Hoşgeldiniz!

asmr

Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - 3 07:26
Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - 3 67.933 izlenme - 5 yıl önce Sırt masajı yaparken ya da yaptırırken dikkat edilmesi gereken kısımları izliyoruz efendim...
Meme Odaklı Asmr 04:56
Meme Odaklı Asmr 20.725 izlenme - 4 yıl önce Ruwba müstear adlı ASMR'cı abla bu videosunda memelerine epey yer vermiÅŸ. Ä°zliyoruz.
Bir Değişik Asmr Tekniği 11:21
Bir Değişik Asmr Tekniği 20.806 izlenme - 4 yıl önce işinin ehli asmr ' ci kızımız sesi ile bize bişeyler anlatmaya çalışıyor
Çıkık Dirsek - Dr. Gabriele Benedetti 00:17
Çıkık Dirsek - Dr. Gabriele Benedetti 33.919 izlenme - 5 yıl önce Dr. Gabriele Benedetti, tekrar aramızda. Bu sefer çıkmış dirseği nasıl tedavi edilir sorunun cevabını veriyor. Laura Lamus Instagram: http://instagram.com/lauralamuss
Salatalık Asmr ile Huzura Yolculuk 03:42
Salatalık Asmr ile Huzura Yolculuk 15.237 izlenme - 4 yıl önce Son derece huzur verici , dinlendirici , bütün stresi olan bir asmr seansı .... İzliyoruz...
Hatunu Kütür Kütür Kütürten Adam 21:46
Hatunu Kütür Kütür Kütürten Adam 11.327 izlenme - 4 yıl önce Kütürtme konusunda uzman arkadaşımızın videosunu izliyoruz. İyi Seyirler...
Türkçe Öpücüklü Asmr 18:02
Türkçe Öpücüklü Asmr 7.384 izlenme - 4 yıl önce Alkışlarla yaşıyorum üyelerinin bir türlü ortak nokta bulamadığı asmr mevzusunda, türünün Türkiye'deki en iyi videosu denebilecek kadar başarılı ve cesur bir çalışma olmuş. "Uu beybi bir hareketlenme oldu bende."
Ruh Hastası Kadınla En Salak Mukbang Videosu 06:51
Ruh Hastası Kadınla En Salak Mukbang Videosu 5.680 izlenme - 2 yıl önce gerizekalı mukbangci görmüştüm de bu kadar gerizekalısını görmedim. yani bu tavırlar ne? korkuyon desek korkmuyor yiyorsun ama bu haller ne koduğumun?
Asmr - Patlayan Şeker Yiyen Hatun 15:46
Asmr - Patlayan Şeker Yiyen Hatun 8.640 izlenme - 4 yıl önce ASMR konulu videolar azımsanmayacak derecede popüler. ASMR videoları çeken bu hatun ise patlayan şeker yiyerek ve çıkan sesleri mikrofonda izleyenlere dinleterek olaya farklı bir açıdan yaklaşmış. Bahse konu olay videoda 4.30'da başlıyor...
Ayak Sesi - Asmr 01:23
Ayak Sesi - Asmr 13.500 izlenme - 4 yıl önce Bir ayak tabanının zeminde çıkarttığı sesin nasıl bizi etkilediğine şahit olduğumuz bu videoda, asmr tekniği uygulanmış.
Rahatlatıcı Ses ve Soft Kissing (Asmr) 07:10
Rahatlatıcı Ses ve Soft Kissing (Asmr) 13.374 izlenme - 6 yıl önce Baktım herkes asmr yayınlıyor dikkatimi çeken bi video da benden olsun. Hazır mıyız?
ASMR Turkish / Türkçe ASMR / Talking About Anxiety Disorder 08:48
ASMR Turkish / Türkçe ASMR / Talking About Anxiety Disorder 10.854 izlenme - 4 yıl önce ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) NEDİR? ASMR’ın Türkçe karşılığı en basit ifade ile “iç gıdıklanması” olarak tanımlanabilir. Doktorlar tarafından yapılan bilimsel tanımlaması ise “sürüngen beyin durumu” olarak ifade edilmektedir. ASMR olgusu beyinin duyduğu bazı seslerin (düşük desibel gücüne sahip sesler) beyinde uyandırdığı işitme temeline dayanan bir histir. “Tingle” yani beyin karıncalanması hissi, birçok ses ile meydana gelebilir. Bunlara tırnak tıkırdatması, fısıltı, klavye sesleri, kağıt sesleri örnek olarak verilebilir. Asmr, uyku problemleri çeken insanlarda olumlu sonuçlar verebilen, zihni rahatlatan ve beyin orgazmı olarak da bilinen bir terimdir. keyifli seyirler.
ASMR Kedi Yemek 07:39
ASMR Kedi Yemek 3.318 izlenme - 2 yıl önce Asyalı Bağyan Kendisine Bir Kedi Almış Ve Vermiş Fırına Bir Güzel Pişirmiş Ve Yemiş İyi Seyirler.
İnsanın İçini Hoş Eden Fısıltılı Asmr 24:28
İnsanın İçini Hoş Eden Fısıltılı Asmr 12.326 izlenme - 6 yıl önce Dikkat: Kulaklık takarak izlenmesi (dinlenmesi) gerçeklik etkisini arttırmaktadır. ASMR (Autonomous sensory meridian response) duyular aracılığıyla hoşnutluk, keyif duymak anlamını karşılayan bir kısaltmadır. Bu tip videolar son zamanlarda çok popülerleşmeye başlamıştır. Gözünüz kapalı dinlerseniz gerçekten yanınızdaymış gibi hissediyorsunuz, tavsiye ederim. Ayrıca uyku sorunu çekenler için birebir. Alkışlıyoruz
Diliyle Duyguları Harekete Geçiren Kadın - Asmr 07:01
Diliyle Duyguları Harekete Geçiren Kadın - Asmr 10.051 izlenme - 4 yıl önce İç kıpırdıtısı tekniği olan ASMR'ı bu kez bu kızıl saçlı hanımefendi kullanıyor ve bize de kıpıdatılmak düşüyor efendim.
Sakızlı Makyajlı Türk Asmr 17:50
Sakızlı Makyajlı Türk Asmr 6.100 izlenme - 4 yıl önce Pek içime sinen bir video olmadı, ama buraları da boş bırakmak istemedim. Umarım keyifle izlersiniz. Patreon: http://patreon.com/melodyasmr Dilek Listesi: http://www.amazon.de/registry/wishlis... ASMR nedir? ASMR ‘nin Türkçe karşılığının anlamı en basit ifade ile “iç gıdıklanması” olarak tanımlanabilir. Doktorlar tarafından yapılan bilimsel tanımlaması ise “sürüngen beyin durumu” olarak ifade edilmektedir. ASMR olgusu beyinin duyduğu bazı seslerin (düşük desibel gücüne sahip sesler) beyinde uyandırdığı işitme temeline dayanan bir histir. Hemen hemen herkesin tanıdığı fakat adını bilmediği birinden bahsedelim, Bob Ross. Bob Ross’u TRT de yayınlanan resim Sevinci isimli programdan hatırlarsınız. Kısık bir ses tonu ile konuşan ve kendisinden daha çok fırçasının sesleri duyulan Bob Ross, kendisini izleyen hemen herkese ASMR deneyimi yaşatmıştır. Ayrıca ASMR deneyimini Bob Ross’u izlerken farkında olmadan yaşayabileceğiniz gibi günlük hayatından daha birçok noktasında yaşamış veya yaşıyor olabilirsiniz. Bu bazen makas sesi, defter sesi, fırça sesi, klavye sesi, çeşitli cisimlere tıklama sesi, çeşitli cisimleri tırmalama sesi olabilir. Ülkemizde özellikle gece uyuyamayan kişiler tarafından tecrübe edilen ASMR bir nevi tabir ile zihin meditasyonu olarak da ifade edilebilir.
Türkiye'nin Yeni ASMR Starı 01:12
Türkiye'nin Yeni ASMR Starı 9.809 izlenme - 6 yıl önce Efendim yemek yeme sesi çıkararak insanları rahatlattığını düşünen kızımız itina ile yemeğini yer.. ASMR ses ile rahatlamadır ve çeşitleri..
Topuklu Ayakkabı - Asmr 01:55
Topuklu Ayakkabı - Asmr 4.820 izlenme - 3 yıl önce İç gıdıklama sanatı olan ASMR'da bu kez topuklu ayakkabıyla performans izliyoruz, dinliyoruz.
Serenay Sarıkaya'nın ASMR'lı Şampuan Reklamı 00:24
Serenay Sarıkaya'nın ASMR'lı Şampuan Reklamı 2.995 izlenme - 1 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın yeni reklamını izleyeceksiniz.
Mouth Sounds, Kisses, Candy|| Asmr 08:27
Mouth Sounds, Kisses, Candy|| Asmr 5.570 izlenme - 4 yıl önce evet arkadaşlar bir asmr videosuyla bir kez daha sizlerleyim. sıradaki videomuz da hafif dudak dokunuşlarıyla rahatlama asmr sizlerle. efendim, en güzel günler en güzel geceler, sizlerle olsun.
Kaldırımda Masaj Yapmak - Mr. Loudong 20:27
Kaldırımda Masaj Yapmak - Mr. Loudong 7.012 izlenme - 5 yıl önce MR. Loudong üstadın mekan farketmeksizin çalışma azmine tanıklık edeceğimiz bir video içeriği efendim...
Sabrina Carpenter ile ASMR Dolu Dakikalar 01:00
Sabrina Carpenter ile ASMR Dolu Dakikalar 2.646 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Sabrina Carpenter , Türkçe karşılığı en basit ifade ile iç gıdıklanması olarak tanımlanabilen ASMR ile karşımızda.
Bacak Antrenmanı ve Squat Nasıl Yapılır? - Amy Rose 01:39
Bacak Antrenmanı ve Squat Nasıl Yapılır? - Amy Rose 3.265 izlenme - 2 yıl önce Youtuber Amy Rose, size bacak antrenmanı ve squat nasıl yapılır onu öğretiyor, izleyip öğrenelim efenim....
Bir Değişik Çorap Hışırtılı  Asmr 20:46
Bir Değişik Çorap Hışırtılı Asmr 4.831 izlenme - 4 yıl önce sabun , tarak bilimum envanteri çorabına sürten asmr ' ci hanım kızımızın ne yapmaya çalıştıgını anlayan beri gelsin
Hintli Berberin Ölmeden Önceki Son Kafa Masajı Videosu 13:58
Hintli Berberin Ölmeden Önceki Son Kafa Masajı Videosu 6.651 izlenme - 3 yıl önce Kafa masajı yapan Hintli Dayı diye tanıdığımız, tam adı "Baba Sen" olan ve Asmr Barber YouTube kanalının sahibi Massimo ile birçok videoda beraber olan Baba'nın ölmeden önceki son masaj videosu. Baba Sen kısa süre önce kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş. Kendisine "Baba the Cosmic Barber" mahlasını takan, Asmr Barber YouTube kanalının sahibi olan arkadaşı Massimo'nun da Baba'nın ölümü hakkında videosu var. Video: https://www.youtube.com/watch?v=v71d8J31QBk Merhum Baba'nın YouTube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCW5BGuYxlzG4WQ8U4iuULfQ/videos
Asmr Domuz Kafası Yemek 10:46
Asmr Domuz Kafası Yemek 1.985 izlenme - 2 yıl önce Güzel Asyalı Ablamız Size Domuz Kafası Yemenin İnceliklerini Anlatacak Hep Beraber İzliyoruz İyi Seyirler.
Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 06:55
Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 5.386 izlenme - 5 yıl önce Sırt masajı yaparken veya yaptırırken daha bilgili olmamız açısından önemli bir video içeriği efendim.
Rahatlatan Sakız Çiğneme Sesi (Asmr) 08:22
Rahatlatan Sakız Çiğneme Sesi (Asmr) 8.243 izlenme - 7 yıl önce Madem bir akım başladı ben de sevdiklerimden bir tane atayım. normalde yanımda biri sesli sakız çiğnese ağzına vururum ama böylesi güzel geliyor kulağa. Kulaklık ile dinlemenizi tavsiye ederim.
Türkçe Asmr Lahmacun 09:27
Türkçe Asmr Lahmacun 1.662 izlenme - 1 yıl önce Bu bir Türkçe Yeme ASMR videosudur. Dolayısıyla ısırma, çiğneme, yutkunma ve fısıltı sesleri içermektedir. Eğer bu seslerden rahatsız oluyorsanız lütfen izlemeyin.....
Topuklu Ayakkabı İle Yürüme Dersi 02:59
Topuklu Ayakkabı İle Yürüme Dersi 7.073 izlenme - 4 yıl önce Malene isimli Alman ablamız, yüksek topuklu ayakkabılar ile Berlinde yürüme derslerine devam ediyor.