Hoşgeldiniz!

Bakkal

Porna Film Seçmeleri (Bonus Erdal Bakkal) 02:23
Porna Film Seçmeleri (Bonus Erdal Bakkal) 236.747 izlenme - 7 yıl önce Erdal Bakkal olarak hafızalarımızda yer eden Cengiz Bozkurt'un yer aldığı 2011 yılında beyazperde de gösterime giren Vücut filminden bir sahne.
Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 00:27
Drone'u Bakkala Sigaraya Almaya Yollamak 166.916 izlenme - 8 yıl önce Hava soğuk diye üşenen 2 abimiz sigarayı drone diye tabir ettiğimiz oyuncağı ile almasını izliyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte fiyatları oldukça düşen drone'lar dünya üzerinde birçok yerde kullanılıyor. Türk kullanıcılar ise drone kullanımına bambaşka bir boyut kazandırdı.
Sagopa Kajmer - Aylak Bakkal 03:31
Sagopa Kajmer - Aylak Bakkal 224.496 izlenme - 9 yıl önce Şarkı Sözü: Yepyeni tertemiz, apartta hazir ve nazir benim tayfa. Içim deniz dalga. Sago'yu yakala la!.. Laga luga yok aga. Ne dalgalara dayandi bu kadirga. Kasinan o yaralari tirnakla. Üzerine tuz basan bol olur kanayinca. Deva bulunur arayinca. Reva bana rap. Yunus balik, hip-hop kanca. Hey! Birak havlasin o köpekler anca. Mamalari bende, dilleri çikar acikinca. Çöplükleri yanar ben bombami bi-bi-bi-bi-birakinca. Yorkshire terrier için Dogo Sago sakinca. Agirligimi koydugumda terazin kirilir. Toksinim agzinin suyuna yayilir. Sago ok kurbagasi, ona dokunani yatirir. Sözü sari akrep olur igneyi batirir. Dirayet isteyen oyunda bol ahmak zekanin gerisinde voltalar atmakta ne is? Dilindeki tozu süpür. Evet hip-hop özgür. Ama fazla özgürlükten kalp ölür. NAKARATx2 Aman ahmak yakiyor benim çakmak. Cesediniz tüter sigaramdan çaylak. Sago, sicak ekmek üzerine bal-kaymak. 'Bla Bla”larini tartida tartar bakkal aylak. Kesik 'Wack MC” kellesi dolu topraklarim. Sepetinden çikmis kanini emmek ister kral kobralarim. Örümcek agi baglamis taharetsiz bosluklarin. Maharetsiz elin tuttugu kalem bos idür yazdiklarin. Kazara degme mikrofonuma çarpar akimi elektrigimin. Içinden 100 tas 1 pirinç çikti elekte eledigimin. Çarsamba topuk ayakkabim ezer ensesini diledigimin. 1 kurus tecrübe 100 misli ucube var elinde s.ktigimin. Solunumu arizali burun deliklerine mum diktigimin. Mumlar eridikçe damlar agzina parafin. Küçük hafizanda yok milimi bildigimin. Kafasi kelle düzelmez elle s.ktigimin. Sözlerim silahim, tek tek koydum dikleme. Kalkmaya çalisani alip oturttum mini tabureme. Obur MC leri bokunda bogmak elzem. Koydugum lirikal malzeme tepeleme. Benim isim rapleme, hos gelmissin sahneme. Uzuvlarini 4 ata bagladim, her bir at baska yere. Kulak zari infilaki beni sevmeyene her sarki. Ama kabul et Kajmer Sagopa rap inkilabi. Laf takasi, gaf gemisi giyabi. Eski çocuklar begenmezlermis Yunus'u. Sago'dan aldilar onlar rap kursunu. Notunuzu kirdim lan, kestim size bursu. NAKARATx4 Aman ahmak yakiyor benim çakmak. Cesediniz tüter sigaramdan çaylak. Sago, sicak ekmek üzerine bal-kaymak. 'Bla Bla”larini tartida tartar bakkal aylak.
Kuruluş 02:15
Kuruluş 110.673 izlenme - 10 yıl önce Bilen bilmeyen herkes konuşuyor. Artık harbi biracıların konuşmasının zamanı geldi. Neden bu yola başkoyduk izleyin ve görün!
Dünyanın En Komik Hırsızı 00:17
Dünyanın En Komik Hırsızı 102.182 izlenme - 8 yıl önce
Sagopa Kajmer- Aylak Bakkal (2014 Yepyeni) 04:30
Sagopa Kajmer- Aylak Bakkal (2014 Yepyeni) 65.870 izlenme - 9 yıl önce Sagopa Kajmer- Aylak Bakkal - Yeni 2014 KLİP Sagopa Kajmer Pesimist ep 6 ''Ahmak Islatan'' - Aylak Bakkal (2014)
Bakkal Amcanın Chesterfield Sigarası ile İmtihanı (Küfür İçerir) 01:19
Bakkal Amcanın Chesterfield Sigarası ile İmtihanı (Küfür İçerir) 15.816 izlenme - 3 yıl önce Bakkala girip amcadan telaffuzu zor olan bir sigara markası istemiş. Bakkal amca gence yardımcı olmak istese de bir yere kadar sabretmiş.
Mizahta Çığır Açan Ev Sahibi 00:17
Mizahta Çığır Açan Ev Sahibi 21.005 izlenme - 6 yıl önce 05.09.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Mizahta Çığır Açan Ev Sahibi ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Leyla ile Mecnun Arabalar Yüzünden Sürekli Kesilen Çekim 05:38
Leyla ile Mecnun Arabalar Yüzünden Sürekli Kesilen Çekim 11.177 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda efsane dizi Leyla ile Mecnun'un kamera arkasını izleyeceğiz.
Bakkal Tezgah Arkasında Borç Siliyor 02:29
Bakkal Tezgah Arkasında Borç Siliyor 9.348 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da tesadüfen bulduğum, hangi film olduğunu bilmediğim, merak bile etmediğim bir video. Sitede aramama rağmen aynısını bulamadım. Başka müşteriden çekinmeden balık etli kızla elleşen bakkalın hazin sonu. Ortada dönen yükleniyor yuvarlağı da başka bir nostalji
Sigara Dolandırıcısı - Marlboro Mustafa 03:47
Sigara Dolandırıcısı - Marlboro Mustafa 7.707 izlenme - 4 yıl önce Sigara toptancısı olduğunu söylerek bakkalı dolandıran şahısı izleyeceğiz.
Hırsızlık Yaparken Kameraya Yakalanan Kadın 06:08
Hırsızlık Yaparken Kameraya Yakalanan Kadın 12.016 izlenme - 7 yıl önce ''Böyle bir şey ilk defa başıma geliyor'' derken kariyerinden bahsediyor galiba. Beni en çok polise verilmemesi üzmüştür.
Pompalıyla Gelen Hırsıza Bakkal Defteriyle Karşılık Vermek 00:52
Pompalıyla Gelen Hırsıza Bakkal Defteriyle Karşılık Vermek 8.502 izlenme - 6 yıl önce Denizli'de market sahibi 49 yaşındaki Musa Aycan'ın, işyerini soymaya çalışan pompalı tüfekli kar maskeli soyguncuyu veresiye defteriyle kovaladığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.
Bakan Oğlunun Bakkal Olması 02:06
Bakan Oğlunun Bakkal Olması 7.639 izlenme - 6 yıl önce Eski bakanın oğlunun mütevazı bir bakkal olmasını izliyoruz.
İngiltere'de Maliyeciye Giydiren Türk  (Money is Money) 00:47
İngiltere'de Maliyeciye Giydiren Türk (Money is Money) 11.536 izlenme - 7 yıl önce Bir Türk kardeşimizin İngiletere'de işlettiği marketine maliyeci gelmiş ve her halde bizim namuslu, mert, dürüst esnafımıza sadece Türk olduğu için takmış ve cezalar yığdırma amacında olmuş ancak bizim vatandaşımız kendiniz ezdirmemiş ve maliyeciye ağzının payını vermiştir. Videoyu izlerken bir kez daha gurur duydum.
Kadın Hırsızı Tuzağına Düşüren Bakkal 01:15
Kadın Hırsızı Tuzağına Düşüren Bakkal 6.349 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da bir bakkal kendisi kasada değilken hırsızlık girişiminde bulunan kişileri tuzağına düşürüyor. Bakın bu işi nasıl yapıyor.
Gelmiş Geçmiş En Güzel Ses, Orkestra ve Mikrofon 05:12
Gelmiş Geçmiş En Güzel Ses, Orkestra ve Mikrofon 6.608 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en güzel sesini dinlemeye hazır mısınız? Hem de en güzel mikrofonuyla.
Ellettim Bakkala Kendimi 01:00
Ellettim Bakkala Kendimi 4.011 izlenme - 3 yıl önce Şanzelize Alaaddin'in hem bakkalı hem de sevgiliyi oynadığı yeşilçam benzetmesi performansı, bakkalı da kendini oynatması boynuza engel olabilir. İyi seyirler..
Alış-Veriş Müjdesi 00:55
Alış-Veriş Müjdesi 13.056 izlenme - 8 yıl önce Çocukluk yıllarımızın bakkal kavramı, şemsiye çikolata, açık gofret, bilye-misket ve altın çikolata paralardan oluşan bir 'hazine' algısından oluşuyordu. Bu masum hayallerimizin yegane alanını televizyon kirletiyordu. Alışverişin, 2 ekmek 1 maltepeden kalan para üstüyle değil, başka bir şeyle de yapılabileceğini arsızca müjdeleyen filmler artık bilinçaltımıza işlemişti. Geçmişle yüzleşmenin vakti geldi! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1893/kucuk-esnaf-boyle-batti-kucuk-emrah-sefiller http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5183/yesilcam-039da-bakkala-elletme-hastaligi
Boş Bakkal Taşak Tartar 01:14
Boş Bakkal Taşak Tartar 5.644 izlenme - 7 yıl önce Saygı değer site ahalisi, Bu adamı facebooktan vaaz veren ve facebook üzerinden elektrik su faturalarına isyan eden bir arkadaş olarak tanıyorsunuz. Kâh yeri geldi hiç bir ücret ödemeden klip çekti, kâh sizleri daha iyi bilgilendirmek için bakkal koltuğunda vaaz verdi. Şimdi sırada ilizyon gösterisi var. Bu gösteriye peyun gücüyle çalışarak yapmış izliyoruz.
Doların Yükselişinde Büyük Resmi Gören Bakkal 00:48
Doların Yükselişinde Büyük Resmi Gören Bakkal 6.779 izlenme - 4 yıl önce Star Gazetesi'nin obtjektifliğinde yapılan röportajda bakkal abimiz doların ve benzinin yükselişinde oyunlar olduğunu söylüyor.
Işık Hızında Çalışan Bakkal 00:25
Işık Hızında Çalışan Bakkal 2.012 izlenme - 2 yıl önce Tezgah üzerindeki yumurtaları elindeki poşete ışık hızında koyan bakkalı izliyoruz. Yetenekli bakkalı tebrik ediyoruz...
Almanların Bizim Bakkala Sahip Çıkması 03:07
Almanların Bizim Bakkala Sahip Çıkması 3.376 izlenme - 4 yıl önce Berlin'in Kreuzberg semtin'de bir Türk'ün işlettiği Bizim Bakkala Almanların nasıl sahip çıktığını görüyoruz. Haber 2015 yılına ait araştırdım ama Bizim Bakkala ne olduğunu bulamadım.
Cs Go Oynayıp Camına Çarpan Çocuğu Görmeyen Esnaf 01:36
Cs Go Oynayıp Camına Çarpan Çocuğu Görmeyen Esnaf 6.677 izlenme - 5 yıl önce İzmir'den gelen görüntüde bir esnaf yani bakkal dükkanına giren çocuğun dükkanın camına çarpması sonra bakkalın kötü durumu takmamasını izlicez
Veresiye Vermeyen Küfürbaz Bakkal 02:02
Veresiye Vermeyen Küfürbaz Bakkal 4.246 izlenme - 3 yıl önce Mahalleye yeni taşınan üniversite öğrencisi çocuk eve bir şeyler almak için bakkalın yolunu tutar. Fakat bakkal sahibi ve oğlu normal bir mahalle bakkalı değildir. 2015 yapımı 'Hayalet Dayı' filminden absürt komik bir sahne.
Kuzey Kore Salam Sucuk Sosis İçecek Reyonu Açılışı - Kim Jong Un 10:11
Kuzey Kore Salam Sucuk Sosis İçecek Reyonu Açılışı - Kim Jong Un 6.914 izlenme - 6 yıl önce İnsanca, eşit yaşamın malesef olmadığı Kuzey Kore'nin ilk büyük bakkalının açılışının 2012 yılından olan görüntüleri. Tombul diktatör amınoğlu Kim Jong Un boş tanıtım videosunu izlerken hızlı hızlı geçin.
100 Lirayı Saniyesinde Yok Eden Tırnakçı 01:45
100 Lirayı Saniyesinde Yok Eden Tırnakçı 5.370 izlenme - 4 yıl önce Bakkaldan alışveriş yaparken 100 lirayı kaşla göz arasında tırnakçılık yöntemiyle yok edip bakkala eksik para üstü verdin diyen dolandırıcıyı izleyeceğiz.
Toz Biber ile Hırsızı Savuşturan Bakkal 00:27
Toz Biber ile Hırsızı Savuşturan Bakkal 1.512 izlenme - 3 yıl önce Bakkala giren hırsızı toz biber ile kovalayan market sahibi bu konuda bir ilk olmuş. Şimdiye kadar sopa , silah , bıçak gibi savunma aletleri görmüştük bu ilk olmuş.
Erdal Bakkal Bana Böyle Bir Şey Denmedi Sahneleri 08:41
Erdal Bakkal Bana Böyle Bir Şey Denmedi Sahneleri 6.947 izlenme - 7 yıl önce Arada yüzümüzün gülmesi gerek arkdaşlar. Erdal Bakkal'ın klasiklerinden birinin derlendiği videoyu izleyelim. İyi seyirler.
Gaz Bakkal 03:22
Gaz Bakkal 7.052 izlenme - 14 yıl önce gaz bakkal