Hoşgeldiniz!

Bbp

Muhsin Yazıcıoğlu-Üşüyorum 04:30
Muhsin Yazıcıoğlu-Üşüyorum 91.481 izlenme - 8 yıl önce sayın muhsin yazıcıoğlunun anısına...üşüyorum şiiri
Muhsin Yazıcıoglu Üşüyorum 04:23
Muhsin Yazıcıoglu Üşüyorum 29.579 izlenme - 8 yıl önce muhsin yazıcıoglu üşüyorum
Muhsin Yazıcıoğlu 04:27
Muhsin Yazıcıoğlu 21.400 izlenme - 8 yıl önce muhsin yazıcıoğlu anısına
Anladım Sevmiyorsun 02:02
Anladım Sevmiyorsun 46.760 izlenme - 8 yıl önce süperrrrrrrrrr bu
Sehitler Ölmez Vatan Bölünmez..mustafa Dogan 05:00
Sehitler Ölmez Vatan Bölünmez..mustafa Dogan 48.781 izlenme - 11 yıl önce vatan sana canım feda..
Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 04:37
Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 7.136 izlenme - 3 yıl önce Muhsin Yazıcıoğlu Anısına
Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu Tartışması 01:32
Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu Tartışması 7.854 izlenme - 2 yıl önce Türkeş ve Yazıcıoğlu ayrışmasının iç yüzü o dönemin haberlerinden alınan bir video ile özetleniyor. Görüldüğü kadarıyla, Yazıcıoğlu radikal fikirlerine devam ederken 80 darbesinden sonra Türkeş sokak hareketlerini artık minimuma çekmeleri gerektiğini düşünüyor. Bir başka konuda da Türkeş irticacı diye yaftalanmamak için bizim İslam gibi bir davamız yoktur diyor, o zamanlar daha genç olan Yazıcıoğlu ise bu durumu kabullenemiyor ve bizim asıl ülkümüz İslam'dır diyor.
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 03:43
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 5.453 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle konukların "ulan bu hangi konudan bahsediyor" bakışları ölümcül soru işaretlerine sebebiyet verecek türden. İşin aslı Osman reis, Büyük Birlik Partili olarak görülmekten rahatsız oluyor ve rahatsızlığını ülkücü kimliği ile dile getiriyor. İki ucu boklu değnek diyecekler, sağ kesim sonuçta hepsi aynı zümre diyecekler ama şunu bilmelerinde fayda var; Züleyha'nın evinde iki küçük pencere, Birinde seni gördüm, diğerinde ölümü. Yan kesiciler benim şiirlerimi çalmış Böyle yaşamaktansa yaşasın ölüm, ölüm. Not: Yanlış dizeleri yazmışım.
Bbp-Yürü Yürü 05:02
Bbp-Yürü Yürü 10.279 izlenme - 8 yıl önce bbp marşı
Muhsin Yazıcıoğlu 05:24
Muhsin Yazıcıoğlu 13.687 izlenme - 8 yıl önce kardeşinin yaktığı bir ağıt....
Muhsin Başkan'a Ağıt 05:08
Muhsin Başkan'a Ağıt 8.268 izlenme - 8 yıl önce bbp lideri muhsin yazıcıoğlu'na ağıt
Eğitimli Keçi 02:02
Eğitimli Keçi 9.786 izlenme - 4 yıl önce Bu keçi başka keçi ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde çiftçilik yapan Ali Şen, 1 yaşındaki keçisini bir köpek gibi eğitti.
Rize işi merdiven şaşırtıyor 02:27
Rize işi merdiven şaşırtıyor 9.513 izlenme - 4 yıl önce Rize'nin Gündoğdu Beldesi'nde bir evin dışından birinci kata çıkan ancak kapısı olmayan merdiven görenleri şaşırtıyor. Yenikale Köyü'ndeki ilginç yapının sahibi 92 yaşındaki Mustafa Arslan, merdivenin eskiden evin giriş kapısına çıktığını belirterek, rüzgarın da etkisiyle kapıdan yağmur girmesi nedeniyle kapıyı tuğla ile kapattırdığını anlattı. Arslan, "Evi yaklaşık 60 yıl önce yaptırdım. Ama evin merdivenle çıkılan kapısı rüzgar ve yağmur aldığı için sorun yaşadık. Bunun üzerine kapıyı tuğla ile ördürüp kapattık, evin diğer tarafına yeni giriş kapısı yaptırdık. Boşta kalan merdiveni yıkmaya kıyamadım. Merdivenin karşısındaki yokuştan eve doğru araba gelirse merdiven evi korur" dedi.
Büyük Birlik Partisi Rap Marşı 05:08
Büyük Birlik Partisi Rap Marşı 6.949 izlenme - 8 yıl önce http://www.facebook.com/deligencler http://www.facebook.com/sizikimaradi sayfamıza herkesi bekleriz...
Muhsin Yazıcıoğlu 04:41
Muhsin Yazıcıoğlu 9.889 izlenme - 8 yıl önce sen sivasın cesur yürekli kurtarıcısı olacaktın ama ölüm seni bizden aldı sen allahın sevgili kuluymuşsun allahım seni yanına aldı ruhun şad olsun.
Ali Kınık - Hapiste Yatarım Senin İçin (Canlı Performans) 02:12
Ali Kınık - Hapiste Yatarım Senin İçin (Canlı Performans) 7.385 izlenme - 4 yıl önce 03.02 2013 Beyaz Tv proğramından
Muhsin Yazıcıoğlu 03:11
Muhsin Yazıcıoğlu 12.756 izlenme - 8 yıl önce sen ölmedin kalbimizdesin..........
Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 04:30
Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 5.210 izlenme - 8 yıl önce
Muhsin Yazicioğlu(1954-2009) 04:30
Muhsin Yazicioğlu(1954-2009) 5.693 izlenme - 8 yıl önce dünyanin en büyük İnsanlarindan bİrİ
Ay-yıldızlı inek ilgi topladı.... 01:00
Ay-yıldızlı inek ilgi topladı.... 6.961 izlenme - 4 yıl önce Ay-yıldızlı inek ÇORUM'un Osmancık İlçesi'nde 38 yaşındaki İlhami Özüdoğru'nun sahibi olduğu 2.5 yaşındaki kızıl renkteki inekte ay- yıldızı görenler şaşırıyor.
Helikopter Kazası 01:03
Helikopter Kazası 5.017 izlenme - 8 yıl önce büyük birlik partisi lideri mühsin yazicioglu nun helikopteri düstü 5 kisi yarali...
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 05:05
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 1.518 izlenme - 2 yıl önce Büyük Birlik Partisi 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerine 550 Gül-Hilal ile giriyor. Safını Belirle sloganı ile seçime katılacak olan Büyük Birlik Partisi'nde Genel Başkan Mustafa Destici adayları tanıttı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bildirgelerini yeni seçim marşı eşliğinde açıkladı “Safını Belirle” sloganıyla girecekleri seçimdeki adaylarını da tanıtan Destici, iktidarı sözde çözüm süreci üzerinden sert dille eleştirdi. BBP’nin seçim vaatleri içinde önceliği “terör, ekonomi, eğitim” aldı. BBP, beyannamesini ve seçim sloganını açıkladı Büyük Birlik Partisi (BBP), 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler için seçim beyannamesi ve milletvekili aday tanıtımını Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. BBP’nin seçim sloganı ise “Safını Belirle” oldu. Helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP eski Genel Başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatından kesitlerin yer aldığı video izlettirildi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, konuşmasında, her işin güzel, çabuk ve az maliyetle yapılabilmesi için işi ehline vereceklerini söyledi. “Hiçbir vatandaşımız arasında, ayrımcılık, kayırmacılık yapmayacağız. İnsan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye için çalışıyoruz.” diyen Destici şöyle devam etti: “Ülkemizde terörü sonlandıracak, sosyal birliği ve kardeşliği tesis edeceğiz. Edirne’deki kardeşinin acısını Kars’taki kardeşi duyan, Diyarbakır’dan yükselen sese Konya’dan ses veren bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz. Hepimiz aynı kilimin desenleriyiz. İnsanların bir arada ve mutlu yaşayacağı bir ülkeyi el birliğiyle ilmek ilmek dokuyacağız. Temel insan hakları pazarlık konusu yapılamaz. Devlet, bu hakları vermekle yükümlüdür. Tüm vatandaşlarımız bizim yönetimimizde 1. sınıf vatandaş olacak. Hiç kimse siyasi görüşünden, ideolojisinden, dilinden, inancından, mezhebinden, cinsiyetinden, etnik kökeninden, ırkından vb. dolayı ayrımcılığa ve adaletsizliğe uğramayacak. Ancak devletin varlığı ve milletin birliğinin zaafa uğratılmasına asla tahammül edemeyiz. Lakin, bölücüleri, vatan hainlerini, emperyalist küresel güçlerin uşaklarını hak ettikleri sonla buluşturacağız. Çözüm süreci adı altında PKK’yı güçlendiren, ülkemizi bölünme noktasına getiren kardeşliğimize göz diken, çözülme sürecini tüm unsurları ve sonuçları ile birlikte ortadan kaldıracağız. Bu süre içerisinde devleti zaafa uğratanlardan hesabını soracağız.”
Gitme Turnam - Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 03:35
Gitme Turnam - Muhsin Yazıcıoğlu Anısına 4.795 izlenme - 7 yıl önce
Salim Aloooo 04:09
Salim Aloooo 8.105 izlenme - 8 yıl önce fena bir şarkı
Muhsin Yazicioğlu 04:50
Muhsin Yazicioğlu 7.855 izlenme - 8 yıl önce ey yİĞİt adam senkİİ boĞazimda düĞümlenen senkİİ gözlerİmde kurumayan senkİİ yanaklarimda kurumayan senkİİ yüreĞİmde sikiŞan senkİİ yokluĞuna dayanilamayacak koca reİs mekanin cennet ruhun Şaad olsun
muhsİn yazicioĞlu  vefat  etmiştir  başımız  sağol 04:25
muhsİn yazicioĞlu vefat etmiştir başımız sağol 3.754 izlenme - 8 yıl önce muhsİn yazicioĞlu vefat etmiştir başımız sağolsun mhp ülkücü gençlik
Muhsin Başkanın  Ardından 05:21
Muhsin Başkanın Ardından 3.647 izlenme - 8 yıl önce muhsin başkanın ardından
Muhsin Baskan 04:33
Muhsin Baskan 3.782 izlenme - 9 yıl önce alanya
enkazın bulunması... 02:36
enkazın bulunması... 3.536 izlenme - 8 yıl önce bbp başkanı enkazının bulunması... :(:(:(
efsane başkan muhsin bey'in şok edici sözleri 12:05
efsane başkan muhsin bey'in şok edici sözleri 4.628 izlenme - 7 yıl önce efsane başkan muhsin bey'in şok edici sözleri