Hoşgeldiniz!

ayşecik

Ayşecik - Fok Balığını Öpmek 02:14
Ayşecik - Fok Balığını Öpmek 4.367 izlenme - 1 yıl önce Para sıkıntısı çeken aileye yardım etmek için gezici hayvanat bahçesine giden Ayşecik fok balığı yaşar ile öpüşmek zorunda kalan Ayşecik’in yaşadıkları yer alıyor.
Ayşecik (Televizyon Dizisi) 02:38
Ayşecik (Televizyon Dizisi) 14.930 izlenme - 5 yıl önce Ayşecik (Televizyon Dizisi)
*hayat sevince güzel* 07:03
*hayat sevince güzel* 23.924 izlenme - 8 yıl önce ayşecik-zeynep değirmencioğlu hayat çok güzel çok hoş parağraflar...kimler yok ki...
Ayşecik Dizisi 2. Bölüm 43:47
Ayşecik Dizisi 2. Bölüm 5.357 izlenme - 2 yıl önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, izlesene.com'da tarafımca alıntı yapılarak eklenmiştir. İyi Seyirler... (NOT: Dizinin tekrarını veren Show Max kanalı 2. bölümden sonra diziyi yayından kaldırmıştır. Bu nedenle 3. ve diğer bölümleri yayınlanana kadar izlenilemeyecektir. Eğer bu diziyi sizler de benim kadar çok yayınlansın istiyorsanız Show Tv'nin izleyici temsilcisine e-posta ileterek katkıda bulunabilirsiniz. 'feray.turkan@showtv.com.tr') (01.08.1997 Cuma, Show TV)
ayşeçik apaçi dansı 01:54
ayşeçik apaçi dansı 7.591 izlenme - 7 yıl önce
Ayşecik - 1. Bölüm 37:08
Ayşecik - 1. Bölüm 4.977 izlenme - 4 yıl önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu.
Hayat Sevince Güzel -  Keklik Türküsü Sendromu 06:05
Hayat Sevince Güzel - Keklik Türküsü Sendromu 1.814 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam tarihinin en vurdum duymaz hipster grubu ve Yeşilçam tarihinin film boyunca en çok salağa yatmış karakterinin öyküsü geliyor. Akıllarımıza "-Hey davulcu gardaş keklik türküsünü biliyon mu?" sorusu sonrasında Ayşecik'in İrlanda folk dansı yapışıyla kalan Hayat Sevince Güzel filminden bir bölüm. Alkışlar "-Peki kaval da çalar mıydın?" diyen liseli karaktere gelsin.
Ayşecik Dizisi 1. Bölüm 37:08
Ayşecik Dizisi 1. Bölüm 1.733 izlenme - 2 yıl önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, izlesene.com'da tarafımca alıntı yapılarak eklenmiştir. İyi Seyirler... (NOT: Dizinin tekrarını veren Show Max kanalı 2. bölümden sonra diziyi yayından kaldırmıştır. Bu nedenle 3. ve diğer bölümleri yayınlanana kadar izlenilemeyecektir. Eğer bu diziyi sizler de benim kadar çok yayınlansın istiyorsanız Show Tv'nin izleyici temsilcisine e-posta ileterek katkıda bulunabilirsiniz. 'feray.turkan@showtv.com.tr') (25.07.1997 Cuma, Show TV)
Ayşecik ve Azgın Arkadaşı - Macera Yolu 02:32
Ayşecik ve Azgın Arkadaşı - Macera Yolu 1.993 izlenme - 2 yıl önce Ayşecik ve arkadaşı çay içerler.Ayşecik her zamanki gibi hanım kız triplerindeyken arkadaşı tam tersidir.Klasik 70ler muhabbeti.Dikkatimi çekti baş rol oyuncuları çirkinken yan rollerdeki kadınlar güzelmiş o yıllarda.Her neyse hayat sevince güzel diyorum.İyi seyirler.
Can Ayşecik (Televizyon Dizisi) 02:38
Can Ayşecik (Televizyon Dizisi) 1.174 izlenme - 2 yıl önce Efendim, çoğunuz bu diziyi hatırlayacaktır. Can Ayşecik 90'ların sonlarına doğru Show tv'de yayınlanmış bir diziydi . Yanlış hatırlamıyorsam birkaç sezon da devam etmiş, dönemin sevilen dizilerinden birisiydi. Size dizinin youtube da bulduğum 2:30 dk bir bölümünü göstermek istedim. Gerçi asıl paylaşılması gereken bu dizinin jeneriğiydi, dizinin esas kızın ''ben ayşecik, can ayşecik'' demesinden sonra başlayan, akıllara zarar bir jeneriği vardı.. Ne yazık ki dizinin jeneriğini internette bulamak pek mümkün değil.
Bisiklet Gibi Bindirmek Lazım - Macera Yolu 02:34
Bisiklet Gibi Bindirmek Lazım - Macera Yolu 2.343 izlenme - 2 yıl önce Günümüzdeki bazı kalıpların eskiden de kullanıldığını görmek bizi şaşırtmasın. Bisikletle erkeklerin bile cesaret edemeyeceği bir yolculuğa çıkan Ayşecik ve arkadaşı yurdun hayırsever vatandaşlarıyla kısa sürede kaynaşacaktır.
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 00:44
Ayşecik'in Bugünkü Hali - Ayşecik Markette (Ecem Kanun) 1.493 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılında Show Tv'de yayınlanan dizinin çocuk yıldızı Ayşecik'in oynadığı bir reklam filmini ve bugün 21 yaşında çok hoş bir kadın olan Ecem Kanun'un son halini gıpta ile izliyoruz efendim... Diğer reklam ve ilgili içerikler için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82440/aysecikin-alpellaya-doydugu-an http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75062/can-aysecik-televizyon-dizisi
Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 01:13
Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 2.484 izlenme - 2 yıl önce haminne,dedoş,çatal niyazi,tommiks,the berber,fısfıs,dedektif nuri gibi karakterlerle hayatımıza renk katan dizilerdendir.
Ayşecik Ve Köpeği 2 Bölüm 05:56
Ayşecik Ve Köpeği 2 Bölüm 2.217 izlenme - 6 yıl önce ayşeciğin kangalı karabaş
Ayşecik - 1. Bölüm (37 Dakika) 37:08
Ayşecik - 1. Bölüm (37 Dakika) 1.565 izlenme - 2 yıl önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim. Kayıt için de Fırtına Ali'ye teşekkürü bir borç bilirim. Ayşecik 28.06.2013 itibariyle Showmaxte yayınlanmaya başladı ilk 2 bölümü verdiler. ama geri kaldırdılar. Yıllar sonra tam kavuşmuştuk ki sevincimiz kursağımızda, heyecanımız hüsranla sonuçlandı. Tekrar verilmeden bölümleri izlememiz mümkün değil. Diziyi kaldıran yetkili twitter'da @yaramazelma yazın bir boşluk bırakın ve twit atın.isyan edin.Tekrar talebinde bulunun. Digiturk'ü olan olmayan herkes atsın Ben yüklerim üyeyim.Yıllardır beklediğinizi neden izleyiciyle bu denli oynadıklarını yazın. 25.07.1997 Cuma, Show TV Açıklama: http://facebook.com/eskidiziler Bir nostalji eksiğimiz daha kapanıyor a dostlar.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... Çatal Niyazi yamulur,Madonna ondan sorulur.Ayşeyi kimse tutamaz.Kasap bakkal çok yorulur.
Ayşecik ve Arkadaşlarının Mağara Adamlarına Karşı 03:03
Ayşecik ve Arkadaşlarının Mağara Adamlarına Karşı 1.175 izlenme - 2 yıl önce Ayşeçik ve arkadaşları ormanda gezerken ortaya çıkan mağara adamlarının saldırısına uğrayan Ayseçik ve arkadaşları umulmadık kişiler tarafından kurtarılırlar.
Gelinlik Kızlar - Zeynep Değirmencioğlu (1972 - 76 dk) 01:16:57
Gelinlik Kızlar - Zeynep Değirmencioğlu (1972 - 76 dk) 1.311 izlenme - 2 yıl önce "Yeni yeni" ergen olduğum zamanlarda, ödevlerimi erkenden tamamlayıp televizyon karşına geçtiğim hafta sonlarında, hemen hemen her pazar prime time kuşağında bu film olurdu. Annemin, sürekli bana "bu filmdeki Ayşecik"mişim gibi davrandığını anımsardım. Bana onunla özdeşleşmem konusunda epey yardımcı olurdu. Büyüdüm, bir şey değişmedi. Tek fark, babamın meşhur bir şarkıcı olmamasıydı. Bu da böyle bir anımdır.
adamın güzel ayşesi 01:56
adamın güzel ayşesi 910 izlenme - 6 yıl önce
Vita Yağ Reklamı (Zeynep Değirmencioğlu İçerir) 00:31
Vita Yağ Reklamı (Zeynep Değirmencioğlu İçerir) 929 izlenme - 3 yıl önce Kimi zaman Sezercik'in "taş kalpli ama özünde iyi insan" ablası modelindeki Ayşecik olan, kimi zaman da mahallesindeki yaşlı ve hasta kadınlara yemek götüren Ayşe olan; kısacası hep Ayşe olan Zeynep Değirmencioğlu'nun, kardiyovasküler sisteminin on kaplan gücündeki düşmanı Vita yağı reklamında izliyoruz. 1987 yılında çekilmiş bu reklamda, bir kuzu güvecinin Vita yağı ile nasıl murdar edildiğini de görebilirsiniz. Aslında iyi bir çocuk olursanız belki Şirinler'i bile görebilirsiniz.
Show TV'nin Yıldızları - Ayşecik ve Küçük İbo (Televole 1997) 02:16
Show TV'nin Yıldızları - Ayşecik ve Küçük İbo (Televole 1997) 1.033 izlenme - 2 yıl önce Show TV'nin sevilen dizileri Ayşecik'in yıldızı Ecem Kanun ve Küçük İbo'nun büyük starı Küçük İbo, Televole'de. 3 Kasım 1997
Ayşecik'in Sergen Yalçın, Kenan Doğulu ve Rıdvan Dilmen'le sohbetleri (Televole - 1997) 06:29
Ayşecik'in Sergen Yalçın, Kenan Doğulu ve Rıdvan Dilmen'le sohbetleri (Televole - 1997) 435 izlenme - 2 yıl önce O yılların küçük osmanı da Ayşecikmiş. Show TV'nin alışkanlık yaratan dizisi Ayşecik'in (Ecem Kanun), Televole'nin 150. program kutlama gecesinde Sergen, Kenan Doğulu,Rıdvan Dilmen ve Fenerbahçeli Tarık'la yaptığı keyifli sohbeti. Televole'nin her hafta olmazsa olmazlarından biri Ayşecik'miş. Televole 08.09.1997 tarihli yayından.
Nursan Alcam - Hayat Sevince Güzel 04:16
Nursan Alcam - Hayat Sevince Güzel 730 izlenme - 2 yıl önce Selmi Andak bestesi olan 1971 yılında 'Hayat Sevince Güzel' filminede ismini veren parçadır..
Ayşecik - 2. Bölüm (44 Dakika) 43:47
Ayşecik - 2. Bölüm (44 Dakika) 781 izlenme - 2 yıl önce Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim. Kayıt için de Fırtına Ali'ye teşekkürü bir borç bilirim. Ayşecik 28.06.2013 itibariyle Showmaxte yayınlanmaya başladı ilk 2 bölümü verdiler. ama geri kaldırdılar. Yıllar sonra tam kavuşmuştuk ki sevincimiz kursağımızda, heyecanımız hüsranla sonuçlandı. Tekrar verilmeden bölümleri izlememiz mümkün değil. Diziyi kaldıran yetkili twitter'da @yaramazelma yazın bir boşluk bırakın ve twit atın.isyan edin.Tekrar talebinde bulunun. Digiturk'ü olan olmayan herkes atsın Ben yüklerim üyeyim.Yıllardır beklediğinizi neden izleyiciyle bu denli oynadıklarını yazın. 25.07.1997 Cuma, Show TV Açıklama: http://facebook.com/eskidiziler Bir nostalji eksiğimiz daha kapanıyor a dostlar.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... 1.Bölüm için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/133906/aysecik-1-bolum-37-dakika Çatal Niyazi yamulur,Madonna ondan sorulur.Ayşeyi kimse tutamaz.Kasap bakkal çok yorulur.
Ayşecik ile Ömercik  (1969) 03:09
Ayşecik ile Ömercik (1969) 491 izlenme - 2 yıl önce Başrollerde Zeynep Değirmencioğlu, Ömer Dönmez, Metin Serezli ve Semra Sar'ın yer aldığı 1969 yapımı bir türk filmi. Konusu tamamen tesadüfler üzerine kuruludur. İkili sürekli ne kadar acınası durumda olduklarını anlatan konuşmalar yapmakta ve bu şarkıyı söylemektedirler..
Harlem Shake - Yeşilçam Versiyonu 00:29
Harlem Shake - Yeşilçam Versiyonu 408 izlenme - 2 yıl önce Harlem Shake yeni baş ağrımız olacak gibi görünen, çoktan popüler olmuş ve ülkelere dağılmış yeni akım bir dans türüdür. Çok kısa sürede Jimmy Fallon'dan tutun Norveç ordusuna kadar yayılmıştır. Gün geçtikçe yeni versiyonları türemektedir...
Sibel Can  Engin Can   Televole  1997 02:03
Sibel Can Engin Can Televole 1997 675 izlenme - 3 yıl önce - " Sesi ve fiziğiyle milyonların sevgilisi olan Sibel Can tvdeki sevilen dizi Ayşeciğin minik yıldızı Ecem le bir çocuk giyim mağazasının açılışında ilk defa karşılaştı "
Ayşecik Cimcime Hanım1964-Hoyda Yarim 02:21
Ayşecik Cimcime Hanım1964-Hoyda Yarim 1.307 izlenme - 7 yıl önce ayşecik cimicime hanım1964-hoyda yarim nükhet yekta'nın güzel sesindenneriman köksal
Ayşecik 2.Bölüm 43:47
Ayşecik 2.Bölüm 307 izlenme - 2 yıl önce Ayşecik Dizisi 2.Bölüm (Tek Parça) Bir yaz dizisi olarak başlayan Ayşecik, tam 184 bölüm boyunca Show TV'nin marka işi, 90'lı yılların ise büyük ilgi gören dizilerinden biri olmuştu. İnternette aramalarda tek bir bölümü bile çıkmayan bu kayıp diziyi, bu muhteşem diziyi gelecek nesillere aktarmayı, insanlık adına görev bilirim.
Yeşilçam Çocuk Melodileri - (99 Dk) 01:38:41
Yeşilçam Çocuk Melodileri - (99 Dk) 393 izlenme - 2 yıl önce Yumurcak, Afacan,Sezercik, Ömercik, Ayşecik, Güllüşah, Yeşilçam'ın sevimli sevimsiz çocuk karakterlerini hatırlatan müziklerden oluşan bir çalışma yaptım. Keyifli dinlemeler. 00:00 02:13 Paul Mauriat - Nous Irons a Verone - J'ai Rencontre L' homme de ma vie 02:14 05:04 Paul Mauriat - Samson Et Delila 05:05 08:11 Paul Mauriat - Apres Toi 08:13 11:10 Paul Mauriat - Balapapa 11:13 13:51 Paul Mauriat - Comme un Garcon 13:53 15:00 Paul Mauriat - I'd Like To Teach The World To Sing (Les Rois Mages) 15:02 17:12 Paul Mauriat - Le Lac Majeur - Freedom 17:14 19:24 Paul Mauriat - Le Passager De La Pluie 1970 - Paris S'allume 19:26 22:01 Paul Mauriat - Les Volets Clos 22:02 24:43 Paul Mauriat - Petit Oiseau Mecanique 24:44 27:06 Paul Mauriat - Pomme, Pomme, Pomme 27:07 29:30 Paul Mauriat - Tante Agathe 29:31 32:06 Paul Mauriat - Tombe La Neige1971- Colombe Ivre 32:09 34:29 Paul Mauriat - Winchester Cathedral 34:31 37:36 Ennio Morricone - My Name is Nobody 37:38 41:30 Ennio Morricone - Passeport pour le plaisir (passaporto per l'Algeria) 41:31 49:14 Ennio Morricone - Un Genio due Compari un Pollo - Pepper chewingum 49:15 52:15 Ennio Morricone - Un Genio due Compari un Pollo - Titoli di Testa 52:16 55:30 Franck Pourcel - Charlie 55:33 58:29 Franck Pourcel - Baby Sitter 58:30 01:00:41 Franck Pourcel - Snowbird 01:00:43 01:03:10 Franck Pourcel - Paraphonic - Citty Citty Bang Bang 01:03:11 01:05:30 Caravelli - Puppet on a String 01:05:31 01:07:35 John Barry - Florida Fantasy 01:07:36 01:10:20 Timur Selçuk Orkestrası - Panayır Günü 01:10:21 01:12:26 Timur Selçuk Orkestrası - Trafik 01:12:27 01:15:08 Timur Selçuk Orkestrası - Gençlik Şarkısı 01:15:10 01:17:25 Raymond Lefevre - Da Troppo Tempo - Sugli Sugli Bene Bene 01:17:27 01:20:00 Raymond Lefevre - J'ai rencontre L'homme de ma vie 01:20:01 01:22:54 Raymond Lefevre - L'Uomo Che Si Gioca 01:22:56 01:25:28 Vladimir Cosma - Gymkana 01:25:30 01:28:03 Vladimir Cosma - Nai, Nai, Nai 01:28:05 01:30:43 Vladimir Cosma - Sapato Rosa 01:30:44 01:32:47 Vladimir Cosma - Sirba (Le retour...) 01:32:49 01:35:24 Vladimir Cosma - Le Grand Rabbi 01:35:26 01:38:40 Moğollar - 7 8- 9 8
Ayşecik - Hayat Sevince Güzel 07:03
Ayşecik - Hayat Sevince Güzel 562 izlenme - 2 yıl önce Ayşecik'in dansları ve verdigi hayat dersleriyle süslenmiş müzikal film.sevelim,seveeelim,seveeeliim.Hayat sevince güzel.