Hoşgeldiniz!

asker

Vatandaşın Üzerinden Tankla Geçen Asker 01:27
Vatandaşın Üzerinden Tankla Geçen Asker 253.326 izlenme - 2 hafta önce Bu darbe değil be dış destekli askeri operasyon paralel yapı,ya da Amerikanın Erdoğanın bitirme planı,neyse görüntüde öldürülen adamı izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Darbe'de Teslim Olan Askerin Şok İtirafları! 02:54
Darbe'de Teslim Olan Askerin Şok İtirafları! 93.309 izlenme - 2 hafta önce Bu askerin dedikleri nedir ya. Akıl almaz olay Genelkurmay Başkanlığının Necatibey Caddesi'nden teslim olmaya başlayan er ve erbaşlara su ve sigara götüren vatandaşlar, teslim oldukları takdirde zarar görmeyecekleri yönünde telkinde bulundu. Vatandaşlarla görüşen erbaşlar ise rütbeliler tarafından "tatbikat var" denilerek kandırılıp, Genelkurmay Başkanlığına getirildiklerini söyledi. Bu arada bazı askerlerin ceplerinde bulunan
Komutandan Askerlere: Benim Gibi Silahlarınızı Bırakın 00:29
Komutandan Askerlere: Benim Gibi Silahlarınızı Bırakın 59.692 izlenme - 2 hafta önce Türkiye'nin dört bir yanında darbe girişimine karşı halk ayaklanırken, polis askerleri gözaltına almaya devam ediyor. Gözaltına alınan bir askerin diğer askerlerden silah bırakmalarını istemesi böyle kaydedildi.
Köprüde Askerin Linç Görüntüleri (Konuşana Dikkat  18) 00:40
Köprüde Askerin Linç Görüntüleri (Konuşana Dikkat 18) 75.243 izlenme - 2 hafta önce Dün gece yaşanan darbe girişiminin ardından, bu sabah Boğaziçi Köprüsü'nde darbe girişimcisi asker, linç edilircesine dövüldü.
Darbeci Askerlerin Tankı İnsanları Eziyor (+18) 00:45
Darbeci Askerlerin Tankı İnsanları Eziyor (+18) 49.046 izlenme - 2 hafta önce 15 Temmuz 2016 tarihinde darbe girişimi esnasında halkın sokaklara dökülmesi sırasında darbeci bir tankın insanları ezme anı.
Meral Akşener: FETÖ'cü Olduğumu İspatlayamazsan Şerefsizsin 09:09
Meral Akşener: FETÖ'cü Olduğumu İspatlayamazsan Şerefsizsin 34.213 izlenme - 1 hafta önce MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, kendisinin FETÖ ile bağlantılı olduğunu iddia eden Avukat Cüneyt Toroman'a canlı yayına bağlanıp zehir zemberek sözlerle tepki gösterdi. CNN Türk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunup yönettiği Türkiye'nin Gündemi programında 15 Temmuz darbe girişimi ve Türkiye'de FETÖ'nün etkinliği tartışılıyordu. Programın konuklarından Avukat Cüneyt Toroman konuşması esnasında Meral Akşener'in de FETÖ ile ilişkili olduğuna yönelik iddialarda bulundu. ZEHİR ZEMBEREK SÖZLERLE YÜKLENDİ Didem Arslan Yılmaz ise Cüney Toraman'ı bu konuda uyarıp, Akşener'in daha önce yaptığı bir programda bu iddiaları kesin bir dille reddettiğini söyledi. Ancak Toraman iddialarının arkasında durdu. Bunun üzerine Meral Akşener canlı yayına bağlanıp Cüneyt Toraman üzerinden adeta kendisiyle ilgili FETÖ'cü olduğu iddialarını dile getirenlere zehir zemberek sözlerle yüklendi. ATTIĞI TWEET'İ HATIRLATTI Akşener, darbe gecesi darbeye karşı tweet attığını, pazar günü darbede şehit olanların cenazesine katıldığını ve FETÖ'de dahil herhangi bir dini kimlikli yapıyla bağlıntılı olmadığını söyleyip Toroman'a sert sözlerle yüklendi.
Askerden Darbe Yaptık İtirafı 00:33
Askerden Darbe Yaptık İtirafı 39.771 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'nün trafiğe kapatılmasına ilişkin bir görüntüde asker yönetime el koyduk dedi. Askerin "Yönetime el koyduk" dediği o anlar.
Polisin Askeri Götürürken Söylediği Sözler 00:09
Polisin Askeri Götürürken Söylediği Sözler 28.088 izlenme - 2 hafta önce Pencereden '' ne olur askerleri dövmeyin '' diye seslenen teyzeye cevap veren polis birliği ve beraberliği çok güzel anlattı aslında. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 00:21
Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 740.108 izlenme - 1 yıl önce Meşhur asker abimizin yine o meşhur anlarını thugladık layfladık, buyrun azizim. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz:http://www.izlesene.com/thuglife
Darbeci Askerin Vatandaşı Vurma Anı 00:45
Darbeci Askerin Vatandaşı Vurma Anı 11.563 izlenme - 2 hafta önce FETÖ'cü hainin darbe girişimine karşı koyan vatandaşı vurduğu an kameralara böyle yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gözaltı Yapılan Uzman Çavuş'un Sorgulanma Görüntüleri 02:20
Gözaltı Yapılan Uzman Çavuş'un Sorgulanma Görüntüleri 15.134 izlenme - 2 hafta önce Askeri darbe girişimi ya da Ak Parti'nin bir oyunumu bu zamanla görücez,şimdi görüntüde izleyeceğimiz Uzman Erbaşı'ın ilginç sorgulanma anını izlioruz
Askerden Vatandaşlara: Herkes Evlerine 00:31
Askerden Vatandaşlara: Herkes Evlerine 12.483 izlenme - 2 hafta önce İstanbul'da asker köprü ve yolları kapatırken askerin vatandaşa 'sokağa çıkmak yasak, herkes evlerine' dediği görüldü.
Türk Askeri Türk Bayrağına Ateş Etmez - Propaganda Filmi 02:13
Türk Askeri Türk Bayrağına Ateş Etmez - Propaganda Filmi 13.608 izlenme - 2 hafta önce Propaganda filmi Türk askeri Türk Bayrağına ateş etmez Kendi milletine silah çeken darbeci askerler iyi izlesin Darbe girişimi başarısız olunca "tatbikat zannetik" diyen askerlerin yapması gerekeni Sinan Çetin "Propaganda" filminde çok iyi anlatmıştı.
Kanal D Binasında Polisin Askeri Gözaltına Aldığı An 00:45
Kanal D Binasında Polisin Askeri Gözaltına Aldığı An 13.991 izlenme - 2 hafta önce 16 Temmuz 2016 Darbe Teşebbüsü Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Askerin Darbe Yaptık İtirafı 02:04
Askerin Darbe Yaptık İtirafı 11.440 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'nün trafiğe kapatılmasına ilişkin bir görüntüde asker yönetime el koyduk dedi.
Darbeci Askerlerin Halkın Önünde WhatsApp'laşma Anı 00:34
Darbeci Askerlerin Halkın Önünde WhatsApp'laşma Anı 7.491 izlenme - 2 hafta önce Bazı WhatsApp konuşmalarını halkın gözünün önünde yapması rahatlıkları tuhaf izleyeliyoruz.
Darbeci Askerlerin Teşhir Edilmesi 00:43
Darbeci Askerlerin Teşhir Edilmesi 9.402 izlenme - 2 hafta önce Darbe teşebbüsünde bulunan askerler kıyafetleri çıkarılarak teşhir edildi.
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 00:46
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 8.935 izlenme - 2 hafta önce Darbe girişimi suçlamasıyla gözaltına alınan komutanlar başta Hava Kuvvetleri Eski Komutanı Akın Öztürk olmak üzere kameralar önünde kelepçeli olarak teşhir ediliyor. Gözaltında işkence yapıldığıda izlerden belli oluyor.
TRT'ye El Konulma Anı 00:31
TRT'ye El Konulma Anı 11.325 izlenme - 2 hafta önce Trt'ye el konulma anında askerin söyledikleri kan donduran cinsten
Ali İnci Darbeci Askerleri Azarladı 01:43
Ali İnci Darbeci Askerleri Azarladı 8.369 izlenme - 2 hafta önce Dün gece yaşanan darbe girişiminin ardından yaşanan olayları yakından takip eden bir isim de Ak Parti Eski Milletvekili ve Eski Hende Belediye Başkan Ali İnci'ydi. Dün gece Valilik'te çıkan olayları yakından takip eden ve Kent Meydanı'nda vatandaşlarla sabahlayan İnci'nin sosyal medyada paylaşılan askerleri azarladığı görüntü çok konuşuldu.. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntüde Ali İnci'nin elleri kelepçeli ve üzerinde sadece iç çamaşırları olan askerleri darbe girişimine destek verdikleri için azarladığı görülüyor.
Asker: Ben Bizzat Akpartiliyim 02:03
Asker: Ben Bizzat Akpartiliyim 6.830 izlenme - 2 hafta önce Dün akşam saatlerinden itibaren, Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçecek olan Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimini yaşadı. Çok sayıda polis ve sivil şehit oldu... Vatandaşın meydanlara çıkması ve sert bir şekilde karşı koymasıyla darbeciler püskürtüldü. Tanklar ele geçirildi.
İşte Askerlerin Teslim Olma Anı 06:40
İşte Askerlerin Teslim Olma Anı 9.456 izlenme - 2 hafta önce Dün gece saatlerinde başlayan ve Cumartesi sabah saatlerine kadar süren operasyonlar doğrultusunda Boğaziçi Köprüsü’nde yer alan bir grup askerin teslim olma anları böyle kaydedildi. Askerler elleri havada bir şekilde teslim oldular. HABER
Vali Hüseyin Avni Coş'un Darbecileri Fırçalaması 00:37
Vali Hüseyin Avni Coş'un Darbecileri Fırçalaması 11.560 izlenme - 2 hafta önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un, gözaltına alınan darbecilere tepkisi sert oldu. FETÖ mensubu darbecilere "Cezanızı göreceksiniz. Millete nasıl ateş ettiniz? Sivil halka nasıl ateş ettiniz? Siz Türk askeri değil misiniz?" diyerek tepki gösteren küçük eniştenin öfkesi izlenmeye değer. İyi seyirler.
Başbakan Binali Yıldırım Basın Toplantısında Ağladı 00:53
Başbakan Binali Yıldırım Basın Toplantısında Ağladı 6.761 izlenme - 2 hafta önce Başbakan Binali Yıldırım Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrasında düzenlediği Basın Toplantısı sırasında gözyaşı döktü.. Başbakan Binali Yıldırım : ''Benim 12 yaşındaki torunum, Dede bunlar bizim askerlerimiz değil mi, niye insanları öldürüyorlar'' diye sordu ben buna cevap veremedim dedi ve ardından ağladı
Tavukları Asker Gibi Eğiten Çocuk 01:20
Tavukları Asker Gibi Eğiten Çocuk 29.947 izlenme - 2 ay önce Tavuklarını bir araya toplayan çocuk : ''Askerler toplanın tüysüz toparla takımı komutunu veriyor ve sonuç.
Sürekli Nöbet Ttutmanın Zararları 01:15
Sürekli Nöbet Ttutmanın Zararları 2.058 izlenme - 6 saat önce Askerliğimi kısa dönem olarak yapmama rağmen günde 6 saat nöbet tutturan astsubay buradan anneni bu video sayesinde tekrardan yad ediyorum. Bu kafayı biliyorum arkadaşlar ve o çocugun halini anlıyorum. Gördüm hoşuma gitti sizlerde izleyin istedim, aynen böyle oluyor işte.
Ceyhan Prensi - O Şimdi Asker 03:44
Ceyhan Prensi - O Şimdi Asker 298.448 izlenme - 2 yıl önce O Şimdi Asker
Erdoğan'ın İdam İsteriz Sloganlarına Cevabı 01:26
Erdoğan'ın İdam İsteriz Sloganlarına Cevabı 6.459 izlenme - 2 hafta önce Görev henüz bitmedi nöbete devam ediyoruz.Sizlerle onur ve gurur duyuyorum. İdam isteriz sloganları üzerine. Gereken neyse yapılacak! dedi.
Askerin Bebeğini Tehdit Eden Polis Memuru 00:44
Askerin Bebeğini Tehdit Eden Polis Memuru 7.182 izlenme - 2 hafta önce Gözaltına alınan askerlere hakaret bir süre sonra bambaşka bir boyuta ulaşıyor. Binbaşının bebeğine hakaret edecek kadar ileri giden bir kudurma...
Askeri Köprüden Atma Teşebbüsü 02:20
Askeri Köprüden Atma Teşebbüsü 6.392 izlenme - 2 hafta önce Teşebbüs dedim çünkü videoda atılıp atılmadığı görülmüyor ancak sloganları teşebbüsü net olarak görüp duyabilirsiniz.