Hoşgeldiniz!

ayşen gruda

Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 00:49
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 227.618 izlenme - 9 yıl önce Efsane çöpçüler kralı filminden efsane bir replik.Kemal sunal'ın bu lafı ettikten sonra el arabasıyla bir seyirtişi vardır ki adamı bitirir.
Ayşen Gruda'nın Güldüren Minibüs Anısı 00:52
Ayşen Gruda'nın Güldüren Minibüs Anısı 36.466 izlenme - 6 yıl önce TVem'de yayınlanan "Kalplerimiz seni unutur mu Yeşilçam" isimli programa katılan Ayşen Gruda anlattığı hikaye ile konukları gülme krizine boğmuş efendim.
Kurban Bayramı Sahnesi - Bizim Aile 01:42
Kurban Bayramı Sahnesi - Bizim Aile 16.468 izlenme - 9 yıl önce Kurban Bayramı'nın yerini Kurban Tatili'nin aldığı , kaçan boğa-kavurma nasıl yapılır - kazalar can aldı haberlerinin yapılmaya başlacağı şu günlerde ilaç gibi geliyor . Kurban Derilerinizi Alkışlarlayaşıyorum.com'a bağışlayınız.. İyi Bayramlar..
Cilve Yaptı Sizin Hizmetçi - Çöpçüler Kralı (Restorasyonlu) 01:26
Cilve Yaptı Sizin Hizmetçi - Çöpçüler Kralı (Restorasyonlu) 11.167 izlenme - 7 yıl önce 1977 yapımı Zeki Ökten'in yönettiği Çöpçüler Kralı filminden bir sahne.
(Q)üfür Fragman Gani Rüzgar Şavata Filmi 03:22
(Q)üfür Fragman Gani Rüzgar Şavata Filmi 9.663 izlenme - 11 yıl önce 28 Şubat Sürecini Anlatan Kara Mizah Tarzı İle Anlatılan İlk Film. (q)üfür 28 Şubat 2013 Te Tüm Sinemalarda (q)üfür oyuncular: Ahmet Nesin ,ayşen Gruda,necati Er, Kutfettin Durmaz, Murat Soydan, Havin Funda Sac, Nejla Fide,cansu Taşkın,sinan Bengier,gani Rüzgar Şavata,arafat Şavata Selahattin Taşdöğen,leyla Bilginel, Ekrem Erkek. İlker Savaşkur yönetmen: Gani Rüzgar Şavata & Mustafa Delazy yazar: 7.sanat Sinema Senaryo Gurubu senarist: Gani Rüzgar Şavata yapımcı: Gani Rüzgar Şavata, Arafat Şavata , Engin Şavata konu: Umut Tacirlerinin Lideri Limon Hoca Ölmüştür. Ticari Çarkın Zarar Görmesini Engellemek İsteyen Baş Mürit Maşallah Ve Cemaatin Diğer Üyeleri, Limon Hocanın Yıllardır Kayıp Olan Mecnun Oğlu Uskoyu Bir An Önce Bulup Mindere Oturtmak İçin Kolları Sıvarlar.diğer Yandan Dillere Destan Bir Aşk Yaşayan Fatma Ve Yusuf Un Yolları Da Dergahla Kesişecektir..
Ayşen Gruda'nın Yasak Sokaklar Filminde Oynaması 01:01
Ayşen Gruda'nın Yasak Sokaklar Filminde Oynaması 2.698 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz ocak ayında kaybettiğimiz Ayşen Gruda, 1965 yapımı filmde aldığı kısa rol.
Tosun Paşa- Görücü Hamamında Atışma -Restorasyonlu 03:29
Tosun Paşa- Görücü Hamamında Atışma -Restorasyonlu 3.315 izlenme - 6 yıl önce Son derece seviyeli başlayan atışmada Rukiye hanımın seviyeyi düşürmesiyle birlikte Adile hanımın kafiyeyi falan boş verip atışmayı sürdürmesiyle olaylar yine kavgayla sonuçlanır. İyi seyirler.
Neşe-i Muhabbet / Bölüm 1 (1982) 01:17:46
Neşe-i Muhabbet / Bölüm 1 (1982) 5.045 izlenme - 8 yıl önce Neşe-i Muhabbet - 1982 Emel Sayın - Şener Şen - Mehmet Ali Erbil - Ayşen Gruda - Adile Naşit - İlyas Salman Yönetmen : Metin Akpınar Oyuncular : Emel Sayın, Şener Şen, Mehmet Ali Erbil, Ayşen Gruda, Adile Naşit ,İlyas Salman Konu : Bir apartman içinde geçen komik olayları konu edinen Neşe-i Muhabbet,Müzikleriyle sizi çok eskilere götürecek. Şener Şen’in oynadığı karakter Belediye Bandosundan emekli bir müzisyendir. Müzikteki karmaşanın konu alındığı müzikal çok sesli müzikle sizi gülmekten kırıp geçirecek. Bir apartman ve bu apartmanda yaşanan komik olaylar…
Davaro - Karı Dürbünü 04:28
Davaro - Karı Dürbünü 2.729 izlenme - 7 yıl önce Başrollerini Kemal Sunal, Şener Şen, Pembe Mutlu, Ayşen Gruda ve Adile Naşit'in paylaştığı Davaro filminden komik bir kesit. Davaro Almanya'dan gelirken Ağa'ya bir dürbün alır. İyi seyirler.
Hababam Sınıfı Tatilde - Casus Şaban 01:05
Hababam Sınıfı Tatilde - Casus Şaban 3.995 izlenme - 9 yıl önce Hababam Sınıfına yeni gelen kızlar durumalrından memnun değillerdir zira bizimkiler kızlarla çok uğraşmaktadırlar.Madem öyle işte böyle diyerekten Hababamı içten vurmak için sınıftan birini ayarlamaya karar verirler.Bu kişi İnek Şaban'dan başkası değildir.
Yaşar Usta'dan Tarihi Ayar (Restorasyonlu) 02:53
Yaşar Usta'dan Tarihi Ayar (Restorasyonlu) 3.401 izlenme - 9 yıl önce "Bak beyim, sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, her şeyin var. Binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana ekmekle oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? Ama nasıl yakışmaz. Sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. Anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. Ama ben boşuna konuşuyorum. Sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum. Sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi Saim Bey. Sen mi büyüksün? Hayır ben büyüğüm, ben, Yaşar Usta! Sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! Gözümde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiç bir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi! Çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz. Biz güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? Dokunma artık aileme! Dokunma çocuklarıma! Dokunma oğluma! Dokunma gelinime! Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Yaşar Usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun? vururum! Vururum ve dönüp arkama bakmam bile..!"
Hababam Sınıfı Tatilde - Taksim Faciası 04:17
Hababam Sınıfı Tatilde - Taksim Faciası 2.912 izlenme - 9 yıl önce Hababam Sınıfı'nın eşsiz sahnelerinden biridir Taksim Faciası.Bütün sınıfı tongaya düşüren kızlar hepsine Taksim'de randevu verirler.Hababam bu olayı çakmaz ve tongaya çok fena düşerler.
Şabanoğlu Şaban - Orijinal Fragman (1977) 03:49
Şabanoğlu Şaban - Orijinal Fragman (1977) 1.944 izlenme - 7 yıl önce
Hababam Karşılıklı Dil Öğrenme 05:01
Hababam Karşılıklı Dil Öğrenme 2.484 izlenme - 9 yıl önce Hababam Sınıfı Güle Güle(1981)filminde Hababam sınıfına yeni bir İngiliz İngilizce öğretmeni gelir ve o Hababama İngilizce öğretirken onların da kendisine Türkçe öğretmesini safça ister ardından olaylar gelişir. Dil Bilimde "Tandem Öğrenme"(Karşılıklı veya İkili Öğrenme)denilen hadisenin Hababam usulünü seyirlerinize sunuyorum.
Veriver Gitsin - Ayşen Gruda 00:44
Veriver Gitsin - Ayşen Gruda 1.018 izlenme - 6 yıl önce 1977 yapımı olan Sarmaş Dolaş filmidir.Filmde geçen sahneden Müjde Ar'a aşık olan adamın eve gelip gözükmesiyle Ayşen Gruda,Müjde Ar'a yeter artık veriver gitsin diyerek söyleniyor
Şener Şen - Hasan Kalesinda Yavrum Ceketim Kaldı 00:23
Şener Şen - Hasan Kalesinda Yavrum Ceketim Kaldı 2.290 izlenme - 9 yıl önce Büyük üstad Şener Şen abimiz dolap beygiri filminde yine bizleri kahkahaya boğmayı başarmıştır.ilyas salman dan yardım istemek için karısı ayşen grudayı gönerir.ilyas abimizin olur cevabı ŞENER abimizin ayakları yerden kesmeye yetmiştir.ve o güzel şarkı eşliğinde o oynayışından bizi mahrum etmemiştir.alkışlarla yaşatılmayı hak eden bir kesit.
Hababam Sınıfı Kız Tavlama Çalışmaları 02:50
Hababam Sınıfı Kız Tavlama Çalışmaları 1.884 izlenme - 9 yıl önce Sınıfa ilk kez 4 kız katılması sonucu sınıfta yer alan onlarca delikanlı çektikleri kura ile kızları aralarında paylaşırlar ve kızlarla randevu ayarlama çalışmaları başlar. Çalışmalarda yine tüm saflığıyla ortaya çıkan İnek Şaban yaşamımıza birbirinden unutulmaz yeni diyaloglar katmaktadır. Kemel Sunal 'ı saygıyla alkışlıyoruz.
Abdi'nin Şarkıcı Olduğunun Öğrenilmesi- Çöpçüler Kralı (Restorasyonlu) 04:13
Abdi'nin Şarkıcı Olduğunun Öğrenilmesi- Çöpçüler Kralı (Restorasyonlu) 1.345 izlenme - 6 yıl önce Hacer'in zengin koca arayışında Abdi ve amir arasında gidip geldiği filmde, Abdi'nin posterlerini gören Hacer ibreyi yine Abdi'ye çevirmiştir. Ayrıca videonun sonunda amir Abdi'nin afişini yırtınca altta çıkan miting ilanı sanırım o dönem TÜTED 'in yaptığı bir eyleme ait. "15 Ocak 1978'de İstanbul'da "Faşizme, Emperyalizme, Zamlara ve İşsizliğe Karşı Eylem ve Güçbirliği Mitingi" yapılmıştır. TÜTED İstanbul Şubesi'nin de yığınsal olarak katıldığı yürüyüş Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda başlamış, Dolmabahçe yoluyla Taksim 1 Mayıs Alanı'na ulaşmıştır. Ayrıca DİSK'e bağlı T. Maden - İş Sendikası'nın madeni eşya işkolundaki uzun süreli grevlerini TÜTED ve üyeleri "sınıfsal bir dayanışma" anlayışı içinde desteklemiştir."
Hababam Sınıfı - Aaa Kızlar 01:01
Hababam Sınıfı - Aaa Kızlar 1.974 izlenme - 9 yıl önce İnek şaban yıllardır 20 küsur arkadaşıyla aynı sınıfta öğrenim görmektedir. Uzun yıllar sonra sınıfında kızları görmek onu epey şaşırtmıştır. Hatta olay onların kız olup olmadığına kadar gitmiş, hayretler içinde kalmıştır. Sevgili beden eğitimi hocamız Badi Ekrem ise kızlara poz atmaya başlamıştır bile. Kemal Sunal ara sözleriyle daha da güzelleşen bir Hababam Sınıfı kesiti...
Kara Vicdanlı - Gülen Gözler (Restorasyonlu) 01:09
Kara Vicdanlı - Gülen Gözler (Restorasyonlu) 1.159 izlenme - 6 yıl önce
Kemal Sunal - Doktor Civanım - Ayşen Guruda'dan Boğulma Numarası 01:05
Kemal Sunal - Doktor Civanım - Ayşen Guruda'dan Boğulma Numarası 1.304 izlenme - 9 yıl önce Şehirde bir hastanede hademelik yapan Kemal kendi köyüne döndüğünde bir doktormuş gibi karşılanır. Bu durumu bozmayan Kemal köyün doktoru haline gelir. Ruşen Ağa'nın kızı Sümbül'e aşık olan Kemal'in rakibi İhsan Ağa'nın oğlu Yadigar'dır. Yadigar'la sözlü olan Sümbül de Kemal'i sevmektedir. Ancak Kemal'in sahte doktorluk yaptığı ortaya çıkınca iki sevgili birbirinden ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Kemal bu suçtan dolayı tutuklanacaktır.
Yazık Kız Veriver Gitsin 00:44
Yazık Kız Veriver Gitsin 1.584 izlenme - 9 yıl önce S.Ö.G.K.D. (Sıvazın ötesine geçemeyenleri koruma derneği) 'nin iki gönüllü neferi bu güzel insanlar,anadoluyu karış karış gezerek ihtiyaç sahiplerine çeşitli güzellikler yapmaktadır. Şimdiki kesitimizde hayatı boyunca hiç kavun yememiş bir manavın gönlünü edecek, milli takıma altyapıdan destek vereceklerdir. (Hertürlü) Künye: Sarmaş Dolaş 1977
Süt Kardeşler - Emine'nin Su İçen Kör Neşet'e Hallenmesi 00:27
Süt Kardeşler - Emine'nin Su İçen Kör Neşet'e Hallenmesi 795 izlenme - 9 yıl önce Ayşen Gruda'nın canlandırdığı erkek düşkünü kadın karakterlerin film ayırt etmeksizin Kemal Sunal'ın peşinden koştuğu Yeşilçam sinemamızda çoğumuzun gözünden kaçmış olabilir bu sahne. Ayşen Gruda'nın Süt Kardeşler'de canlandırdığı Emine karakterinin yine birinci hedefi Şaban'dır fakat arada yemek masasında su içen Kör Neşet'e bile hallenmektedir :)
Apti Şakrak İle Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 03:58
Apti Şakrak İle Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 1.266 izlenme - 8 yıl önce Apti Şakrak ile uygulamalı kız kaçırma teknikleri dersine hoşgeldiniz efendim.Dersimizin içeriğinde sırasıyla; 1.)Plan ve Keşif 2.)Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 3.)Abileri Bertaraf Etme 4.)Uygulamalı Kaçma ve Atlatma Teknikleri 5.)Uygulamalı Saklanma Teknikleri
İlyas Salman - He He 00:20
İlyas Salman - He He 1.132 izlenme - 9 yıl önce Baş rollerini; Şener Şen, Ayşen Gruda ve İlyas Salmanın paylaştığı, birçok insan tarafından sevilmiş bir film olan "Çiçek Abbas" dan ufak bir sahne.
Gülen Gözler - Veriyor musun? (Restorasyonlu) 01:28
Gülen Gözler - Veriyor musun? (Restorasyonlu) 1.043 izlenme - 9 yıl önce Vecihi'den harika bir sahne daha. Sitede eski videonun yanında restorasyonlu halinin de bulunmasını istedim. İyi seyirler.
Kemal Sunal - Belediyemizin Parkına Hoş Geldiniz Efem 02:28
Kemal Sunal - Belediyemizin Parkına Hoş Geldiniz Efem 706 izlenme - 9 yıl önce Abdi'nin iki gözünün çiçeği parka gelmiş ve evlenme teklifi etmiştir. Aşk nedir? abdi' nin bakışlarıdır, gülüşüdür,mutluluğudur. Birçok film hd olarak restore edildi ama bu filme el atmadı kimsecikler. Yeşilçam'ın bu nadide eserine el atmayanlar utansın.
Ankara Asfaltına Boeing İndiren Vecihi 00:17
Ankara Asfaltına Boeing İndiren Vecihi 699 izlenme - 9 yıl önce Türk havacılık tarihinin medaharı iftiharı olan Vecihi yine inanılmaz bir olayı gerçekleştirmiştir.Bu olayı fazla büyütmeden anlatan Vecihi türk pilotlarımızada ders verici niteliklerde öğütler vermektedir
Şekerpare - Olabilir İnsanlık Hali 01:48
Şekerpare - Olabilir İnsanlık Hali 618 izlenme - 9 yıl önce Yavuz Turgul üstadın kaleminden çıkan mükemmel komedi filmi Şekerpare'nin en komik sahnelerinden biri. Serkomser Ziver'in kendi yediği nane ortaya çıkmasın diye çeşitli atraksiyonlara girdiği ve oyunculuğun ötesine geçtiği anlar... not: içerik hatırlatması içün uzunmaltepe isimli kullancıya teşekkürler...
Gülen Gözler - Fragman (1977) 03:35
Gülen Gözler - Fragman (1977) 983 izlenme - 8 yıl önce Sitemizde bolca kesitleri olan Gülen Gözlerin fragmanıdır. Filmin konusu kısaca; Nezaket Hanim ve kocasi,hep erkek cocuk olacak umuduyla 4 cocuk yaparlar. Ama hepsi de kiz olur. Ismet, Fikret, Nedret ve Hikmet kardesler genc kizlik dönemlerindedir ve evlilik hayalleri kurmaktadirlar. Ismet'le, Nedret, erkek arkadaslarini babalarina zengin biriymis gibi tanitir. Ancak, onlarin maddi durumlari pek de parlak degildir. Kızlarının mürüvvetini görmek isteyen Nezaket Hanım, evi ipotekleyerek kızlarının düğünü için borç alır. Bu arada Fikret'le, Vecihi arasında da büyük bir aşk yaşanmaktadır. Aile, parayı ödeyebilmek için sabun üretmeye çalışırlar. Ancak işler istedikleri gibi gitmez.Kisacasi, beş kızı olan bir marangoz ustasının güldürüsünü neşeyle izleyeceksiniz.