Hoşgeldiniz!

asmr

Mr. Luodong - Spiritual Masaj Teknikleri 17:59
Mr. Luodong - Spiritual Masaj Teknikleri 3.776 izlenme - 2 hafta önce Luodong abimizin plajlarda insanlara masaj yapmasını içeren bir video içeriğidir efendim. Abimizin ilgi alanının sadece kadınlara masaj yapmak olması ise kendisine olan saygımızı ve hürmetimizi oldukça arttırmıştır...
Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 06:55
Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 3.790 izlenme - 2 hafta önce Sırt masajı yaparken veya yaptırırken daha bilgili olmamız açısından önemli bir video içeriği efendim.
İzlemesi Zevkli Bal Hasadı 01:46
İzlemesi Zevkli Bal Hasadı 3.473 izlenme - 8 ay önce Youtube'da gezerken denk geldim. Sizi bilmem ama izlerken beni çok rahatlattı. İzlerken sesi biraz açın ki peteğin yüzeyi sıyrılırken çıkan ASMR tadındaki sesi de duyun.
 Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - 2 20:54
Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - 2 148 izlenme - 1 hafta önce Sırt masajı yaparken veya yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz içerikli bir video içeriği efendim...
Türkiye'nin Yeni ASMR Starı 01:12
Türkiye'nin Yeni ASMR Starı 4.349 izlenme - 1 yıl önce Efendim yemek yeme sesi çıkararak insanları rahatlattığını düşünen kızımız itina ile yemeğini yer.. ASMR ses ile rahatlamadır ve çeşitleri..
Uykuya Geçme (ASMR) 21:55
Uykuya Geçme (ASMR) 2.164 izlenme - 8 ay önce Autonomous sensory meridian response, özerk duyusal meridyen tepkisi. kısaca ASMR. Uyku sorunu yaşayanlara çeşitli seslerle uykuya geçebilmelerine yardımcı olmak. Bu videoda tırmalama, kaşıma, sayfa çevirme ve tıklatma gibi sesleri dinleyeceksiniz. sakız çiğneme videoları vardır ki dayanılmaz..
Rahatlatıcı Ses ve Soft Kissing (Asmr) 07:10
Rahatlatıcı Ses ve Soft Kissing (Asmr) 2.843 izlenme - 1 yıl önce Baktım herkes asmr yayınlıyor dikkatimi çeken bi video da benden olsun. Hazır mıyız?
Garip Japon Yemeği (Natto) 03:12
Garip Japon Yemeği (Natto) 3.117 izlenme - 1 yıl önce Efendim, bu Natto denilen yiyecek fermante edilen soya fasulyesinden yapılır. Varise, diyabete, kalp spazmına, kemik erimesine, kan pıhtılaşmasına iyi geldiği söylenir. Tadı da keskin ayak kokusuna benzetilir. Japonlar genelde kahvaltıda yerlermiş bu sümüksü şeyi.
Dinleyene Çarşaf Yıkatan ASMR Çalışması 12:53
Dinleyene Çarşaf Yıkatan ASMR Çalışması 1.807 izlenme - 1 yıl önce ASMR, uykuya dalarken dinlemek için yapılmış çalışmalardır. Yattığında "Acaba yarın ülkede ne olacak amk?" diye düşünmekten uyuyamayanlara tavsiye edilebilir. Youtube'da gezerken bu güzel kızın ASMR çalışmasına denk geldim fakat uyandığımda kendimi kamyonu devirmiş vaziyette bulma ihtimaline karşı deneyemedim. Hatunun diğer videoları için youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. (videoların altında Facebook adresini de vermiş!) http://www.youtube.com/channel/UCV508_Yoyrr3v6M0omlLlgA
Rahatlatan Sakız Çiğneme Sesi (Asmr) 08:22
Rahatlatan Sakız Çiğneme Sesi (Asmr) 2.299 izlenme - 2 yıl önce Madem bir akım başladı ben de sevdiklerimden bir tane atayım. normalde yanımda biri sesli sakız çiğnese ağzına vururum ama böylesi güzel geliyor kulağa. Kulaklık ile dinlemenizi tavsiye ederim.
Asmr/Türkçe Sakız Çiğneme Sayfa Çevirme ve Okuma 2 14:45
Asmr/Türkçe Sakız Çiğneme Sayfa Çevirme ve Okuma 2 821 izlenme - 1 yıl önce Meşhur asmr videosunun 2.kısmı sakız çiğneme ve sayfa çevirme ile başlıyor, okumayla sonlanıyor. Bu şekilde uyku problemi olanların sorununa şifa oluyor.
Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler (Asmr) 18:35
Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler (Asmr) 1.024 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar bu asmr denen olay benim ve eminim ki site ahalisininde hastası olduğu fakat bilmediği bir bağımlılık resmen bilen bilir koyduğum japon zamazingolarındaki paket sesleriyle mest olurkene şimdide bunda nirvana yaşayacağız iyi dinlemeler.
Uyku Getiren Nefes Sesi (Asmr) 16:44
Uyku Getiren Nefes Sesi (Asmr) 1.167 izlenme - 1 yıl önce Madem ki asmr duyuldu o zaman size bu işi en iyi yapan hatunumuzu tanıtalım. beni rahatlatan tek sese sahip kişidir kendisi videolarını buraya tek tek yüklemeyeceğim kanalının adı ''Softly Galoshes'' beğenen kulaklıklarını taksın girsin dinlesin. Burası önemli ''kulaklıkla'' dinleyin.
Rahatlatıcı Ses Ve Soft Kissing (Asmr) 05:08
Rahatlatıcı Ses Ve Soft Kissing (Asmr) 1.196 izlenme - 2 yıl önce Çok Rahatlatıcı Hakketen
Mısır Yiyen Köpek (ASMR tadında) 01:40
Mısır Yiyen Köpek (ASMR tadında) 979 izlenme - 2 yıl önce Şu sıcak uzun ramazan günlerinde kütür kütür mısırı yiyen köpek kardeşimize imrenmemek içten bile değil. Sitedeki diğer asmr içeriklere taş çıkaracak bu içeriği izlerken rahatladığınızı hissedecek iftardan sonra ben de yicem diyeceksiniz.
İleri Teknoloji CNC Makineler 26:27
İleri Teknoloji CNC Makineler 453 izlenme - 1 yıl önce Yeni nesil CNC makinelerin çalışmasına dair bir hoş bir derleme.İzlerken adeta büyüleniyoruz gözlerimizi ayıramıyoruz, iyi seyirler
İnsanın İçini Hoş Eden Fısıltılı Asmr 24:28
İnsanın İçini Hoş Eden Fısıltılı Asmr 630 izlenme - 1 yıl önce Dikkat: Kulaklık takarak izlenmesi (dinlenmesi) gerçeklik etkisini arttırmaktadır. ASMR (Autonomous sensory meridian response) duyular aracılığıyla hoşnutluk, keyif duymak anlamını karşılayan bir kısaltmadır. Bu tip videolar son zamanlarda çok popülerleşmeye başlamıştır. Gözünüz kapalı dinlerseniz gerçekten yanınızdaymış gibi hissediyorsunuz, tavsiye ederim. Ayrıca uyku sorunu çekenler için birebir. Alkışlıyoruz
İç Gıdıklayan Rahatlatıcı Fısıldama (Asmr) 11:08
İç Gıdıklayan Rahatlatıcı Fısıldama (Asmr) 434 izlenme - 1 yıl önce Softlygaloshes adlı u tube kullanıcısı tarafından yüklenen videolardan biridir. Hanfendi bize şarkı sözlerini fısıldıyor .
Asmr - Erkek Versiyonu 03:39
Asmr - Erkek Versiyonu 386 izlenme - 2 yıl önce Bu aralar moda olan asmr akımının bu sefer erkek versiyonu sizlerle bu arada bundan zevk alanların taaaaa...
 Yüz Masajı - Türk Stili 05:02
Yüz Masajı - Türk Stili 1.058 izlenme - 2 yıl önce Londra'da berber işleten bir abimizin masaj performansını izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rahatlatan Sakız Çiğneme Sesi (Asmr) 08:22
Rahatlatan Sakız Çiğneme Sesi (Asmr) 658 izlenme - 2 yıl önce Rahatlatan Sakız Çiğneme Sesi (Asmr)
Yüz Masajı - Türk Stili 05:02
Yüz Masajı - Türk Stili 375 izlenme - 1 yıl önce Londra'da berber işleten bir abimizin masaj performansını izliyoruz.
Dinleyene Çarşaf Yıkatan Asmr Çalışması 12:53
Dinleyene Çarşaf Yıkatan Asmr Çalışması 325 izlenme - 2 yıl önce Dinleyene Çarşaf Yıkatan Asmr Çalışması - Güzel Çalışma Kız Çok Güzel
Kamerayı Öperek Uyuttu 02:39
Kamerayı Öperek Uyuttu 425 izlenme - 2 yıl önce Tüm dünyaya hızla yayılan ASMR furyasının en ünlü isimlerinden olan genç kadın, hazırladığı uyku öncesi videosuyla izleyenleri hayrete düşürdü... Fısıltılı huzur verici konuşmalar ve düşük frekanslı değişik seslerle, anneniz saçınızı okşayarak sizi uyutuyormuş duygusuna hasıl olmak isterseniz, ASMR tam size göre! Şimdi arkanıza yaslanın, tam onun da dediği gibi rahatlayın ve kendinizi ASMR konusunda en ünlü isimlerden Miss Meridian 'iç gıcıklayıcı' sesine bırakın... Peki nedir bu ASMR?Açılımı Automonous Sensory Meridian Response olan bu terimin halk arasındaki adı “iç gıdıklanması” denilebilir. Çoğu doktor tarafından sürüngen beyin durumu olarak da bahsedilmektedir.
 Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler (Asmr) 18:35
Rahatlayıp Uyumayı Sağlayan Sesler (Asmr) 189 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar bu asmr denen olay benim ve eminim ki site ahalisininde hastası olduğu fakat bilmediği bir bağımlılık resmen bilen bilir koyduğum japon zamazingolarındaki paket sesleriyle mest olurkene şimdide bunda nirvana yaşayacağız iyi dinlemeler.
Asmr Nedir? - Adını Sen Koy (Sohbet&muhabbet) 15:30
Asmr Nedir? - Adını Sen Koy (Sohbet&muhabbet) 19 izlenme - 1 yıl önce Kulaklıklarla ve tam ekran izlemenizi tavsiye ederiz! ASMR ‘nin Türkçe karşılığının anlamı en basit ifade ile “iç gıdıklanması” olarak tanımlanabilir. Doktorlar tarafından yapılan bilimsel tanımlaması ise “sürüngen beyin durumu” olarak ifade edilmektedir. ASMR olgusu beyinin duyduğu bazı seslerin (düşük desibel gücüne sahip sesler) beyinde uyandırdığı işitme temeline dayanan bir histir. Avrupa ve Amerika’da 2000 li yılların başlarında araştırılmaya başlanan, bu doğrultuda tecrübelerin aktarılması ile hızla yayılan ASMR, internet ortamında büyük kitlelere ulaşmıştır. Videoları beğenmek kesmedi mi? O zaman bizi takip edin! Twitch: http://www.twitch.tv/bolumsonucanavari Facebook: http://www.facebook.com/bolumsonucana... Twitter: http://twitter.com/BSCLive Oyunla ilgili herşey! http://www.bolumsonucanavari.com