Hoşgeldiniz!

Beyza Bayraktar Videoları İzle

Oryantal Dansı İle Büyüleyen Kedicik 03:20
Oryantal Dansı İle Büyüleyen Kedicik 7.287 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın fenomen kediciği Beyza Bayraktar A9TV kanalında yayınlanan programda kendini arap müziğinin ritimlerine bırakmış.
Beyza Hocamızdan Seksi Elbiseyle Dans 02:48
Beyza Hocamızdan Seksi Elbiseyle Dans 22.164 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türbanlılar. Tüm nimetler dünyada Müslümanların, ahirette de yalnızca onların olsun inşaAllah
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 03:26
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 17.890 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın gözde kediciklerinden Beyza Bayraktar giydiği kıyafet ve yaptığı dansla izleyenleri ekrana kitledi. O anları izliyoruz.
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 02:46
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 9.046 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hoca'nın kediciklerinden Beyza Bayraktar çalan müziğe kendine kaptırmış. Kaşıkları eline ala Adnan Hoca'da kediciğine eşlik etmiş.
Kediciklerden Yılbaşı Dansı 01:51
Kediciklerden Yılbaşı Dansı 13.309 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın kırmızı elbiseli kediciği Beyza Bayraktar yılbaşı dansı yaptı. Bu dansı ekran başındakileri mest etti izliyoruz.
Adnan Oktar Kediciği Beyza Bayraktar Dans Şov! 03:24
Adnan Oktar Kediciği Beyza Bayraktar Dans Şov! 11.530 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar Beyza Bayraktar Dans Şov
Adnan Hocanın Kediciği Beyza Bayraktar 01:33
Adnan Hocanın Kediciği Beyza Bayraktar 5.096 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hocanın kediciklerinden Beyza Bayraktar Adnan Hoca'nın kediciği Beyza Bayraktar Adnan Oktar'ın cemaatinde yer alan Beyza Bayraktar'ın sosyal medyada paylaştığı cüretkar pozları büyük ilgi görüyor.
Beyza Hocamızdan Seksi Arap Dansı 02:23
Beyza Hocamızdan Seksi Arap Dansı 5.418 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türbanlılar.Hocamızın dediği gibi arap kadınlarının sesleri gerçekten çok güzel, maşaAllah
Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar 00:39
Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar 18.357 izlenme - 3 yıl önce Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar
Kedicikler Muhteşem Dans Beyza Bayraktar 01:47
Kedicikler Muhteşem Dans Beyza Bayraktar 3.458 izlenme - 2 yıl önce kedicik,adnan oktar,adnan hoca,dekolte,eğlence,disko,müzik,a9,a9tv­,a9hd,süper dans,oryantal,bellydance,kedicikler ankaranın bağları,ankaranın bağları,maşallah,inşallah,mehdi,yaratılı­ş,ekonomi,finans,israil,çiçekci kız,ciguli,roman havası,beyza bayraktar,pkk,filistin,yobaz,yaratılış,i­mana geliyorum,komünist,atesit,kapitalist,lib­eralizm, kedicik,adnan oktar,adnan hoca,dekolte,eğlence,disko,müzik,a9,a9tv­,a9hd,süper dans,oryantal,bellydance,kedicikler ankaranın bağları,ankaranın bağları,maşallah,inşallah,mehdi,yaratılı­ş,ekonomi,finans,israil,çiçekci kız,ciguli,roman havası,beyza bayraktar,pkk,filistin,yobaz,yaratılış,i­mana geliyorum,komünist,atesit,kapitalist,lib­eralizm,ankara havası,oturak alemi,ankara alemi,kaşık havası,ankara havası
Beyza Bayraktar - Oryantal Show 03:18
Beyza Bayraktar - Oryantal Show 2.616 izlenme - 2 yıl önce Dekolteleriyle gündeme gelen Adnan Hoca'nın kedicikleri haklarında konuşturmaya devam ediyor. Bana En Çok Sorulan 3 Soruyu Cevaplıyorum Neden bütün arkadaşlarınız birbirine hem çok benziyor hem de hepsi çok güzel? Arkadaşlarıma dikkatle bakılırsa fiziksel olarak birbirlerine çok benzemedikleri anlaşılır. Ancak birbirlerine çok benzedikleri yönünde bir algının oluşmasının nedeni hepsinin aynı İslam ahlakına sahip olmaları, tavırlarındaki, konuşmalarındaki, tepkilerindeki Müslüman kadına yakışır üstünlük, kalite, güzelliktir. Allah Fetih Suresi’nin 29. ayetinde Müslümanlar için “… Belirtileri secde izinden yüzlerindedir.” diye buyurur. Yani Müslümanın en önemli belirtilerinden biri yüzündeki ifadedir. Müslümanların yüzlerinde, vicdanlarının ve ahlaklarının temizliğinden kaynaklanan bir huzur, güvenilirlik ifadesi, bakışlarında ve yüzlerinde sadece onlara has bir nur ve kalite olur. Diğer insanlarda kolay kolay rastlanmayan bu ifade şekli Müslümanların fizik olarak çok farklı özelliklere sahip olsalar bile ifade ve görünüm olarak birbirlerine benzemelerine vesile olur. Neden her zaman bakımlı ve makyajlısınız? Müslümanın en büyük özelliklerinden biri çok kaliteli, tertemiz ve bakımlı olmasıdır. Müslüman erkekler de, Müslüman kadınlar da dünyanın en güzel giyinen, en klas görünen, en bakımlı, en aydın, en modern insanları olmalıdır. Makyaj da bakımlı ve güzel görünmenin helal yollarından biridir. Peygamberimizin (sav) döneminde de hanımlar makyaj yapıyordu. Ancak kendi dönemlerindeki imkanları kullanarak bu makyajı yapıyordu. O dönemde Müslüman hanımlar allık, sürme, ruj kullanıyorlar, ellerini ve tırnaklarını kına ile boyuyorlardı, saçlarını da özel boyalarla boyuyorlardı. Peygamberimizin (sav) döneminde hanımların oje yerine ellerini ve tırnaklarını kınayla boyadıkları ve Peygamberimizin (sav) de hanımları buna teşvik ettiği pek çok rivayette geçer. Neden sarı saçı tercih ediyorsunuz? sarı saç dünyada birçok hanımın tercih ettiği, hanımlara çok yakışan güzel bir saç rengi. Peygamberimizin (sav) döneminde de hanımlar saçlarını kına ve ketem ile boyuyorlardı. Ayrıca Peygamberimizin (sav) tüm saç renkleri içinde özellikle sarı saçı beğendiğine dair birçok hadis-i şerif mevcut. Bu nedenle pek çok Müslüman hanım Peygamberimizin (sav) beğendiği bu rengi sever ve tercih eder.
Kedicik Beyza Bayraktar'dan Seksi Dans Şov 02:40
Kedicik Beyza Bayraktar'dan Seksi Dans Şov 3.957 izlenme - 2 yıl önce Lütfen Sayfamızı Takip Edin.. Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türba...
Beyza Bayraktar - Kalça Şov 00:11
Beyza Bayraktar - Kalça Şov 2.539 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/Seksikedicik... Lütfen Sayfamızı Takip Edin Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türbanlılar. Kediciklerden seksi dans.
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 00:32
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 3.886 izlenme - 2 yıl önce Hocamız bugün öyle yakışıklı ki kızlar kendinden geçiyor maşallah. Bu yakışıklılığını birde güzel sesi ile şarkı söyleyerek birleştirince yer yerinden oynuyor maşşallah nameleri havada uçuşuyor maşallah...
Kedicik Beyza Bayraktar Mini Elbiseyle Dans Şov Yaptı 01:20
Kedicik Beyza Bayraktar Mini Elbiseyle Dans Şov Yaptı 1.844 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın gözde kediciği Beyza Bayraktar programda müziğin ritmine kendine kaptırınca mini elbiseyle kalça şov yaptı.
Yakışıklılık Testi - Adnan Oktar 01:06
Yakışıklılık Testi - Adnan Oktar 2.999 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın yakışıklılığı zaten herkesin malumu ancak tüm kedicikler aynı anda söyleyince tam anlaşılamıyor diye adnan oktar tek tek almış görüşlerini ve yakışıklılığını test etmiş, maşallah.
Kedicikler Coştukça  Coştu 01:29
Kedicikler Coştukça Coştu 1.604 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme A9tv Kanalında yayınlanan programda çalan müzikde oynamaya doyamadılar.
Adnan Oktar'ın Dans Eden Kedicikleri 00:56
Adnan Oktar'ın Dans Eden Kedicikleri 1.310 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme A9TV' de yayınlanan programda müziğin ritmine kendilerini kaptırdı.
Kedicik Beyza Bayraktar Yürekleri Hoplattı 00:55
Kedicik Beyza Bayraktar Yürekleri Hoplattı 1.240 izlenme - 2 yıl önce Ünlü kedicik Beyza Bayraktar, Adnan Oktar'ın A9 TV kanalında yayınlanan programda çalan parçaya etkileyici dansıyla eşlik etti.
Beyza Hocamız Çoştu Yİne 02:13
Beyza Hocamız Çoştu Yİne 412 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türbanlılar
Adnan Hoca'nın Damla Pamir'i Döktürdü 00:35
Adnan Hoca'nın Damla Pamir'i Döktürdü 561 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türbanlılar. Beyza Beyraktar Damla Pamir- Hıma hıma hımda hım hım yar...
Adnan Oktar: Beyza Hocam Dalyan Gibisin Dalyan 01:32
Adnan Oktar: Beyza Hocam Dalyan Gibisin Dalyan 740 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar Talebelerinden Beyza Hocaya İltifat Yağdırıyor.
Beyza Bayraktardan Yürek Titreten Bir Dans 01:35
Beyza Bayraktardan Yürek Titreten Bir Dans 240 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/Seksikedicik... Lütfen Sayfamızı Takip Edin Müzik bir güzelliktir. Kalplere sürur verir, ferahlık verir. Kalbi kuvvetlendirir. İslam uleması bile, https://www.facebook.com/Seksikedicik... Lütfen Sayfamızı Takip Edin “Kalpte bir kasılma olduğunda güzel musiki kalbi ferahlatır, inşirah verir.” diyor maşaAllah. Hz. Mevlana'nın uygulaması buydu. Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türbanlılar
Beyza Bayraktar-Ah Görür Görmez Seni... 01:33
Beyza Bayraktar-Ah Görür Görmez Seni... 329 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/Seksikedicik... Lütfen Sayfamızı Takip Edin Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme,Dekolteli Türbanlılar
Adnan Oktar'ın Kediciği Beyza Bayraktar Aile Fotoğrafını Paylaştı 00:25
Adnan Oktar'ın Kediciği Beyza Bayraktar Aile Fotoğrafını Paylaştı 132 izlenme - 1 yıl önce Anne ve babasının gençlik fotoğrafını yayınlayan kedicik, güzelliğinin ailesinden geldiğini gösterdi.