Hoşgeldiniz!

balık tutmak

Yeni Balık Tutma Taktikleri!! 02:04
Yeni Balık Tutma Taktikleri!! 110.662 izlenme - 15 yıl önce balık nasıl tutulur sonuna kadar ızleyın sızde bısıler ogeneceksınız!!
Adamın Vücudu Timsahın Midesinden Çıktı 03:37
Adamın Vücudu Timsahın Midesinden Çıktı 7.273 izlenme - 2 yıl önce UYARI: İzleyeceğiniz video 18 yaş altı kişiler için uygun olmayabilir. Endonezya'da 45 yaşındaki adam, balık tutmak isterken timsahın saldırısına uğradı. Talihsiz adamın vücudunun parçaları, timsahın karnından çıkarıldı.
Olta İle Balık Tutmak 00:40
Olta İle Balık Tutmak 6.006 izlenme - 9 yıl önce Olta İle Balık Tutmak
Tuttuğu Dev Balığı Haydarlayan Adam 01:10
Tuttuğu Dev Balığı Haydarlayan Adam 1.655 izlenme - 3 yıl önce Balık tutmak için suya tekneyle açılan adamlardan biri şanslı günündeymiş ve dev bir balık yakalamış. Adam balığı tekneye çekmekte zorlanınca yanındaki haydardan yardım almış.
Denizde Balık Tutmak 00:20
Denizde Balık Tutmak 6.816 izlenme - 9 yıl önce Denizde Balık Tutmak
Derede Balık Tutmak 01:51
Derede Balık Tutmak 6.468 izlenme - 12 yıl önce kim demiş derede balık yok diye...
Balık Tutmak 02:03
Balık Tutmak 4.852 izlenme - 10 yıl önce Balık25
Eliyle Balık Yakalayan Genç 00:16
Eliyle Balık Yakalayan Genç 1.194 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşları ile gittiği göl kenarında eliyle balık yakalayabileciğinin iddiasına giren genç bu iddiada haklı çıkacağını ispatlamış.
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 02:52
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 3.820 izlenme - 8 yıl önce Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü'ne balık avlamak için giden abilerimizin kaydettiği videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Balığında maşallahı var.
Soğukta Dereye Girip Balık Tutmak 02:28
Soğukta Dereye Girip Balık Tutmak 4.041 izlenme - 8 yıl önce Arkadaşımız kış ay'ı ortasında dereye girerek başarılı bir şekilde eliyle balık tutuyor. Fakat video'yu izlerken sürekli ekrana çıkan uyarıcı yazılarda ayrı bi hava katmış video'ya. Sendeki beyni balığa taksak ters yüzer kardeş.
Bakırköy Sahil Gece Gezmesi 15:27
Bakırköy Sahil Gece Gezmesi 1.814 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda bir gece vakti İstanbul Bakırköy sahiline konuk oluyoruz. Bir köşede içkisiyle ağırdan demlenen abiler, bir köşede mangalını yapan Doblolu enişteler, bir köşede çekirdek çitleyen kızlar konuğumuz bu videoda.
balık tutma sanatı 01:25
balık tutma sanatı 3.180 izlenme - 14 yıl önce
Pepee ile Şila Kürekleri Çekiyor 02:15
Pepee ile Şila Kürekleri Çekiyor 2.510 izlenme - 7 yıl önce 2010 ve sonrası doğmuş Türk gençliğinin fenomeni Pepee Reyiz'in kankası Şila'yla beraber gençliğe adeta kürek çekme dersi verdiği türküyü dinliyoruz efendim..
Balık Avı 00:18
Balık Avı 2.048 izlenme - 9 yıl önce Balık Avı
Muşamba İle Balık Tutmak 00:10
Muşamba İle Balık Tutmak 2.018 izlenme - 8 yıl önce Elemanlar kendince bir yol bulmuş ve derenin üzerine sererek gittikleri muşamba ile zaten meyilli olan balıkları tutmuşlar, yöntem güzel ama geliştirme yapılması lazım. Versiyon 0.0.1
Bayramiç Barajı 00:27
Bayramiç Barajı 1.413 izlenme - 10 yıl önce Bayramiç barajının görütüsü
Keban Barajında Yakalan En Büyük Balık 03:16
Keban Barajında Yakalan En Büyük Balık 1.239 izlenme - 7 yıl önce Keban barajında günümüze kadar yakalanan en büyük balığı izleyelim. Barajlarda genelde bu kadar büyük balık tutulmaz o yüzden videoyu izlerken bunu göz önünde bulundurun.
Çinliler'den Harika Balık Tutma Tekniği 00:14
Çinliler'den Harika Balık Tutma Tekniği 183 izlenme - 1 yıl önce Çinliler, balık tutma konusunda teknolojik olta ve yemleri değil, doğanın verdiği avantajı kullanmayı keşfetmişler. Karabatak olarak bildiğimiz kuşun avcılık yeteneğini kullanıp kolayca balık yakalıyorlar.
Ayı Bernard Balık Tutuyor 5. Bölüm Çizgi Film 03:35
Ayı Bernard Balık Tutuyor 5. Bölüm Çizgi Film 685 izlenme - 5 yıl önce AYI BERNARD HD 5. BÖLÜM (Çizgi Film).AYI BERNARD devamını gelecek ve bütün bölümleri atacagım.İyi seyirler.Öneriniz veya isteginiz varsa yorum olarak belirtirseniz ben yardımcı olacagım.
Kızılırmakda Balık Tutmak 01:14
Kızılırmakda Balık Tutmak 881 izlenme - 10 yıl önce kızılırmakda balık tutmak
Denizde veya Tuzlu Suda Balık Tutarken Hangi Yemler Tercih Edilmelidir? 01:16
Denizde veya Tuzlu Suda Balık Tutarken Hangi Yemler Tercih Edilmelidir? 846 izlenme - 8 yıl önce http://www.migrostv.com/denizde-veya-tuzlu-suda-balik-tutarken-hangi-yemler-tercih-edilmelidir/ Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol ile balıkçılık üzerine yaptığımız röportaj bir diğer sorumuz ile devam ediyor. Denizde veya tuzlu suda balık tutarken hangi yemler tercih edilmelidir? Sorumuzun yanıtının yanı sıra olta çeşitleri ve olta kamışları hakkında detaylı bilgiye de linkler üzerinden ulaşabilirsiniz!
Göle Dönen Evinin Bahçesinde Balık Tutan Adam 00:45
Göle Dönen Evinin Bahçesinde Balık Tutan Adam 553 izlenme - 6 yıl önce Amerika'yı sarsan Matthew kasırgasının yarattığı olumsuzlukları eğlenceye çeviren bir aile. Kuzey Karolina'da yaşayan Russell Jinnette ve ailesi, sel sularından göle dönen bahçelerinde bir balık tutuyor. Yayın balığı tuttuğu görülen ailenin heyecanı görüşmeye değer.
Balık Tutma Makinası 06:12
Balık Tutma Makinası 341 izlenme - 7 yıl önce evet arkadaşlar youtube da dolanırken karşıma böyle güzel bir video denk geldi biraz araştırma yapıp bu makinanın özelliklerini öğrendim sizler için... 2000 metreye kadar açılıp 140 kilogram taşıma kapasitesi olan bu makina gps le yönetilen bu mükemmel buluş yaklaşık $4575.00 Dolar civarlarında aslında bana sorarsanız el oltasının tadını böyle ürünler veremez neyse çok spoiler a girmiyip hep beraber videoya dönelim iyi seyirler ....
Dünyanın En Kolpa Evlilik Teklifi 01:57
Dünyanın En Kolpa Evlilik Teklifi 437 izlenme - 8 yıl önce Tekirdağ'da gerçekleşen olayda hanım ablamız erkek arkadaşına evlilik teklif etmiş ve de bütün bu olaylar sürprizmiş, izlerken benim de ağzım açık kaldı gerçekten müthiş bir olay olmuş söyleyecek bir söz bulamadım. Hele ki balık tutmaya gidip oyalanması ve de limana inip son ana kadar hiçbir şeyden haberi olmaması, tek taşı, müziği, mumları gerçekten bravo hanım abla...
Balıkçının Takım Çantasında Neler Olmalıdır? 00:45
Balıkçının Takım Çantasında Neler Olmalıdır? 272 izlenme - 8 yıl önce http://www.migrostv.com/balikcinin-takim-cantasinda-neler-olmalidir/ Olta balıkçılığında kullanılan iğnelerin özelliklerinden, olta çeşitlerine ve olta seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğine kadar pek çok konuda bilgi aldığımız Firar Balıkçılık'tan Murat Akyol ile balıkçılık üzerine konuşmaya devam ediyoruz. Peki, balıkçının takım çantasında neler olmalıdır? Yanıtı ve çok daha fazlası MigrosTV'de!
Köpek Balığına Kement Atıp Sörf Yapmak 01:31
Köpek Balığına Kement Atıp Sörf Yapmak 178 izlenme - 7 yıl önce Extrem sporlara bir yenisi daha eklendi beyler. Balık avı ve sörf tutkusunu aynı potada eriten bu cesur sporcuyu kutluyoruz.
Sakinleşmek İçin Balık Tutup Fakirlere Dağıtmak 03:29
Sakinleşmek İçin Balık Tutup Fakirlere Dağıtmak 140 izlenme - 7 yıl önce Büyükşehrin gürültülü yaşamından uzaklaşmak ve stres atmak isteyenler, küçük bir tekne satın alıp boş vakitlerinde balık tutuyor. Yıllardır bu işi yapan Osman Yıldırım, 'Vira Bismillah' deyip çıktığı balık avından eli dolu dönerse mahalledeki fakirleri de sevindiriyor. Yusuf Yılmaz ise babadan kalan 50 senelik teknesine gözü gibi bakıyor. Teknelerin bakımını da Rumelikavağı'ndaki İsmail usta yapıyor. İsmail ustaya göre küçük bir tekne almak isteyenin 10 bin lirayı gözden çıkarması gerekiyor.