Hoşgeldiniz!

bebek firarda

baby's day out 01:11
baby's day out 6.084 izlenme - 6 yıl önce üç beceriksiz fidyeci tarafından kaçırılan şirin bir bebeğin başından geçen komik olayları anlatan enfes bir komedi?birilerinin bebekleri koruduğu kesin!
Gözlerinize İnanamıcaksınız...yok Böyle Bir Bebek. 00:41
Gözlerinize İnanamıcaksınız...yok Böyle Bir Bebek. 2.884 izlenme - 6 yıl önce bebek firarda...
Bebek Firarda - Fragman 02:38
Bebek Firarda - Fragman 486 izlenme - 1 yıl önce 1994 yapımı bir film olup televizyonlarımızı o yıldan bu güne defalarca (özellikle bayram seyran günlerinde) şenlendirmiş bir yapımdır kendisi. Sanırım biz de millet olarak bunu bir hababam sınıfı tadında benimsedik o yüzden bilmemkaçıncı tekrarı bile olsa hala gözümüz kayıyor. 3 tane fidyecinin zengin şirin mi şirin sarı kafa bebişi kaçırmaya çalışmaları ve bebişin aşırı masumane bir şekilde tüm işlerinin rast gitmesiyle onların ellerinden rahatça kurtulmasını konu alan bir film. Bari bu sarı kafa zıpırcan büyüyünce karanlık işlere karışıp uyuşturucu kaçakçılığına falan başlamamış olsun ya konduramam.
Bebek Firarda 00:19
Bebek Firarda 981 izlenme - 5 yıl önce bebek firarda
Afacan Dennis - Fragman (1993) 02:00
Afacan Dennis - Fragman (1993) 725 izlenme - 1 yıl önce 1993 yılında çocukların hayal dünyasına giren afacan dennis nick castle ile ölümsüzleşti.Küçük büyük demeden herkesin izlediği afacan dennis kısa sürede herkesin sevdiği bir çizgi film karekteri olarak sinemaya girdi.Oyuncuların performanslarıyla dahada komik veeğlenceli bir film ortayaçıkmış keyifle izlenebilecek eğlenceli bir film.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48432/afacan-dennis-jenerik Film de Oynayan Kirli Saçlı Adamın Geleceğe Dönüş Filminde Oynayan Christopher Lloyd Olunca Ayrıca Şaşırdım Bizim Zamanımız da Evde Tek Başına,Problem Çocuk ve Bebek Firarda Filmleri Tutunca Afacan Dennis Çizgi Film Olayını Atlatıp Film Haline Dönüştü...Eminim Hatırlıyorsunuz..