Hoşgeldiniz!

Bedava

Otobüse Bedava Binmek İsteyen Gence Dersini Veren Şoför 00:18
Otobüse Bedava Binmek İsteyen Gence Dersini Veren Şoför 177 izlenme - 6 gün önce Otobüse para vermek istemeyen genç kapıya tutunup giderken şoförden beklemediği bir hareket gelmiş. Şoför kapıyı bir anda açınca genç yere yapışmış.
Gişelerden Bedava Geçmek İsteyen Kamyon Şoförünün Dramı 00:48
Gişelerden Bedava Geçmek İsteyen Kamyon Şoförünün Dramı 522 izlenme - 1 ay önce Kamyon şoförü kısa olduğu için otoyolu kullanmak istemiş. Ancak otoyoldan çıkarken para vermek istememiş. Tam gişelerden çıkarken kapanlar devreye girince lastiklerden olmuş.
Bedava Kömür Fırsatını Kaçırmayan Mahalleli 00:39
Bedava Kömür Fırsatını Kaçırmayan Mahalleli 393 izlenme - 1 ay önce Çin'de bir kömür ocağından yük ile çıkan kamyonlar altından geçtikleri köprü biraz alçak olunca kömürü bir kısmını döküyor. Mahalleli ise bu durumu bildiği için köprünün altına hazırlıklı gidip bedava kömür fırsatını kaçırmıyor.
Bedava İçki İsteği Başına İş Açan Kız 00:12
Bedava İçki İsteği Başına İş Açan Kız 2.267 izlenme - 5 ay önce Bir festivalde kendilerine koca bidonda içki hazırlayan gençler. Kendisinden içki isteyen kızdan yukarıdan biraz içki vermek istemişler.
Bedava Döner Ekmek Kuyruğu 02:04
Bedava Döner Ekmek Kuyruğu 8 izlenme - 2 hafta önce Çorum’un Sungurlu ilçesinde bedava dağıtılan ekmek arası döner ve ayrandan almak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Döner ekmek almak için sıraya giren vatandaşlar arasında zaman zaman izdiham yaşandı. Sungurlu ilçesinde Halil Kirazlı ve Esat Aycil Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde dönerci dükkanı açtı. İş yeri sahipleri açılışa özel ücretsiz et döner ekmek ve ayran dağıttı. Bedava döner dağıtıldığını duyan vatandaşlar, iş yerinin bulunduğu yere akın etti. Sıraya giren yüzlerce kişi, onlarca metrelik kuyruk oluşturdu.
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 350.439 izlenme - 6 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
Minecraft Bedava Premium Premiumsuz Server İpleri 05:03
Minecraft Bedava Premium Premiumsuz Server İpleri 136.590 izlenme - 7 yıl önce Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. Programın ilk sürümleri Markus "Notch" Persson tarafından yazılmıştır ve Notch'un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir
Tır Kasasındaki Bedava Yolculuğun Kötü Bitmesi 00:28
Tır Kasasındaki Bedava Yolculuğun Kötü Bitmesi 2.939 izlenme - 1 yıl önce Gideceği yerden geçeceğini düşündüğü tırın kasasına tutunup işi bedavaya getirmek isteyen adam inmek isterken kötü düşmüş.
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 02:10
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 74.565 izlenme - 7 yıl önce 4.Dünya Havlu ve Bornoz gününün kutlandığı Denizli'de bedava havlu için bir tırın peşinde koşturan onlarca vatandaş izdihama sebep oldu. Yaşadığım yer olduğu için ayrıca utandım bu aç gözlülüğe.. Yorum sizlerin..
Bedava Halıyı Gören Halkın Kendinden Geçmesi 02:46
Bedava Halıyı Gören Halkın Kendinden Geçmesi 17.013 izlenme - 3 yıl önce Aksaray'da açılış yapan bir halı mağazası (plakaya özel) 68 adet halıyı bedava dağıtacağını söyleyince halk geceden kuyruğa girdi. Mağazanın açılışıyla birlikte de bu görüntüler ortaya çıkmış. Buyrun seyreyleyelim.
Hsbc Advantage – 1.000 Tl Bedava Kredi 00:26
Hsbc Advantage – 1.000 Tl Bedava Kredi 112.572 izlenme - 8 yıl önce HSBC Advantage alana faizsiz, masrafsız 1.000 TL bedava kredi!
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 05:10
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 73.400 izlenme - 6 yıl önce Acil kurtarma araçları nelerdir? Arıza yapan ve zor durumda kalan acil kurtarma araçlarının hemen sorunları giderilmeli ve onlara herzaman öncelik tanınmalıdır. Haydi bu acil kurtarma araçlarından birisini tanıyalım ve kurtaralım. Okul öncesi dönemde çocuklar için izletilebilecek en iyi videolardan olup gelişime katkı sağlamaktadır. Video muzu paylaçımınız için teşekürler.
Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 01:04
Göğüsleri Olan Var Olmayan Var 53.990 izlenme - 5 yıl önce İki sevgili alışverişi bedavaya getirmenin bir yolunu bulmuşa benziyor. Fakat tercihler her zaman aynı olmayabilir.
Robocar Poli ile trafik lambalarını öğrenelim. 03:00
Robocar Poli ile trafik lambalarını öğrenelim. 102.105 izlenme - 6 yıl önce Haydi bebeürk çocukları sabır ve enerji yaratan oyunumuzu kaçırmayın.Robocar Poli Ambulans Amber ve Roy Trafik lambasını öğreniyor. Nasıl mı? Tabiki kendileri için oluşturulmuş trafik ve yol platformunda.Trafik işaretlerini öğrenelim. Bu bölümde en önemli ve keyifli trafik işareti olan trafik lambasını öğreniyoruz.
Kuzey Kore Bedava Daire 01:36
Kuzey Kore Bedava Daire 4.158 izlenme - 2 yıl önce komünizm aşk demek tutku demek disiplin demek ha bide bedava ev demek haydi gardaşlar gelin sizde alın bedava.
Bedava Müzik İndirme 08:40
Bedava Müzik İndirme 35.853 izlenme - 8 yıl önce Müzik indir: Bedava Müzik İndirme
Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 04:14
Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 84.097 izlenme - 6 yıl önce Spedy ve Buss oyun parkında kaydırakta oynuyor. Okul servisi işi yapan Bus öğrencileri okullarına dağıttıktan sonra , akşam paydos ziline kadar geçen zamanı arkadaşı Yarış arabası Spedy ile geçiriyor. Bu en keyif verici eğlencesi haline gelmiş. Neredeyse hergün oyun parkında oyun oynuyor.Spedy biraz daha aktif bir araba dolayısıyla onu çok seviyor. Spedy nin ne zaman başı sıkışsa ona yardım etmekte ona en keyif verici çey olsa gerek . Haydi Spedy ve Bus ın eğlenceli oyununu izleyelim ve bebetürke ücretsiz abone olalım. BU AKSİYONUVE YARIŞI ÇOK SEVEN OKUL OTOBÜSÜ BAAS Kaydıraktan aşağıya gitmeye hazırıım. Üç iki biir woooow. Merhaba Speedy Merhaba bass. Kaydıraktan kaymaya gidelimmi ne dersin? Neden olmasın. Benim en sevdiğim dönemeçli kaydırak. Yarış pisti gibi. Heehehe. Haydi kayalım. Baak burayı böyle açıyorum. Ve gidiyoruuum. Dönemeçleri dönüyoruum. Şimdi, bekleme alanınaa. Sende kaymak istermisin? Evet bende istiyoruum. Haydi ozamaan. Piste giriyoruum .kapıyı kapatıyoruum. Harekeeet.. huu huuuu harikaa. Nasıl beğendin mi dostum? Harika bir kaydırak. Peki daha yüksekten kaymak istermisin? Tabiki bu keyif verici.Neredeki? Gideliiim. Haydi Speedy önce sen. Heey Bass sıkıştıım. Korkma Spedy Yardıma geliyoruuum. İtiyoruuum. Ve işte geldiik. Anlamadım ne oldu bana birden Speedy olum benzinin bitti söyletme bana şimdi. Düş önüme istasyona gidiyoruuz. Eveet artık benzinim vaar . hemen piste çıkıp denemeliyiim. Harika bir pist dönemeçleri dönüyoruum Teşekürler sana Bass. Rica ederim. Ama bir daha benzin almadan asla yola çıkma.
Stada Bedava Girmek İçin Ölümü Göze Alan Taraftarlar 00:25
Stada Bedava Girmek İçin Ölümü Göze Alan Taraftarlar 2.515 izlenme - 2 yıl önce Taraftarı oldukları takımın maçını tribünde bedava izlemek isteyen taraftarlar stada girebilmek için ölümü göze almışlar.
Bedava Halı Kampanyası İzdihamı 01:19
Bedava Halı Kampanyası İzdihamı 12.324 izlenme - 5 yıl önce İlk 68 kişiye bedava halı verilen mağazanın açılışında yaşanan izdiham görüntüleriyle başbaşa bırakıyorum sizleri arkadaşlar...
Dünyayı Sallayan Bedava Elektrik Üretme Makinesi 03:21
Dünyayı Sallayan Bedava Elektrik Üretme Makinesi 1.806 izlenme - 2 yıl önce Bundan sonra batının bize dayattığı fizik kanunlarına uymak zorunda değiliz. Yok efendim enerjinin korunumu kanunuymuş da bilmemneymiş. Artık ülkemizde demokratik bilim olacak, insanlara "enerjiyi koruyacaksın" diye zorla dayatılmayacak. İstemeyen enerjiyi korumak zorunda kalmayacak.
Hanım Abladan Organik Yumurta Tanıtımı 04:04
Hanım Abladan Organik Yumurta Tanıtımı 5.039 izlenme - 2 yıl önce Öyle çiftlikbank gibi filan değil. Hanım abla organik yumurta işini nasıl yaptığını anlatıyor. Tabi ki ecnebi memleket.
Kayseri Sapığı 01:41
Kayseri Sapığı 9.178 izlenme - 4 yıl önce Olay büyük bir ihtimalle yurt dışından tatil amaçlı Kayseri'ye gelen gurbetçi Leyla hanımın. sapığın maddi ve manevi yardım teklifinden kuşkulanarak videoyu kayda alması
Minecraft Bedava Premium Olma 02:53
Minecraft Bedava Premium Olma 23.307 izlenme - 7 yıl önce Minecraft Bedava Premium Olma
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 05:19
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 58.190 izlenme - 6 yıl önce Amansız polis hiç affetmiyor. Yanlış yapan herkese ceza kesiyor. Çünkü trafik onun çalışma alanı. Herzaman önceden uyarısını yapıyor ve o kurallara uyulmasını bekliyor. Esasında bu kuralları kendi zevk ve keyfi için yapmıyor. Herkesin daha düzenli bir ortamda huzurlu yaşaması için yapıyor. Bakın bu bölümde neler oluyor Kaçamak yapıp oynamak isteyen küçük kurnaz max ne hale düşüyor.Polis arabasının yardım çağırabileceği birileri her zaman var. Bakın bu bölümde kimi çağırıyor.
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 03:37
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 3.448 izlenme - 2 yıl önce Şok marketten aldıkları poşetleri Bim markette müşterilere dağıtan çocukları kasiyer kovmuş.
Bedava Simide Hücum Eden Vatandaşlar 00:13
Bedava Simide Hücum Eden Vatandaşlar 345 izlenme - 11 ay önce Atilla Çevikol isimli vatandaş sokakta bedava simit dağıttı. O bedava simitlere ise ilgi oldukça yoğundu. İşte o anlar...
Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 02:24
Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 54.374 izlenme - 6 yıl önce Türkiye de oyuncakları kullanarak eğitic videolr oluşturan bizler. Kendi çocuklarımızdan esinlendik. En popüler çizgi filmlerin oyuncaklarını eğitim meteriali olarak kullandık. Çocukları eğlendirerek eğitmenin yolu bu olsa gerek. Paw patrol ekibinin sevimli köpekçikleri Zuma,Chasee,Mashall,Skye,Rocky,Ruble ve köpekçiklerin lideri olan Ryder. Bu bölümde ATV Motora dönüşabilen motoru ile Ryder bütün köpekçikleri dolaşıp bize ayrı renkte olan herbirinin renklerini öğretiyor.Haydi sevgili akadaşlarım izleyelim. İzledikten sonra abone oup beni desteklemeyi unutmayın.
Çizgi Film - Bus ve Spedy oyun parkında sayı küplerini kaydırıyor 04:24
Çizgi Film - Bus ve Spedy oyun parkında sayı küplerini kaydırıyor 52.667 izlenme - 6 yıl önce Spedy ve Bus Bebetürk te en iyi anlaşan iki arkadaş. Aynı zamanda her ikisininde meraklı ve oyuncu kişilikleri var. Bus okul otobüsü olduğu için sürekli çalışan bir arabadır ama spedy tam bir hobi arabasıdır bundan dolayıda herhangi bir işi olmayıp hep oyun oynayarak eğlenmektedir. Esasında onlar kahraman.Bebetürk takipçileri çok iyi bilir ki onlar her hafta farklı bir oto fuara gidip orada kendilerine arkadaş yaratmak için arabalar beğenirler. Beğendikleri arabaların özelliklerini birbirine anlatırlar. Eğer parçalara ayrılmış arabalar varsa hemen onu tamamllarlar. Tamamladıkları arabaları kendilerine arkadaş olarak görürler. Tabiki bu arkadaşlıklarını ölümsüzleştirmek için o anın fotoğrafını çektirirler. Boş vakitlerinde katıldıkları bu oto fuarlar esasında onların hayatta aldığı en büyük zevktir. Bu bölümde ise bir okul servisi sonrası bus oyun parkında sayı saymasını öğreniyor. Nasıl mı? Gelin hepbirlikte izleyelim.
Oto Yıkamadan Bedava Masaj Hizmeti Alan Köpek 01:00
Oto Yıkamadan Bedava Masaj Hizmeti Alan Köpek 4.477 izlenme - 3 yıl önce Oto yıkamada takılan yurdumuzun akıllı köpeklerinden birisi arabalar 1TL atıp yıkama yaptırdığı sırada dönen fırçalardan bedava masaj hizmeti alırken, günlük temizliğini de aradan çıkarıyor.