Hoşgeldiniz!

Aydın Boysan Videoları İzle

körden kaleci mi olur? 01:04
körden kaleci mi olur? 123.905 izlenme - 7 yıl önce ayı kaptan kör kaleci! rakı üstadı aydın boysandan çok komik futbol anıları. mutlaka izleyin.
rakı nasıl içilmez? 01:07
rakı nasıl içilmez? 61.991 izlenme - 6 yıl önce aydın boysandan rakı sofralarının adabı muaşereti
Sahnede Lambalar Sönerse 00:51
Sahnede Lambalar Sönerse 55.298 izlenme - 6 yıl önce aydın boysandan komik bir samatya hatırası
aydın boysan bu hıyarlardan bi cacık olmaz! 01:23
aydın boysan bu hıyarlardan bi cacık olmaz! 61.423 izlenme - 7 yıl önce aydın boysandan rakı sofralarının en sultani mezelerinden cacık için lezzetli bir tarif! deneyin afiyetle yiyin
rakı üstadı aydın boysandan rakı içmenin incelikle 01:09
rakı üstadı aydın boysandan rakı içmenin incelikle 56.646 izlenme - 7 yıl önce rakı üstadı aydın boysandan rakı içmenin incelikleri...
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 12:54
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 1.844 izlenme - 1 yıl önce İlker Gümüşoluk un hazırladığı bu kısa sohbetlerden belki de en özelini paylaşmak istedim. Cumhuriyet tarihini görmüş bu güzel insandan, hayata dair verdigi ders niteligindeki öğütler ve örnekleri dinliyoruz. Seviyoruz seni güzel insan.
Aydın Boysan’dan Cacık Tarifi 01:23
Aydın Boysan’dan Cacık Tarifi 4.791 izlenme - 7 yıl önce işin ehlinden en iyi cacığın tarifi.
Aydın Boysan - Rakı Muhabbeti 02:02
Aydın Boysan - Rakı Muhabbeti 963 izlenme - 2 yıl önce Dünya tatlısı adam çok şeker yanaklarını ısırasın gelir. Baktım video yok burda şu ana kadar olmayışının sebebi kimsenin akıl edememesi olamaz heralde kabul edilmiyor neyse ben gene yollayım. Günümüzün genci nedense birden nostalji yapıp sırtında pahalı elbiseler olmasına rağmen rakı sofrasına oturur oldu ve ayağa düşürdü bu adabı. Gerçekten de rakı içmek bir adab gerektirir bir yetişkinlik gerektirir. Sen daha bokuyla gülle yapan bir zihniyetten yeni kurtulmuşsan rakı içmemen lazım velhasıl içiyor. İnşallah tez kusar tez rezil olursun ne diyim.
Rakının Da Adabı Vardır! 01:07
Rakının Da Adabı Vardır! 1.766 izlenme - 7 yıl önce rakı öyle özensiz içilmez ustalık ister.. usta aydın boysan rakı adabını anlatıyor..
Aydın Boysan - Atatürk ve Rakı 07:45
Aydın Boysan - Atatürk ve Rakı 593 izlenme - 2 yıl önce Disko Kralı'na katılan Aydın Boysan Atatürk ve rakı hakkında çok güzel ve hoş üslübüyla anlatımını izliyoruz.
Falan Filan 44:47
Falan Filan 362 izlenme - 2 yıl önce "Falan Filan"da Mehmet Turgut konuklarıyla kaliteli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştiriyor. Turgut, sohbetin ardından ise konuklarını haftanın konseptine uygun olarak fotoğraflayarak izleyicilerini şaşırtıyor. Falan Filan’da bu hafta iki İstanbul beyefendisi Aydın Boysan ve Mustafa Alabora kentin eski günlerini yad ediyor, Mehmet Turgut eski İstanbul’u kadrajına alıyor…"İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
bir zamanlar samatya'da... 00:51
bir zamanlar samatya'da... 757 izlenme - 7 yıl önce aydın boysan'dan keyifli bir anlatım.. dinlemeyen kaybeder