Hoşgeldiniz!

berber

Manyak Berber 00:29
Manyak Berber 890.969 izlenme - 9 yıl önce Adam Hep Yatıyo
Saçı Kesilirken Sinirlenen Çocuk 00:59
Saçı Kesilirken Sinirlenen Çocuk 150.898 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde babasıyla berbere gelen çocuk saçını kestirme aşamasına geçince birden dönüp trip atıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Berber Küfürlü Komik Şarkı 02:24
Berber Küfürlü Komik Şarkı 207.231 izlenme - 12 yıl önce berber küfürlü
Berberde Korku Filmi Gibi 1 Nisan Şakası 01:32
Berberde Korku Filmi Gibi 1 Nisan Şakası 162.732 izlenme - 9 yıl önce İzmir Bornova’da Erkek Kuaför Salonu işleten Birol Çayan, müşterilerine yaptığı 1 Nisan şakası ile herkesi korkuttu
Isıtılmış Demirle Saç Kesen Çinli Berber 03:15
Isıtılmış Demirle Saç Kesen Çinli Berber 7.349 izlenme - 1 yıl önce Çin'in Hubei eyaletindeki bir berber, 70 yılı aşkın süredir müşterilerinin saçlarını kesmek için sıcak demir çubuk kullanıyor.
Sapık Müşteri 00:37
Sapık Müşteri 134.949 izlenme - 14 yıl önce bu müşteri cidden sapık:D yorumları bekliyorumm
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 04:52
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 61.318 izlenme - 5 yıl önce Erkek kuaföründe yüz ve yanak ağdası yaptıran Diyarbakırlı gencin yaşadığı ızdırap dolu dakikaları izliyoruz.
Harika Kanatlar Berber Oyun Hamuru Seti 17:54
Harika Kanatlar Berber Oyun Hamuru Seti 35.214 izlenme - 4 yıl önce Harika Kanatlar çizgi film oyuncakları Jett ve Dizzy berber rolüne giriyorlar ve Donnie ile Jerome oyuncak figürlerini traş ediyorlar. Harika Kanatlar oyun hamuru son derece yumuşak ve güzel renklere sahip.
Adi Kuaförün Kulak Kesme Şakası 03:21
Adi Kuaförün Kulak Kesme Şakası 19.096 izlenme - 3 yıl önce Emsalleri var mı bilmiyorum ama mantıklı bir berber şakası. Tabii velet biraz olgun karşılamış. Yaş daha küçük olsa ortalığı birbirine katabilirdi. Şuraya bir de agsjahdjkd bırakayım.
Maça Dalan Berber 00:19
Maça Dalan Berber 129 izlenme - 4 gün önce Dükkanında televizyondaki maça kendini kaptıran berber sıradaki müşterinin koltuğa oturup oturmadığını fark etmemiş bile...
Kadın Berbere Bakıp Sıvazlayan Adam 03:38
Kadın Berbere Bakıp Sıvazlayan Adam 28.082 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'de ve çoğu ülkelerde erkek berberlerinde kadınlarda çalışmaktadır. İşte bu olayın sapık kahramanı bay ve bayanlara hizmet veren bir berbere girip sıra beklerken saç tıraşı yapan kadın berbere bakıp, e gerisi malum.
Testis Berberi 01:49
Testis Berberi 7.333 izlenme - 3 yıl önce Brooklyn'de etek tıraşı için berber dükkanı açan abimiz, tüm müşterilerine sihirli elleriyle dokunarak, istedikleri sitilde taşak kıllarını kesiyor. Müşterileri arasında Jay Z, Dwayne Johnson bile var. Ülkemizde de bir sektör haline gelirse siz gider misiniz?
Acun Ilıcalı'nın Adana'da Çekilen Komik Berber Reklamı 00:48
Acun Ilıcalı'nın Adana'da Çekilen Komik Berber Reklamı 6.909 izlenme - 4 yıl önce Vodafone'nun Türkiye'ye ilk ayak bastığı yıllarda Adana'da bir berberde çekilen komik mi komik ama nostaljik reklam filmi
Hanifi Berber Kiraz Dalı-Kaşık Havası Süper 04:05
Hanifi Berber Kiraz Dalı-Kaşık Havası Süper 17.020 izlenme - 10 yıl önce
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 17.000 izlenme - 6 yıl önce -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
Çorumlu Amir'den Berber Dayamasına Tahtalı Çözüm 01:00
Çorumlu Amir'den Berber Dayamasına Tahtalı Çözüm 7.266 izlenme - 4 yıl önce Yıllardır erkeklerin berberlerden çektiği berber dayaması hareketine karşı Çorumlu Amir bir taktik geliştirmiş. https://www.izlesene.com/video/tarihteki-en-komik-gol/8719101#_
Berberden Müşteriye Romantik Şaka 00:08
Berberden Müşteriye Romantik Şaka 985 izlenme - 5 ay önce Sakal tıraşı olmak için berber koltuğunda oturan adam aynı zamanda arkadaşı olan berber tarafından romantik bir şakaya maruz kalmış.
Bir Şey Deneyen Dayı 00:14
Bir Şey Deneyen Dayı 2.720 izlenme - 2 yıl önce Abimiz monoton hayatından sıkılmış, hayatına renk katmak istiyor.
Sükunet İçinde Traş Olan Maymun 00:15
Sükunet İçinde Traş Olan Maymun 8.003 izlenme - 5 yıl önce Gayet sakin tavırlarıyla berbere gelen maymunun traş oluşu izliyoruz.'Abi üstler kalsın yanlardan alalım'.
Hindistan'da Bir Sokak Berberi 02:31
Hindistan'da Bir Sokak Berberi 6.836 izlenme - 6 yıl önce Mumbai'de bulunan bu berber abimiz, ultra-hijyenik araçlarla ile sadece yarım dolara üstün hizmet veriyor. Traş sırasında bir berber geleneği olarak etrafa bakınmayı da ihmal etmiyor. Az biraz masaj, az biraz traş, hepsi sadece 0.5 dolar.
Evsiz Adamın Berber Sonrası İnanılmaz Değişimi 00:40
Evsiz Adamın Berber Sonrası İnanılmaz Değişimi 1.079 izlenme - 1 yıl önce Londra'nın güneyinde getto bir mahallede yaşayan Brian isimli evsiz adam, iyi kalpli bir berber dükkanı sahibiyle karşılaşıyor ve kendisine her şey dahil bir tıraş teklif ediliyor. Sonrasında yaşanan büyük değişim herkesi memnun ediyor.
Hintli Berberin Ölmeden Önceki Son Kafa Masajı Videosu 13:58
Hintli Berberin Ölmeden Önceki Son Kafa Masajı Videosu 6.682 izlenme - 3 yıl önce Kafa masajı yapan Hintli Dayı diye tanıdığımız, tam adı "Baba Sen" olan ve Asmr Barber YouTube kanalının sahibi Massimo ile birçok videoda beraber olan Baba'nın ölmeden önceki son masaj videosu. Baba Sen kısa süre önce kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş. Kendisine "Baba the Cosmic Barber" mahlasını takan, Asmr Barber YouTube kanalının sahibi olan arkadaşı Massimo'nun da Baba'nın ölümü hakkında videosu var. Video: https://www.youtube.com/watch?v=v71d8J31QBk Merhum Baba'nın YouTube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCW5BGuYxlzG4WQ8U4iuULfQ/videos
Dünyanın En İyi Masaj Yapan Berberi - BabaSen Berber 09:01
Dünyanın En İyi Masaj Yapan Berberi - BabaSen Berber 2.702 izlenme - 3 yıl önce Hindistanın hep sokak lezzetlerini izleriz özeniriz bir de berberleri var işte dünyanın en iyi masaj yapan berberlerinden biri olan Babasen bir yandan asmr bir yandan masaj şahanesin şahane babasen berber...
Mükemmel Sakal TIraşı Nasıl Yapılır? 14:11
Mükemmel Sakal TIraşı Nasıl Yapılır? 6.442 izlenme - 6 yıl önce karşınızda 14 dakikalık bir hipnoz videosu. Nomad Barber isimli kişi dünyanın çeşitli yerlerini dolaşıp sakal ile ilgili bilgiler almış. Bu videoda da bir kişiyi traş ediyor. tam olarak mal mal izlenesi bir video. ben videoyu izledikten sonra gidip derby ile traş oldum. 1 dakika 20 saniye sürdü
Erkek Berberliği Yapan Kadınlar. 03:52
Erkek Berberliği Yapan Kadınlar. 3.955 izlenme - 3 yıl önce Erkek berberlerin dayamasından siz de mi bıktınız? İzmir’in Balçova ilçesinde iki kadın, erkek berberliği yaparak kadınların her alanda başarılı olabileceğini gösteriyor. Saç-sakal tıraşı yapan iki arkadaşın hedefleri ileride sadece kadınların çalışacağı erkek berberi açmak.
Çekiçle Tıraş Yapan Berber 00:07
Çekiçle Tıraş Yapan Berber 39 izlenme - 1 hafta önce Afrika'da sokak berberliği yapan adam tıraş yaparken kullandığı yöntem ile oldukça şaşırtmış. Berber çekiçle tıraş yapmış.
1978 Yılında Berberlik 01:12
1978 Yılında Berberlik 3.734 izlenme - 3 yıl önce Dikkat dikkat! Video aşık olunası duru güzellik içerir.
Robot Berber 02:15
Robot Berber 4.339 izlenme - 5 yıl önce Çok kollu bir robotu kanser araştırması yapan bir vakıfa yardım toplanması amacı ile berbere dönüştürüp gönüllü birini tıraş etmişler. Üstelik hem de değdirmeden tıraş ediyor. İzliyoruz efendim.
Kanserle Savaşan Arkadaşına Destek Vermek İçin Saçlarını Kazıyan Berber 01:41
Kanserle Savaşan Arkadaşına Destek Vermek İçin Saçlarını Kazıyan Berber 692 izlenme - 9 ay önce İspanya'da ünlü bir berber salonunu işleten adam, kansere yakalanan arkadaşının saçlarını kazırken, arkadaşına destek olduğunu göstermek için kendi saçını da kesti. Berberin, TikTok hesabından paylaştığı o anları 10 milyonu aşkın kişi seyretti.
Saç Kesimini Beğenmeyip Berberi Dövmek 02:53
Saç Kesimini Beğenmeyip Berberi Dövmek 4.650 izlenme - 3 yıl önce Çin'de saçının kesiminden memnun olmayan bir müşteri, dükkan içinde saçını kesen kuaföre yapmadığını bırakmadı. Çinli adam kuaförü önce darp etti, ardından da müşteri koltuğuna oturttu. Eline de dükkandaki makineyi alan adam, kuaförün saçını kesti.