenme - 3 yıl önce Hiç düşündünüz mü ? Asansörlerde neden ayna vardır.Yine ilginç bir bilgi daha.Emin olun asansörlere ayna konmasının birincil sebebi, kravatınızı ya da saçınızı düzeltin diye değil...Sahte Arap sizlere bunun sebeblerini açıkladı. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instagram: https://instagram.com/hakan_kaan Bir çoğumuzun belki de her gün kullandığı asansörler, modern dünyanın ve teknolojinin gelişmesiyle de gelişiyorlar. Hızlar, boyutları ve bir çok özellikleri ile teknolojiye ayak uyduran asansörlerde tek değişmeyen bir gerçek vardır ki o da ayna olmasıdır. Hepimizin hemen hemen her gün bindiği asansörlerde neden ayna vardır ? Asansöre bindiğimizde ilk dikkatimizi çeken aynadaki yansımamız oluyor ve hemen üstümüzü başımızı düzeltmeye başlıyoruz. Peki sizce asansörlerde ayna olmasının esas amacı bu mu? Asansörlerde ayna olmasının iki sebebi vardır; Bunlardan biri asansör çağırdığınız kata geldiğinde kabinin gelip gelmediğini anlamak içindir. Yani asansöre binerken kendi görüntümüzü görüyorsak, çağırdığımız asansör ile birlikte kabin gelmiştir. İkinci sebebi ise klostrofobileri olan insanlar içindir. Yani kapalı yerde kalma fobisidir ki asansörde bulunan aynalar yansıtma sayesinde asansör içini 2 kat gösterir.