Hoşgeldiniz!

billur kalkavan

Billur Kalkavan Akciğer Kanserine Yakalandı 00:35
Billur Kalkavan Akciğer Kanserine Yakalandı 306.576 izlenme - 4 ay önce 59 yaşındaki başarılı oyuncu Billur Kalkavan'dan üzücü haber geldi. Ünlü oyuncu akciğer kanserine yakalandı.
Bir Döneme Damgasını Vuramayan Yarışma - Trophy Türk 01:34
Bir Döneme Damgasını Vuramayan Yarışma - Trophy Türk 15.084 izlenme - 4 yıl önce Ertem Şener ve Helin Avşar'ın sunuculuğunda 2013 yılında Kenya'da çekilden Trophy Türk, bir döneme damgasını vuramamış Survivor'ımsı yarışma... Hatta insana "ne zaman çekildi lan bu" bile dedirtebilir. Billur Kalkavan, Berksan, Burcu Çetinkaya, Hale Caneroğlu, Leyla Bilginel, Önder Bekensir, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay, Zaza Enden gibi yarışmacılarla yola çıkan ekip Kenya'da 49 günlük süren çekimlerin ardından sessiz sakin kenara çekilmiş. Bir tek Tuğba Özay durmadı, o sonra Dominik'e de gitti.
Billur Kalkavan'dan Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama 00:52
Billur Kalkavan'dan Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama 88 izlenme - 3 hafta önce Corona virüs tedavisi sonrası akciğer kanseri teşhisi konulan oyuncu Billur Kalkavan, son durumu hakkında bilgi verdi. Billur Kalkavan her şey yolunda dedi.
Sertleşme Sorunları / Prof. Dr. Emre Akkuş & Billur Kalkavan 10:06
Sertleşme Sorunları / Prof. Dr. Emre Akkuş & Billur Kalkavan 8.761 izlenme - 5 yıl önce Erkekler ekran başına… Erkeklerin en sık başına gelen sorunlardan sertleşme ve sertleşme sorunlarını Prof. Dr. Emre Akkuş’ la konuşuyoruz.
Erkek Hayvanlar da Cazibeme Dayanamıyor - Billur Kalkavan 01:36
Erkek Hayvanlar da Cazibeme Dayanamıyor - Billur Kalkavan 2.254 izlenme - 7 yıl önce Daha önce katıldığı bir televizyon programında köpeğin ileri-geri hareketlerine maruz kalan Billur Kalkavan, Mesut Yar'ın programında erkek hayvanların kendisine duyduğu ilgiden bahsediyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2533/billur-kalkavana-canli-yayinda-taciz
mezuniyet filmi fragmanı 01:09
mezuniyet filmi fragmanı 5.468 izlenme - 13 yıl önce süpper fİlm 6 kasimda vİzyonda mutlaka gİtsİn herkesssss.....
Kenan Ece-Konuşmazsak Çatlarız-Kısım 1 05:28
Kenan Ece-Konuşmazsak Çatlarız-Kısım 1 1.432 izlenme - 12 yıl önce 1 nisan 2010 tarihinde billur kalkavanın konuşmazsak çatlarız programına konuk olan kenan ece ile yapılan söyleşinin 1 kısmı
Dünyanın En Özgür Ülkesiyiz - Billur Kalkavan 00:49
Dünyanın En Özgür Ülkesiyiz - Billur Kalkavan 833 izlenme - 8 yıl önce Efendim, Billur Kalkavan konuk olduğu +1 TV'de Dünyanın en özgür ülkesinin Türkiye olduğunu ifade etti. Bakalım siz aynı görüşte misiniz? Ben kıçımla güldüm bu duruma.
Aşkmatik 7: Billur Kalkavan 19:30
Aşkmatik 7: Billur Kalkavan 54 izlenme - 3 yıl önce Aşkmatik 7: Billur Kalkavan