Hoşgeldiniz!

Bel Fıtığı

Hacamatla Bel Fıtığı Tedavisi 01:55
Hacamatla Bel Fıtığı Tedavisi 22.549 izlenme - 7 yıl önce hacamatla belfıtığı
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 03:08
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 28.313 izlenme - 6 yıl önce Gün geçmiyor ki güzide ülkemizde yeni bir bel fıtığı tedavi yöntemi ortaya çıkmasın.. Yüzde yüz garantili yeni bir bel fıtığı tedavisi yöntemi ile sizleri baş başa bırakıyorum..
Gıvırttırmalı Bel Fıtığı Tedavisi 08:14
Gıvırttırmalı Bel Fıtığı Tedavisi 20.515 izlenme - 6 yıl önce Gıvıttırma ve aşıttırma tekniğiyle insanlara derman olan amcamızı izliyoruz.
Hacamat İle Bel Fıtığı Tedavisi 01:55
Hacamat İle Bel Fıtığı Tedavisi 16.084 izlenme - 7 yıl önce Bel fıtığına hacamat ile tadavi yöntemini açıklayan bir videodur...
Bel Çekiminde Son Nokta 02:25
Bel Çekiminde Son Nokta 11.879 izlenme - 6 yıl önce Vesvese sesli dedemiz, Hüseyin Abimizin totosuna bir küçük şefkat tokadını nakşedip, fıtığın zararlarından bahsediyor.
Bağırtmalı Bel Fıtığı Tedavisi 00:39
Bağırtmalı Bel Fıtığı Tedavisi 7.264 izlenme - 4 yıl önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz görüntüde bel fıtığı hastalarını akıl almaz bir yöntemle tedavi eden adam izleyenleri hayrete düşürüyor.
Narkozsuz Bel Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 06:24
Narkozsuz Bel Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 12.775 izlenme - 6 yıl önce Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir bel fıtığı ameliyat görüntüleri eşliğinde bel fıtığı ameliyatı, bel fıtığının nedenleri, bel fıtığının belirtileri hakkında bilgi veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
Bel Fıtığı Ameliyatı Nasıl Yapılır 01:27
Bel Fıtığı Ameliyatı Nasıl Yapılır 9.753 izlenme - 8 yıl önce Bel Fıtığı Tedavi Yöntemleri Belirtileri Fiyatları
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 01:05
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 9.632 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan çıkrıkla bel çekme yöntemi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çıkrıkla ayaklarından havaya dikilen hasta, inanılmaz yöntemlerle iyileştirilmeye çalışılıyor. Uzmanlar hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmamasına rağmen böyle kırık çıkıkçıya giden onlarca insanın belindeki kırıklardan ötürü ameliyat olmak durumunda kaldığını söyleyerek vatandaşları uyardı.
Akupunktur'la Bel Fıtığı Tedavisi 04:49
Akupunktur'la Bel Fıtığı Tedavisi 9.033 izlenme - 8 yıl önce Cervical Herni(boyun Fıtığı)+torakolumbal Herni (sırtta Omurlarında Fıtıklaşması, Çok Nadir Görülen Bir Vaka)+lumbosakral Hernisi (bel Fıtığı) Olan, Alt Extremitelerde Paresteziler(uyuşukluk) Ve Ağrıları Olan Hastamıza Yaptığımız Akupunktur+lazer-akupunktur+elektro-akupunktur+nöralterapi+doğru Akım Uygulaması Sonucu Hastanın Sıkıntıları Yüksek Oranda Giderilmiş Oldu. Halen Tedavisi Tarafımızdan Devam Edilmektedir.çok Tükenmiş Ve Zorda Olan Bu Hastamızın Memnuniyeti Paha Biçilmez Değerdedir. .
Rot Balansla Bel Fıtığını Tedavi Etmek 05:54
Rot Balansla Bel Fıtığını Tedavi Etmek 8.107 izlenme - 4 yıl önce Antalya’da rot balans ustası fıtık başlangıcı olan, bel ve sırt ağrısı çeken vatandaşlara kendi yaptığı inversiyon aletiyle şifa olmaya çalışıyor.
Matrix'te Çekilen Bel Kütletme Tedavisi 07:25
Matrix'te Çekilen Bel Kütletme Tedavisi 2.870 izlenme - 2 yıl önce Zekeriya Sarı hocamızın Matrix fonuyla hastalarını tedavi ettiği video içeriği efendim. İyi seyirler.
Bel Fıtığına Bitkisel Çözüm 04:20
Bel Fıtığına Bitkisel Çözüm 7.614 izlenme - 8 yıl önce Bel Fıtığına Bitkisel Çözüm
İlginç Bel Fıtığı Tedavisi 01:37
İlginç Bel Fıtığı Tedavisi 5.732 izlenme - 3 yıl önce Belinde ağrı olan hastasına ilginç bir tedavi uyguluyor.
Bel fıtığına ne iyi gelir 04:15
Bel fıtığına ne iyi gelir 6.393 izlenme - 8 yıl önce Bel fıtığı için bitkisel çözüm kırkkilitotu at kuyruğu
Bel Boyun Sırt ve Kulunç Ağrıları Nasıl Geçer 18:11
Bel Boyun Sırt ve Kulunç Ağrıları Nasıl Geçer 8.635 izlenme - 7 yıl önce Adres: Zuhuratbaba Mh. Gençler Cd. Vural Apt. No:28 D:3, 34149 Bakırköy İstanbul Telefon: 0 505 611 65 25 - 0 505 521 11 11 E-mail: bilgi@huseyinoguzhansoyle...
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 00:30
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 6.050 izlenme - 5 yıl önce Kendi eşrafında bel ağrılarını gidermesi ile ünlenen hacı dayı, bel ağrısı şikayeti ile kendisine gelen birini tedavi etmek isterken olanlar olmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görülmedi! 01:05
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görülmedi! 4.718 izlenme - 6 yıl önce Bel fıtığı hastalarını akıl almaz bir yöntemle tedavi eden adam izleyenleri hayrete düşürüyor. Bir video paylaşım sitesine yüklenen ve bel fıtığı tedavisi olduğu belirtilen görüntüler akıllara durgunluk verdi. Son derece tehlikeli tedavi yöntemini uzun süredir yaptığı anlaşılan adam bu iş için özel bir düzenek bile hazırlamış. Üç ayaklı bir demir profilden oluşan sistem bir makara ile tamamlanıyor. Bel fıtığı tedavisi için gelen vatandaş bu mekanizma yardımıyla ayakalarından asılıp sözde tedavi uygulanıyor. İzlerken şaşkına döneceğiniz görüntülerde sözde tedavi edilen hastanın ise çektiği acı sesine yansıyor...
Kurbanlık Koyun Gibi Bel Fıtığı Tedavisi Yapmak 00:39
Kurbanlık Koyun Gibi Bel Fıtığı Tedavisi Yapmak 1.618 izlenme - 2 yıl önce Alternatif tıbba gönül vermiş adamın, arkadaşını ayaklarından adeta bir kurbanlık koyun edasıyla asarak tedavi ettiğini sanması...
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 00:52
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 3.202 izlenme - 4 yıl önce Anadolu Sağlık Merkezi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Prof. Dr. Serdar Kahraman yanıtlıyor; Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? Sağlık ve yaşam konusunda değerli bilgiler ve uzman röportajları MigrosTV’de!
Elektrik Süpürgesi İle Bel Fıtığı Tedavisi 00:57
Elektrik Süpürgesi İle Bel Fıtığı Tedavisi 4.533 izlenme - 6 yıl önce Elektrik Süpürgesi ile Bel Fıtığı Tedavisi Elektrik süpürgesi ve zeytinyağı ile bel fıtığı tedavisi yaptı.Evde kesinlikle denemeyin.
Bel Fıtığı Tedavisi 01:47
Bel Fıtığı Tedavisi 3.144 izlenme - 7 yıl önce Bel Fıtığı Tedavisi
İbrahim Saraçoğlu'ndan Bel Fıtığı Kürü 01:49
İbrahim Saraçoğlu'ndan Bel Fıtığı Kürü 6.204 izlenme - 7 yıl önce İbrahim Saraçoğlu'ndan Bel Fıtığı Kürü
Kadir İnanır'dan Banu Alkan Tasviri 02:54
Kadir İnanır'dan Banu Alkan Tasviri 4.869 izlenme - 6 yıl önce Zaman zaman sporcu zaman zaman bir feylozof bazen hanımefendi bazen sürtük... Banu'ya hallenmeden önce ince eleyip sık dokuyan Kadir abimiz Banu'yu kucağına alırken biraz zorlansa da sonuç gene aynıdır.
Bel Fıtığı Olan Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler Ve Faydalı Egzersizler: 2. Bölüm 08:42
Bel Fıtığı Olan Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler Ve Faydalı Egzersizler: 2. Bölüm 2.812 izlenme - 7 yıl önce Bel Fıtığı Olan Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler Ve Faydalı Egzersizler: 2. Bölüm
Fizik Tedavi ve Manuel Terapi - Ameliyatsız Fıtık Tedavisi (Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı) 40:18
Fizik Tedavi ve Manuel Terapi - Ameliyatsız Fıtık Tedavisi (Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı) 3.213 izlenme - 7 yıl önce ameliyatsız bel ve boyun fıtığı tedavisi için videonun 9.00 dakikasına bakabilirsiniz ..
Elektrik Süpürgesi ile Bel Fıtığı Tedavisi 06:24
Elektrik Süpürgesi ile Bel Fıtığı Tedavisi 2.162 izlenme - 6 yıl önce Görüntüleri pek açıklamaya gerek yok; işin sırrı zeytin yağında mı? Elektrik süpürgesinde mi? Siz karar verin...
Bel Fıtığı Tedavisi Yapan Rot Balansçı Dayı 03:11
Bel Fıtığı Tedavisi Yapan Rot Balansçı Dayı 254 izlenme - 11 ay önce Antalya’da rot balans ustası fıtık başlangıcı olan, bel ve sırt ağrısı çeken vatandaşlara kendi yaptığı inversiyon aletiyle şifa olmaya çalışıyormuş.
Bel Fıtığı Nedir? 03:52
Bel Fıtığı Nedir? 879 izlenme - 5 yıl önce Bel Fıtığı Nedir? - Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümünden Op. Dr. Hüdayi Duman bel fıtığı hakkında bilgilendiriyor.
Bel Fıtığı Ameliyatsız Tedavi Boyun Fıtığı Ameliyatsız Tedavisi Masajla Tedavi Manuel Terapi Antalya 11:17
Bel Fıtığı Ameliyatsız Tedavi Boyun Fıtığı Ameliyatsız Tedavisi Masajla Tedavi Manuel Terapi Antalya 1.655 izlenme - 7 yıl önce Bel Fıtığı Ameliyatsız Tedavi Boyun Fıtığı Ameliyatsız Tedavisi Masajla Tedavi Manuel Terapi Antalya