Hoşgeldiniz!

battal gazi

Savulun Battal Gazi Geliyor Filminin Kesilen Sahneleri 09:19
Savulun Battal Gazi Geliyor Filminin Kesilen Sahneleri 42.244 izlenme - 3 yıl önce 1973 yapımı Natuk Baytan'ın yönettiÄŸi Savulun Battal Gazi Geliyor filminin kesilen sahneleridir.
Battal Gazi Destanı Filminin Kesilen Sahneleri 09:40
Battal Gazi Destanı Filminin Kesilen Sahneleri 19.413 izlenme - 3 yıl önce 1971 yapımı atıf yılmazın yönettiği Battal Gazi Destanı filminin kesilen sahneleridir.
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim 00:20
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim 24.730 izlenme - 7 yıl önce Beden ile vücudu birbirinden ayrı mekanlara göndermek isteyen cücü'nün kendi üslubuyla olayı dile getirmesi. Sonrasında kırk bakireye tapmaya, al yanaktan tatmaya gider o ayrı mevzu.
Malkoçoğlu Firar - Sönmez Alev (10dk) 10:43
Malkoçoğlu Firar - Sönmez Alev (10dk) 12.965 izlenme - 7 yıl önce Film kesitleri 1995 yılında Almanya'dan memleketi Sivas, Yapalı köyüne dönen Sönmez Alev'in arşivinden alınmıştır. Sönmez Alev köye dönerken yanında bir video kamera getirir ve bununla köyde bir film çekmek ister. Malkoçoğlu Firar adını verdiği film için başrole kendisi geçer, diğer oyuncular da köyün delikanlıları ve birkaç dostudur. Volkswagen ile adamı çektileri mi dersiniz yada Mahsun Kırmızıgül şarkısına mı gülsem bilemedim ama bayağı uğraşmışlar köy halkı olarak.
Battal Gazi Özçınar Kanal7 Yetenek Avcısı 09:16
Battal Gazi Özçınar Kanal7 Yetenek Avcısı 11.018 izlenme - 13 yıl önce battal gazi özçınar kanal 7 televizyonu yetenek avcısı programı dünya rekor denemesi 24 kasım salı 2009
Battal Gazi'de Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Farkedilmemiş hata! 00:47
Battal Gazi'de Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Farkedilmemiş hata! 8.063 izlenme - 5 yıl önce Yönetmenliğini Natuk Baytan'ın üstlendiği 1973 yapımı "Savulun Battal Gazi Geliyor" filmindeki bir sahnede, tahtadan yapılmış parmaklıkların önceden kesildiği görülüyor.
Yeşilçam Filmindeki Kurnazlık Ortaya Çıktı    00:57
Yeşilçam Filmindeki Kurnazlık Ortaya Çıktı 7.116 izlenme - 5 yıl önce Cüneyt Arkın'ın başrolünü oynadığı 'Savulun Battal Gazi Geliyor' filmindeki akrepli işkence sahnesinin sırrı ortaya çıktı. Meşhur sahnede akrep yerine üzerilerine akrep şeklinde plastikler yapıştırılan hamam böcekleri kullanılmış. Film restorasyondan geçirilip renklendirilince kullanılan bu yöntem ortaya çıktı.
Savulun Battal Gazi Geliyor'da Kamera Hatası 01:07
Savulun Battal Gazi Geliyor'da Kamera Hatası 5.884 izlenme - 5 yıl önce Cücü ak sakallı babasının yüzünü kara çıkartmamak için, haktan başka hiç bir şey için kınından çıkmamış kılıçı teslim alırkene kameraman ve yardımcısı ayan beyan ortaya çıkıyor... nasıl böyle bir hataya düşmüşler hayret bişey
Babaya Kalkan El Taş Kesilir! 08:28
Babaya Kalkan El Taş Kesilir! 3.980 izlenme - 7 yıl önce Cüneyt Arkın'ın "Battal Gazi'nin İntikamı" filminin en can alıcı sahneleri.. Kostantinapolde yetişen Aliş Battal Gazi'ye el kaldırınca ilahi bi ışıkla eli taş kesiliyo, bu sayede gavur yetişen çocuk Battal'ın oğlu olduğunu anlıyo..Sonra haçlıları doğruyolar berabercene.. Giren müzik de sahneyle bütünleşmiş.. Örnek bi baba oğul ilişkisi.. Muhteşem bi film, yüksek teknoloji.. Bu çocuk Külkedisi'nde prensti bi de.
Battal Gazi Bizans Kargası Polemona Karşı 04:39
Battal Gazi Bizans Kargası Polemona Karşı 2.421 izlenme - 6 yıl önce Kahramanımız Battal Gazi babası hüseyin gazinin intikamını almak için bizans kargası polemondan feci şekilde intikamını alıyor..
Fıçı Katliamı - Savulun Battal Gazi Geliyor (Restorasyonlu) 00:48
Fıçı Katliamı - Savulun Battal Gazi Geliyor (Restorasyonlu) 2.481 izlenme - 5 yıl önce 1973 yapımı Cüneyt Arkın'ın oynadığı Savulun Battal Gazi Geliyor filminden bir sahne.
Battal Gazi Tv 04:02
Battal Gazi Tv 2.977 izlenme - 10 yıl önce '' Cüneyt Reyiz ''
Battal Gazi Kılıcıyla Dev Şampanyayı Mundar Etmek 00:31
Battal Gazi Kılıcıyla Dev Şampanyayı Mundar Etmek 1.542 izlenme - 3 yıl önce Dev şampanyayı mundar etmek için en tuhaf yöntemin kullanılması da ayrı bir acı veriyor insana, bari bilen birine yaptırsaydınız.
Delibaş Alyon mu Öküzbaşı Alyon mu? 02:55
Delibaş Alyon mu Öküzbaşı Alyon mu? 3.237 izlenme - 8 yıl önce Bu soruya yıllarca cevap aradık, kesin bir cevap bulamadık. Aslında hepimiz bazen kötüler kazansın isteriz. Bu birkaç kez gerçekleşse de yine bizi mutlu etmeyecektir. Tıpkı Laff a Lympics istanbul'da kötülerin kazanması gibi. Boşuna dememişler efendim, gökten ... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1582/gercek-kotuler-kazaniyor-laff-a-lympics-istanbul
Battal Gazi - Gerilim Müziği 00:06
Battal Gazi - Gerilim Müziği 1.966 izlenme - 7 yıl önce Cüneyt abimizin Battal Gazi rolündeki filmlerinde bizans sarayına girip ortalığı dağıtmadan önce çalan gerilim dolu müzik...
Köpek Antuan - Battal Gazi'nin Oğlu 01:51
Köpek Antuan - Battal Gazi'nin Oğlu 2.636 izlenme - 7 yıl önce Köpek Antuan, sen kimsin de Malatya'ya girmeye tenezzül edersin. Bre deyyus bak hala adamlarını Cücü'nün üstüne yollarsın ama bilesin ki, o yaşadıkça Malatya'ya adım atamayacaksın. Antuan'ı protesto etmek için herkesi kayısı yemeye ya da en azından kayısı suyu içmeye davet ediyorum.
Battal Gazi Quadrilogy Trailer 03:33
Battal Gazi Quadrilogy Trailer 1.891 izlenme - 7 yıl önce Die Hard 4 bölüm çekildi diye Quadrilogy oluyorsa Battal Gazi hayli hayli olur demektir. Battal Gazi 1971'de çekilen ilk bölümden sonra 1972,1973 ve son olarak 1974'te çekilerek dörtleme olmuştu. Battal Gazi serisi en derli toplu tarihi serüven dizisidir hem senaryo hem çekim teknikleriyle. Bir de seriyi sürdürmek için basit bir mantık yetmiştir: Battal Gazi ölür, yerine oğlu geçer o ölü onun da yerine oğlu geçer. 4. bölümden sonra üretimi durdurur Battal Gazi, çoluk çocukla uğraşmayayım deyip köyüne yerleşir. İlk bölümü 1971'de çekildiğinden 40. yıl özel koleksiyonu mantığıyla yaptığım bir fragmandır bu. Nasıl Baba serisi 25. yılı için özel fragman hazırladıysa bu fragman da aynı mantıkla hazırlandı
İştahlandın mı Aşifte? 00:53
İştahlandın mı Aşifte? 1.553 izlenme - 7 yıl önce hammer usta'nın yenişemediği tek kişi vardır ve aklı sadece oradadır. hammer usta'nın bu cinsel sapmasını gören orta doğu ve balkanların en fahişesi faustina göbeğine sulandırılmış pekmezi döker ve iştahlanır. iştahlanıyorum, iştahlanıyorsun, iştahlanıyor, iştahlanıyoruz, iştahlanıyorsunuz, iştahlanıyorlar. nıhh
Battal gazi geliyor 1973 turkishcult 04:37
Battal gazi geliyor 1973 turkishcult 1.566 izlenme - 10 yıl önce Battal gazi geliyor 1973 turkishcult
Battal Gazi'nin Oğlu 02:26
Battal Gazi'nin Oğlu 1.617 izlenme - 7 yıl önce Battal Cüneyt Abimizin kumun içinden kılıcı çekip, orjinal oğul olduğunu kanıtladığı sahne.
Battal Gazi Destanı - Fragman 02:44
Battal Gazi Destanı - Fragman 1.428 izlenme - 7 yıl önce Battal Gazi Destanı, serinin başladığı film olup Atıf Yılmaz'ın yönettiği bir film olduğundan aksiyon yaratıcılığı Natuk Baytan'ın çektiği serinin diğer bölümlerine göre kısırdır. Yaptığım bu fragman serinin genel esprilerini yansıtmak amacıyla fragmandan öte bir klip mantığına yakın yapılmıştır, fragman havasını çok az taşımakta olup seriyi özetlemek adına iyi de yapmıştır.
Battal Gazi Film Müziği & El Cid Movie Soundtrack (1971-1961) 03:34
Battal Gazi Film Müziği & El Cid Movie Soundtrack (1971-1961) 1.419 izlenme - 7 yıl önce Müzik, Macar asıllı film müzikleri sanatçısı Miklos Rosza'ya ait. Bu şarkıyı 1961 yapımı İspanyol tarihinin önemli halk kahramanlarından Rodrigo Diaz'ın (El Cid) hayatını anlatan "El Cid" filmine soundtrack olarak yapmış. Battal Gazi filminde çalan hemen her müzik ilk o filmde işlenmiş. İzledim oda son derece etkileyici bir film. Ama bizim film'ede süper uyarlanmış. Dönemin emeği geçen tüm emektarlarını gönülden kutluyorum..
Yeşilçam  - Bu Anam İçin Bu Babam İçin Bu da Kardeşim İçin 02:46
Yeşilçam - Bu Anam İçin Bu Babam İçin Bu da Kardeşim İçin 2.619 izlenme - 7 yıl önce Her duyduğumuzda ağlatan, coşturan kah Cüneyt Arkın kah Kartal Tibet replikleri.. Kesici bir silahla ya da yumrukla intikam alan Yeşilçam karakterlerinin, söylemekten kendilerini alamadıkları film repliği olan bu replikleri derledim sizlere sunuyorum. Tamamiyle alkışlarlayaşıyorum ailesinin imece usulü ile yaptığı bir paylasımdır. Unutulan, gözden kaçan sahneler olabilir. Yapımda emeği geçen site kullanıcılarından adilen, pidgeotto ve euphratestyle'e teşekkürler.
Savulun Battal Gazi Geliyor Filmindeki Çekim Hatası 01:07
Savulun Battal Gazi Geliyor Filmindeki Çekim Hatası 1.077 izlenme - 5 yıl önce Cüneyt Arkın'ın başrolünü oynadığı 'Savulun Battal Gazi Geliyor' filminde kameraman ve yardımcısı Cüneyt Arkın'ın elinde tuttuğu kılıca yansıyor.
battalgaziözçınar kanal7 izzet yıldızhan şow 07:50
battalgaziözçınar kanal7 izzet yıldızhan şow 1.189 izlenme - 11 yıl önce 13şubat20011pazargünübattal gaziözçınarkanal7 tvizzt yıldızhanınprogramındakidünya rekordenemesi sponsor
Darlanan Asker - Eeeh Eytere Bea 00:33
Darlanan Asker - Eeeh Eytere Bea 1.395 izlenme - 7 yıl önce Hammer usta'yla battal gazi saatler, günler, aylar, asırlar, süren, artık yumurtalık muhabbetine dönen bir kavgaya tutuşmuşlardır. Lakin bir türlü yenişememektedirler. O esnada güneş alnında, at üstünde bekleye bekleye pişik olan askerlerden biri darlanır ve tepkisini ortaya koyar...
Savulun Battal Gazi Geliyor - Fragman 03:00
Savulun Battal Gazi Geliyor - Fragman 1.168 izlenme - 7 yıl önce Filmde Bizans'ı "Savulun Battal Gazi Geliyor" diye bağırarak uyarmasına rağmen düşman, "madem ki düşmanız iyiler defterimizi bi güzel dürsün" diyerek savulmaz ve maceralar gelişir. 4 bölümlük Battal Gazi serisinin en iyi filmidir, hem mitolojik göndermeleri, hem başarılı montajı, hem kreatif aksiyon sahneleriyle. Zamanında da aynı oyuncuyu 2 rolde oynatıp en başarılı sonucu alan Türk filmidir.
Battal Gazi Rises (Altyazılı Versiyon) 02:14
Battal Gazi Rises (Altyazılı Versiyon) 1.006 izlenme - 7 yıl önce Son Batman filmi The Dark Knight Rises fragmanının ses ve arayazıları kullanılarak (ilgili fragmana da Türkçe altyazı eklenerek) Savulun Battal Gazi Geliyor'a uyarlanarak oluşturulmuş bir trailerdır. İşte bu fragmanın orijinali de bu linktedir. http://www.youtube.com/watch?v=g8evyE9TuYk Önce bunu izleyince paralelliği görebilir ve fragmandan keyif alabilirsiniz. İyi seyirler.
Battal Gazi İnşaat Versiyonu 00:41
Battal Gazi İnşaat Versiyonu 293 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyaya el atan inşaat işçileri bu sefer Battal Gazi filmini canlandırmışlar. İnşaat işçileri yaratıcılık ve oyunculukta oldukça başarılılar.
battal gazinin intikamı fragman 02:42
battal gazinin intikamı fragman 1.589 izlenme - 11 yıl önce battal gazinin intikamı