Hoşgeldiniz!

billur kalkavan

Bir Döneme Damgasını Vuramayan Yarışma - Trophy Türk 01:34
Bir Döneme Damgasını Vuramayan Yarışma - Trophy Türk 15.039 izlenme - 3 yıl önce Ertem Şener ve Helin Avşar'ın sunuculuğunda 2013 yılında Kenya'da çekilden Trophy Türk, bir döneme damgasını vuramamış Survivor'ımsı yarışma... Hatta insana "ne zaman çekildi lan bu" bile dedirtebilir. Billur Kalkavan, Berksan, Burcu Çetinkaya, Hale Caneroğlu, Leyla Bilginel, Önder Bekensir, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay, Zaza Enden gibi yarışmacılarla yola çıkan ekip Kenya'da 49 günlük süren çekimlerin ardından sessiz sakin kenara çekilmiş. Bir tek Tuğba Özay durmadı, o sonra Dominik'e de gitti.
Sertleşme Sorunları / Prof. Dr. Emre Akkuş & Billur Kalkavan 10:06
Sertleşme Sorunları / Prof. Dr. Emre Akkuş & Billur Kalkavan 8.640 izlenme - 4 yıl önce Erkekler ekran başına… Erkeklerin en sık başına gelen sorunlardan sertleşme ve sertleşme sorunlarını Prof. Dr. Emre Akkuş’ la konuşuyoruz.
Anne Olmak Çok Matah Bir Şey Değil - Billur Kalkavan 00:49
Anne Olmak Çok Matah Bir Şey Değil - Billur Kalkavan 1.701 izlenme - 2 yıl önce Oyuncu Billur Kalkavan, sosyal medya üzerinden yayınlanan bir programın konuğu olmuş. Programda Anne olmak çok matah bir şey değil diyen Billur Kalkavan'ın açıklamaları eleştirilerin hedefi olmuş.
İstesem 10 Tane Çocuk Doğururdum - Billur Kalkavan 00:55
İstesem 10 Tane Çocuk Doğururdum - Billur Kalkavan 1.225 izlenme - 2 yıl önce Anne olmak çok matah bir şey değil sözleriyle olay yaratan oyuncu Billur Kalkavan, katıldığı magazin programında konu ile ilgili açıklamalarda bulunmuş.
Billur Kalkavan ; 'erkek Hayvanlar Cazibeme Dayanamıyor' 03:31
Billur Kalkavan ; 'erkek Hayvanlar Cazibeme Dayanamıyor' 4.092 izlenme - 9 yıl önce Hayvanlarla arasında inanılmaz bir bağ olduğunu söyleyen ünlü oyuncu Billur Kalkavan, "Erkek hayvanlar gerçekten benim yanımda bir garip oluyorlar. Öyle böyle seksi değilim" dedi.
Billur Kalkavan Fena Yakalandı! 01:56
Billur Kalkavan Fena Yakalandı! 2.688 izlenme - 9 yıl önce Billur Kalkavan Fena Yakalandı
Erkek Hayvanlar da Cazibeme Dayanamıyor - Billur Kalkavan 01:36
Erkek Hayvanlar da Cazibeme Dayanamıyor - Billur Kalkavan 2.130 izlenme - 6 yıl önce Daha önce katıldığı bir televizyon programında köpeğin ileri-geri hareketlerine maruz kalan Billur Kalkavan, Mesut Yar'ın programında erkek hayvanların kendisine duyduğu ilgiden bahsediyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2533/billur-kalkavana-canli-yayinda-taciz
mezuniyet filmi fragmanı 01:09
mezuniyet filmi fragmanı 5.462 izlenme - 12 yıl önce süpper fİlm 6 kasimda vİzyonda mutlaka gİtsİn herkesssss.....
Kenan Ece-Konuşmazsak Çatlarız-Kısım 1 05:28
Kenan Ece-Konuşmazsak Çatlarız-Kısım 1 1.429 izlenme - 11 yıl önce 1 nisan 2010 tarihinde billur kalkavanın konuşmazsak çatlarız programına konuk olan kenan ece ile yapılan söyleşinin 1 kısmı
Billur Kalkavan : Dünyanın En Özgür Ülkesiyiz 00:49
Billur Kalkavan : Dünyanın En Özgür Ülkesiyiz 533 izlenme - 7 yıl önce Billur KALKAVAN : Dünyanın en özgür ülkesiyiz.
Dünyanın En Özgür Ülkesiyiz - Billur Kalkavan 00:49
Dünyanın En Özgür Ülkesiyiz - Billur Kalkavan 815 izlenme - 7 yıl önce Efendim, Billur Kalkavan konuk olduğu +1 TV'de Dünyanın en özgür ülkesinin Türkiye olduğunu ifade etti. Bakalım siz aynı görüşte misiniz? Ben kıçımla güldüm bu duruma.
Aşkmatik 7: Billur Kalkavan 19:30
Aşkmatik 7: Billur Kalkavan 35 izlenme - 2 yıl önce Aşkmatik 7: Billur Kalkavan