Hoşgeldiniz!

Bebek Fil Videoları İzle

Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 03:13
Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 7.076 izlenme - 5 yıl önce Kenya’da bulunan Amboseli Milli Parkı’nda bir çukura düşen bebek fili kurtarma operasyonu ve yavrusunun başından ayrılmayan anne filin görüntüleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor. Sekiz aylık bebek fil çukurda debelenirken annesi Zombe de çaresizlik içinde çukurun başında dolanıyor. Neyse ki Amboseli Fil Vakfı’ndan gönüllüler olay yerine zamanında yetişerek hemen duruma müdahale ediyor. Gönüllüler, operasyonu hayvanlarını sulamak için çukurun başına gelecek çobanlar Zombe’yi kaçırmadan tamamlamak istiyor. Ekip ilk olarak yavru fili iple bağlamak istiyor. Ancak çukurun içindeki su buna engel oluyor. Uzun çabaların ardından gönüllüler bebek fili bağlamayı ve bir cip yardımıyla çekerek çukurdan çıkarmayı başarıyor. Ardından olanlarsa inanılmaz… Bebek fil bir anda annesine doğru koşmaya başlarken anne Zombe de sevinç çığlıkları atarak yavrusuna doğru aynı hızla ilerliyor. Anneyle yavrunun bir araya geldikten sonraki mutlulukları ise yürekleri ısıtacak cinsten...
Minik Filin Futbol Keyfi 00:26
Minik Filin Futbol Keyfi 2.495 izlenme - 4 yıl önce Minik Filin Futbol Keyfi
Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 03:13
Dünyanın Konuştuğu Görüntüler 2.263 izlenme - 5 yıl önce Kenya’da bulunan Amboseli Milli Parkı’nda bir çukura düşen bebek fili kurtarma operasyonu ve yavrusunun başından ayrılmayan anne filin görüntüleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.
Hapşıran Bebek Fil 00:25
Hapşıran Bebek Fil 2.816 izlenme - 4 yıl önce Hapşıran Bebek Fil
Bebek Fillerin Banyo Keyfi! 01:26
Bebek Fillerin Banyo Keyfi! 480 izlenme - 2 yıl önce Amerikada bir hayvanat bahcesin annnesiye birilkte gezen iki yavru fil sıcaktan bulanınca havzun kenarında serinliyor izliyoruz.
Bebek Filin İlk Adımları 02:01
Bebek Filin İlk Adımları 804 izlenme - 3 yıl önce Küçük Filin İlk Adımlarına Şahit Olacaksınız
Bebek Fil Düşerse! 01:07
Bebek Fil Düşerse! 671 izlenme - 3 yıl önce Bir Hayvanat Bahçesinde İlginç Bir Olay Cep Telefonu Kamerasıyla Görüntülendi...Bebek Fil Düşüyor...Tüm Aile Seferber Oluyor..Büyük Aile Dayanışması Bu Olsa Gerek__@___xclas__________
Bebek Filler'in Habuz Keyfi 00:34
Bebek Filler'in Habuz Keyfi 456 izlenme - 3 yıl önce Bebek Filler'in Habuz Keyfi
Bebek Fil Düşerse! 01:34
Bebek Fil Düşerse! 365 izlenme - 3 yıl önce Bir Hayvanat Bahçesinde İlginç Bir Olay Cep Telefonu Kamerasıyla Görüntülendi...Bebek Fil Düşüyor...Tüm Aile Seferber Oluyor..Büyük Aile Dayanışması Bu Olsa Gerek
Bebek Fil Ve Kedi Karşılaşırsa 00:59
Bebek Fil Ve Kedi Karşılaşırsa 309 izlenme - 3 yıl önce Bebek fil, kendisine kitlenen kedinin yanına gelir. Hiç beklemediğiniz bir son sizi bekliyor.
Bebek Fil Uyuyan Köpeğe Takmış 02:51
Bebek Fil Uyuyan Köpeğe Takmış 359 izlenme - 4 yıl önce Bebek Fil Uyuyan Köpeğe Takmış
Bebek Filin Mutluluğu 01:39
Bebek Filin Mutluluğu 431 izlenme - 5 yıl önce Eğer güzel bir gün geçirmek istiyorasanız, önce bu videoyu izleyin! Şu bebek filin mutluluğuna bakın!
Bebek Filler ve Havuz Keyfi 00:34
Bebek Filler ve Havuz Keyfi 317 izlenme - 3 yıl önce Bebek Filler ve Havuz Keyfi
Bebek Fil Annesine Kavuşuyor! 03:32
Bebek Fil Annesine Kavuşuyor! 422 izlenme - 5 yıl önce Sekiz aylık bu bebek fil, Kenya'da sıkı bir çalışmadan sonra kurtarılıyor. Sonra annesiyle kavuşma anını mutlaka izleyin!
Sevimli Yavru Fil, Bakıcısına Sürpriz Yaparak Kendini Onun Şevkatli Kollarına Bıraktı 00:24
Sevimli Yavru Fil, Bakıcısına Sürpriz Yaparak Kendini Onun Şevkatli Kollarına Bıraktı 90 izlenme - 2 yıl önce Tayland'ın doğal tatil yeri The Chai Lai Orchid, fillere yardım etmek için kurulmuş bir yerdir, kısaca bebek fillerin oyun yeri. Allie ise bu bebek filin bakıcısı ve araları oldukça iyi.
Bebek filin oyunu güldürdü 00:24
Bebek filin oyunu güldürdü 174 izlenme - 4 yıl önce Suda baloncuklar çıkardı, etrafındakileri güldürdü
Baby Elephants Inflatable Pool Sefası 00:34
Baby Elephants Inflatable Pool Sefası 106 izlenme - 3 yıl önce Baby Elephants Inflatable Pool Sefası
Bebek Filin Kediyle Eğlenmesi 00:59
Bebek Filin Kediyle Eğlenmesi 61 izlenme - 3 yıl önce Bebek Filin Kediyle Eğlenmesi