Hoşgeldiniz!

Avrupa Yakası

Burhan Altıntop - Efsanevi Burhan İsyanı (Yettiii Beeee...) 04:20
Burhan Altıntop - Efsanevi Burhan İsyanı (Yettiii Beeee...) 18.452 izlenme - 6 yıl önce Sitemizden çeşitli nedenlerle kaldırılan Burhan geri dönüyor dostlar.Sırtındaki lekeler yetmiyormuş gibi Sacit ve Cem'in tavırlarına bozulan Burhan alttan almaktadır.Un helvası sonrası ütü teklifini duyan Burhan,tam anlamıyla çıldırır ve isyan eder... İyi bayramlar dilerim...
Evrim Akın'ın 16 Yıl Önceki Hali 03:20
Evrim Akın'ın 16 Yıl Önceki Hali 22.354 izlenme - 7 yıl önce Sevgili alkışlarla yaşıyorum sitesine uzun zamandır paylaşım yapamamın gecikliği ve durumuyla yine arşivimden arşivlik değerinde bir içerik paylaşmak istedim. Videoda bir çoğumuzun Avrupa Yakası,Bez Bebek ve Annem Bir Melek dizisinden tanıdığı Evrim Akın'ın 16 yıl önce İbo Show'da skeç yapanlar arasında olduğu arşivlik değerinde efsane bir videodur. Kimse hatırlamaz büyük ihtimalle , Evrim Akın'ın bu zamanlarını hatta kendisi bile unutmuştur bu zamanlarını. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Avrasya Tüneli'nde Kalırsanız Neler Oluyor ? 26:57
Avrasya Tüneli'nde Kalırsanız Neler Oluyor ? 5.914 izlenme - 4 yıl önce Bu videoda iki kıtayı deniz altından birleştiren Avrasya Tünelinin işleyişini izleyeceğiz.
Ortama Ayak Uydurmaya Çalışmakta Aslı Gibi Ol (Avrupa Yakası) 00:29
Ortama Ayak Uydurmaya Çalışmakta Aslı Gibi Ol (Avrupa Yakası) 7.028 izlenme - 5 yıl önce Gaffur'un doğum gününde ortama ayak uydurmaya çalışan Aslı'nın komik hallerini izliyoruz efendim...
Laz Dursun Yemekteyiz Programında 00:48
Laz Dursun Yemekteyiz Programında 16.114 izlenme - 15 yıl önce laz dursun horon tepiyor...
Uzaktan Kumandalı Araba ile Boğaz Köprüsünden Geçmek 07:32
Uzaktan Kumandalı Araba ile Boğaz Köprüsünden Geçmek 3.382 izlenme - 3 yıl önce Uzaktan kumandalı arabayla kıtalar arası yolculuk ilk defa bir Türk tarafından yapıldı. O anlar sizlerle.
Selin'in Dolmuşu Çözmesi ( Avrupa Yakası ) 00:26
Selin'in Dolmuşu Çözmesi ( Avrupa Yakası ) 3.186 izlenme - 5 yıl önce gülse birsel'in eseri avrupa yakası dizisinde evrim akın'ın canlandırdığı tiki kız selin karakterinin dolmuşlara neden dolmuş dendiğini çözmesi.
Sütçüoğlu Bireyleri Ailesini Ne Kadar Tanıyor? - Avrupa Yakası 11:46
Sütçüoğlu Bireyleri Ailesini Ne Kadar Tanıyor? - Avrupa Yakası 3.056 izlenme - 5 yıl önce 23. bölümün tamamı için; https://www.youtube.com/watch?v=4NM-q... Yapımını Plato Film'in, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği "Avrupa Yakası"nın senaryosunu, başrolünü de oynayan Gülse Birsel yazıyor. Gülse Birsel'in canlandıracağı "Aslı" karakterinin babasını Gazanfer Özcan, annesini Hümeyra, kardeşi Volkan'ı ise Ata Demirer oynuyor. Dizide ailenin diğer üyelerini Sinan Bengier (İmdat Amca), Nurhan Damcıoğlu (Azamet yenge) canlandırıyor. Dergi ekibinde ise Levent Üzümcü (Cem), Şennay Gürler (Fatoş), Bülent Polat (Şesu), Hale Caneroğlu (Yaprak), Yıldırım Öcek (Patron), Evrim Akın (Selin) yeralıyor. Veysel Diker (Tacettin), DJ Yavuz (Sertaç) diğer rolleri paylaşıyor. Avrupa Yakası Kanalına Abone Olmak için ; https://goo.gl/mJOWFo Oyuncular: Gazanfer Özcan, Hümeyra, Müşfik Kenter, Gönül Ülkü, Ata Demirer, Gülse Birsel, Engin Günaydın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler, Bülent Polat, Veysel Diker, Yıldırım Öcek, Yavuz Seçkin, Hale Caneroğlu, Evrim Akın, Vural Çelik, Hasibe Eren, Tolga Çevik, Sarp Apak, Peker Açıkalın, Binnur Kaya, Hakan Yılmaz, Ömür Arpacı, Rutkay Aziz
Pompiş Öldün Mü Eniştesi 03:58
Pompiş Öldün Mü Eniştesi 8.455 izlenme - 14 yıl önce :)))
Burhan Altıntop - Tanrıverdi Tanışması 03:44
Burhan Altıntop - Tanrıverdi Tanışması 3.274 izlenme - 5 yıl önce Burhan Altıntop, Şesut işten ayrıldıktan sonra yerine işe alınan office boy Tanrıverdi'yle tanışmak üzeredir.
Burhan Altıntop Cem Yılmaz ile Tanışıyor - Avrupa Yakası 08:47
Burhan Altıntop Cem Yılmaz ile Tanışıyor - Avrupa Yakası 2.210 izlenme - 4 yıl önce Yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği , senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı Avrupa Yakası dizisinden güzel bir sahne karşımızda.
Burhan Altıntop - Yalnız Alkolikler Terapi 02:07
Burhan Altıntop - Yalnız Alkolikler Terapi 3.220 izlenme - 5 yıl önce
Burhan Zengin Çocuğu 00:51
Burhan Zengin Çocuğu 5.754 izlenme - 15 yıl önce sapik burhan
Ağzımda Gümüş Kaşıkla Doğduysam Benim Günahım Ne?- Burhan Altıntop 08:28
Ağzımda Gümüş Kaşıkla Doğduysam Benim Günahım Ne?- Burhan Altıntop 3.874 izlenme - 6 yıl önce Burhan Altıntop işten çıkarılan Cem Onaran'ın odasına talip oluyor, odayı Burhan'a kaptırmak istemeyen dergi ekibi ise Sadettin bey'i odayı kendilerine vermesi için ikna ediyor.
Avrupa Yakası - Burhan'ın Kahvehaneye Dadanması 09:26
Avrupa Yakası - Burhan'ın Kahvehaneye Dadanması 3.437 izlenme - 8 yıl önce Türk televizyon tarihinin en komik karakterlerinden biri olan Burhan'ın kendini kötü hissettiği bir süreçte kahvehaneye dadanmasını izliyoruz şimdi.
Burhan Altıntop - Çok Büyük Hareketlerin Var 04:02
Burhan Altıntop - Çok Büyük Hareketlerin Var 2.388 izlenme - 5 yıl önce Şesut, patronun kızı olan Selin'i Burhan Altıntop'a iteklemeye çalışmaktadır. Bu konuşma esnasında da ne de olsa Burhan Abimiz, ağırlığından ödün vermemektedir ve laubali hareketlerden hoşlanmamaktadır.
Engin Günaydın & Ölü Mü Lan O? 01:13
Engin Günaydın & Ölü Mü Lan O? 4.304 izlenme - 9 yıl önce Engin Günaydın' ın canlandırdığı efsane karakter Burhan Altıntop' un açık ara en iyi performansı."Arşivimizde bulunsun, torun tombalağa kapak olsun, internet birgün komple kapatılırsa hiç olmazsa serverlarımızda bulunsun" der vogueman...
Burhan Altıntop İyi Ramazanlar Diler :) 00:44
Burhan Altıntop İyi Ramazanlar Diler :) 2.210 izlenme - 5 yıl önce Avrupa Yakası dizisinin efsane karakteri Burhan Altıntop'tan keyiflendiren bir "Hoşgeldin Remezan" manisi
Tahsin'in Sakin Hayatı - Avrupa Yakası 13:30
Tahsin'in Sakin Hayatı - Avrupa Yakası 1.136 izlenme - 4 yıl önce Yapımını Plato Film'in, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği "Avrupa Yakası"nın senaryosunu, başrolünü de oynayan Gülse Birsel yazıyor. Gülse Birsel'in canlandıracağı "Aslı" karakterinin babasını Gazanfer Özcan, annesini Hümeyra, kardeşi Volkan'ı ise Ata Demirer oynuyor. Dizide ailenin diğer üyelerini Sinan Bengier (İmdat Amca), Nurhan Damcıoğlu (Azamet yenge) canlandırıyor. Dergi ekibinde ise Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Bülent Polat (Şesu), Hale Caneroğlu (Yaprak), Yıldırım Öcek (Patron), Evrim Akın (Selin) yeralıyor. Veysel Diker (Tacettin), DJ Yavuz (Sertaç) diğer rolleri paylaşıyor.
Burhan Altıntop Stand Up Yarışması 10:32
Burhan Altıntop Stand Up Yarışması 3.092 izlenme - 8 yıl önce Türk dizi tarihinin benim için en efsane karakteri burhan altıntop ödüllü stand up gösterisine katılıp ödülü kapmanın peşindedir.Parayla tuttuğu sahte annesinin yaptığı acıtasyon ilk performansında meyvesini verir ve alkışları toplar ama avrupa yakasaı ekibinin bunu öğrenmesiyle işler birden tersine döner. bu arada burhan her ortamda anlattığı sünnetçi fıkrasını yine es geçmemiş.
Beni Beğenmiyormusun , Komik Gaffur 01:52
Beni Beğenmiyormusun , Komik Gaffur 5.117 izlenme - 15 yıl önce
Ata Demirer Biliyor Musun 02:29
Ata Demirer Biliyor Musun 7.177 izlenme - 15 yıl önce komik www.smileforum.org ata demirer biliyor musun?
Burhan Altıntop - Burnuğa Soksaydık 01:31
Burhan Altıntop - Burnuğa Soksaydık 1.999 izlenme - 5 yıl önce Burhan Altıntop, herkes ofisi terk etti zannedip müzik eşliğinde kızlarla sohbet etmeye koyulan Şehsuvar'a ani bir baskın yapmaktadır.
Burhan Altıntop Dolmuş Macerası 08:20
Burhan Altıntop Dolmuş Macerası 4.074 izlenme - 8 yıl önce Hepimizin gönlünde yer etmiş bir karakter olan burhan altıntop'un dolmuş yolculuğunu izliyoruz efendim
Koş Dolly Koş (Burhan Altıntop) 00:25
Koş Dolly Koş (Burhan Altıntop) 1.820 izlenme - 5 yıl önce Sabit efendiden Dolly'i kaçıran Burhan Altıntop ile iyi bayramlar dilerim efendim...
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 00:42
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 3.723 izlenme - 8 yıl önce 1973 yılında Cumhuriyetin 51.yılının ilk günü olan 30 Ekim' de hizmete giren Boğaziçi Köprüsünün arşivlik görüntüleri. ''Maliyetini amorti edince geçişlerden ücret alınmayacak" sözlerine ve yapıldıktan dört sene sonra (1976) kendisini amorti etmesine rağmen ücretsiz uygulamaya bir türlü geçilmedi. Köprünün yapıldığı dönemin Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk ve Başbakanı da Naim Talu' dur. Köprünün açılışında çok komik olay yaşanmış, palyaço kostümü giyen ve o dönemin Unicef büyükelçisi olan Amerikalı komedyen Danny Kaye, arkasında Türk çocuklarla köprüyü geçerken onların ardından köprüye akın eden büyük kalabalık, köprünün titremesine sebep olur. 200 milyon dolara mal olan köprüde bir kaza bela olmasın diye, geçiş durdurulur, kalabalık boşaltılır.
Dilber ve Azim  yılların sonra vuslata ermesi 18:10
Dilber ve Azim yılların sonra vuslata ermesi 2.676 izlenme - 5 yıl önce kendisi dönemin efsane dizisi avrupa yakası'nın sonradan eklenen karaketerlerin ilk sahnelerinden. azim ve dilber aşkının aradan geçen yıllar ve 6 evlilikten sonra tekrardan alevlenmesi yok lan kıvılcım diyek.
Avrupa Yakası - Sacit (Tolga Çevik) Kadın Kılığında 04:08
Avrupa Yakası - Sacit (Tolga Çevik) Kadın Kılığında 2.155 izlenme - 8 yıl önce Efsane dizi, Avrupa Yakası'ndan bir kesit. Sacit, kız arkadaşı Zeynep'le görüşebilmek ve bu görüşmeyi de Gaffur'dan saklayabilmek için kadın kılığına giriyor ve bu vesileyle görüşebiliyorlar. İzliyoruz, efendim. Youtube avrupa yakası dizi sayfasından alınmıştır
Burhan Köpeğe İnglizce Öğretiyor 00:43
Burhan Köpeğe İnglizce Öğretiyor 3.972 izlenme - 15 yıl önce burhan altintop köpeğe ingilizce öğretir ve kahkaha curcunası başlar :) ovaakçalı
Burhan 03:02
Burhan 4.508 izlenme - 15 yıl önce aşkitom benim o