Hoşgeldiniz!

bilinmeyen saati uygulaması

cüneyt  ergün  sevmek yok artık hiç kimseyi 04:48
cüneyt ergün sevmek yok artık hiç kimseyi 14.229 izlenme - 7 yıl önce cüneyt ergün bilinmeyen saati uygulaması.. sevmek yok artık hiç kimseyi.. bu klip internette rekor kırıyor!
Bilinmeyen Saati Uygulaması Cüneyt Ergün 04:48
Bilinmeyen Saati Uygulaması Cüneyt Ergün 4.454 izlenme - 7 yıl önce
Sevmek Yok Artık 05:24
Sevmek Yok Artık 16.318 izlenme - 10 yıl önce harika bir şarkı ve hüzünlü bir aşk hikayesi mutlaka izleyin..
Ali Altay - Bilinmeyen Saati Uygulaması 04:35
Ali Altay - Bilinmeyen Saati Uygulaması 1.485 izlenme - 2 yıl önce Ali Altay'ın, İda Müzik & Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Bilinmeyen Saati Uygulaması" albümünde yer alan "Bilinmeyen Saati Uygulaması" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Bilinmeyen Saati Uygulaması 05:24
Bilinmeyen Saati Uygulaması 2.540 izlenme - 10 yıl önce harika bir müzik ve duygusal bir aşk hikaye mutlaka dinleyin ve izleyin seveceksiniz
Tahsin Can - Akla Zarar  Cüneyt Ergün 03:30
Tahsin Can - Akla Zarar Cüneyt Ergün 1.870 izlenme - 8 yıl önce tahsin can - akla zarar cüneyt ergün
Ali Altay - Bilinmeyen Saati Uygulaması (Beyaz Show Canlı Performans) 04:27
Ali Altay - Bilinmeyen Saati Uygulaması (Beyaz Show Canlı Performans) 642 izlenme - 2 yıl önce Ali Altay- Bilinmeyen Saati Uygulaması (Beyaz Show Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Hiçbir vücut ısısı değiştirmiyorsa mevsim normallerini Sevmek de yok artık, Sevmek yok artık Hiç kimseyi! Sen yaz saati uygulaması, ben kış saati Ortak bi takvimimiz bile olmadı! Seni bir saat ileri almışlar, beni bir saat geri Bu zamanlar yoksa bize düşman mı? Bilemem Aklın kimde kalır? Bilemem Hatrın kimde kalır? Bilemem Kimler sensiz kalır? Bilemem. Hangi yol düz gider? (Hangi yol güze gider?) Bilemem aşklar ne için biter! Aşkım aşkın başından aşkın!
Cüneyt Ergün - Cüceler Yaptırdım İçime.. 2011 05:17
Cüneyt Ergün - Cüceler Yaptırdım İçime.. 2011 1.140 izlenme - 7 yıl önce
Ceyhun Çatal - Bilinmeyen Saati Uygulaması 04:04
Ceyhun Çatal - Bilinmeyen Saati Uygulaması 357 izlenme - 7 yıl önce
Cüneyt Ergün-Bilinmeyen Saati Uygulaması 04:48
Cüneyt Ergün-Bilinmeyen Saati Uygulaması 167 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Ergün-Bilinmeyen saati uygulaması Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Hiçbir vücut ısısı değiştirmiyorsa mevsim normallerini Sevmek de yok artık, Sevmek yok artık Hiç kimseyi! Sen yaz saati uygulaması, ben kış saati Ortak bi takvimimiz bile olmadı! Seni bir saat ileri almışlar, beni bir saat geri Bu zamanlar yoksa bize düşman mı? Bilemem Aklın kimde kalır? Bilemem Hatrın kimde kalır? Bilemem Kimler sensiz kalır? Bilemem. Hangi yol düz gider? (Hangi yol güze gider?) Bilemem aşklar ne için biter! Aşkım aşkın başından aşkın!
Cüneyt Ergün - Bilinmeyen Saat Uygulaması 04:48
Cüneyt Ergün - Bilinmeyen Saat Uygulaması 92 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Ergün tarafından seslendirilen 90'ların enfes şarkısı. Sözleri aynen şöyledir; hiçbir vücut ısısı değiştirmiyorsa mevsim normallerini sevmek de yok artık hiç kimseyi sen yaz saati uygulaması ben kış saati ortak bir takvimimiz bile olmadı seni 1 saat ileri almışlar beni 1 saat geri bu zamanlar yoksa bize düşman mı? 'aşkım, aşkın başından aşkın' bilemem aklın kimde kalır bilemem hatrın kimde kalır bilemem kimler sensiz kalır bilemem hangi yol düz gider hangi yol güze gider bilemem aşklar niçin biter?
Cüneyt Ergün - Bilinmeyen Saati Uygulaması 05:33
Cüneyt Ergün - Bilinmeyen Saati Uygulaması 30 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Teleften Bir Gece Masalı Çıkış Tarihi: 09.08.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Hiçbir vücut ısısı değiştirmiyorsa mevsim normallerini Sevmek de yok artık, Sevmek yok artık Hiç kimseyi! Sen yaz saati uygulaması, ben kış saati Ortak bi takvimimiz bile olmadı! Seni bir saat ileri almışlar, beni bir saat geri Bu zamanlar yoksa bize düşman mı? Bilemem Aklın kimde kalır? Bilemem Hatrın kimde kalır? Bilemem Kimler sensiz kalır? Bilemem. Hangi yol düz gider? (Hangi yol güze gider?) Bilemem aşklar ne için biter! Aşkım aşkın başından aşkın!
Ali Altay - Bilinmeyen Saati Uygulaması 04:35
Ali Altay - Bilinmeyen Saati Uygulaması 3 izlenme - 10 ay önce Ali Altay - Bilinmeyen Saati Uygulaması