Hoşgeldiniz!

Benny Hill Videoları İzle

benny hill hemşire 01:36
benny hill hemşire 19.066 izlenme - 8 yıl önce benny hill - hemşire
Benny Hill Show Trt de Yayınlanan Bölümler-2 05:12
Benny Hill Show Trt de Yayınlanan Bölümler-2 1.882 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Komedi ustası Benny Hill'in Benny Hill Show programından Trt'de yayınlanmış bölümlerin bazılarını sırasıyla paylaşıyoruz.Özleyenler için...
the benny hill show-end credits 01:43
the benny hill show-end credits 7.320 izlenme - 9 yıl önce the benny hill show-end credits
Benny Hill Show Trt de Yayınlanan Bölümler-1 01:15
Benny Hill Show Trt de Yayınlanan Bölümler-1 1.267 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Komedi ustası Benny Hill'in Benny Hill Show programından Trt'de yayınlanmış bölümlerin bazılarını sırasıyla paylaşıyoruz.Özleyenler için...
Benny Hill Show - Kolaj 14:41
Benny Hill Show - Kolaj 1.164 izlenme - 1 yıl önce Tek kanallı dönemde bizi eğlendiren,kısa skeçlerden oluşan ve keşke biraz daha uzun sürse dediğimiz bu güzel şov programını hatırlayanlarınız mutlaka olacaktır.1992 yılında aramızdan ayrılan Benny Hill,sevimli ve muzır gülümsemesi ile hafızalarımıza kazınmıştı.Özlemle anarken sizin için yaptığım kısa bir kolajı izleyeceksiniz.Nostaljiyle dolu günler diliyorum...
real benny hill chase 01:52
real benny hill chase 3.603 izlenme - 9 yıl önce real benny hill chase
benny hill - dilek kuyusu kimin bahtına ne çıkacak 00:51
benny hill - dilek kuyusu kimin bahtına ne çıkacak 7.360 izlenme - 9 yıl önce benny hill - dilek kuyusu kimin bahtına ne zaman ne çıkacak hiç belli olmaz
Benny Hill - The Handyman 03:42
Benny Hill - The Handyman 797 izlenme - 2 yıl önce Skeçlerden oluşan, kendi hazırladığı şov programı The Benny Hill Show'la bilinir. Hatırlayan arkadaşlar olacaktır, nostalji olsun diye aklıma geldi, çocukuğuma geri götürdü umarım sizleride götürür.
Benny Hill Show - Hastane 02:42
Benny Hill Show - Hastane 503 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumda Nejat Uygur'dan sonraki en çok güldüğüm adam. Efsanedir. Cin Ali gibi maceraları vardı, hatırlıyorum.
Benny Hill Show 00:51
Benny Hill Show 794 izlenme - 2 yıl önce Trtnin tek kanal olduğu yıllarda 2-3 dklık skeçleri ile evlerimize konuk olan İngiliz komedyenin anısına en komik skeçlerinden birisini sunalım. (Benny Hill'in özelliği komedisinin evrenselliği ve yaş tanımaz olmasıydı. Dünyanın her yerinde ve her yaş grubu tarafından gülünebilen tek adamdı belkide)
Benny Hill Show - Bilardoda Topa Falso Vermek 05:25
Benny Hill Show - Bilardoda Topa Falso Vermek 424 izlenme - 1 yıl önce Aslında bilardoyla hiç alakası olmayan büyük usta Benny Hill'in daha Semih Saygıner bilardo oynamayı bilmezken yaptığı, müthiş falsoların yanı sıra çok teknik vuruşların bulunduğu, dikkatli izlenirse birkaç vuruş kapılabilecek bir başyapıt. Tabii Benny Hill olurda meleklerinden biri olmaz mı... Büyük ustayı saygıyla anıyoruz.
benny hill garson olursa 00:35
benny hill garson olursa 1.718 izlenme - 8 yıl önce
Benny Hill Show - Benny (Yakety Sax) 01:01
Benny Hill Show - Benny (Yakety Sax) 246 izlenme - 2 yıl önce Eskiden Trt'de yayınlanan şişman bi amcamız vardı türlü abukluklar yapıp bizi güldürürdü. ahhh ahh ne günlerdi.
Polisleri Maymun Eden Kadın Sürücü 02:14
Polisleri Maymun Eden Kadın Sürücü 229 izlenme - 1 yıl önce Kadın sürücü polislerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Benny Hill Show'un tema müziği de videoya ayrı bir hava katmış durumda.
Benny Hill Tema Müziği 04:32
Benny Hill Tema Müziği 79 izlenme - 1 yıl önce Bu gün bir videoda bu müziği duydum. Siteye baktım, sitede ses dosyası olarak yoktu. Ben de belki telefonuna falan müzik yapmak isteyen olur diye, ses dosyası olarak eklemeye karar verdim.
benny hill wishing well 00:51
benny hill wishing well 189 izlenme - 6 yıl önce süper yha