Hoşgeldiniz!

Beton Kırma Videoları İzle

Beton Kırma 00:44
Beton Kırma 3.221 izlenme - 4 yıl önce Beton Kırma
beton deneyleri beton testi ve laboratuvarı 02:14
beton deneyleri beton testi ve laboratuvarı 5.163 izlenme - 7 yıl önce beton deneyleri beton testi beton kırma beton laboratuvarı yapı test yapı testleri
beton kırma ıtınayla yapılır 00:39
beton kırma ıtınayla yapılır 547 izlenme - 1 yıl önce kocaman karot iletisim 0332 236 20 26
Beton Kırma Kanal Açma 00:38
Beton Kırma Kanal Açma 1.126 izlenme - 3 yıl önce Erciyes Karot
Karot Beton Kesme / Ölçü Karot 00:59
Karot Beton Kesme / Ölçü Karot 542 izlenme - 3 yıl önce Karot Beton Kesme / Ölçü Karot
Beton Kırma Makinesi ile Çatışmaya Girmek 00:41
Beton Kırma Makinesi ile Çatışmaya Girmek 534 izlenme - 2 yıl önce İnşaat işleri diğer işlere kıyasla(memurluk gibi) kıyasla çok zor bir meslek türü hepimizinde bildiği gibi. Gerek bedensel gerek düşünsel beceri gerektiren ve herkesin yapamayacağı bir türden meslek. E haliyle çalışan işçilerin de bu yoğun tempo arasında kendilerini daha da motive edecek bir takım şeylerle ilgilenmesi gerekiyor. Bu videoda izleyeceğiniz işçiler de işlerini bir nebze olsun eğlenceli hale getirebilecekleri bir yol bulmuşlar. İzliyoruz...
adana perde beton kesme delme kırma kimyasal dübel ile filiz ekimi 04:33
adana perde beton kesme delme kırma kimyasal dübel ile filiz ekimi 1.024 izlenme - 6 yıl önce http//www.guvenkarot.com.tr - 0 322 433 09 33 beton kesmebetonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonbeton kesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.sıfır vibrasyonla zedelemeden istenen yerden istenen şekil büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işle
Kore Programında Türk Rekortmenleri 01:27
Kore Programında Türk Rekortmenleri 432 izlenme - 2 yıl önce Abnormal Summit isimli TV programında Türkiye temsilcisi Enes Kaya abimizin Türk guinnes rekortmenlerini tanıtması ve "yabancı" tohumlarının tepkimsileri ,izliyoruz.
JET KAROT 00:49
JET KAROT 385 izlenme - 2 yıl önce JETKAROT bünyesinde; Beton delme, kesme, kırma hizmetleri paralelinde, derz ile beton kesme, halatlı beton kesme, hidrolik beton kesme, filiz ekme, bina güçlendirme, beton kırma - bina yıkımı, beton çatlatma gibi alanlarda çalışmaları sürdürmektedir. Firmamız tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.
Beton Kırma 01:02
Beton Kırma 622 izlenme - 4 yıl önce Hafif Barut İle Beton Kırma Uygulaması
adana hilti ile beton kırma ve delme 00:33
adana hilti ile beton kırma ve delme 1.013 izlenme - 6 yıl önce beton kırmaprojelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma delme işleri büyük hassaslıkta yapılmakta çıkan harfiyat malzemeleri en kısa zamanda şantiyeden uzaklaştırılmaktadır.kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza indirilmekte özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır.
adana hidrolikli raylı duvar ve beton kesme 04:56
adana hidrolikli raylı duvar ve beton kesme 1.205 izlenme - 6 yıl önce http//www.guvenkarot.com.trbeton kesmebetonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonbeton kesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.
Beton Kırma Makinesi ile Çatışmaya Girmek 00:41
Beton Kırma Makinesi ile Çatışmaya Girmek 539 izlenme - 3 yıl önce Koptum Gülmekten :)
hidrolik beton kesme ve vinç ile kaldırılması 03:53
hidrolik beton kesme ve vinç ile kaldırılması 654 izlenme - 6 yıl önce http//www.guvenkarot.com.trbeton kesmebetonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonbeton kesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.
Fatih Yörük Beton Kırma 00:23
Fatih Yörük Beton Kırma 1.238 izlenme - 9 yıl önce fatih yörük beton kırma,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
adana kompresör ile beton kırma 01:20
adana kompresör ile beton kırma 431 izlenme - 6 yıl önce http//www.guvenkarot.com.trbeton kırmaprojelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma delme işleri büyük hassaslıkta yapılmakta çıkan harfiyat malzemeleri en kısa zamanda şantiyeden uzaklaştırılmaktadır.kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza indirilmekte özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır.
Karot Beton Kırma / Ölçü Karot 01:14
Karot Beton Kırma / Ölçü Karot 169 izlenme - 3 yıl önce Karot Beton Kırma / Ölçü Karot
adana kompresör ile beton kırma 2 02:38
adana kompresör ile beton kırma 2 405 izlenme - 6 yıl önce http//www.guvenkarot.com.trbeton kırmaprojelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma delme işleri büyük hassaslıkta yapılmakta çıkan harfiyat malzemeleri en kısa zamanda şantiyeden uzaklaştırılmaktadır.kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza indirilmekte özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır.
adana kimyasal epoxy ile rot ankrajlama 1 01:12
adana kimyasal epoxy ile rot ankrajlama 1 432 izlenme - 6 yıl önce kimyasal filiz ekimi ve rot ankrajlamavar olan betonerme sistemle birlikte çalışması öngörülen ve yeni oluşturulacak betonermenin birbirine bağlanması amacı taşıyan epoksi esaslı reçineler kullanılarak eski betona yeni betonun donatıların demir ankre edilmesi işlemidir. her donatı demir çapı için uygulama yapılmaktadır.
Beton Kırma Makinesiyle Çatışmaya Girmek 00:41
Beton Kırma Makinesiyle Çatışmaya Girmek 162 izlenme - 3 yıl önce Beton Kırma Makinesiyle Çatışmaya Girmek
Beton Kırma Anı 01:27
Beton Kırma Anı 163 izlenme - 4 yıl önce Beton Kırma Anı
Kompresörle Beton Kırma  01:19
Kompresörle Beton Kırma 129 izlenme - 3 yıl önce Kompresörle Beton Kırma DENİZ KOMPRESÖR ÇAIŞMALARANIZDA BAŞARILAR DİLER… DENİZ KOMPRESÖR İŞ MAKİNELERİ MUHAMMET DENİZ
Mersin Beton Delme Uygulaması 01:00
Mersin Beton Delme Uygulaması 309 izlenme - 4 yıl önce Karot Delme, Karot Alma, Beton Delme, Hidrolik Kesme, Beton Kesme, Kimyasal Uygulama, Filiz Ekme, Epoksi Uygulama, Rot Ankrajlama, Kompresör Kiralama, Beton Kırma, Hilti Kiralama, Jeneratör Kiralama, Asfalt Kesme Tam Otomatik Derz Makinesi, Baca Deliği Açma, Kanal Kırma, Kanal Açma, Kablo Kanalı Açma, Hidrolik Beton Kesme, Hilti Re 500, Split Epobar Filiz Ekimi İşleri Yapmaktadır. firmamız Kurulduğu İlk Andan İtibaren Kaliteye Verdiği Önem Ve Zoru Başarma Azmi Sayesinde Kısa Sürede İnşaat Sektöründe Tanınmış Ve Bu İlkelerinden Asla Vazgeçmemiştir.
Beton Kırma Makinesiyle Halay Çekmek 01:10
Beton Kırma Makinesiyle Halay Çekmek 33 izlenme - 1 yıl önce Bayburt'ta bir inşaatta beton kırma makinası hilti ile çalışırken sıkılan bir vatandaş, kendisine ilginç bir oyun buldu. Hilti makinasını yere sabitleyerek çalışır durumda bırakan vatandaş, makinanın ritmlerine uyarak halay çekti. Kar yağışı altında halay çekmeye başlayan Bayburtlu vatandaş halay çekerken adeta kendine geçti. Büyük bir keyifle halay çekmeyi sürdüren Bayburtlu, ilginç figürler sergiledi. Sosyal medyada tıklanma rekorları kıran Bayburtlu, izleyenlerin ilgi odağı oldu.
Beton Kırma 2 00:43
Beton Kırma 2 84 izlenme - 4 yıl önce Hafif Barut İle Beton Kırma Uygulaması
beton kesme 2 KOCAMAN KAROT 01:30
beton kesme 2 KOCAMAN KAROT 31 izlenme - 1 yıl önce www.betonkesimi.com.tr www.karotalma.com www.kocamankarot.com