Hoşgeldiniz!

aydın boysan

Aydın Boysan’dan Cacık Tarifi 01:23
Aydın Boysan’dan Cacık Tarifi 5.018 izlenme - 12 yıl önce işin ehlinden en iyi cacığın tarifi.
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 12:54
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 2.181 izlenme - 7 yıl önce İlker Gümüşoluk un hazırladığı bu kısa sohbetlerden belki de en özelini paylaşmak istedim. Cumhuriyet tarihini görmüş bu güzel insandan, hayata dair verdigi ders niteligindeki öğütler ve örnekleri dinliyoruz. Seviyoruz seni güzel insan.
Aydın Boysan - Rakı Muhabbeti 02:02
Aydın Boysan - Rakı Muhabbeti 1.883 izlenme - 7 yıl önce Dünya tatlısı adam çok şeker yanaklarını ısırasın gelir. Baktım video yok burda şu ana kadar olmayışının sebebi kimsenin akıl edememesi olamaz heralde kabul edilmiyor neyse ben gene yollayım. Günümüzün genci nedense birden nostalji yapıp sırtında pahalı elbiseler olmasına rağmen rakı sofrasına oturur oldu ve ayağa düşürdü bu adabı. Gerçekten de rakı içmek bir adab gerektirir bir yetişkinlik gerektirir. Sen daha bokuyla gülle yapan bir zihniyetten yeni kurtulmuşsan rakı içmemen lazım velhasıl içiyor. İnşallah tez kusar tez rezil olursun ne diyim.
Sesli  Düşünenler - Aydın Boysan 02:26
Sesli Düşünenler - Aydın Boysan 903 izlenme - 5 yıl önce Aydın boysan'ın 2003 yılında katıldığı sedef kabaş'ın sunduğu sesli düşünenler programı iyi seyirler..
Rakının Da Adabı Vardır! 01:07
Rakının Da Adabı Vardır! 1.944 izlenme - 12 yıl önce rakı öyle özensiz içilmez ustalık ister.. usta aydın boysan rakı adabını anlatıyor..
Aydın Boysan - Atatürk ve Rakı 07:45
Aydın Boysan - Atatürk ve Rakı 1.092 izlenme - 8 yıl önce Disko Kralı'na katılan Aydın Boysan Atatürk ve rakı hakkında çok güzel ve hoş üslübüyla anlatımını izliyoruz.
bir zamanlar samatya'da... 00:51
bir zamanlar samatya'da... 875 izlenme - 12 yıl önce aydın boysan'dan keyifli bir anlatım.. dinlemeyen kaybeder