Hoşgeldiniz!

beyza bayraktar

Sibel Yılmaztürk, Beyza Bayraktar ve Damla Pamir'in İblis Coşturan Dansı 02:24
Sibel Yılmaztürk, Beyza Bayraktar ve Damla Pamir'in İblis Coşturan Dansı 44.240 izlenme - 6 yıl önce Yine bir Adnan Oktar'ın kedicikleri merhaba bu sefer kedicikler Sibel Yılmaztürk, Beyza Bayraktar ve Damla Pamir'in ibilisii coşturan danslarını izliyoruz
Adnan Oktar Kediciği Beyza Bayraktar Dans Şov! 03:24
Adnan Oktar Kediciği Beyza Bayraktar Dans Şov! 13.410 izlenme - 9 yıl önce Adnan Oktar Beyza Bayraktar Dans Şov
Heybetli Kedicik Beyza Bayraktar Adnan Hocası İçin Dans Ediyor 02:15
Heybetli Kedicik Beyza Bayraktar Adnan Hocası İçin Dans Ediyor 7.710 izlenme - 6 yıl önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın en ünlü kediciği Beyza Bayraktar çalan müzik eşliğinde hocasının karşısında kurtlarını döküyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 00:32
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 7.815 izlenme - 8 yıl önce Hocamız bugün öyle yakışıklı ki kızlar kendinden geçiyor maşallah. Bu yakışıklılığını birde güzel sesi ile şarkı söyleyerek birleştirince yer yerinden oynuyor maşşallah nameleri havada uçuşuyor maşallah...
Yakışıklılık Testi - Adnan Oktar 01:06
Yakışıklılık Testi - Adnan Oktar 5.578 izlenme - 8 yıl önce Adnan Oktar'ın yakışıklılığı zaten herkesin malumu ancak tüm kedicikler aynı anda söyleyince tam anlaşılamıyor diye adnan oktar tek tek almış görüşlerini ve yakışıklılığını test etmiş, maşallah.
Kedicik Beyza Bayraktar Mini Elbiseyle Dans Şov Yaptı 01:20
Kedicik Beyza Bayraktar Mini Elbiseyle Dans Şov Yaptı 2.598 izlenme - 8 yıl önce Adnan Oktar'ın gözde kediciği Beyza Bayraktar programda müziğin ritmine kendine kaptırınca mini elbiseyle kalça şov yaptı.
Kedicikler Coştukça  Coştu 01:29
Kedicikler Coştukça Coştu 2.457 izlenme - 8 yıl önce Adnan Hoca nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme A9tv Kanalında yayınlanan programda çalan müzikde oynamaya doyamadılar.
Adnan Oktar'ın Dans Eden Kedicikleri 00:56
Adnan Oktar'ın Dans Eden Kedicikleri 2.195 izlenme - 8 yıl önce Adnan Hoca'nın Kedicikleri, Damla Pamir,Beyza Bayraktar,Aslı Süme A9TV' de yayınlanan programda müziğin ritmine kendilerini kaptırdı.
Kraliçe Kedicik Beyza Bayraktar'ın Muhteşem Dansı 02:07
Kraliçe Kedicik Beyza Bayraktar'ın Muhteşem Dansı 388 izlenme - 6 yıl önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında dansları ile hünerlerini sergileyen kediciklerin deyim yerinde ise kraliçesi Beyza Bayraktar çalan müzik eşliğinde kurtlarını dökmüş.
Beyza Bayraktar ve Nur Betül'ün Yabancı Şarkı Çalınca Coşması 02:27
Beyza Bayraktar ve Nur Betül'ün Yabancı Şarkı Çalınca Coşması 252 izlenme - 6 yıl önce Adnan Oktar'ın programında neşeli anlar. Adnan Oktar'ın muhteşem bir fiziğe sahip kedicikleri Beyza Bayraktar ve Nur Betül yabancı şarkıda öyle bir coştular ki.