Hoşgeldiniz!

bayrak

Mirotic'in Sırbıstan Bayrağını Yırtması 00:13
Mirotic'in Sırbıstan Bayrağını Yırtması 598.155 izlenme - 7 yıl önce Mirotic, EuroBasket 2015'te dün Berlin'de İspanya'nın İtalya'ya 105-98 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından soyunma odasına giderken salonda bulunan bir Sırbistan bayrağını yırttı. Başarılı basketbolcunun bu hareketi sosyal medyada sert bir şekilde eleştirildi.
ayten alpman -memleketim 02:47
ayten alpman -memleketim 224.614 izlenme - 13 yıl önce
Trabzonspor Bayrağını İndirmek İsteyen Rambo Okan Gözaltına Alındı 00:14
Trabzonspor Bayrağını İndirmek İsteyen Rambo Okan Gözaltına Alındı 1.416 izlenme - 3 hafta önce Trabzonspor’un şampiyonluğunun ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılan bayrağı indirmek isteyen Rambo Okan lakaplı Okan Güler gözaltına alındı. Trabzonspor’un şampiyonluğundan sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılan Trabzonspor bayrağını Fenerbahçe’nin tanınan taraftarı Rambo Okan asılı olduğu yerden indirilmek istendi. İhbar üzerine olay yerine gelen polisler, Rambo Okan’ı gözaltına aldı. Psikolojik sorunları olduğu bilinen Okan Güler daha önce de Fenerbahçe için birçok kez gözaltına alınmıştı.
Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 02:44
Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 114.470 izlenme - 7 yıl önce Reuters, Kobani'nin doğusunda Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) bayrağının dalgalandığını duyurdu. Ajans, bölgeden geçilen televizyon görüntüleri ve Türk bir askeri yetkiliye dayandırarak verdiği haberinde, son günlerde en şiddetli çatışmaların yaşandığı bölgedeki dört katlı bir binanın tepesinde, IŞİD'e ait olduğu anlaşılan siyah renkli bayrağın görüldüğünü söyledi. Ajans, ismini vermek istemeyen bir Türk yetkilinin de bayrağın IŞİD'e ait olduğunu söylediğini bildirdi. Söz konusu gelişme, Kobani'nin tam olarak düşmesi anlamına gelmese de çatışmaların iyice kızıştığını gösteriyor.
Rambo Okan 29. Kata Çıkıp Galatasaray Bayrağını İndirdi 00:31
Rambo Okan 29. Kata Çıkıp Galatasaray Bayrağını İndirdi 924 izlenme - 1 ay önce Rambo Okan olarak bilinen Fenerbahçe amigosu Okan Güleri bir otelin çatısına çıkarak Galatasaray bayrağını indirdi.
Küçük Kızın Türk Bayrağı Sevgisi 01:00
Küçük Kızın Türk Bayrağı Sevgisi 2.395 izlenme - 6 ay önce Gaziantep'te sokakta oynayan bir kız çocuğunun, yere düştüğünü gördüğü Türk bayrağını öperek katlaması güvenlik kameralarınca kaydedildi.
Serdem Coskun-Şafak Kaçta Askerim 04:20
Serdem Coskun-Şafak Kaçta Askerim 71.157 izlenme - 14 yıl önce dinleseneee
Zuhal Topal'ın Şehit Olayında Tribünlere Oynaması 01:15
Zuhal Topal'ın Şehit Olayında Tribünlere Oynaması 46.842 izlenme - 6 yıl önce Oyculuğunu ve karakterini çok sevdiğimiz Zuhal Topalın önceki gün yaşadığı talihsizliğin üzerine son programda çıkıp kendini savunmak gibi bir gaflette bulunmuş ve genel televizyon klişesi olan '' taktiri sizlere bırakıyorum '' kullanmıştır. Kimsenin senin vatan sevginden şüphesi yok fakat senin bu tarz programlarda da işin yok diyip sizi videoyla başbaşa bırakıyorum.
bayrak Şiiri - arif nihat asya - video 05:06
bayrak Şiiri - arif nihat asya - video 107.443 izlenme - 13 yıl önce Seslendiren Ahmet Faruk Nalbantoğlu
güvercin.taklacı oyun kuşu mavi arkatepelerim,,FERDİ BAYRAK,,TRABZONLU 01:00
güvercin.taklacı oyun kuşu mavi arkatepelerim,,FERDİ BAYRAK,,TRABZONLU 45.956 izlenme - 10 yıl önce kadıköy istanbul,
Mustafa Yıldızdogan Amirim 06:00
Mustafa Yıldızdogan Amirim 54.289 izlenme - 14 yıl önce asker vatan bayrak amirim
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 04:58
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 79.525 izlenme - 13 yıl önce gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! senden gider sonsuzluğa yol oğlum dört bir yana salmalısın kol oğlum ekmeğini aç olanla böl oğlum haram yeme, hakk uğruna öl oğlum.! çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum hain gezen şu dağlarda gez oğlum (ata66kan)
Ali Kınık - Bu Şarkı 03:58
Ali Kınık - Bu Şarkı 78.039 izlenme - 14 yıl önce bozkurtların dirilişi
Gülümse Annem - Murat Basaran 04:32
Gülümse Annem - Murat Basaran 39.454 izlenme - 15 yıl önce sehitler ölmez vatan bölünmez
güvercin.taklacı videoları,ferdi bayrak,,05354829474-TRABZONLU 00:51
güvercin.taklacı videoları,ferdi bayrak,,05354829474-TRABZONLU 34.359 izlenme - 10 yıl önce kadıköy istanbul,,kula dişi,,son iki terekte,,makasa vurduk,,yumurtadan sonra görecez nasip olursa,,
Ahi Evran Üniversitesi Ülkü Ocakları Devir Teslim Töreni 04:19
Ahi Evran Üniversitesi Ülkü Ocakları Devir Teslim Töreni 8.869 izlenme - 4 yıl önce Ahi Evran Üniversitesi Ülkü Ocakları Üniversite Birimi Fen Edebiyat Fakültesi Devir Teslim Törenini izliyoruz.
Bayrak Koşusunda Beyni Yanan Çinli Kadın Atletler 00:40
Bayrak Koşusunda Beyni Yanan Çinli Kadın Atletler 7.521 izlenme - 3 yıl önce 4 sporcudan oluşmuş koşu takımları arasında düzenlenen yarışlara bayrak koşuları denir ancak bunu Çinli kadın atletler pek anlayamamış olmalı.
Her Evde Bir Dansöz Vardır 00:31
Her Evde Bir Dansöz Vardır 59.077 izlenme - 14 yıl önce müzik duyan herkes oynar yeterki içinde gençlik olsun
15 Şehidimizin Anısına**********dursun Bedirhan 04:50
15 Şehidimizin Anısına**********dursun Bedirhan 57.408 izlenme - 15 yıl önce http://www.dursunbedirhan.net/ son şiirde acımasızlara kapak olsun bizler kardeşiz alevisi kürdü lazı çerkezi yeter biz üzmeyin hakkınız yokk yeter kıymayın vatan evlatlarımıza allah tüm mehmetciklerimizin mekanını cennet eylesin gizemmmmmmmmmmm
Bayrak Şiiri 01:18
Bayrak Şiiri 25.592 izlenme - 13 yıl önce
Vatan 03:03
Vatan 45.832 izlenme - 15 yıl önce Vatan
İstiklal Marşı 01:08
İstiklal Marşı 23.836 izlenme - 8 yıl önce İstiklâl Marşı Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım çehreni ey nazlı hilâl! Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celâl? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helâl… Hakkıdır, Hakk’a tapan, milletimin istiklâl! Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım. Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar, Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar, “Medeniyyet!” dediğin tek dişi kalmış canavar? Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın. Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın. Doğacaktır sana va’dettiği günler Hakk’ın… Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın. Bastığın yerleri “toprak” diyerek geçme, tanı: Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı. Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı: Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki fedâ? Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ! Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüdâ. Ruhumun senden, İlâhî, şudur ancak emeli: Değmesin mabedimin göğsüne nâmahrem eli. Bu ezanlar-ki şahâdetleri dinin temeli- Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli. O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım, Her cerîhamdan, İlâhî, boşanıp kanlı yaşım, Fışkırır ruh-ı mücerred gibi yerden na’şım; O zaman yükselerek arşa değer belki başım. Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl! Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl. Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl: Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet; Hakkıdır, Hakk’a tapan, milletimin istiklâl! Mehmet Âkif ERSOY
Osman Öztunç Dursun Bedirhan Gülüm Gülüm 06:17
Osman Öztunç Dursun Bedirhan Gülüm Gülüm 46.885 izlenme - 14 yıl önce osman öztunç dursun bedirhan gülüm gülüm
Mustafa Yıldızdoğan - Biz Bu Hallere Düşecek Adam 04:53
Mustafa Yıldızdoğan - Biz Bu Hallere Düşecek Adam 48.212 izlenme - 14 yıl önce www.bozokkurt.tr.gg
Azeri Kızı  Çırpınırdı Karadeniz 03:31
Azeri Kızı Çırpınırdı Karadeniz 25.149 izlenme - 14 yıl önce TÜRK.. Yasadikca DÜNYA Titreyecek.. cCc ..
Eledim Eledim Asker Türküsü 03:18
Eledim Eledim Asker Türküsü 39.001 izlenme - 13 yıl önce 55.agır bakım merkezi komutanlıgı 86/1 tertip erzurum
Uğur İşılak - Gelsende Bir Gelmesende 04:20
Uğur İşılak - Gelsende Bir Gelmesende 43.464 izlenme - 14 yıl önce
Türk Bayrağımızı İndirtmeyen Yiğit Siirtliler 03:02
Türk Bayrağımızı İndirtmeyen Yiğit Siirtliler 13.846 izlenme - 7 yıl önce Hdplilerin bayrağı indireceksin demelerine rağmen yiğitçe karşı duran abilerimizi saygıyla selamlıyorum.O bölgede böyle insanlarımız da var hepsini ayni kefeye koymayalım.
Ahmet Safak  Türkiyem 04:11
Ahmet Safak Türkiyem 30.872 izlenme - 13 yıl önce ahmet safak kırmızı bayaz yarim
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez - Mert Eyin(Şehitlerimizi Anıyoruz 03:50
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez - Mert Eyin(Şehitlerimizi Anıyoruz 13.318 izlenme - 7 yıl önce 1. Şehid Kimdir? Allah yolunda canını feda eden bir Müslümana şehid denir. Şehidlik, İslâm'da en büyük mertebedir. Şehidlerin Allah katında kadir ve kıymetleri pek yücedir. Âhirette en büyük rütbenin peygamberlikten sonra şehidlik olduğu belirtilmiştir. Bunun içindir ki, şehidlerin bütün günah ve kusurları Allah tarafından afvedilmektedir. Müslümanları, düşmanlarına üstün kılan en mühim esaslardan biri "Ölürsem şehidim, kalırsam gazi!.." inancıdır. Bu durum, ayette "iki güzelden biri" şeklinde ifade edilmiştir. (Tevbe, 9/52) Yani, mü´min için savaşta iki güzel neticeden biri vardır: Ya galip gelecek, ya şehit olacaktır. (İbnu Kesir, IV/102; Nesefi, II/130) Halid b. Velid´in İran komutanına söylediği şu sözler, şehitlik kavramının Müslümanlara neler kazandırdığını gösteren güzel bir misaldir: "Sizin, hayat ve şarabı sevdiğiniz kadar, ölümü seven bir orduyla size geldim." (Abdürabbih, s. 387) Şühed