Hoşgeldiniz!

ayşecik

Ayşecik (Televizyon Dizisi) 02:38
Ayşecik (Televizyon Dizisi) 11.481 izlenme - 4 yıl önce Ayşecik (Televizyon Dizisi)
*hayat sevince güzel* 07:03
*hayat sevince güzel* 23.320 izlenme - 6 yıl önce ayşecik-zeynep değirmencioğlu hayat çok güzel çok hoş parağraflar...kimler yok ki...
Ayşecik ve Arkadaşlarının Mağara Adamlarına Karşı 03:03
Ayşecik ve Arkadaşlarının Mağara Adamlarına Karşı 1.059 izlenme - 5 ay önce Ayşeçik ve arkadaşları ormanda gezerken ortaya çıkan mağara adamlarının saldırısına uğrayan Ayseçik ve arkadaşları umulmadık kişiler tarafından kurtarılırlar.
Ayşecik - 1. Bölüm 37:08
Ayşecik - 1. Bölüm 4.300 izlenme - 3 yıl önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu.
ayşeçik apaçi dansı 01:54
ayşeçik apaçi dansı 7.508 izlenme - 5 yıl önce
Ayşecik Dizisi 2. Bölüm 43:47
Ayşecik Dizisi 2. Bölüm 992 izlenme - 10 ay önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, izlesene.com'da tarafımca alıntı yapılarak eklenmiştir. İyi Seyirler... (NOT: Dizinin tekrarını veren Show Max kanalı 2. bölümden sonra diziyi yayından kaldırmıştır. Bu nedenle 3. ve diğer bölümleri yayınlanana kadar izlenilemeyecektir. Eğer bu diziyi sizler de benim kadar çok yayınlansın istiyorsanız Show Tv'nin izleyici temsilcisine e-posta ileterek katkıda bulunabilirsiniz. 'feray.turkan@showtv.com.tr') (01.08.1997 Cuma, Show TV)
ayşecik ve köpeği 2 bölüm 05:56
ayşecik ve köpeği 2 bölüm 2.150 izlenme - 4 yıl önce ayşeciğin kangalı karabaş
Ayşecik 2.Bölüm 43:47
Ayşecik 2.Bölüm 85 izlenme - 2 ay önce Ayşecik Dizisi 2.Bölüm (Tek Parça) Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim.
Nursan Alcam - Hayat Sevince Güzel 04:16
Nursan Alcam - Hayat Sevince Güzel 344 izlenme - 6 ay önce Selmi Andak bestesi olan 1971 yılında 'Hayat Sevince Güzel' filminede ismini veren parçadır..
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 00:44
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 513 izlenme - 9 ay önce 1999 yılında Show Tv'de yayınlanan dizinin çocuk yıldızı Ayşecik'in oynadığı bir reklam filmini ve bugün 21 yaşında çok hoş bir kadın olan Ecem Kanun'un son halini gıpta ile izliyoruz efendim... Diğer reklam ve ilgili içerikler için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82440/aysecikin-alpellaya-doydugu-an http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75062/can-aysecik-televizyon-dizisi
adamın güzel ayşesi 01:56
adamın güzel ayşesi 906 izlenme - 5 yıl önce
Ayşecik ve Azgın Arkadaşı - Macera Yolu 02:32
Ayşecik ve Azgın Arkadaşı - Macera Yolu 489 izlenme - 9 ay önce Ayşecik ve arkadaşı çay içerler.Ayşecik her zamanki gibi hanım kız triplerindeyken arkadaşı tam tersidir.Klasik 70ler muhabbeti.Dikkatimi çekti baş rol oyuncuları çirkinken yan rollerdeki kadınlar güzelmiş o yıllarda.Her neyse hayat sevince güzel diyorum.İyi seyirler.
Ayşecik 1.Bölüm 37:08
Ayşecik 1.Bölüm 66 izlenme - 2 ay önce Ayşecik Dizisi 1.Bölüm Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim.
Ayşecik Prenses ve Yedi Cücükler Muhteşemler Diyarında (+3) 03:26
Ayşecik Prenses ve Yedi Cücükler Muhteşemler Diyarında (+3) 647 izlenme - 10 ay önce Oz büyücüsü'nün, Çin işkencesi tadında Türk versiyonu. Olay Ayşecik adlı kafası güzel kızımızın yanına; aslan, saman ve teneke alıp yola çıkmasıyla başlar. Derken 7 adet sinir bozucu, korkunç cücükle karşılaşır ve delicesine aç olmalarına rağmen yemeği görür görmez halaya tutuşurlar. Ayşeciğe not: o cücükler seni yalar, ben sana diyim. Sonuna kadar izleyenlere pamuk içinde unutulmuş fasulye, hediyemiz.
Bisiklet Gibi Bindirmek Lazım - Macera Yolu 02:34
Bisiklet Gibi Bindirmek Lazım - Macera Yolu 487 izlenme - 9 ay önce Günümüzdeki bazı kalıpların eskiden de kullanıldığını görmek bizi şaşırtmasın. Bisikletle erkeklerin bile cesaret edemeyeceği bir yolculuğa çıkan Ayşecik ve arkadaşı yurdun hayırsever vatandaşlarıyla kısa sürede kaynaşacaktır.
Yunus Bülbül - Antep Fıstığı 05:24
Yunus Bülbül - Antep Fıstığı 341 izlenme - 10 ay önce Bir zamanların yeni nesil Ayşecik'i Ecem Kanun ile "Keko ile Eşeko" ve "Bücür Cadı" dizileriyle ünlenmiş Yunus Bülbül, "Kızım ve Ben" adlı dizide bir araya gelirler. Daha önceki dizilerinde de bu şarkıyı söyleyen ancak yeterli randımanı alamadığını farkeden Yunus Bülbül, yenilenmiş soundu ile yeniden bizlere sunuyor "Antep Fıstığı Yarim"i. Beni en çok hüzünlendiren nokta ise, ismi "Kızım ve Ben" olan bir dizideki cast seçiminde "sütçü krizi"nin bu denli göze çarpmasına rağmen artık hiçbir şey yapılamayacak olması.
Harlem Shake - Yeşilçam Versiyonu 00:29
Harlem Shake - Yeşilçam Versiyonu 145 izlenme - 5 ay önce Harlem Shake yeni baş ağrımız olacak gibi görünen, çoktan popüler olmuş ve ülkelere dağılmış yeni akım bir dans türüdür. Çok kısa sürede Jimmy Fallon'dan tutun Norveç ordusuna kadar yayılmıştır. Gün geçtikçe yeni versiyonları türemektedir...
Vita Yağ Reklamı (Zeynep Değirmencioğlu İçerir) 00:31
Vita Yağ Reklamı (Zeynep Değirmencioğlu İçerir) 302 izlenme - 10 ay önce Kimi zaman Sezercik'in "taş kalpli ama özünde iyi insan" ablası modelindeki Ayşecik olan, kimi zaman da mahallesindeki yaşlı ve hasta kadınlara yemek götüren Ayşe olan; kısacası hep Ayşe olan Zeynep Değirmencioğlu'nun, kardiyovasküler sisteminin on kaplan gücündeki düşmanı Vita yağı reklamında izliyoruz. 1987 yılında çekilmiş bu reklamda, bir kuzu güvecinin Vita yağı ile nasıl murdar edildiğini de görebilirsiniz. Aslında iyi bir çocuk olursanız belki Şirinler'i bile görebilirsiniz.
Can Ayşecik (Televizyon Dizisi) 02:38
Can Ayşecik (Televizyon Dizisi) 127 izlenme - 5 ay önce Efendim, çoğunuz bu diziyi hatırlayacaktır. Can Ayşecik 90'ların sonlarına doğru Show tv'de yayınlanmış bir diziydi . Yanlış hatırlamıyorsam birkaç sezon da devam etmiş, dönemin sevilen dizilerinden birisiydi. Size dizinin youtube da bulduğum 2:30 dk bir bölümünü göstermek istedim. Gerçi asıl paylaşılması gereken bu dizinin jeneriğiydi, dizinin esas kızın ''ben ayşecik, can ayşecik'' demesinden sonra başlayan, akıllara zarar bir jeneriği vardı.. Ne yazık ki dizinin jeneriğini internette bulamak pek mümkün değil.
Hayat Sevince Güzel -  Keklik Türküsü Sendromu 06:05
Hayat Sevince Güzel - Keklik Türküsü Sendromu 175 izlenme - 5 ay önce Yeşilçam tarihinin en vurdum duymaz hipster grubu ve Yeşilçam tarihinin film boyunca en çok salağa yatmış karakterinin öyküsü geliyor. Akıllarımıza "-Hey davulcu gardaş keklik türküsünü biliyon mu?" sorusu sonrasında Ayşecik'in İrlanda folk dansı yapışıyla kalan Hayat Sevince Güzel filminden bir bölüm. Alkışlar "-Peki kaval da çalar mıydın?" diyen liseli karaktere gelsin.
Gelinlik Kızlar - Zeynep Değirmencioğlu (1972 - 76 dk) 01:16:57
Gelinlik Kızlar - Zeynep Değirmencioğlu (1972 - 76 dk) 212 izlenme - 5 ay önce "Yeni yeni" ergen olduğum zamanlarda, ödevlerimi erkenden tamamlayıp televizyon karşına geçtiğim hafta sonlarında, hemen hemen her pazar prime time kuşağında bu film olurdu. Annemin, sürekli bana "bu filmdeki Ayşecik"mişim gibi davrandığını anımsardım. Bana onunla özdeşleşmem konusunda epey yardımcı olurdu. Büyüdüm, bir şey değişmedi. Tek fark, babamın meşhur bir şarkıcı olmamasıydı. Bu da böyle bir anımdır.
Sibel Can  Engin Can   Televole  1997 02:03
Sibel Can Engin Can Televole 1997 370 izlenme - 1 yıl önce - " Sesi ve fiziğiyle milyonların sevgilisi olan Sibel Can tvdeki sevilen dizi Ayşeciğin minik yıldızı Ecem le bir çocuk giyim mağazasının açılışında ilk defa karşılaştı "
ayşecik ve köpeği 02:55
ayşecik ve köpeği 411 izlenme - 4 yıl önce ayşeciğin hayvan sevgisi
Ayşecik ile Ömercik  (1969) 03:09
Ayşecik ile Ömercik (1969) 124 izlenme - 6 ay önce Başrollerde Zeynep Değirmencioğlu, Ömer Dönmez, Metin Serezli ve Semra Sar'ın yer aldığı 1969 yapımı bir türk filmi. Konusu tamamen tesadüfler üzerine kuruludur. İkili sürekli ne kadar acınası durumda olduklarını anlatan konuşmalar yapmakta ve bu şarkıyı söylemektedirler..
Ayşecik - 1. Bölüm (37 Dakika) 37:08
Ayşecik - 1. Bölüm (37 Dakika) 162 izlenme - 5 ay önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim. Kayıt için de Fırtına Ali'ye teşekkürü bir borç bilirim. Ayşecik 28.06.2013 itibariyle Showmaxte yayınlanmaya başladı ilk 2 bölümü verdiler. ama geri kaldırdılar. Yıllar sonra tam kavuşmuştuk ki sevincimiz kursağımızda, heyecanımız hüsranla sonuçlandı. Tekrar verilmeden bölümleri izlememiz mümkün değil. Diziyi kaldıran yetkili twitter'da @yaramazelma yazın bir boşluk bırakın ve twit atın.isyan edin.Tekrar talebinde bulunun. Digiturk'ü olan olmayan herkes atsın Ben yüklerim üyeyim.Yıllardır beklediğinizi neden izleyiciyle bu denli oynadıklarını yazın. 25.07.1997 Cuma, Show TV Açıklama: http://facebook.com/eskidiziler Bir nostalji eksiğimiz daha kapanıyor a dostlar.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... Çatal Niyazi yamulur,Madonna ondan sorulur.Ayşeyi kimse tutamaz.Kasap bakkal çok yorulur.
Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 01:13
Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 349 izlenme - 9 ay önce haminne,dedoş,çatal niyazi,tommiks,the berber,fısfıs,dedektif nuri gibi karakterlerle hayatımıza renk katan dizilerdendir.
Ayşecik - Çocuklara Öptürüp Cücelere Öptürmemek 00:56
Ayşecik - Çocuklara Öptürüp Cücelere Öptürmemek 175 izlenme - 9 ay önce Sihirli cücelerin mekanında tam pansiyon hizmet alıp bi kap bulaşık bile yıkamadan vınlayan zalim bir kadınla belki bi umut diye sabah akşam umut ekmeğini kemiren gariban cüce kardeşlerimizin hayal kırıklığını anlatan bir kesit izliyoruz. Muhtemelen çekim aralarında kabarık cepleri fark eden ayşecik,ulan çocuklar neyse de şu cücelere fazla sokulmayayım ne olur ne olmaz cüce müce derken mandepsiye basmayalım diyerek oradan hızla uzaklaşır. Erkan Can abimizin dediği gibi:Ne ulan öyle prensler prensesler, neymiş cüceler pamuk helva yiyemez. Ayşecik ve Sihirli Cüceler Rüyalar Ülkesinde 1971
ayşecik cimcime hanım1964-hoyda yarim 02:21
ayşecik cimcime hanım1964-hoyda yarim 1.045 izlenme - 5 yıl önce ayşecik cimicime hanım1964-hoyda yarim nükhet yekta'nın güzel sesindenneriman köksal
Ayşecik Shake 00:29
Ayşecik Shake 727 izlenme - 3 yıl önce Hayat Harlem Shake'le güzel
Ayşecik Dizisi 1. Bölüm 37:08
Ayşecik Dizisi 1. Bölüm 158 izlenme - 10 ay önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, izlesene.com'da tarafımca alıntı yapılarak eklenmiştir. İyi Seyirler... (NOT: Dizinin tekrarını veren Show Max kanalı 2. bölümden sonra diziyi yayından kaldırmıştır. Bu nedenle 3. ve diğer bölümleri yayınlanana kadar izlenilemeyecektir. Eğer bu diziyi sizler de benim kadar çok yayınlansın istiyorsanız Show Tv'nin izleyici temsilcisine e-posta ileterek katkıda bulunabilirsiniz. 'feray.turkan@showtv.com.tr') (25.07.1997 Cuma, Show TV)