Hoşgeldiniz!

aslan max

Max Maceraları: Kralın Doğuşu (Aslan Max) Fragman 01:15
Max Maceraları: Kralın Doğuşu (Aslan Max) Fragman 94.255 izlenme - 5 yıl önce Bugün Sinemalarda. 09.03.2012 Herkesin huzurla yaşadığı Aslan Krallığı, Gölgelerin Efendisi’nin tehdidi altına girer. Krallığa zulüm getiren bu kötü güce karşı Aslan Max ve sevgili arkadaşları uzun ve zorlu bir yolculuğa girecek ve krallığı karanlıktan kurtaracaklardır. Çocuklara yönelik bir animasyon olan Max Maceraları: Kralın Doğuşu adlı yapımın Türkçe seslendirmesin kadrosunda Yekta Kopan, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci ve Sezen Aksu isimleri yer alıyor...
Aslan MAX Maceraları: Kahramanlar Takımı Oyunu Nasıl Oynanır 04:00
Aslan MAX Maceraları: Kahramanlar Takımı Oyunu Nasıl Oynanır 11.890 izlenme - 2 yıl önce Aslan MAX Oyunu Oyna Oyunumuzda maceranın içerisine bu sefer Aslan MAX ve arkadaşlarıyla birlikte gireceğiz. Uzun bir seyahate Max ve kız arkadaşı çıkmışlar ve amazon ormanlarında gezmişlerdir. Bununla birlikte bir süre sonra kaybolduklarını fark etmişler, çıkış yolu ararken bazı dinozor yaratıklarına rastlamışlardır. Bunların kendilerine meydan okuması canlarını sıkmakla birlikte kendilerine yeni bir eğlence konusu çıkmıştır. Anlaşmaya varmak için iki taraf da birbirlerine söz vermişlerdir. Bir yarış yapılacak ve galibi oralarda sözü geçen birisi olacaktır. Ama öncesinde hazırlanma ve yarış parkurunu belirleme gibi kısımlar tamamlanacaktır. Ayrıca bunların yapılması gerekli ve lazımdır. Herşey sonuca varmış, başlama atışı beklenmektedir. Ve istenen atış geldikten sonra amansız mücadele sonuna kadar başlamıştır. Sizler de bu heyecanlı ve maceralı oyunda bizlere katılmak isterseniz Yukardaki linklerden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
aslan max kombatei 01:11
aslan max kombatei 12.050 izlenme - 5 yıl önce max kombatei çizgi filmini ve daha fazla çizgi film izlemek için http//www.cizgifilmseyret.com adresini ziyaret edin. eğer bu çizgi filme ait oyunlar oynamak istiyorsanız http//www.cizgifilmseyret.com/category/299/max-kombatei-oyunlari kategorisini ziyaret edin.
Dev Kadro Max Maceraları Filminde Bir Arada! 02:35
Dev Kadro Max Maceraları Filminde Bir Arada! 15.247 izlenme - 5 yıl önce Sevilen kahraman Aslan Maxın sinema filminde Türkiyenin dev kadrosu bir araya geldi. Türk pop müziğinin kraliçesi Sezen Aksu ilk kez bir animasyon filmi dublajı için stüdyoya girdi. Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan, Özge Pirinçci, Yekta Kopan ve Alpay Şayhanın Max Maceraları filminden stüdyo görüntüleri burada!
Aslan Max Peluş Oyuncak Tanıtımı 01:08
Aslan Max Peluş Oyuncak Tanıtımı 5.685 izlenme - 1 yıl önce Kahramanlar kahramanı, kahramanlar takımının lideri Aslan Max'ın peluş oyuncağını tanıtıyoruz!:) Aslan Max, sen dünyayı kurtarırsın! biliyoruzzz!:)) Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Bizi takip edin, bol bol eğlenin:) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Kahraman Aslan Max Oyuncak Peluş Tanıtımı
Max Maceraları - Muhteşem Klibi 01:52
Max Maceraları - Muhteşem Klibi 5.881 izlenme - 2 yıl önce Dinoterra ile ilgili her şey, nefes kesen aksiyon ve macera oyunları ile en sevilen süper kahraman Aslan Max. İzleyelim.