Hoşgeldiniz!

avrat

Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 00:11
Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 514.787 izlenme - 7 yıl önce Adana Demirspor namı değer Mavi Şimşekler sevgisi ağır basan abinin, Demirspor'u eşine değişebileceğini sergileyen video.
Kültürel Alan Olarak Genelev İsteyen Genç 03:10
Kültürel Alan Olarak Genelev İsteyen Genç 18.115 izlenme - 6 yıl önce Ordu'nun Fatsa ilçesinde insanlara Fatsa'nın kültürel etkinliklerinin yeterli olup olmadığı sorulmuş gençlerden biri de genelev istemiş.. Orjinalini şuradan aldım sonra şeyapmasınlar.. https://youtu.be/26-LSp-flOg
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 00:45
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 13.750 izlenme - 6 yıl önce Trafikte kadın, bir sürücünün önüne kıran eleman veryansın ediyor. Videomuzun altına, ya tamam çok yanlış şiy yapmış olabilir ama kadın sonuçta, yaptığı yanlış bir şey, temalı ilk yorumu atan kullanıcıya "altın emme manifoldu" ödülümüzü armağan edeceğiz.
uğur karakuş 04:43
uğur karakuş 11.108 izlenme - 12 yıl önce ibrahim tatlıses ve uğur karakuş parçalıyor
Koşu Bandında Koşan At 01:08
Koşu Bandında Koşan At 5.831 izlenme - 5 yıl önce Türkler için en kutsal varlıklardan biridir at. Bir üniversite araştırması kapsamında atın koşarken nefes kontrol biçimi ve çeşitli bünyesel davranışları araştırması için koşu bandına çıkarmışlar. Bizim küheylan da veriyor gazı. Yürü be koçum.
Atının Tedavi Edilmesini İstemeyen Kültürlü Adam 01:51
Atının Tedavi Edilmesini İstemeyen Kültürlü Adam 6.674 izlenme - 7 yıl önce Yürüyen kültür ve eğitim neferi abimiz yaralanan atının veteriner tarafından tedavi edilmesini istemiyor. Veterinerin mesleki yeterliliğini, hatta onun profesörlerini dahi "Üniversitede kim öğretti sana?" diyerek eleştiren, eğitime farklı bir bakış kazandıran bu abimizi milletçe olmasa bile alkışlarla yaşıyorumca alkışlıyoruz(Sizin adınıza konuştum, kusura bakmayın.).
Londra Pantolon Çıkarma Etkinliği 2016 01:36
Londra Pantolon Çıkarma Etkinliği 2016 5.324 izlenme - 6 yıl önce Pantolon çıkartıp don atlet londra sokaklarında gezme etkinligi 2016 sezonunu açmış darısı evde kalmışların başına bu ilginç etkinligi izliyoruz
Tek Derdi Avrat Olan Dede 01:48
Tek Derdi Avrat Olan Dede 4.352 izlenme - 5 yıl önce Tokat'da bir grup fotoğrafçı dış çekim yaparken avrat düşkünü bu dedeye rastlamış. Dedenin tek sorunu bir avradının olması.
Ennio Morricone - Bir Avuç Dolar İçin (Film Müziği) 02:38
Ennio Morricone - Bir Avuç Dolar İçin (Film Müziği) 2.745 izlenme - 7 yıl önce İzlemekten zevk aldığım western flimlerinin hafızalarda yer edinen filminin müziği. Spagetti western filmlerini sevenler için...
At Üstünde Oy İsteyen Chp Adayı 01:49
At Üstünde Oy İsteyen Chp Adayı 2.348 izlenme - 7 yıl önce Seçim çalışmalarını 5 yaşındaki oğlu Dağhan İltaş ile birlikte sürdüren CHP Kars 3'üncü sıra milletvekili adayı gazeteci Aysel Sadak İltaş, seçim çalışmalarını yürüttüğü köylerde traktör sürerek ya da at sırtında oy istiyor.
Nuri Alço ile İlaçlı Gazoz Hazırlamaya Giriş 00:37
Nuri Alço ile İlaçlı Gazoz Hazırlamaya Giriş 2.263 izlenme - 7 yıl önce Yeşilçam'ın Eczacılık dalında ödüle doymayan aktöründen yeni nesile mini bir öğreti.
Şota'dan Lig Tv Muhabirine Tarihi Ayar 01:32
Şota'dan Lig Tv Muhabirine Tarihi Ayar 2.104 izlenme - 8 yıl önce Şota, Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı sonrasında Lig Tv muhabirine verdiği demeçte, kendisine küfür edildiğini anlatıyor. Muhabir konuyu değiştirmeye çalışınca da postayı koyuyor elemana. Helal olsun sana Şota
Kanser Olmak İstiyorsan Urfa'dan Avrat Alacaksın 00:57
Kanser Olmak İstiyorsan Urfa'dan Avrat Alacaksın 1.216 izlenme - 8 yıl önce Urfalı Abiden Hayat Dersleri. Evleneceklere Öğütler.
Ananızı Kardeşime İstiyorum - Alman Avratın Bacısı (1990) 01:09
Ananızı Kardeşime İstiyorum - Alman Avratın Bacısı (1990) 1.235 izlenme - 7 yıl önce Eskiden her şey bir başkaydı diyenler için bu videomuz da. Evet eskiden harbiden kızlara laf atmakta bir başkaymış, her şeyin olduğu gibi laf atmanında lügatı, raconu daha bi değişikmiş. Alman Avrat'ın Bacısı filminden izleyeceğimiz efsane sahnedir, sevgili Ali Avaz'ın meşhur bir diyaloğu desem doğrumu bilmem lakin benim çocukluğumdan Ali Avaz ile ilgili hatırladığım tek sahne diyebilirim. Keyifli seyirler.
Laiklere Tarihin En Muazzam Ayarını Vermek - Timurtaş Uçar 02:11
Laiklere Tarihin En Muazzam Ayarını Vermek - Timurtaş Uçar 2.054 izlenme - 8 yıl önce Timurtaş Uçar hocaefendi hazretlerinin yıllar öncesinde laik kesime verdiği muazzam ayar. Gerçekten tarafsız bir gözle bakıldığında insanın ayakta alkışlayası geliyor. Laik arkadaşlar alınmasın ama gerçekten hocaya rahmet okumamak elde değil.
Eksi 14 Derecede At Yıkamak 01:29
Eksi 14 Derecede At Yıkamak 979 izlenme - 7 yıl önce Muş-Bitlis sınırında bulunan kaplıca gölünde gençler Sibirya soğuklarına meydan okuyor ve atlarıyla yıkanıyor. Muş'un Hasköy ile Bitlis'in Güroymak ilçesi sınırında bulunan üzeri açık kaplıca suyunun oluşturduğu göl, yazın çeşitli hastalığı olanları, kışın ise daha çok hayvanları ve onları yıkamak için getiren gençleri konuk ediyor. Karla çevrili gölde sıcak suya giren gençler, hem atlarının temizliğini yapıyor, hem de eğleniyor. Gündüz saatlerinde hava sıcaklığının sıfırın altında 14 dereceye düştüğü yörede üşümediklerini belirten gençler, sıcak suda çeşitli etkinlik ve eğlence düzenliyor.
Aydın Sevim - Avrat Bul 05:43
Aydın Sevim - Avrat Bul 848 izlenme - 8 yıl önce Aydın Sevim - Avrat Bul
At - Avrat - Silah Geleneğine Sahip Çıkan Vatandaş 01:00
At - Avrat - Silah Geleneğine Sahip Çıkan Vatandaş 750 izlenme - 7 yıl önce Geçtiğimiz Kurban Bayramında yaşanan bir mevzu, Özel harekat polisleri yaptıkları kontollerde ruhsatsız silahlarla karşılaşmış. Bunlardan biri de görüntüdeki abi.
Kuzey Güney'den Sansürsüz Ağır Küfürler (+18) 01:09
Kuzey Güney'den Sansürsüz Ağır Küfürler (+18) 688 izlenme - 7 yıl önce Dizide sinirlerin tavan yaptığı bölümlerde oyuncular tarafından rol icabı söylenen ana avrat ağır küfürler fazlaca kullanılmış bu haliyle bile Behzat Ç.'yi sollamış diyebiliriz.
Okullarda Kıyafet Yönetmeliği Neden Var? 00:45
Okullarda Kıyafet Yönetmeliği Neden Var? 556 izlenme - 7 yıl önce Bir belgesel programına konuk olan sevgili müdire hanım teyzemiz bize kıyafet yönetmeliklerinin neden olduğunu ergen bir genç vasıtastyla ispatlıyor sağolsun.
Çecen Düğün Dansı 00:53
Çecen Düğün Dansı 661 izlenme - 7 yıl önce Yöresel danslara örnek olarak Çeçen dansında erkek bireyler silahıyla, kadın bireyler ise danslarıyla ahenk saçıyor.
Şiki Şiki Baba  Bulgarca Versiyonu - Kondio 03:39
Şiki Şiki Baba Bulgarca Versiyonu - Kondio 753 izlenme - 7 yıl önce Kondio adlı şarkıcının yaptığı şiki şiki baba çalışması. Anlamadığım şu sırp-bulgar-ukrayna-rusya ve belarus hattı nasıl birşey ise bu ülkede her 10 kızdan 8 i güzel ve çok düzgün fizik ölçülerine sahip oluyorlar. havasında mı suyunda mı yoksa erkeklerinde mi birşey var anlayamıyorum. iyi eğlenceler.
Adnan Koparan - 2 Avrat 6 Çocuk 05:00
Adnan Koparan - 2 Avrat 6 Çocuk 690 izlenme - 6 yıl önce Adnan Koparan - 2 Avrat 6 Çocuk Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Cübbeli Ahmet Hoca: Avratın Anlamı Nedir? 03:06
Cübbeli Ahmet Hoca: Avratın Anlamı Nedir? 505 izlenme - 6 yıl önce CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR? Gerçek adı Ahmet Mahmut Ünlü, takipçileri ona "Cübbeli Ahmet Hoca" diyor. 1965 İstanbul doğumlu. Giresun Göreleli olup 3-4 yaşlarında iken ilim tahsiline başladı. Küçük yaşlarında Cübbe giydiği için Cübbeli Ahmed lakabını aldı. Nakşibendi Tarikatının İsmailağa Kolu olarak bilinen dergahında halen liderlik konumunda olan Mahmud Ustaosmanoğlu tarafından özel olarak eğitilen Ünlü, 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa camiinde medrese eğitimine devam etti. O yaşta Yavuz Selim ve Kasımpaşa Camii gibi büyük camilerde verdiği vaazlar büyük kalabalıklar tarafından izlenmeye başlandı. 12 yaşında Rize Pazardaki Tütüncüler Köyü Kur'an kursunda Resül Bölükbaşı Hoca'dan Sarf, Nahiv, İlmi Kelam, Meani,Tefsir, Hadis ve Fıkıh dallarında uzun seneler sürecek kitapların tahsilini 20 aylık zaman zarfında bitirerek 1980 tarihinde onbinlerin katılımıyla tertip edilen merasimde icazet-i ilmiyesini aldı. Cübbeli Ahmet'in tarikat içinde isminin öne çıkmasında keskin zekası ve kıvrak, espritüel üslubunun payı büyük. Cübbeli Ahmet, İstanbul'a dönüşünden sonra Kefevî Camii İmamı Mustafa Kılıç Hoca Efendiden 6 ayda hafızlığını tamamladı. İsmailağa Camisinde kurduğu ders halkalarında 10 sene içerisinde birçok isim yetiştirerek hizmetlerine devam eden Hoca, Türkiyenin ve Dünyanın muhtelif bölgelerinde düzenlediği sohbetlerinde, vaazlarını yüzbinlere ulaştırdı. Bu sırada göz rahatsızlığı artan Şeyhi Mahmud Efendi'nin bütün sohbetlerinde Arapça eserleri okuyarak "mürşidinin Benim gören gözüm oldu" iltifatıyla cemaat içindeki mertebesini yükseltti. "Resaili Ahmediyye" ismiyle değişik konularda yayınlanmış birçok risalesi bulunan Cübbeli Ahmet Dualarım kitabıyla ün yapmıştır. Tarikat içerisinde "Allah tarafından yazdırıldığına inanılan" Mahmut Efendi tarafından başlatılan Ruh'ul Furkan tefsirinin hazırlanmasında da büyük emeğe sahiptir.
Kerhane Nerede Kardeş - Kemal Sunal 03:23
Kerhane Nerede Kardeş - Kemal Sunal 676 izlenme - 7 yıl önce Türk sinemasının efsane isimlerinden , 3 Temmuz 2000 tarihinde kaybettiğimiz en büyük sanatçılarımızdan sevgili Kemal Sunal'ın Keriz filminin efsane sahnesidir . İyi izlemeler . Ayrıca sevgili Kemal Sunal'ın da mekanı cennet olsun ve ruhu şad olsun .
Yazı Tura - Avrada Küfretmeyelim 02:17
Yazı Tura - Avrada Küfretmeyelim 442 izlenme - 7 yıl önce 2004 yapımı Yazı Tura filminde böyle sahnelerin kral oyuncusu Erkan Can'ın canlandırdığı Firuz karakterinin eski ortağına söven Rıdvan'a tepkisini konu başlığı olarak seçtiğim bu videoda tek ayağını askerde kaybetmiş olan Rıdvan'ın aşk hikayesini izliyor ve dinliyoruz...
Stop-motion Zombi Makyajı 02:53
Stop-motion Zombi Makyajı 408 izlenme - 7 yıl önce "Kulak Çöpünden Harikalar Yaratmak" adlı videoyla bi itin g*tüne sokulmadığım kalmıştı. Yine benzer bi videoyla karşınızdayım. Bu sefer görüntüdeki bağyan arkadaşımızın kendi suratına yaptığı makyajı göreceğiz. Başlığı "Aynayla Harikalar Yaratmak" koyup sizlere komik yorum yazmak için olanak sağlayacaktım ama bu seferlik yapmayacam.
1 Beygirlik Araba 01:04
1 Beygirlik Araba 156 izlenme - 7 yıl önce 1 beygirlik araba görenleri hayrete düşürdü. Adeta national geographic tadında bir deney yapan köylüler aracın beygire yenildiğini gözlemliyorlar.
Teknosa'ya Giydiren Mamaklılar - Dublaj 00:33
Teknosa'ya Giydiren Mamaklılar - Dublaj 165 izlenme - 7 yıl önce "Dublaj mükemmeliğe giden yolun şeridi gibidir" B. Ludwing Cüney Arkın Orjinal video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118638/teknosaya-giydiren-mamaklilar
Fuat Çerkezoğlu - Avrat 06:19
Fuat Çerkezoğlu - Avrat 129 izlenme - 5 yıl önce Anadolu Müzik Yapım. info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr https://www.facebook.com/anadolumuzik https://www.facebook.com/AnadoluMuzikOfficial https://twitter.com/AnadoluMuzikk https://instagram.com/anadolumuzik/