Hoşgeldiniz!

bedevi

Bedevi Çadır Geceleri 04:55
Bedevi Çadır Geceleri 29.769 izlenme - 5 yıl önce Çölde hayat nasıl geçiyor diye hep merak etmişimdir.meğersem adamların hayatı bizden daha renkliymiş.efendim büyük çadırları kurup çöl hayatı yaşayan bedevilerde dans meraklısıymış.sallama dansının brezilyadan çıktığını biliyorduk ama bedevilerdede varmış. ikisinin arasındaki fark bedevilerin oturarak oluyor ve kapalı(!).
Bedevi Çadırınca Arap Eğlenceleri 02:22
Bedevi Çadırınca Arap Eğlenceleri 11.866 izlenme - 3 yıl önce Çölde hayat nasıl geçiyor diye hep merak etmişimdir.meğersem adamların hayatı bizden daha renkliymiş.efendim büyük çadırları kurup çöl hayatı yaşayan bedevilerde oyun meraklısıymış. Bu arada Karılar Cidden Güzelmiş.
Kıolcular Balıkçı Teknesi 04:49
Kıolcular Balıkçı Teknesi 8.593 izlenme - 7 yıl önce balıkçı teknesi ekleyen _ufuk aynacı_
Bedevi Çadır Geceleri 04:55
Bedevi Çadır Geceleri 8.978 izlenme - 3 yıl önce Çölde hayat nasıl geçiyor diye hep merak etmişimdir.meğersem adamların hayatı bizden daha renkliymiş.efendim büyük çadırları kurup çöl hayatı yaşayan bedevilerde dans meraklısıymış.sallama dansının brezilyadan çıktığını biliyorduk ama bedevilerdede varmış. ikisinin arasındaki fark bedevilerin oturarak oluyor ve kapalı(!).
Bedevi Çadırında Arap Twerk 05:12
Bedevi Çadırında Arap Twerk 5.692 izlenme - 3 yıl önce Başlarının kapalı olması yeterli, takım taklavat önemli degil. İyi Seyirler.
Muhammed Zeki El Bedevi 17:33
Muhammed Zeki El Bedevi 1.737 izlenme - 8 yıl önce Muhammed Zeki El Bedevi
Bedevilerin Çadır Eğlencesi 04:55
Bedevilerin Çadır Eğlencesi 320 izlenme - 3 yıl önce BEDEVİLERİN ÇADIR EĞLENCESİ
Alevi Damat Cinayeti - Sıcağı Sıcağına 18:00
Alevi Damat Cinayeti - Sıcağı Sıcağına 1.204 izlenme - 3 yıl önce İçerdiği vahşet seviyesi Sıcağı Sıcağına standartlarının hayli aşağısında olmasına rağmen dram yüklü bir kesit. Yıl 1995, İnsanoğlunun "İnsan" olarak bildiğimiz homo sepiens'e evrimleşerek diğer canlılara beyin faaliyetleri açısından açık ara fark atmasının üzerinden yaklaşık 200.000 yıl aya çıkılmasının üzerinden 26 yıl geçti,ancak güzel ülkemin topraklarında kendisiyle aynı dine inandığı halde tanrısına farklı şekilde tapındığı için insan katletmek normal karşılanır durumda.Ana mesajımız cehalet bütün kötülüklerin anasıdır..
Beyaz Futbol'da 'Bahtsız bedevi' örneği stüdyoyu kopardı! 00:44
Beyaz Futbol'da 'Bahtsız bedevi' örneği stüdyoyu kopardı! 853 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Futbol'da Ahmet Çakar'ın 'Bahtsız bedevi' örneği stüdyodaki yorumcuları gülme krizine soktu.
Manisa Tarzanı - Ahmet Bedevi 06:01
Manisa Tarzanı - Ahmet Bedevi 691 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının ilk çevreci filmi. Yıl 1924, Kurtuluş Savaşı sonrası. Savaşın acılarını taşıyan Manisa şehrine çok uzaklardan ilginç bir konuk gelir. Göğsünde İstiklal Madalyası taşıyan bu gizemli adam yanmış yıkılmış şehirde ölü doğayı yeniden canlandırıp yeşillendirmek için amansız bir mücadele başlatır. Tarzan rolünde Talat Bulut, yönetmen Orhan Oğuz, senaryo Nuray Oğuz ( 1994 ) Seni giydirmek için soyunuyorum diyen bir adamın ve Manisa Halkının öyküsü...
Limon Çiçekleri (Orjinali - Arapça) 05:13
Limon Çiçekleri (Orjinali - Arapça) 607 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Çeçeli'nin seslendirdiği sözleri isyankar akıllı gönül insanı Şermiyan Midyat'a ait olan Limon Çiçekleri'nin orjinalini dinliyoruz.
Ahmed Bedevi Hazretleri 03:52
Ahmed Bedevi Hazretleri 1.131 izlenme - 5 yıl önce Ahmed Bedevi Hazretleri
ahmet bedevi hz. -örtüyü kaldırmanın bedeli bir ca 02:27
ahmet bedevi hz. -örtüyü kaldırmanın bedeli bir ca 1.500 izlenme - 7 yıl önce Ahmet Bedevi Hz. - Bu Örtüyü Kaldırmanın Bedeli Bir Candır
Zikir1 04:00
Zikir1 569 izlenme - 4 yıl önce zikir ruha şifadır.
Şanssız Bedevi 02:55
Şanssız Bedevi 1.134 izlenme - 10 yıl önce şanssız bedevi
Dj Bedevi-- Sık Git 04:00
Dj Bedevi-- Sık Git 706 izlenme - 9 yıl önce dj bedeviye iletişim:: bedevi@windowslive.com
Ayı ile Zayıflıyorum 02:51
Ayı ile Zayıflıyorum 330 izlenme - 3 yıl önce Bedevi kardeşimiz ormanda bisikleti ile gezerken karşısına ayı çıkıyor ve bakınız şöyle buyuruyor; Zayıflamak istiyorsan ilacın bende!
Kafasına Golf Topu Gelen Bahtsız Bedevi 00:23
Kafasına Golf Topu Gelen Bahtsız Bedevi 244 izlenme - 3 yıl önce Golf turnuvasını izleyen seyircilerden bir tanesinin kafasına gelen golf topu ile yıkılışını izliyoruz. İyi ki ben orda değildim kesin benim kafama gelirdi
Çölde Rastlanılan Çobanın İmanını Test Etmek 02:49
Çölde Rastlanılan Çobanın İmanını Test Etmek 322 izlenme - 3 yıl önce Çölün ortasında rastlanılan çobana sürüden bir hayvan vermesini ya da satmasını istemişler, çobansa gerekli cevabı vermiş.
Ekrem Bedevi 02:33
Ekrem Bedevi 293 izlenme - 6 yıl önce Ekrem Bedevi
Bahtsız Bedevi 2 Ah Abim (YENİLENDİ) 23:17
Bahtsız Bedevi 2 Ah Abim (YENİLENDİ) 173 izlenme - 3 yıl önce "Asıl film şimdi başlıyor" demişti Kamil, zaten zor geçen hayatına bir de en büyük kabusu abisi eklenirse ne olur? Bu sorunun cevabı işte bu bölümde. İyi seyirler Türkiye...
Beyaz Futbol'da 'Bahtsız bedevi' örneği stüdyoyu kopardı! 00:44
Beyaz Futbol'da 'Bahtsız bedevi' örneği stüdyoyu kopardı! 141 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Futbol'da Ahmet Çakar'ın 'Bahtsız bedevi' örneği stüdyodaki yorumcuları gülme krizine soktu.
sigaramın dumanından bir kalp yapdım ben sana 3 03:30
sigaramın dumanından bir kalp yapdım ben sana 3 284 izlenme - 7 yıl önce djözkacan & mcseessiz & bedev-i şua elveda - beat by beati şah
Medinede Hatıra  Video 03:43
Medinede Hatıra Video 185 izlenme - 4 yıl önce Kutsal Topraklarda Hatıralar Ne Güzeldir.
Kaçırdığı Arabayı Durduramayan Ergen Arap 01:14
Kaçırdığı Arabayı Durduramayan Ergen Arap 130 izlenme - 3 yıl önce Babasından gizlice kaçırdığı aracın vitesini D'de bırakıp araçtan inen ergenimizin aracı durdurmak için çevreden yardım istemesini içeren video. ileriki yıllarda da kutup ayısını durdurmak için yapacağı enteresan hareketleri içeren videolar yayınlanacaktır.
Pasa Saban Bedevı Yuceyurt 02:46
Pasa Saban Bedevı Yuceyurt 190 izlenme - 6 yıl önce pasanın videoları
Bahtsız Bedevi Motosikletçi 00:25
Bahtsız Bedevi Motosikletçi 96 izlenme - 3 yıl önce Efenim motosikletli abimiz pek daşşaklı biri olacak ki ulusal bir kanalda canlı yayına katılıyor ve motosikletlilerin yaşadığı sorunlarla alakalı bir röportaj veriyor, buraya kadar bir sorun yok, abi kazalardan bahsediyor, dikkat edin falan diyor, yayın bitiyor, abi ben mekanı terkedeyim en iyisi derken gazı köklüyor, gerisini videoya bırakalım.
Bahtsız Bedevi 1 Ah Leyla (YENİLENDİ) 12:04
Bahtsız Bedevi 1 Ah Leyla (YENİLENDİ) 116 izlenme - 3 yıl önce Her günüm ayrı bir dert, her gün çile kapısı, insanlar olmuş etrafımda birer kutup ayısı... En büyük kabusların la aynı ortamda yaşasan ne yapardın?...
Ahmed Bedevi Hazretleri 03:51
Ahmed Bedevi Hazretleri 64 izlenme - 3 yıl önce Ahmed Bedevi Hazretleri
Çölde Rastlanılan Çobanın İmanını Test Etmek 02:49
Çölde Rastlanılan Çobanın İmanını Test Etmek 76 izlenme - 4 yıl önce Çölün Ortasında Rastlanılan Çobana Sürüden Bir Hayvan Vermesini Ya Da Satmasını İstemişler, Çobansa Gerekli Cevabı Vermiş.