Hoşgeldiniz!

beter böcek

beter böcek-ellere varda bize yok mi 02:23
beter böcek-ellere varda bize yok mi 11.124 izlenme - 9 yıl önce beter böceğin izlemeye doyamadığımız o eşsiz müziği :))
Beter Böcek - Ellere Var Da Bize Yok Mu? 01:48
Beter Böcek - Ellere Var Da Bize Yok Mu? 1.845 izlenme - 4 yıl önce Efenim Tim Burton'ın laaps diye sinema sektörüne girmesini sağlayan Beter Böcek filminin asıl sahnesinde biliyorsunuz ki day-o şarkısı eşliğinde dans ediyorlar. Fakat gariptir ki o day-o şarkısını daha sonra Grup Vitamin Türkçeye uyarlamıştır. İnternetten bulduğum bir video ile de orjinali değil de Türkçe versiyonu nasıl olur diye düşünmüşler. İzleyelim..
Beter Böcek- Çizgi Dizi Intro 00:59
Beter Böcek- Çizgi Dizi Intro 1.814 izlenme - 3 yıl önce 90larda Star'da yayınlanan Beter Böcek(Beetle Juice)'un çizgi dizi versiyonunun giriş kısmı. Filmi kadar eğlenceliydi bence.
beetle juice 2 fragmanı 01:24
beetle juice 2 fragmanı 1.910 izlenme - 7 yıl önce genç ve mutlu bir çift olan adam ve barbara maitland geçirdikleri trafik kazası sonrasında ölürler. bu arada charles ve delia kız kardeşleriyle birlikte new york'a gelerek maitland'ların evlerini satın alırlar. fakat adam ve barbara maitland bu durumdan hiç hoşnut değildirler. birer hayalet olmalarına rağmen tecrübesizlikleri yüzünden yeni ev sahiplerini evden uzaklaştıramazlar. son çare olarak en kötü hayalet beter böcek'e başvururlar.
Beter Böcek - Mehmet Ali Erbil Seslendirmesiyle 05:32
Beter Böcek - Mehmet Ali Erbil Seslendirmesiyle 1.117 izlenme - 3 yıl önce Seslendirme işi Mehmet Ali Erbil'in hayatı boyunca en iyi yaptığı işlerin başında gelir. Beterböcek ile bütünleşmiş, efsane olmuş sesi ile nette ilk olarak karşınızda.
beter böceğin en güzel sahnesi 03:32
beter böceğin en güzel sahnesi 1.850 izlenme - 9 yıl önce hangimiz bu sahneyi unutabiliriz ki :))
Beter Ol! Böcek Beetlejuice 04:05
Beter Ol! Böcek Beetlejuice 471 izlenme - 3 yıl önce Şimdi efenim. Sinema tarihinin şüphesiz en çılgınca sahneleri BeterBöcek isimli güzide filmde toplanmıştır. Show Tv ile yetişen bir nesil olarak, önceleri anlayamamıştık bu filmi: korkmalı mıydık yoksa gülmeli mi? Ne mutlu ki anne babalarımız bize doğru yolu göstermişti.Kahkahalarla; ama biraz da olsa korkuyla karışık zihnimizde yer etmişti Beter Böcek. Bu kardeşlerimizin ise niyeti iyi; ancak belli ki zamane çocukları bunlar. Size mental oyunlar oynadığım için üzgünüm. Karşınızda Beter Böcek'in en 'beter' sahnesi!
Beter Böcek - Shake Senora ( Jump in the Line) 03:20
Beter Böcek - Shake Senora ( Jump in the Line) 707 izlenme - 3 yıl önce Birçoğumuzun belki varlığından haberdar olmadığı (yazık), birçoğumuzun da hayatının bir dönemine damgasını vurmuş olan 1988 yapımı o unutulmaz film ''beetlejuice''(beter böcek)'ın en sonunda çalarken Winona Ryder' ın havada çok çok harika dans ettiği, onlarca kez dinlenesi, insanı terapi görmüşcesine neşelendiren şarkı: Harry Belafonte-jump in the line(shake shake shake senora)... Çocuktum, korkardım, evet çok zor hatırlasam da o küçük başlı adam hala çok korkunç..mistik..ıssss
Beter Böcek Fragman Sinefilm Org 01:28
Beter Böcek Fragman Sinefilm Org 827 izlenme - 6 yıl önce
beetle juice 1 fragmanı 01:32
beetle juice 1 fragmanı 1.172 izlenme - 7 yıl önce genç ve mutlu bir çift olan adam ve barbara maitland geçirdikleri trafik kazası sonrasında ölürler. bu arada charles ve delia kız kardeşleriyle birlikte new york'a gelerek maitland'ların evlerini satın alırlar. fakat adam ve barbara maitland bu durumdan hiç hoşnut değildirler. birer hayalet olmalarına rağmen tecrübesizlikleri yüzünden yeni ev sahiplerini evden uzaklaştıramazlar. son çare olarak en kötü hayalet beter böcek'e başvururlar.
Beetle Juice Film Müziği 03:43
Beetle Juice Film Müziği 356 izlenme - 3 yıl önce Beter Böcek Beter Böcek Beter Böcek!!! Pazar Gecesi Sinemasını sizlere Parlement Sinema Kulübü sundu.
Dünyanın En İyi Şovmeni Beter Böcek 03:43
Dünyanın En İyi Şovmeni Beter Böcek 919 izlenme - 9 yıl önce tam bir baş belası
Beter Böcek - Ellere Var da Bize Yoh mi? 01:48
Beter Böcek - Ellere Var da Bize Yoh mi? 410 izlenme - 3 yıl önce Efenim Tim Burton'ın laaps diye sinema sektörüne girmesini sağlayan Beter Böcek filminin asıl sahnesinde biliyorsunuz ki day-o şarkısı eşliğinde dans ediyorlar. Fakat gariptir ki o day-o şarkısını daha sonra Grup Vitamin Türkçeye uyarlamıştır. İnternetten bulduğum bir video ile de orjinali değil de Türkçe versiyonu nasıl olur diye düşünmüşler. İzleyelim..
Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice! 05:36
Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice! 319 izlenme - 3 yıl önce Tim Burton'un şaheserlerinden biri. Beetlejuice. En sevdiğim filmlerden biri olan Beter Böceğin en janjanlı sahnesini sizlerle paylaşıyorum.Kahramanımızdan yardım isteyen yeni evli ve ölü çiftimiz başlarına neler geleceğini bilmezler. Ayrıca bu filmde Michael Keatonun oyunculuğu ve makyajı taktire şayandır zira 1989 yılında en iyi makyaj Oscarını bu film almıştır. Not:Gönderdiğim bazı yabancı içeriklerin bir kısmı türkçe dublaj olduğu için bir kısmıda dublajsız olduğu için tepki çekti.Ben bu içeriği benim izlemeyi sevdiğim biçimde orjinal seslere sadık kalarak dublajsız yolluyorum.Görsel olarak,oyunculuk ve sıradısı hikayesiyle ses getiren bu filmin bu şekilde sorun olacagını sanmıyorum.Umarım zevkle izlersiniz.
beetle juice 4 fragmanı 01:26
beetle juice 4 fragmanı 219 izlenme - 7 yıl önce genç ve mutlu bir çift olan adam ve barbara maitland geçirdikleri trafik kazası sonrasında ölürler. bu arada charles ve delia kız kardeşleriyle birlikte new york'a gelerek maitland'ların evlerini satın alırlar. fakat adam ve barbara maitland bu durumdan hiç hoşnut değildirler. birer hayalet olmalarına rağmen tecrübesizlikleri yüzünden yeni ev sahiplerini evden uzaklaştıramazlar. son çare olarak en kötü hayalet beter böcek'e başvururlar.
beetle juice 3 fragmanı 01:15
beetle juice 3 fragmanı 218 izlenme - 7 yıl önce genç ve mutlu bir çift olan adam ve barbara maitland geçirdikleri trafik kazası sonrasında ölürler. bu arada charles ve delia kız kardeşleriyle birlikte new york'a gelerek maitland'ların evlerini satın alırlar. fakat adam ve barbara maitland bu durumdan hiç hoşnut değildirler. birer hayalet olmalarına rağmen tecrübesizlikleri yüzünden yeni ev sahiplerini evden uzaklaştıramazlar. son çare olarak en kötü hayalet beter böcek'e başvururlar.