Hoşgeldiniz!

Başöğretmen Videoları

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 01:09
Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 67.432 izlenme - 3 yıl önce Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk Olmak Üzere; Karanlığa Işık Tutan Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü Kutluyoruz.
Sen Varsın Hep  Öğretmenim 02:44
Sen Varsın Hep Öğretmenim 28.103 izlenme - 7 yıl önce başöğretmenimizin izinde aydınlık günlere
başöğretmen atatürk & öğretmen marşı 02:07
başöğretmen atatürk & öğretmen marşı 7.967 izlenme - 7 yıl önce 24 kasım öğretmenler gününüz kutlu olsun.
Öğretmen İçin Çal - Ardahan 04:49
Öğretmen İçin Çal - Ardahan 2.063 izlenme - 2 yıl önce Öğretmenler günü için söylenen ve klibi çekilen "için çal" temalı süper bir çalışma. Bu kutsal görevi layıkıyla yapan tüm öğretmenlerime. Saygıyla Söz Müzik: Aysel Cihan KARAMAN Düzenleme: Cansel TANRIVERDİ Mix Mastering: Onur AKBULUT Yapımc&Koordinatör: Mesut YOLCU
Benim adım “ÖĞRETMEN“ 03:14
Benim adım “ÖĞRETMEN“ 500 izlenme - 1 yıl önce Benim Adım Öğretmen Şarkı Sözü Bilginin ışığında yükselecek bu vatan, Benim adım öğretmen bana emanet vatan, İsterse bir şehirde ya da bir dağ köyünde, Benim adım öğretmen gezerim belde belde, Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Başöğretmen izinde, Yılmaz yürür bu Türk genci , Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Memleket sevdasıyla, Yılmaz yürür bu Türk genci , Pusu kursalar bile beni vursalar yine, Benim adım öğretmen her demdeyim her yerde, Benim evim bu vatan çocuklar geleceğim, Son nefesimde bile öğretmen öleceğim, Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Başöğretmen izinde, Yılmaz yürür bu Türk genci, Kolum kanadım lafım bilgi, Bende bitmez coşar sevgi, Memleket sevdasıyla, Yılmaz yürür bu Türk genci Kaynak: http://www.kareay.com/2014/11/21/benim-adim-ogretmen-sozleri/#ixzz3ta0AQgQS Bu yazı yukarıdaki linkten alınmıştır.
 Bakan Nabi Avcı, öğretmenlerle birlikte Anıtkabir’e gitti 03:27
Bakan Nabi Avcı, öğretmenlerle birlikte Anıtkabir’e gitti 926 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 24 Kasım Öğretmen Günü dolayısıyla illerden gelen öğretmenlerle Anıtkabir'e gitti. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları çerçevesinde ilk program Anıtkabir'i ziyaretle başladı. Bakan Avcı, illerden gelen temsilci öğretmenler ve Milli Eğitim Bakanlığı bürokratlarıyla Anıtkabir'i ziyaret etti. Bakan Avcı, Atatürk'ün mozolesine çelenk koyduktan sonra, saygı duruşunda bulunuldu. Daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen Bakan Avcı, Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı: “Yurdun dört bir tarafından gelen öğretmenlerimizle, Millet Mektepleri Başöğretmenliği’ni kabul edilişinizin 85. yıl dönümünde gururla ifade etmeliyim ki yeni nesilleri emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz sevgi, bilinç ve fedakarlıkla milletimize hizmet etmektedir. Kurucusu ve Başöğretmen’i olduğunuz genç Türkiye Cumhuriyet; bugün dünyada hak ettiği yeri alma yolunda çok önemli mesafeler kat etmiştir. Bu başarının tartışılmaz mimarları kendilerine verilen emaneti hakkıyla sahip çıkan öğretmenlerimizdir. Bundan sonra da mirasçısı olduğumuz kültürün ve medeniyetin yüksek değerleriyle donatılmış olmanın verdiği özgüvenle yol almaya devam edeceğiz. Bütün öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız adına en derin saygılarımızı sunuyorum.”
Atatürk (Başöğretmen) Şiirini Okuyan Öğrencim... 00:17
Atatürk (Başöğretmen) Şiirini Okuyan Öğrencim... 1.622 izlenme - 7 yıl önce İlk şiir okuyan öğrencim, 24 kasımda okudu...
Atatürk Benim Başöğretmenim 00:29
Atatürk Benim Başöğretmenim 610 izlenme - 6 yıl önce atatürk benim başöğretmenim...
Resul 04:07
Resul 401 izlenme - 9 yıl önce 2003/2004 izmit başöğretmen lisesi 11/tm-b sınıfı öğrencilerine hatıra hazırlayan resul(mustafa akın doğan ismail altan kerem uğur)
Turgut Özakman Mustafa Kemal Atatürk'ü Anlatıyor 07:21
Turgut Özakman Mustafa Kemal Atatürk'ü Anlatıyor 120 izlenme - 2 yıl önce İzlerken insanın gözlerinin yaşarmaması mümkün değil. Böyle büyük bir insanın kurduğu ülkede yaşamak ne güzel bir şey. Belki de tek güzel şey. Hep derler ya ''nereden nereye'' diye şahsen ben bunu tam tersi yönde kullandım, ''nereden nereye...'' O ne güzel bir ülke emanet etmişti. Ne denli önü açıktı. En basitinden 1950'ye kadar 112 tane savaş uçağı yaptı Kayseri Uçak Fabrikası. O dönemlere göre dile kolay bu rakam. Şimdi de birileri ''gendi heligopterimizi yapacazz.'' diye övünüyor.
Atatürk Başöğretmendi - İlhan Koruyucu 02:06
Atatürk Başöğretmendi - İlhan Koruyucu 80 izlenme - 4 yıl önce Kullanılabilir açıklama yok.