Hoşgeldiniz!

Bel Fıtığı

Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 03:08
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 28.639 izlenme - 7 yıl önce Gün geçmiyor ki güzide ülkemizde yeni bir bel fıtığı tedavi yöntemi ortaya çıkmasın.. Yüzde yüz garantili yeni bir bel fıtığı tedavisi yöntemi ile sizleri baş başa bırakıyorum..
Hacamat İle Bel Fıtığı Tedavisi 01:55
Hacamat İle Bel Fıtığı Tedavisi 17.052 izlenme - 8 yıl önce Bel fıtığına hacamat ile tadavi yöntemini açıklayan bir videodur...
Gıvırttırmalı Bel Fıtığı Tedavisi 08:14
Gıvırttırmalı Bel Fıtığı Tedavisi 20.768 izlenme - 7 yıl önce Gıvıttırma ve aşıttırma tekniğiyle insanlara derman olan amcamızı izliyoruz.
Bel Çekiminde Son Nokta 02:25
Bel Çekiminde Son Nokta 11.893 izlenme - 7 yıl önce Vesvese sesli dedemiz, Hüseyin Abimizin totosuna bir küçük şefkat tokadını nakşedip, fıtığın zararlarından bahsediyor.
Bağırtmalı Bel Fıtığı Tedavisi 00:39
Bağırtmalı Bel Fıtığı Tedavisi 7.278 izlenme - 5 yıl önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz görüntüde bel fıtığı hastalarını akıl almaz bir yöntemle tedavi eden adam izleyenleri hayrete düşürüyor.
Narkozsuz Bel Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 06:24
Narkozsuz Bel Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 13.297 izlenme - 8 yıl önce Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir bel fıtığı ameliyat görüntüleri eşliğinde bel fıtığı ameliyatı, bel fıtığının nedenleri, bel fıtığının belirtileri hakkında bilgi veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
Akupunktur'la Bel Fıtığı Tedavisi 04:49
Akupunktur'la Bel Fıtığı Tedavisi 9.138 izlenme - 9 yıl önce Cervical Herni(boyun Fıtığı)+torakolumbal Herni (sırtta Omurlarında Fıtıklaşması, Çok Nadir Görülen Bir Vaka)+lumbosakral Hernisi (bel Fıtığı) Olan, Alt Extremitelerde Paresteziler(uyuşukluk) Ve Ağrıları Olan Hastamıza Yaptığımız Akupunktur+lazer-akupunktur+elektro-akupunktur+nöralterapi+doğru Akım Uygulaması Sonucu Hastanın Sıkıntıları Yüksek Oranda Giderilmiş Oldu. Halen Tedavisi Tarafımızdan Devam Edilmektedir.çok Tükenmiş Ve Zorda Olan Bu Hastamızın Memnuniyeti Paha Biçilmez Değerdedir. .
Rot Balansla Bel Fıtığını Tedavi Etmek 05:54
Rot Balansla Bel Fıtığını Tedavi Etmek 8.112 izlenme - 5 yıl önce Antalya’da rot balans ustası fıtık başlangıcı olan, bel ve sırt ağrısı çeken vatandaşlara kendi yaptığı inversiyon aletiyle şifa olmaya çalışıyor.
Matrix'te Çekilen Bel Kütletme Tedavisi 07:25
Matrix'te Çekilen Bel Kütletme Tedavisi 2.944 izlenme - 3 yıl önce Zekeriya Sarı hocamızın Matrix fonuyla hastalarını tedavi ettiği video içeriği efendim. İyi seyirler.
Bel Boyun Sırt ve Kulunç Ağrıları Nasıl Geçer 18:11
Bel Boyun Sırt ve Kulunç Ağrıları Nasıl Geçer 8.654 izlenme - 8 yıl önce Adres: Zuhuratbaba Mh. Gençler Cd. Vural Apt. No:28 D:3, 34149 Bakırköy İstanbul Telefon: 0 505 611 65 25 - 0 505 521 11 11 E-mail: bilgi@huseyinoguzhansoyle...
İlginç Bel Fıtığı Tedavisi 01:37
İlginç Bel Fıtığı Tedavisi 5.740 izlenme - 5 yıl önce Belinde ağrı olan hastasına ilginç bir tedavi uyguluyor.
Rus İşi Bel Fıtığı Tedavisi 00:18
Rus İşi Bel Fıtığı Tedavisi 595 izlenme - 11 ay önce Ülkemizde de gördüğümüz ilginç ve bir o kadarda tehlikeli bel fıtığı yöntemlerinden biride Rusya'da uygulanmış.
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görülmedi! 01:05
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görülmedi! 5.076 izlenme - 7 yıl önce Bel fıtığı hastalarını akıl almaz bir yöntemle tedavi eden adam izleyenleri hayrete düşürüyor. Bir video paylaşım sitesine yüklenen ve bel fıtığı tedavisi olduğu belirtilen görüntüler akıllara durgunluk verdi. Son derece tehlikeli tedavi yöntemini uzun süredir yaptığı anlaşılan adam bu iş için özel bir düzenek bile hazırlamış. Üç ayaklı bir demir profilden oluşan sistem bir makara ile tamamlanıyor. Bel fıtığı tedavisi için gelen vatandaş bu mekanizma yardımıyla ayakalarından asılıp sözde tedavi uygulanıyor. İzlerken şaşkına döneceğiniz görüntülerde sözde tedavi edilen hastanın ise çektiği acı sesine yansıyor...
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 00:30
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 6.151 izlenme - 6 yıl önce Kendi eşrafında bel ağrılarını gidermesi ile ünlenen hacı dayı, bel ağrısı şikayeti ile kendisine gelen birini tedavi etmek isterken olanlar olmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrik Süpürgesi İle Bel Fıtığı Tedavisi 00:57
Elektrik Süpürgesi İle Bel Fıtığı Tedavisi 4.689 izlenme - 7 yıl önce Elektrik Süpürgesi ile Bel Fıtığı Tedavisi Elektrik süpürgesi ve zeytinyağı ile bel fıtığı tedavisi yaptı.Evde kesinlikle denemeyin.
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 00:52
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 3.204 izlenme - 6 yıl önce Anadolu Sağlık Merkezi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Prof. Dr. Serdar Kahraman yanıtlıyor; Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? Sağlık ve yaşam konusunda değerli bilgiler ve uzman röportajları MigrosTV’de!
Bel Fıtığı Tedavisi 01:47
Bel Fıtığı Tedavisi 3.262 izlenme - 8 yıl önce Bel Fıtığı Tedavisi
Kadir İnanır'dan Banu Alkan Tasviri 02:54
Kadir İnanır'dan Banu Alkan Tasviri 5.129 izlenme - 7 yıl önce Zaman zaman sporcu zaman zaman bir feylozof bazen hanımefendi bazen sürtük... Banu'ya hallenmeden önce ince eleyip sık dokuyan Kadir abimiz Banu'yu kucağına alırken biraz zorlansa da sonuç gene aynıdır.
Kurbanlık Koyun Gibi Bel Fıtığı Tedavisi Yapmak 00:39
Kurbanlık Koyun Gibi Bel Fıtığı Tedavisi Yapmak 1.627 izlenme - 3 yıl önce Alternatif tıbba gönül vermiş adamın, arkadaşını ayaklarından adeta bir kurbanlık koyun edasıyla asarak tedavi ettiğini sanması...
Bel Fıtığı Olan Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler Ve Faydalı Egzersizler: 2. Bölüm 08:42
Bel Fıtığı Olan Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler Ve Faydalı Egzersizler: 2. Bölüm 2.890 izlenme - 8 yıl önce Bel Fıtığı Olan Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler Ve Faydalı Egzersizler: 2. Bölüm
Fizik Tedavi ve Manuel Terapi - Ameliyatsız Fıtık Tedavisi (Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı) 40:18
Fizik Tedavi ve Manuel Terapi - Ameliyatsız Fıtık Tedavisi (Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı) 3.225 izlenme - 8 yıl önce ameliyatsız bel ve boyun fıtığı tedavisi için videonun 9.00 dakikasına bakabilirsiniz ..
Elektrik Süpürgesi ile Bel Fıtığı Tedavisi 06:24
Elektrik Süpürgesi ile Bel Fıtığı Tedavisi 2.191 izlenme - 7 yıl önce Görüntüleri pek açıklamaya gerek yok; işin sırrı zeytin yağında mı? Elektrik süpürgesinde mi? Siz karar verin...
Bel Fıtığı Tedavisi Yapan Rot Balansçı Dayı 03:11
Bel Fıtığı Tedavisi Yapan Rot Balansçı Dayı 376 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da rot balans ustası fıtık başlangıcı olan, bel ve sırt ağrısı çeken vatandaşlara kendi yaptığı inversiyon aletiyle şifa olmaya çalışıyormuş.
Bel Fıtığı Ameliyatsız Tedavi Boyun Fıtığı Ameliyatsız Tedavisi Masajla Tedavi Manuel Terapi Antalya 11:17
Bel Fıtığı Ameliyatsız Tedavi Boyun Fıtığı Ameliyatsız Tedavisi Masajla Tedavi Manuel Terapi Antalya 1.670 izlenme - 8 yıl önce Bel Fıtığı Ameliyatsız Tedavi Boyun Fıtığı Ameliyatsız Tedavisi Masajla Tedavi Manuel Terapi Antalya
Uzay Teknolojisiyle Bel Fıtığı Tedavisi 04:59
Uzay Teknolojisiyle Bel Fıtığı Tedavisi 2.159 izlenme - 8 yıl önce Yüzde yüz yerli sanayi tarafından geliştirilen yeni bir tedavi aracı. Örnek uygulamanın çekildiği mekan Testere filmi sahnesini anımsatmasa daha etkili olabilirdi. Allah akıl fikir versin diyoruz.
İbrahim Saraçoğlu’ndan 4 Farklı Bitkisel Bel Fıtığı Kürü 01:15
İbrahim Saraçoğlu’ndan 4 Farklı Bitkisel Bel Fıtığı Kürü 1.411 izlenme - 5 yıl önce Bel Fıtığı Rahatsızlığına Alternatif Tıp olarak İbrahim Saraçoğlu “Bel Fıtığı Kürü” Yoğun bir şekilde bel ağrısı yaşayan kişilerin genel teşhisi, bel fıtığı olmaktadır. Bel ağrısı durumu, genel olarak her 5 kişiden 4’ünde görülmekte olan dolayısıyla sık karşılaşılan bir rahatsızlıktır. Bu kadar sıklıkla karşılaşılan bu semptom, en çok 35-60 yaş arasında olan kişileri etkilemektedir. Belimiz, birbiri ile sıkı bir şekilde bağlı olan; eklemler, kaslar, kemikler ve sinirlerden oluşmaktadır. Örneğin boynumuzda 7, sırtımızda 12, belimizde ise 5 adet omur kemiği bulunmaktadır. Omurgamızın ana yapısını bu kemikler ve kuyruk sokumu oluşturmaktadır. Bel Fıtığı Nasıl Tedavi Edilir? Tedavi Yöntemleri – Çeşitleri Nelerdir? Bel fıtığı durumu tespit edilmiş olan kişilere öncelikle ilaç tedavisi uygulanmaktadır. Şayet olumlu bir cevap alınmıyorsa fizik tedavi sürecine geçilmektedir. Fakat bu tedavide fayda etmezse, cerrahi operasyon aşamasına geçilmek zorunda kalınabilir. Genel olarak hastalar ameliyat olmaktan kaçındıkları için bitkisel tedavi, alternatif tıp ve şifalı kürler yöntemlerine yönelmektedirler. İşte bel fıtığınız tedavi imkanı sağlayan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun paylaştığı çeşitli bitkisel kürler; İbrahim Saraçoğlu’ndan 4 Farklı Bitkisel Bel Fıtığı Kürü Taze Kozalak İle Bel Fıtığı Kürü 4-5 gram taze temiz kozalak, 1 bardak suyun içerisine atılır ve 10 dakika kadar kaynatılır. Hazırlanmış olan bu karışım tatlandırılarak, günde 1 bardak ölçüde içilir. Defne Yaprağı İle Bel Fıtığı Kürü 10 gram kadar defne yaprağı, 5 dakika süre ile kaynatılır. Bir süre demlendikten sonra günlük 2 bardağı aşmayacak şekilde tüketilir. Rezene İle Bel Fıtığı Kürü 5 gram kadar rezene tohumu, 1 bardak kaynamış suyun içine atılır ve demlenmesi beklenir. 3 dakika kadar demlendikten sonra günde 2 bardağı aşmayacak şekilde tüketilir. Kırkkilit Otu İle Bel Fıtığı Tedavi Kürü 1 bardak kadar klorsuz su, cezvenin içine alınır. Üzerine 2-3 parça kırkkilit otu eklenir. 5 dakika kadar kaynatılır. Ilınınca, lapa olan kısmı bele sürülür. Bu uygulamanın 2-4 hafta süre boyunca tekrarlanması gerekmektedir. Lapa kısmından kalan suyu ise günde 1 bardak ile sınırlı kalmak şartıyla içilebilir. Ya da banyo sonrasında bu su, son durulama suyu olarak bel kısmına dökülebilir.
Bel Fıtığı Tedavisi - Telefon Şakası 06:47
Bel Fıtığı Tedavisi - Telefon Şakası 1.094 izlenme - 5 yıl önce Muhacir Recep Abi'nin numarasını işyerindeki arkadaşından bulmuş ve doğruluğunu öğrenmek ve yeni şakaların olacağını göstermek için bu şakayı yapıyor.Şakanın konusu yerden bir kağıt bulduğunu ve kağıdın üstünde Recep Abi'nin numarasını Bel Fıtık Tedavi Uzmanı olarak yazdığını söylüyor.Şakanın kısa olması diğer bölümlerin geleceğini göstermek içindir ama Recep Abi maşşallah formundan hiç bir şey kaybetmemiş hala aynı şekilde tepkilerini dile getirebiliyor.
Omurilik Ameliyatlarından Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir? 09:25
Omurilik Ameliyatlarından Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir? 1.870 izlenme - 7 yıl önce Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Şeref Öztürk omurilik ameliyatlarından sonra iyileşme süreci ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi veriyor. (Yaşam ve Sağlık programı, 67. bölümden) Bu programda Op. Dr. Şeref Öztürk boyun fıtığı, bel fıtığı, fizik tedavi, anestezi, taburcu, anestezi doktoru, boyun fıtığı ameliyatı, nekahat dönemi, boyun fıtığı ameliyatı sonrası yatış pozisyonu, yemek, istirahat, dinlenme, pansuman, banyo, tuz, şeker, kilo problemi, dokuların zayıflığı, egzersiz, hareketsizlik, boyun ve bel kaslarını güçlendirici hareketler, bel ağrısının nedenleri, boyun ağrısının nedenleri, bel ve boyun egzersizleri, osteoporoz, vitamin takviyesi, magnezyum, kalsiyum, östrojen hormonu, kalp krizi, skolyoz konularını anlatıyor. http://www.a9.com.tr/izle/213105/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Omurilik-Ameliyatlarindan-Sonra-Nelere-Dikkat-Edilmelidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Uzay Teknolojisiyle Bel Fıtığı Tedavisi 04:59
Uzay Teknolojisiyle Bel Fıtığı Tedavisi 1.058 izlenme - 8 yıl önce Yüzde yüz yerli sanayi tarafından geliştirilen yeni bir tedavi aracı. Örnek uygulamanın çekildiği mekan Testere filmi sahnesini anımsatmasa daha etkili olabilirdi. Allah akıl fikir versin diyoruz.
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 01:27
Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 1.368 izlenme - 7 yıl önce Bel fıtığı ameliyatı sonrası iyileşme, ayağa kalkma, normal hayata ve işe dönüş, ev işi yapabilme süresi ne kadardır, dikkat edilmesi gerekilenler nelerdir? Opr. Dr. Candan Hundemir bilgi veriyor. İletişim: 0506 504 71 63