Hoşgeldiniz!

Aydın Boysan Videoları İzle

körden kaleci mi olur? 01:04
körden kaleci mi olur? 123.988 izlenme - 7 yıl önce ayı kaptan kör kaleci! rakı üstadı aydın boysandan çok komik futbol anıları. mutlaka izleyin.
rakı nasıl içilmez? 01:07
rakı nasıl içilmez? 62.048 izlenme - 7 yıl önce aydın boysandan rakı sofralarının adabı muaşereti
Sahnede Lambalar Sönerse 00:51
Sahnede Lambalar Sönerse 55.309 izlenme - 7 yıl önce aydın boysandan komik bir samatya hatırası
aydın boysan bu hıyarlardan bi cacık olmaz! 01:23
aydın boysan bu hıyarlardan bi cacık olmaz! 61.435 izlenme - 7 yıl önce aydın boysandan rakı sofralarının en sultani mezelerinden cacık için lezzetli bir tarif! deneyin afiyetle yiyin
rakı üstadı aydın boysandan rakı içmenin incelikle 01:09
rakı üstadı aydın boysandan rakı içmenin incelikle 56.675 izlenme - 7 yıl önce rakı üstadı aydın boysandan rakı içmenin incelikleri...
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 12:54
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 1.913 izlenme - 2 yıl önce İlker Gümüşoluk un hazırladığı bu kısa sohbetlerden belki de en özelini paylaşmak istedim. Cumhuriyet tarihini görmüş bu güzel insandan, hayata dair verdigi ders niteligindeki öğütler ve örnekleri dinliyoruz. Seviyoruz seni güzel insan.
Aydın Boysan’dan Cacık Tarifi 01:23
Aydın Boysan’dan Cacık Tarifi 4.805 izlenme - 7 yıl önce işin ehlinden en iyi cacığın tarifi.
Aydın Boysan - Rakı Muhabbeti 02:02
Aydın Boysan - Rakı Muhabbeti 1.007 izlenme - 2 yıl önce Dünya tatlısı adam çok şeker yanaklarını ısırasın gelir. Baktım video yok burda şu ana kadar olmayışının sebebi kimsenin akıl edememesi olamaz heralde kabul edilmiyor neyse ben gene yollayım. Günümüzün genci nedense birden nostalji yapıp sırtında pahalı elbiseler olmasına rağmen rakı sofrasına oturur oldu ve ayağa düşürdü bu adabı. Gerçekten de rakı içmek bir adab gerektirir bir yetişkinlik gerektirir. Sen daha bokuyla gülle yapan bir zihniyetten yeni kurtulmuşsan rakı içmemen lazım velhasıl içiyor. İnşallah tez kusar tez rezil olursun ne diyim.
Rakının Da Adabı Vardır! 01:07
Rakının Da Adabı Vardır! 1.788 izlenme - 7 yıl önce rakı öyle özensiz içilmez ustalık ister.. usta aydın boysan rakı adabını anlatıyor..
Aydın Boysan - Atatürk ve Rakı 07:45
Aydın Boysan - Atatürk ve Rakı 611 izlenme - 2 yıl önce Disko Kralı'na katılan Aydın Boysan Atatürk ve rakı hakkında çok güzel ve hoş üslübüyla anlatımını izliyoruz.
Falan Filan 44:47
Falan Filan 371 izlenme - 2 yıl önce "Falan Filan"da Mehmet Turgut konuklarıyla kaliteli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştiriyor. Turgut, sohbetin ardından ise konuklarını haftanın konseptine uygun olarak fotoğraflayarak izleyicilerini şaşırtıyor. Falan Filan’da bu hafta iki İstanbul beyefendisi Aydın Boysan ve Mustafa Alabora kentin eski günlerini yad ediyor, Mehmet Turgut eski İstanbul’u kadrajına alıyor…"İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
bir zamanlar samatya'da... 00:51
bir zamanlar samatya'da... 758 izlenme - 7 yıl önce aydın boysan'dan keyifli bir anlatım.. dinlemeyen kaybeder
Aydın Boysan Rakı Adabı 05:31
Aydın Boysan Rakı Adabı 6 izlenme - 2 ay önce Aydın Boysan'dan rakı kültürü ve adabı Rakı nasıl içilir.
Ünlü İsimlerle Röportajlar Afiş'te Ekrana Geldi - 23.06.2017 Cuma 20:51
Ünlü İsimlerle Röportajlar Afiş'te Ekrana Geldi - 23.06.2017 Cuma 0 izlenme - 5 gün önce Afiş haftanın kültür sanat haberleriyle ekrana gelmeye devam etti. Aydın Boysan'dan Mehmet Turgut'a, Yonca Evcimik'ten Bülent Üstün'e kadar birçok ünlü isim Afiş'e konuk oldu. Bayram için konser, film ve kitap önerileri de Aslı Öymen ile Afiş'te ekrana geldi.