Hoşgeldiniz!

basmak

Hüzne Boğan At ve Kuş Karşılaşması (Şoke İçerir) 00:15
Hüzne Boğan At ve Kuş Karşılaşması (Şoke İçerir) 8.020 izlenme - 4 yıl önce Beklemiyordunuz değil mi? Ben de beklemiyordum :(
Alman Kurduyla Halı Saha Basmak 01:10
Alman Kurduyla Halı Saha Basmak 9.051 izlenme - 7 yıl önce Memleketim olan Adana'dan ilginç bir haber efendim.Çocuğunun dövüldüğünü söyleyen bir kadın yanına alman kurdu bir köpeği alarak halı saha basıyor çocuğun biri korkudan tellere tırmanıyor ama kadın bekliyor.Ney seki çocuk tellerin diğer tarafına atlıyarak kurtuluyor.
İdris Baluken - Bırak, Kafama Basma 00:21
İdris Baluken - Bırak, Kafama Basma 7.093 izlenme - 6 yıl önce 4 Kasım 2016 Günü tutuklanan HDP milletvekili İdris Baluken, göz altına alındığı sırada polisin kafasına basmasına çok sinirlendi.
Besmeleye Ayak Basan İlkokul Öğrencileri 00:31
Besmeleye Ayak Basan İlkokul Öğrencileri 2.206 izlenme - 3 yıl önce Çekmeköy’de bir ilkokulun öğrencileri, üzerinde 'besmele', 'peygamber' gibi dini kavramların yazılı olduğu kağıtların üzerine ayaklarıyla bastırıldı. Görüntülerle ilgili, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “İlimiz Çekmeköy ilçesi, Çekmeköy ilkokulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi esnasında çekilen ve yayın organlarında yer alan görüntülerle ilgili olarak 28.10.2019 tarihinde müdürlüğümüzce gerekli inceleme ve soruşturma işlemi başlatılmıştır.” ifadeleri yer aldı.
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 07:19
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 7.014 izlenme - 7 yıl önce Havuz partisine davet edilmeyen Amerika polis teşkilatına mensup eşkiyalar kıskançlık krizine girmiş olacakki partideki insanları yaka paça indirip kelepçeliyor.Çok tepki alan görüntülerde aniden silahına davranan polisten kaçan özellikle siyahi insanların hali gerçekten utanç verici olsa gerek.Ufak bir tepki bile veremiyorlar korkudan.Nasıl bir yetki verilmişse artık her yıl yüzlerce insan Amerika polisi kurşunu ile ölüyor.Ama bu işgüzar polis sanırım görevinden alınmış bulunmakta.
Lol'da Canlı Yayını Babası Tarafından Basılan Genç (Küfür İçerir) 00:51
Lol'da Canlı Yayını Babası Tarafından Basılan Genç (Küfür İçerir) 8.656 izlenme - 8 yıl önce Evet yayıncı arkadaşımız yayınını yapıp öfke kusarken bir anda evde bu konudan sıkılan ve kızan baba odaya dalıyor ve olaylar gelişiyor bir anda neye uğradığını aşıran yayıncı şaşkına dönüyor izliyoruz efenim
Gerekirse Hakem Odası da Basarım - Aziz Yıldırım 02:56
Gerekirse Hakem Odası da Basarım - Aziz Yıldırım 2.660 izlenme - 7 yıl önce 3 Temmuz 2011'den beri boy gösteren şike kader ortaklığı oluşumu FBJK ittifakı son günlerde bitmiş gibi gözüküyor. Derbi öncesi önce Fikret Orman akabinde Aziz Yıldırım sağlı sollu birbirlerine girmiş vaziyetteler. Tabi çıkarlar çatışınca, Beşiktaş biraz şampiyonluk potasına girince dostlukları da zarar görüyor. Bunların ittifakının sağlam olması için birinin takım performansının kötü diğerinin iyi veya ikisininde de kötü Galatasaray'ın iyi olması gerekmekte. Galatasaray şampiyonluktan şampiyonluğa koşarken, Avrupa'da başarılıyken bu iki kulüp Galatasaray karşısında ne iyi kardeş, ne güzel kanka... Yiyin birbirinizi ete para vermeyin gerisini anladınız siz... Geliyoruz...
Sokaktaki İnsanlara Dildo Şakası Yapmak 02:03
Sokaktaki İnsanlara Dildo Şakası Yapmak 2.090 izlenme - 7 yıl önce Bu kardeş milletin gözünü kapatıyor, eline veriyor dildoyu(!), sonra hangi meyve bu diye soruyor... En çok şaşırdığım olay ise eline dildoyu alıpta hemen bu dildo arkadaş diyenler. Şimdi sıra sizde bizde olsacılar..
6 Saniyede Gol Atmak - Lukas Podolski 00:58
6 Saniyede Gol Atmak - Lukas Podolski 2.064 izlenme - 7 yıl önce Lukas Podolski kariyerinin belki de en hızlı golünü atmış ekvator maçında, 6 saniyede attığı golü izleyelim.
Bankamatik Tuşlarına Basarak  4000 TL Çeken Çocuk 02:27
Bankamatik Tuşlarına Basarak 4000 TL Çeken Çocuk 1.169 izlenme - 8 yıl önce Ankara'da kredi kartını yatırmak için bankamatike giden Şamil Özçelik'in dört yaşındaki kızı, yan bankamatikten 4 bin TL çekti. 4.000 tl nasıl çekiyorsun ve bildiğim kadarıyla ATM en fazla 1 günde 1000 tl veriyor, yanlış hatırlamıyorsam.
İş Üstünde Yakalanan Zampara 01:12
İş Üstünde Yakalanan Zampara 1.612 izlenme - 7 yıl önce Olay Brezilya'da gerçekleşmiş efenim. Zempaare abimiz kaçamak üzerinde iken kadının kocası evi basmış ve de adam soluğu pencerede almış. Çarşafla aşağıya sarkmaya çalışan adamı gören sokaktan geçenlerde hemen adamı deşifre edip ve itfaiye aranmış. heaa unutmadan dipnot: kadın yapınca oruspu, erkek yapınca zampara he mi? ne yazık ki, bütün dünyada böyle...
Köy Kahvesini Basan Ayı 01:05
Köy Kahvesini Basan Ayı 1.014 izlenme - 8 yıl önce Tunceli'nin Ovacık İlçesi'ne bağlı Hanuşağı Köyü'nde, 6 kişinin bulunduğu köy kahvesini basan ayı 1 kişiyi yaralamış. O panikle de kar topu mar topu birşetler yapmışlar işte savuşturmuşlar efenim ayıyı. Artık aralarında nasıl bir husumet var ise ayı ile o şahsın ayının da gözü kararmış ve de basmış kahveyi, geçmş olsun her iki tarafa da.
Şafak Sezer'in Canlı Yayında Tost Götürmesi - Derin Futbol 01:40
Şafak Sezer'in Canlı Yayında Tost Götürmesi - Derin Futbol 999 izlenme - 7 yıl önce Pazartesi gecesi yayınlanan moderatörlüğünü Ertem Şener'in yaptığı, yorumcu olarak Sinan Engin, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz'ı gördüğümüz Derin Futbol adlı programı Şafak Sezer bastı. Stüdyoyu bastığı yetmedi, üstüne bir de Ahmet Çakar'ın ısrarı üzerine güzelce tost yedi. Ağzı açıkken konuşmaması gerektiğini söylüyor, videoyu izliyoruz efenim..
Paris Hilton Doğum Günü Pastasını Ayaklarıyla Çiğnedi 00:56
Paris Hilton Doğum Günü Pastasını Ayaklarıyla Çiğnedi 292 izlenme - 3 yıl önce Paris Hilton, 38’inci yaşını kutladığı doğum günü partisinde, özel altın soslu pastasını servis etmek yerine üzerine çıkıp ayağıyla parçaladı.
Vurmayın Dedim Vurdular 03:25
Vurmayın Dedim Vurdular 746 izlenme - 7 yıl önce Emrah, işlediği namus cinayetinden hapse girer-çıkar ama olan olmuştur. Fakir bir kapıcının cocukları olarak şehirlilere özenen ama ayak uyduramayan kardeslerinden kız olan malum kötü yola düşer, erkek olan ise uyuşturucu batağına saplanır ve mafyanın pis işlerine alet olur. (Yesilçam'ın kadrolu kötülerinden Leyla Adalı yüzünden). Bütün bunlar olmuş, aile parcalanmıştır. Emrah'ın bu acıklı filminde kız kardeşi ve sevgilisi kötü yola düşerken abisi de b.k yoluna gidiyor
Tüplü Serçeyle 160 Basmak (+5 Yolcu İçerir) 00:37
Tüplü Serçeyle 160 Basmak (+5 Yolcu İçerir) 260 izlenme - 7 yıl önce Efenim 150 km hız yapan serçeyi gördükten sonra geçen aylarda 160 bastığım Serçedesi paylaşmak istedim ve şoför dahil 5 kişilik maximum kapasitesine ulaşmış buna rağmen banamısın dememiş hızlı ve tüplü serçeyi izliyorsunuz iyi seyirler.... (Not: Hız felakettir farkındayız ve affınıza sığınıyoruz)
Transfer Gören Fenerlinin Havalananı Basması 00:42
Transfer Gören Fenerlinin Havalananı Basması 243 izlenme - 5 yıl önce Malum başkanın takımın yıldız transferi edeceğiz edeceğiz söylemleri sonucu kimsenin gelmek istememesi üzerine oynamayan yedeğin yedeği oyuncuyu yıldız transfer olarak göstermesi ile gaza gelen seyircileri alanına adeta çıkarma yapmışlar.
Akrobasik Hareketler ile Smaç Basmak 02:47
Akrobasik Hareketler ile Smaç Basmak 297 izlenme - 8 yıl önce Gerek televizyon olsun gerek basketbol maçlarında devre aralarında çıkanlar olsun ilk defa böylesini gördüm izliyoruz.
Üniversitelerde Dersi Basarak Hunharca Şarkı Söyleyen Genç 05:05
Üniversitelerde Dersi Basarak Hunharca Şarkı Söyleyen Genç 246 izlenme - 7 yıl önce Rastgele üniversitelerde dersin ortasında 100'lerce öğrencinin bulunduğu amfilere girerek rastgele insanlara serenat yapan gencin aldığı tepkileri ve adına şarkı söylenen kişilerde oluşan şaşkınlık duygusunu izliyoruz. Video Kanada'da geçiyor, bahsi geçen üniversiteler: University of Toronto Mississauga, McMaster, Wilfrid Laurier, Waterloo, Guelph, and University of Toronto (St. George)
Gebzespor Taraftarının Kulübe El Koyması 02:04
Gebzespor Taraftarının Kulübe El Koyması 245 izlenme - 7 yıl önce Bir grup taraftar düşünün toplanarak kulübün içine giriyorlar ve başkanın odasına girip kulüp başkanının koltuğuna oturarak basın açıklaması yapıyorlar, tüm bunları yapan taraftarlar geçtiğimiz sezon Türkiye 3. Ligi'ne düşen Gebzespor Kulübü taraftarlarıydı...
Smaç Ribaund Nedir? Nasıl Yapılır? 00:16
Smaç Ribaund Nedir? Nasıl Yapılır? 281 izlenme - 7 yıl önce Hem ribaund alıp aynı anda da smaç basmak yani smaç-ribaund nedir ve de nasıl atılırı öğrenmek için Jared Cunningham'ın akıllara durgunluk veren bu sayısını izlemek yeterli sanırım... Spikere de ayrıca bir dikkat çekmekte fayda var tabi herif bildiğin orgazm olmuş...
Aziz Yıldırım İle Hakem Odasını Birlikte Bastık 02:58
Aziz Yıldırım İle Hakem Odasını Birlikte Bastık 232 izlenme - 7 yıl önce Hakem odası basmak ile ünlenmiş Fenerbahçe başkanı ne kadar bu durumu reddetse de yakın çevresi bu durumun aksine beyanatlar veriyor. Ligin 8. haftasında lehine 6 penaltı çalınan Fenerbahçe takımının arkasındaki güç buna en büyük etken. Senelerdir Burak Yılmaz kendini atıyor, emek hırsızlığı yapıyor diyen kulüp taraftarının önce kendine bakması, Burak kendisini atıyorsa sarı kartını da alıyor, hiçbir hakem Burak'a penaltı çalmıyor diyerek bir düşünmesi gerek. Aynı pozisyonda ''ayy ne efendi bir çocuk'' denen Gökhan'ın ise aldığı penaltılar artık efsaneleşmiştir. Burak'ın kendini atarak Beşiktaş maçındaki penaltısı dışında penaltısını hatırlamıyorum. Şimdilerde her şey güzel gidiyor, hakemler mutlu Aziz Mutlu. Önümüzdeki maçlarda bu devran ters dönünce ne yapacaksınız merak etmekteyim. Cimbom başı dik yürür!
Killer Karaoke - Korku Yolu 03:06
Killer Karaoke - Korku Yolu 355 izlenme - 7 yıl önce Yarışmanın olayı; yürürken önüne ne çıkarsa çıksın şarkıyı söylemeyi bırakmadan yürümeye devam etmelidir yarışmacı. Güzel sesli yarışmacımızın performansını izliyoruz.
Derbide Stadyum Basmak (Küfür İçerir) 01:53
Derbide Stadyum Basmak (Küfür İçerir) 226 izlenme - 7 yıl önce 27 ekim 2011 tarihinde oynanan Beşiktaş Fenerbahçe maçından önce alınan karar ile stada girişleri yasak olan Fenerbahçeli taraftarlarca yapılan eylem. Arkaplanda yazan ''çıkarım senle her yola'' yazısı da manidar.
Ibrahimovic Zlatane - Dejan Lovren - Kafaya Basmak - PSG & Lyon 00:49
Ibrahimovic Zlatane - Dejan Lovren - Kafaya Basmak - PSG & Lyon 239 izlenme - 8 yıl önce İbrahimovic'in geçen haftaki PSG-LYON maçında Dejan Lovren'in kafasına basmasını izliyoruz. Adam çılgın olunca faulleride çılgın oluyormuş.
Gol Atarken Bacağı Kırmak 01:05
Gol Atarken Bacağı Kırmak 170 izlenme - 7 yıl önce Chelsea - Malaysian maçında kevin de bruyne isimli futbolcu gol vuruşu sonrası ters basmasıyla şansız bi sakatlık yaşıyor, geçmiş olsun diyoruz kendisine..
Yeteneğin Dibine Vuran Adam 00:53
Yeteneğin Dibine Vuran Adam 263 izlenme - 8 yıl önce Bu arkadaşımız tellere bile vurmadan sadece basarak şarkı çalarken, bir süre sonra top bile ritim yaptığını görünce bi şaşırmadım değil. İzliyoruz.
İstanbul Nişantaşı'nı Zombilerin Basması 02:00
İstanbul Nişantaşı'nı Zombilerin Basması 225 izlenme - 8 yıl önce İstanbul Sarayburnu'nda "Zombi Walk" için toplanan yüzlerce zombi renkli görüntüler oluşturdu. Ancak piknik yapan vatandaşları korkutan ve çimlere basan Zombiler izinli olarak başladıkları yürüyüşü tamamlayamadan iptal etmek zorunda kaldı.
En İğrenç Hisler 01:27
En İğrenç Hisler 146 izlenme - 7 yıl önce Aralarında montla sıç yok ama idare eder. hayatımızda yaşadığımız o ızdırap dolu anları izleyerek anımsayacağız.
Kâbe Gerçekten Güvenli mi ? 04:28
Kâbe Gerçekten Güvenli mi ? 110 izlenme - 7 yıl önce Bir diğer adı Beytullah olan Kabe gerçekten güvenli midir? Koca çölde yüzerek tavaf edebileceğin başka bir yer var mıdır? Depremde yıkılan kabe ne anlama geliyor? Allahın koruduğu kabenin başına gelenleri izliyoruz. İyi seyirler