Hoşgeldiniz!

aşkım kapışmak

Aşkım Kapışmak 01:19
Aşkım Kapışmak 7.171 izlenme - 8 yıl önce ilişkiler,tim maslak
11 Ocak 2015 Pazar / Deniz Akkaya - Aşkım Kapışmak 53:02
11 Ocak 2015 Pazar / Deniz Akkaya - Aşkım Kapışmak 1.389 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 02:33
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 926 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/seni-seviyorum-demekten-neden-korkuyoruz/ Sevgiyi anlatmak bu kadar zor mudur, dünyanın en güzel ve en anlamlı iki kelimesini söylemekten neden korkarız? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak'a sizin için sorduk; "Seni seviyorum demekten neden korkuyoruz?". Cevabı şimdi MigrosTV'de!
 Hangi İfadelerden Birisinin Sevdiğini Anlarız? - Beyaz Show 00:44
Hangi İfadelerden Birisinin Sevdiğini Anlarız? - Beyaz Show 262 izlenme - 9 ay önce Beyaz seyircilerden gelen "Hangi ifadelerden birisinin sevdiğini anlarız?" sorusunu Aşkım Kapışmak'a sordu, beklemediği komik bir cevap aldı!
Hangi Nefes Egzersizleri Bizi Sakinleştirir? 03:07
Hangi Nefes Egzersizleri Bizi Sakinleştirir? 858 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/hangi-nefes-egzersizleri-bizi-sakinlestirir/ Hayatımızda yolunda gitmeyen durumlar, sağlık problemleri ya da bazen ufak bir trafik sıkışması bile strese girmemize neden olabiliyor. Bünyeye sinsice yerleşen stresin vücudumuza olumsuz etkileri de ne yazık ki kaçınılmaz oluyor. Günlük streslerimizi yenip sakinleşmemizin yollarından biri nefes egzersizleridir. Hangi nefes egzersizlerinin bizi sakinleştirdiğini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtlıyor. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın 4 muhteşem kitabını biliyor musunuz? İlişkiler üzerine bu videolar da ilginizi çekebilir; sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl kullanabiliriz, çiftlerin ilişkiden beklentileri nelerdir?
Stresi Nasıl Kontrol Altına Alabiliriz? 01:35
Stresi Nasıl Kontrol Altına Alabiliriz? 814 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/stresi-nasil-kontrol-altina-alabiliriz/ Yoğun iş yaşantısı ve günlük telaşlar derken, stresimizi kontrol altına almak için çeşitli yollar arar olduk. Hazır konu stres ve kontrolden açılmışken, stresimizi nasıl kontrol altına alabileceğimizi Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak'a danıştık.
Aşık Olduğunuz insanla Evlenmeyin! (Renkli Sayfalar) 03:36
Aşık Olduğunuz insanla Evlenmeyin! (Renkli Sayfalar) 179 izlenme - 6 ay önce Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, ünlülerin boşanmalarından yola çıkarak evlilik üzerine önemli saptamalarda bulundu!
Prestige Mall-Aşkım Kapışmak 02:40
Prestige Mall-Aşkım Kapışmak 2.068 izlenme - 8 yıl önce prestige mall ,aşkım kapışmak İletişim seminerleri
Ali Biçim Show 12. Bölüm Tanıtımı 00:37
Ali Biçim Show 12. Bölüm Tanıtımı 711 izlenme - 2 yıl önce Ali Biçim Show'un bayram özel programına Aşkım Kapışmak, Ivana Sert ve Ümit Besen konuk oluyor. Ali Biçim Show 4 Ekim Cumartesi akşamı FOX'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 02:17
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 639 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinin-hizmet-etme-algisi-nasil-kirilir/ Kadının “Hizmet Etme” algısının nasıl kırılır? Kendini evin tüm sorumluluğunu üzerine almaktan nasıl kurtarabilir? Tek taraflı vericilik ilişkideki dengeleri sarsan bir durum. İlişkilerdeki sorunların çözümlerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın favorisi olan 4 muhteşem kitap hangileri biliyor musunuz? İlişkiler üzerine bu videolar da ilginizi çekebilir; sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl kullanabiliriz, çiftlerin ilişkiden beklentileri nelerdir?
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 03:07
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 587 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/ciftlerin-iliskiden-beklentileri-nedir/ İlişkilerden karşılıklı beklentiler, aslında ilişkiye yöne veren önemli konulardandır. Çiftlerin ilişkiden beklentilerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Erkek ve kadının evlilik sonrası değişimi konusuna da değindiğimiz bu videoyu sakın kaçırmayın! Kadın-erkek ilişkileri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey MigrosTV’de! Kadınları anlamak zor mudur? Peki, sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl konuşabiliriz? Tüm bu soruların cevaplarını Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtladı. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın 4Muhteşem kitabını biliyor musunuz? Cevabı burada!
Kadınları Anlamak Zor mudur? 02:43
Kadınları Anlamak Zor mudur? 512 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinlari-anlamak-zor-mudur/ İşte ilişkilerdeki en önemli sorunlardan biri; “anlaşılmamak ya da anlamamak“. Çiftler arasında çıkan en büyük gerginliklerin nedeni olarak gösterilebilen anlayış sorunu ile ilgili Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak bize bilgiler veriyor. Kadınları anlamak zor mudur sahiden? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduğumuz diğer sorulara dair videolarımızı izlediniz mi? Sen ve Ben yerine nasıl “biz” dilini konuşabiliriz?, stresi nasıl kontrol altına alabiliriz? Hangi nefes egzersizleri bizi sakinleştirir?
Burcu KOÇYİĞİT in Aşkım KAPIŞMAK şiir yorumu ... 00:48
Burcu KOÇYİĞİT in Aşkım KAPIŞMAK şiir yorumu ... 269 izlenme - 1 yıl önce Aşkım Kapışmak Allah siz yokken ceza verir demiş ve Burcu KOÇYİĞİT KOÜ TIP öğrencisinin yorumuyla sizlerle... Şaiir bir kere yazar ama onu her okuyan farklı anlatır; şimdi bize Burcu anlatacak ...
Stresin Hayatımızdaki Etkisi Nedir? 02:06
Stresin Hayatımızdaki Etkisi Nedir? 418 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/stresin-hayatimizdaki-etkisi-nedir/ Günlük yaşantımıza etki eden en önemli sorunlardan biri yaşadığımız yoğun strestir. Peki stresin hayatımızdaki etkisi nedir? Eğitim danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtlıyor.
Tatlı Sohbetler   21 Mayıs 2016 31:32
Tatlı Sohbetler 21 Mayıs 2016 69 izlenme - 5 ay önce "Tatlı Sohbetler" ünlü konukları ile damakları ve kalpleri şenlendirmeye devam ediyor. Aynur Tartan'ın mutfağına bu hafta ünlü şarkıcı Bengü ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak konuk oldu.
Her Şeyi Konuşalım 25 Mart 2016 - Tvem 01:39:21
Her Şeyi Konuşalım 25 Mart 2016 - Tvem 110 izlenme - 7 ay önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 48. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Ali Biçim Show - Aşkım Kapışmaktan Yoruldum Fitili 03:26
Ali Biçim Show - Aşkım Kapışmaktan Yoruldum Fitili 380 izlenme - 2 yıl önce Hayat zor. Hayat bizi yoruyor. Ama korkmayın, artık çözümü basit! Aşkım Kapışmaktan Yoruldum Fitili, Ali Biçim Show ayrıcalığıyla sizinle! Ali Biçim Show Her Cumartesi Fox'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Aşkım Kapışmak Kimdir? 01:23
Aşkım Kapışmak Kimdir? 30 izlenme - 4 ay önce Aşkım Kapışmak Biyografi, Aşkım Kapışmak Hayatı, Aşkım Kapışmak Yaşamı, Aşkım Kapışmak Kim, Aşkım Kapışmak Kimdir,
Çocuklarda Stres Yönetimi Nasıl Yapılır? 02:42
Çocuklarda Stres Yönetimi Nasıl Yapılır? 345 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuklarda-stres-yonetimi-nasil-yapilir/ “Çocuklarda stres yönetimi nasıl yapılır?” sorusunu sizler için eğitim danışmanı Aşkım Kapışmak anlatıyor. Çocuklara verilecek eğitim ile onlarda oluşabilecek stresi ve siniri azaltmak mümkün. Çocuk gelişimi ve eğitimi için önemli püf noktaları bu videoda sizlerle! Buyurun MigrosTV’ye! Stresle ilgili bu videolar da ilginizi çekebilir; stres yönetimi nedir, stresin hayatımızdaki etkisi nedir, stresi nasıl kontrol altına alabiliriz?
Beyaz Show'da Hormonlar Havada Uçuştu 03:15
Beyaz Show'da Hormonlar Havada Uçuştu 55 izlenme - 9 ay önce Aşkım Kapışmak, aşkın doğasındaki kimyasalları anlatırken kullandığı cümleler üzerine stüdyoda neşeli anlar yaşandı!
Ali Biçim Show Bayram Özel 02:22
Ali Biçim Show Bayram Özel 226 izlenme - 2 yıl önce Ali Biçim Show'un bayram özel programına Aşkım Kapışmak, Ivana Sert ve Ümit Besen konuk oldu. Gülme garantili Ali Biçim Show her Cumartesi FOX'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Simge Fıstıkoğlu, İpek Durkal, Aşkım Kapışmak, Hakan Peker Burada Laf Çok'ta 00:27
Simge Fıstıkoğlu, İpek Durkal, Aşkım Kapışmak, Hakan Peker Burada Laf Çok'ta 106 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 27 Mayıs Salı gecesi 00.00'da Simge Fıstıkoğlu, İpek Durkal, Aşkım Kapışmak, Hakan Peker konuk olacak.
Burcu KOÇYİĞİT in şiir yorumu...(Aşkım KAPIŞMAK) 00:48
Burcu KOÇYİĞİT in şiir yorumu...(Aşkım KAPIŞMAK) 33 izlenme - 1 yıl önce Her okur farklı yorumlar: şimdi Burcu KOÇYİĞİT in yorumuna bakalım ...