Hoşgeldiniz!

berhan şimşek

Üzülmedim Ki - Serpil Çakmaklı ( Şahane Evlilik ) 06:01
Üzülmedim Ki - Serpil Çakmaklı ( Şahane Evlilik ) 13.602 izlenme - 5 yıl önce Şahane Evlilik Filminden Alıntılanarak.. Oynayanlar Berhan Şimşek , Serpil Çakmaklı , Hülya Erçel , İhsan Devrim , Duygu Ankara , Ayten Erman , İhsan Baysal , Ehat Alinçe , Erol Özkök , Yüksel Gözen , Sedef Ecer , Erol Şen , Filiz Bayraktar , Tuncer Vezir , Jeyan Mahfi Tözüm
7 Kişi Birleşip Hatuna Girmek 01:47
7 Kişi Birleşip Hatuna Girmek 5.129 izlenme - 9 yıl önce Mahallenin medai iftaharı esnaflar birliği esnaflar arası iletişimi arttırmak ve birlik ruhunu güçlendirmek için her ay çeşitli aktiviteler düzenlemektedirler. Bu sefer ki toplu eylem, hep beraber kaçak et kesmektir. Boy sırasına göre sıralanan mahalle esnafının sosyal eğlencesi eskort bağyanımızın çamura yatmasıyla gerçekleşemez. Bu esnaflar birliğinin homojen yapısının bozulmasına, mahalle ruhunun kaybolmasına sebep olmayacaktır. Esnaf birliği her daim dimdik ayakta kalacaktır.
Deniz Gezmiş - Kahramanım Tabi (Bakanla Konuşması) 01:49
Deniz Gezmiş - Kahramanım Tabi (Bakanla Konuşması) 1.179 izlenme - 8 yıl önce Başrollerini Berhan Şimşek (Deniz Gezmiş), Mazlum Çimen (Yusuf Aslan) ve Bülent Çolak'ın (Hüseyin İnan) paylaştı, 1998 yapımı "Hoşçakal Yarın" filminden, küçük bir kesit sizlerle.. Deniz Gezmiş ve dönemin İçişleri Bakanı Haldun Menteşeoğlu arasındaki diyalog; Bakan Menteşoğlu - İşte bu pejmürde kılıklı adam, THKO'nun kumandanı imiş Deniz Gezmiş - Beğenemedin mi? Bakan Menteşeoğlu - İyi bakın kılığına, kıyafetine, suratına... Deniz Gezmiş - Ben THKO kumandanı değil, neferiyim. Bakan Menteşoğlu - Nereye gidiyordunuz?" Deniz Gezmiş - Devrime... Bakan Menteşoğlu - (Eliyle duvardaki haritada Sivas'ı işaret ederek) Devrim o tarafta mı? Deniz Gezmiş - Senin kafan basmaz bu işlere. Devrimin o tarafı, bu tarafı yoktur, her taraftan gelir. Bakan Menteşoğlu - Türkiye'de bir tek ordu vardır. O da Şanlı Türk Ordusu'dur! Deniz Gezmiş - Onun için ordu muhtırayı verir vermez hepiniz istifa ettiniz! (12 Mart muhtırasından sonra Demirel hükümetinin istifasına gönderme yapıyor) Bakan Menteşeoğlu - (Sinirle) Götürün bunu!