Hoşgeldiniz!

Ayşe Teyze

Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 02:54
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 12.789 izlenme - 9 yıl önce Günler önce şöyle bir iğrenç video izlemiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225902/survivor-tanerin-eve-temizlege-gelen-teyzeye-eziyet-etmesi pekte sevmediğimiz Survivor Taner'den biraz daha nefret etmiştik. Ardından bu nefretimizi şu video ile pekinleştirmiştik. Ve bugünde bir iğrenç video daha. Kardeş, komik değilsin, olamıyorsun, haklı hiç değilsin. Hala kadına eziyet edip kameralara çıkarmaya çalışıyorsun. E be annem bunun gibi birinin yanında çalışılır mı? Hiç mi evladın yok? Neyse, yorum sizin.
Taksiciye Yapılan Ayşe Teyzeli Don Şakası 04:06
Taksiciye Yapılan Ayşe Teyzeli Don Şakası 3.574 izlenme - 6 yıl önce Kayseri'de yaşı 55 üstü kadınlardan herhangi birisinin konuşmasına tanıklık ederseniz büyük olasılıkla bu tür bir ses aralığına rast gelirsiniz. Şöyle belirteyim bu arkadaş Kayseri'li yaşlı kadın taklidi konusunda oscarlık bir performans sergilemiş.
Efsane Ayşe Teyze Taklitli Şaka 02:50
Efsane Ayşe Teyze Taklitli Şaka 578 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşlar kütüğünde Kayseri yazan biri olarak bu performansı görünce ağzım açık kaldı.Şunu söylemeliyim ki Kayseri'de yaşı 55 üstü kadınlardan herhangi birisinin konuşmasına tanıklık ederseniz büyük olasıkla bu tür bir ses aralığına rast gelirsiniz.Şöyle belirteyim bu arkadaş kayserili yaşlı kadın taklidi konusunda oscarlık bir performans sergilemiş alkışlıyorum.
Ayşe Teyze'li Lay's Reklam Filmi 00:14
Ayşe Teyze'li Lay's Reklam Filmi 675 izlenme - 12 yıl önce ayşe teyze'li lay's reklam filmi. kısa versiyon
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 02:54
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 697 izlenme - 8 yıl önce Günler önce şöyle bir iğrenç video izlemiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225902/survivor-tanerin-eve-temizlege-gelen-teyzeye-eziyet-etmesi pekte sevmediğimiz Survivor Taner'den biraz daha nefret etmiştik. Ardından bu nefretimizi şu video ile pekinleştirmiştik. Ve bugünde bir iğrenç video daha. Kardeş, komik değilsin, olamıyorsun, haklı hiç değilsin. Hala kadına eziyet edip kameralara çıkarmaya çalışıyorsun. E be annem bunun gibi salağın yanında çalışılır mı? Hiç mi evladın yok? Neyse, yorum sizin.
Lays'in Messili Ayşe Teyzeli Reklamı 00:33
Lays'in Messili Ayşe Teyzeli Reklamı 366 izlenme - 8 yıl önce 2014 Dünya Kupası yaklaşırken Lays Lionel Messi ve Ayşe teyzeli bir reklam çıkarmaya karar vermiş. Ayşe teyzemizin montajda eklendiği belli ama bana reklam gayet eğlenceli geldi. İzleyelim..
Olacak O Kadar Ayşe Teyze'nin İstifası 03:12
Olacak O Kadar Ayşe Teyze'nin İstifası 237 izlenme - 8 yıl önce Ace Reklamlarından Tanıdığımız Ayşe Teyze'yi Olacak o kadar ekibi yine hiciv ve taşlamalarla kadın şiddetine gönderme de bulunmuş.Ayşe Teyze de ''Memleket artık eski Memleket değil''diyerek gönderme yapmış izliyoruz.
Erzinli Eşe Dezze 04:28
Erzinli Eşe Dezze 86 izlenme - 8 yıl önce Erzin'de geçen hafta düzenlenen 1. narenciye,kültür ve sanat festivalinin tanıtımı amaçlı çekilmiş bi klipmiş,başka bi videoda kendisinin sadece gündelikli bir işçi olduğunu söyleyen Ayşe teyze,videoda halk adına kendisinin kullanılmasına karşı duygulanıyor sevinç ve gurur gözyaşları döküyor,02:35 ten sonra sanatçımız denğişiyor,ilki Rıfat El-Zain,kendisinin şarkıları bilem mevcut yutub da,ikinci şahsı tanımam,bilmem...