Hoşgeldiniz!

bebek fil

Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 03:13
Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 5.443 izlenme - 4 yıl önce Kenya’da bulunan Amboseli Milli Parkı’nda bir çukura düşen bebek fili kurtarma operasyonu ve yavrusunun başından ayrılmayan anne filin görüntüleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor. Sekiz aylık bebek fil çukurda debelenirken annesi Zombe de çaresizlik içinde çukurun başında dolanıyor. Neyse ki Amboseli Fil Vakfı’ndan gönüllüler olay yerine zamanında yetişerek hemen duruma müdahale ediyor. Gönüllüler, operasyonu hayvanlarını sulamak için çukurun başına gelecek çobanlar Zombe’yi kaçırmadan tamamlamak istiyor. Ekip ilk olarak yavru fili iple bağlamak istiyor. Ancak çukurun içindeki su buna engel oluyor. Uzun çabaların ardından gönüllüler bebek fili bağlamayı ve bir cip yardımıyla çekerek çukurdan çıkarmayı başarıyor. Ardından olanlarsa inanılmaz… Bebek fil bir anda annesine doğru koşmaya başlarken anne Zombe de sevinç çığlıkları atarak yavrusuna doğru aynı hızla ilerliyor. Anneyle yavrunun bir araya geldikten sonraki mutlulukları ise yürekleri ısıtacak cinsten...
Minik Filin Futbol Keyfi 00:26
Minik Filin Futbol Keyfi 2.064 izlenme - 3 yıl önce Minik Filin Futbol Keyfi
Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 03:13
Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 2.197 izlenme - 4 yıl önce Kenya’da bulunan Amboseli Milli Parkı’nda bir çukura düşen bebek fili kurtarma operasyonu ve yavrusunun başından ayrılmayan anne filin görüntüleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.
Hapşıran Bebek Fil 00:25
Hapşıran Bebek Fil 2.746 izlenme - 4 yıl önce Hapşıran Bebek Fil
Bebek Fillerin Banyo Keyfi! 01:26
Bebek Fillerin Banyo Keyfi! 370 izlenme - 1 yıl önce Amerikada bir hayvanat bahcesin annnesiye birilkte gezen iki yavru fil sıcaktan bulanınca havzun kenarında serinliyor izliyoruz.
Bebek Filin İlk Adımları 02:01
Bebek Filin İlk Adımları 749 izlenme - 3 yıl önce Küçük Filin İlk Adımlarına Şahit Olacaksınız
Bebek Fil Düşerse! 01:07
Bebek Fil Düşerse! 638 izlenme - 2 yıl önce Bir Hayvanat Bahçesinde İlginç Bir Olay Cep Telefonu Kamerasıyla Görüntülendi...Bebek Fil Düşüyor...Tüm Aile Seferber Oluyor..Büyük Aile Dayanışması Bu Olsa Gerek__@___xclas__________
Bebek Filler'in Habuz Keyfi 00:34
Bebek Filler'in Habuz Keyfi 420 izlenme - 3 yıl önce Bebek Filler'in Habuz Keyfi
Bebek Fil Düşerse! 01:34
Bebek Fil Düşerse! 349 izlenme - 2 yıl önce Bir Hayvanat Bahçesinde İlginç Bir Olay Cep Telefonu Kamerasıyla Görüntülendi...Bebek Fil Düşüyor...Tüm Aile Seferber Oluyor..Büyük Aile Dayanışması Bu Olsa Gerek
Bebek Fil Ve Kedi Karşılaşırsa 00:59
Bebek Fil Ve Kedi Karşılaşırsa 274 izlenme - 2 yıl önce Bebek fil, kendisine kitlenen kedinin yanına gelir. Hiç beklemediğiniz bir son sizi bekliyor.
Bebek Fil Uyuyan Köpeğe Takmış 02:51
Bebek Fil Uyuyan Köpeğe Takmış 344 izlenme - 3 yıl önce Bebek Fil Uyuyan Köpeğe Takmış
Bebek Filler ve Havuz Keyfi 00:34
Bebek Filler ve Havuz Keyfi 304 izlenme - 3 yıl önce Bebek Filler ve Havuz Keyfi
Bebek Filin Mutluluğu 01:39
Bebek Filin Mutluluğu 417 izlenme - 4 yıl önce Eğer güzel bir gün geçirmek istiyorasanız, önce bu videoyu izleyin! Şu bebek filin mutluluğuna bakın!
Bebek Fil Annesine Kavuşuyor! 03:32
Bebek Fil Annesine Kavuşuyor! 416 izlenme - 4 yıl önce Sekiz aylık bu bebek fil, Kenya'da sıkı bir çalışmadan sonra kurtarılıyor. Sonra annesiyle kavuşma anını mutlaka izleyin!
Sevimli Yavru Fil, Bakıcısına Sürpriz Yaparak Kendini Onun Şevkatli Kollarına Bıraktı 00:24
Sevimli Yavru Fil, Bakıcısına Sürpriz Yaparak Kendini Onun Şevkatli Kollarına Bıraktı 64 izlenme - 1 yıl önce Tayland'ın doğal tatil yeri The Chai Lai Orchid, fillere yardım etmek için kurulmuş bir yerdir, kısaca bebek fillerin oyun yeri. Allie ise bu bebek filin bakıcısı ve araları oldukça iyi.
Bebek filin oyunu güldürdü 00:24
Bebek filin oyunu güldürdü 165 izlenme - 4 yıl önce Suda baloncuklar çıkardı, etrafındakileri güldürdü
Baby Elephants Inflatable Pool Sefası 00:34
Baby Elephants Inflatable Pool Sefası 102 izlenme - 3 yıl önce Baby Elephants Inflatable Pool Sefası
Bebek Filin Kediyle Eğlenmesi 00:59
Bebek Filin Kediyle Eğlenmesi 54 izlenme - 2 yıl önce Bebek Filin Kediyle Eğlenmesi