Hoşgeldiniz!

balerin

Alkışlarla Yaşıyorum ile Açma Germe ve Esnetme 03:19
Alkışlarla Yaşıyorum ile Açma Germe ve Esnetme 5.511 izlenme - 3 yıl önce Açma germe ile vücudumuza ne kadar fit bir neyse gözlerimize gusül aldıran bu enfes görüntüler ile sizleri baş başa bırakıyorum
Balerin Kiz 02:29
Balerin Kiz 22.778 izlenme - 13 yıl önce uzun saçlı balarin kizın gösterisi
Balerinin Ayaklarının İnanılmaz Esnekliği 00:08
Balerinin Ayaklarının İnanılmaz Esnekliği 845 izlenme - 8 ay önce Balerin veya baletlerin dans sırasında bacakları ve ayaklarının kullanımı büyük bir öneme sahip olduğu için bale ayakkabıları bu esnek hareketler için büyük bir önem taşıyor.
Ölümcül Bale 00:45
Ölümcül Bale 4.628 izlenme - 4 yıl önce Bale yaparken kendine hakim olamayan balerinin ışık hızına yaklaşmasıyla ortaya çıkan dehşet dolu görüntüleri izliyoruz.
Barbie Sihirli Balerin Şarkısı - Keep On Dancing (Rachel Bearer) 03:56
Barbie Sihirli Balerin Şarkısı - Keep On Dancing (Rachel Bearer) 11.480 izlenme - 6 yıl önce 2013 yapımı Barbie Sihirli Balerin'den (Barbie In The Pink Shoes) Keep On Dancing adlı şarkı. Şarkı sözleri (Lyrics): I follow my heart Somehow it always seems to know And when I dance My feet are dreaming I close my eyes and let it go The music flows through me And then I know I'll be fine Listen to the beat of your heart Keep on dancing, Keep on dancing, Shine just as bright as a star Keep on dancing, Keep on dancing, ‘cause dance is who I am . I streach for the sky That's where I wanna go I close my eyes To see more clearly The less I think the more I know. The music flows through me And then I know I'll be fine Listen to the beat of your heart Listen to the beat of your heart (your heart) Keep on dancing, keep on dancing (the beat of your heart) Shine just as bright as a star (just as bright as a star) Keep on dancing, keep on dancing, ‘cause dance is who I am. The colour outside the line I'm changing up all of the rhyme I trip and stumble again, again (again and again) But at least these steps are mine When I fall I shine I know this feeling will lead me To a bright tomorrow Yeah . Listen to the beat of your heart (your heart) Keep on dancing (YEAH) Shine just as bright as a star (you're as bright as a star) Keep on dancing, keep on dancing (just keep on dancing) Listen to the beat of your heart (again and again) Keep on dancing, keep on dancing (listen to the beat of your heart) Shining just as bright as a star (just as bright as a star) Keep on dancing (ooh) ‘cause dance is who I am DANCE IS WHO I AM .
Kanser Tedavisinden Sonra Ayagi Ters Dikilen Genç Kız 02:46
Kanser Tedavisinden Sonra Ayagi Ters Dikilen Genç Kız 7.965 izlenme - 6 yıl önce 9 yasinda kanser tanisi kondu, bacaginin bir kismini kaybetti ve doktorlar sag kalan kismi ters olarak diktiler. ters dikilen ayak ve bir protez sayesinde bale bile yapabiliyor Gabi Shull. bir hayatta kalma, asla pes etmeme oykusu.
Teyzenin Lunaparkta Balerin ile İmtihanı 00:26
Teyzenin Lunaparkta Balerin ile İmtihanı 3.553 izlenme - 4 yıl önce Kızına uyup lunaparka giden teyze balerine binmiş. Binmesine binmiş ancak bin pişman olmuş.Bir daha önünden bile geçmeyecek seviyeye gelmiş.
İstanbul Metrosundaki Küçük Balerin Kızdan Dans Resitali 03:41
İstanbul Metrosundaki Küçük Balerin Kızdan Dans Resitali 3.573 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Metrosundaki Küçük Balerin kızdan dans resitali Bale Kursuna giden küçük kız istanbul metrosunda ailesiyle beraber dolaşırken metro içerisinde klasik müzik yapan grubun önünden geçerken müziğin tınısına kaptırıyor kendisini. ortaya muhteşem bir bale gösterisi çıkıyor. Ülke olarak gülmeyi,eğlenmeyi unuttuğumuz şu günlerde insanları birazda olsa günlük kargaşadan uzaklaştıran kıza teşekkür ederiz.
Topal - Walking Dead Team 03:00
Topal - Walking Dead Team 5.451 izlenme - 7 yıl önce Seni gidi topal oyununda topaldan çok zombi taklidi yapmakta başarılı anadolu insanını zevkle izliyoruz
Özgecan Aslan Parkındaki Balerin Heykellerinin Sökülmesi 01:47
Özgecan Aslan Parkındaki Balerin Heykellerinin Sökülmesi 1.811 izlenme - 6 yıl önce Muğla'da Yapılan Özgecan Aslan parkında, 1 gün sonrasında Balerin heykeller, değişik bir görünüm yarattığı için kaldırıldı. Kaldırılmasına ilişkin Fethiye Belediye Başkanı Açıklama yaptı.
Barbie balerin. Kardelen bale oyunu oynuyor. Kız oyunları izle 02:21
Barbie balerin. Kardelen bale oyunu oynuyor. Kız oyunları izle 1.971 izlenme - 6 yıl önce Kardelen baleyi çok sever ve bu yeni çocuk videoda Barbie balerinle bale oyunu oynayacak. Bu güzel kız oyunu izleyin ve bizimle bale yapma oyunu oynayın. Bizimle baleye gitmek istiyor musunuz? Önce bale kıyafetlerine ve tabii ki müziğe ihtiyacımız olacak. Kuğu gölü balesi yapacağız. Bu şarkının adı biliyor musunuz? Bu Kuğu gölü. Siz balemizi beğendiniz mi? Aşağıda yorumlarınızı bekliyoruz! Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/bebeturktv/ https://www.facebook.com/Oyuncu-TV-51... Vkontakte: http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Saçının Gücüne Güvenen Balerin 00:25
Saçının Gücüne Güvenen Balerin 202 izlenme - 2 yıl önce Balerin kadın balede ne kadar iyi olduğunu ispatlamanın yanında birde saçlarının gücünü ispatlamak için ilginç bir gösteri hazırlamış.
Bale Zencilere Göre Değil 00:06
Bale Zencilere Göre Değil 792 izlenme - 9 yıl önce Bale Yapmaya Çalışan Zenciler Komik Duruma Düşmüş
pointe çaışmaları-1 05:20
pointe çaışmaları-1 1.113 izlenme - 12 yıl önce pointe giymiyorum videdoda. çünkü size pointe ısınma hareketlerini gösteriyorum ... ; umarım beğenirsiniz
Müzik Kutuları Nasıl Çalışır 06:54
Müzik Kutuları Nasıl Çalışır 393 izlenme - 7 yıl önce belli bi yaş grubuna mensub çoğumuzun çoçukluğunda mutlaka bir kaç kere oynadığı gördüğü yada sahip olduğu fakat lan nasıl müzik çıkıyor ufacık meretten diye merak ettiği müzik kutularının sırrını ifşa ediyorum...
İki Tır Arasında İpte Yürümek 03:22
İki Tır Arasında İpte Yürümek 372 izlenme - 8 yıl önce Volvo reklamlarında birini, izleyeceğiz, bayan arkadaş hareket eden iki tırın arasında yürümeye çalışıyor. Başarıyor mu başaramıyor mu hep beraber iliyoruz.
Akıllara Zarar Topuklu Çizme 01:02
Akıllara Zarar Topuklu Çizme 424 izlenme - 8 yıl önce Modacılar iyice çıldırmış. Kadınlar için yeni tasarlanan çizmeler görenlerin ağzını açıkta bırakan cinsten. Burnu yere yapışık yeni nesil çizmeleri giymek bir yana bakması bile insanı yoruyor.
Orhan Gencebay ile Damar Gölü Balesi 01:33
Orhan Gencebay ile Damar Gölü Balesi 317 izlenme - 7 yıl önce Orhan Baba en hüzünlü şarkılarından birini söyleyip hatıralara dalmış,damar damar üstü sanki padişah büstü bir halde iken,sevdiceği Necla göl kıyısında birbirinden gereksiz bale figürleri yapmakta,arabesk ambiansın afedersiniz,içine etmektedir.Siz de takdir edersiniz ki,arabesk bir filmde bale elegansı yakalamaya çabalamak beyhude bir uğraştır. Admin Notu: http://panconunarkadasi.blogspot.com/
Türkiye'den Ekstrem Sporlar 02:26
Türkiye'den Ekstrem Sporlar 156 izlenme - 8 yıl önce O bir adrenalin bağımlısıydı ; travestilere laf atıp kaçmak, taksici ve minibüscülerle dalaşmak en büyük tutkusuydu, bungee jumping, street jump, rafting vb bilimum sporlardan sıkılan gencimiz, bir gün lunaparkı keşfetti... Bayan muhabirimizin dedigi gibi ''lunaparktaki o şeyleri'' izleyelim. -(muhabir) burdan sizin gibi adrenalini seven gençlere söyleyecekleriniz var mı ? -(genç) vallaha (ehehehe) binsinler.
Miroslav Klose - 1 Metreden Gol Kaçırmak 00:37
Miroslav Klose - 1 Metreden Gol Kaçırmak 96 izlenme - 7 yıl önce Bu duygu çok kötüdür ,yani insan 10binlerce kişinin önünde tecavüze uğramış hissinede kapılabilir, Klose nin de yaptığı gibi o topu o mesafeden dışarı bırakmak beceri meselesi, helede bu iş bir balerin hassasiyeti edası ile yapılabiliyor ise, birde o topu o pozisyona sokan adamın harcadığı efordan sonra böyle bir hayal kırıklığı yaşaması da cabası Not: İbretlik video