Hoşgeldiniz!

Bir Hülya Avşar Sohbeti

Hülya Avşar Eser Yenenler'i Kulisten Sürükleyerek Çıkardı 00:33
Hülya Avşar Eser Yenenler'i Kulisten Sürükleyerek Çıkardı 36.543 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar, sunuculuğunu yaptığı 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programına konuk olan Eser Yenenler'i stüdyoya götürmeye çalışırken zor anlar yaşadı. Usta sanatçı, kendisini terletecek sorular nedeniyle odasından çıkmak istemeyen Yenenler'i zorla stüdyoya götürmeye çabaladı. '3 Adam'dan Eser, "Herkesi ayırıyorsun. Allah'tan benim sevgilim yok. Ay gel artık, yeter" diyen Avşar kızına, "Soruların çok korkunç. Ben o sorulara cevap veremem, bunun hesabını veremem. Gelmeyeceğim" karşılığını veriyor. Hülya Avşar'ın İnstagram hesabından paylaştığı video, izleyenleri kahkahaya boğdu.
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 00:33
Rüzgar Erkoçlar: Kadına Güvenilmez 12.280 izlenme - 5 yıl önce Bu hafta Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olcak olan Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'ın kadına güvenilirmi sorusuna güvenilmez dedi
Bir Hülya Avşar Sohbeti 6.Bölüm - Kerimcan Durmaz (31 Mart 2017) 46:47
Bir Hülya Avşar Sohbeti 6.Bölüm - Kerimcan Durmaz (31 Mart 2017) 2.664 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti 6.Bölüm - Kerimcan Durmaz (31 Mart 2017) Star Tv ekranlarının sevilen yapımlarından Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin bu haftaki konuğu sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz. Geçtiğimiz aylarda popülerliği gittikçe artan Kerimcan Durmaz hakkında merak edilenleri Hülya Avşar’la yaptığı sohbette açıkladı. Sosyal medya da yaptığı açıklamalarla ve fotoğraflarla fenomen haline gelen Durmaz, şimdiler de ise Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim’in jüri koltuğunda oturuyor.
Doyumsuz Acımasızım (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) 03:47
Doyumsuz Acımasızım (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) 1.892 izlenme - 4 yıl önce Doyumsuz Acımasızım (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) Bir Hülya Avşar Sohbetti programının bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Edis Görgülü oldu
  Emre Belözoğlu: Sahada En Az Küfür Edenlerden Biri Benim (Bir  Hülya Avşar Sohbeti 10 Kasım 2017) 01:24
Emre Belözoğlu: Sahada En Az Küfür Edenlerden Biri Benim (Bir Hülya Avşar Sohbeti 10 Kasım 2017) 1.967 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olan Emre Belözoğlu, "Sahanın içinde ister istemez küfür oluyor. Ben bazen yakalansam da çok az küfür edenlerden biriyim." dedi.
Emre Belözoğlu: Ben Çocukken Fenerbahçeliydim (Bir Hülya Avşar Sohbeti 24. Bölüm 10 Kasım Cuma) 05:11
Emre Belözoğlu: Ben Çocukken Fenerbahçeliydim (Bir Hülya Avşar Sohbeti 24. Bölüm 10 Kasım Cuma) 1.489 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar'ın sunduğu programa konuk olan Emre Belözoğlu, Türk futbolu ve yabancı sınırı ile ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, televizyondaki bir programa konuk oldu. Hülya Avşar'ın sorularını yanıtlayan Emre Belözoğlu birçok önemli konuda açıklamalarda bulundu. 37 yaşındaki deneyimli futbolcu hakemler, Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe forması altındaki hayatı ve yabancı sınırına dair de samimi konuştu. "BAZEN YAKALANSAM DA SAHADA AZ KÜFÜR EDEN OYUNCULARDAN BİRİYİM" Emre Belözoğlu sahadaki agresif karakteri dışında Hülya Avşar'ın "Küfür rahatlatıyor mu sorusuna, "Bunlar sahanın içinde oluyor. Olmaması lazım ama oluyor. Hırs bazen hata yaptırıyor. Hırsta risk alıyorsun ve kontrol edebilirsen iyi. İtiraf edeyim ben de her zaman kontrol edemiyorum. Sahanın içinde bunlar var. Ben o kadar değilim. Bazen yakalansam da çok az küfür edenlerden biri olduğumu düşünüyorum." Hakemlerin Türk futbolunun en önemli problemi olmadığını ve hakemlerin çok ağır ithamlar altında kaldığını söyleyen Emre Belözoğlu, "Aramın kötü olduğu hakem yoktur. Tolga Özkalfa, Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus bence iyi hakemler. Hakemlerin onlara karşı yapılan birçok şeyi hak etmediğini düşünüyorum. Türk futbolunda temel problemlerden birisinin hakemler olarak gösterilmesi doğru değil. Tecrübeli futbolcu olarak bunu samimi söylüyorum." diye konuştu. "GALATASARAY BENİ İSTEMEDİ" Türkiye'ye dönersem, Adnan Polat'a söz vermiştim ilk sizinle konuşacağım diye. Galatasaray beni istemediğinisöyledi. O dönemde Fenerbahçe beni çok istedi. Hiçbir zaman Galatasaray forması üzerindeyken Fenerbahçeli gibi oynamadım. Bilinç altımda teşkil etmedi. Babam Fenerbahçeli ve çocukken o bizi Fenerbahçeli yaptı. Aziz başkan ve aradaki dostlarımızın evinde buluştuk. İmza oldu. Benim için kolay bir karar değildi." "YABANCI SINIRINA BEN DE KARŞIYIM" Ben de yabancı sınırına karşıyım. Türk futbolcular aralarında bu mesleği profesyonel olarak görmeyenler var. Şapkalarını önlerine koymaları lazım. Hayatınızın merkezine futbolu koyduğunuz zaman, sevsinler ya da sevmesinler, herkesten takdir görürsünüz. "Türk oyuncuların kendilerine çok doğruörnekler almaları gerekiyor. Gençler, futbolu hayatlarının merkezine koymalı. Hal böyle olunca biz de "Bakın işte bizim de çok değerli futbolcularımız var. Neden yabancı futbolcu tercih ediyoruz" diyebilelim. Stada gelen taraftar da iyi futbolcu izlemek ister sonuçta. "SAKATLANDIĞIMIZ ZAMAN KOTLA HAVUZA ATARLAR" Emre Belözoğlu yaptığı açıklamada, "Çocuklara karşı ben de duygusalım. Eşim kızdığı zaman hatta ne yapıyorsun diyorum bazen. Yüzücülük çok zor bir spor. Sakatlandığım zaman bizi kotla havuza atarlar. Ağırlık olsun ve o kotla kondisyon kazanalım diye. O zaman yüzücüleri anlayabiliyorum. Sabah yüzüyorlar, akşam yüzüyorlar. Çok fazla enerji harcıyorlar."
İdo Tatlıses: Baba Parası Yemek Çok Kolay (Bir Hülya Avşar Sohbeti) 03:35
İdo Tatlıses: Baba Parası Yemek Çok Kolay (Bir Hülya Avşar Sohbeti) 1.590 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin sezon finaline konuk olan. İdo, baba parası yemenin püf noktalarını anlatıyor. İzliyoruz efendim.
İnanılmaz Çekicisin (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) 03:11
İnanılmaz Çekicisin (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) 1.349 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz Çekicisin (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) Bir Hülya Avşar Sohbetti programının bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Edis Görgülü oldu
Hülya'ya Şok Teklif (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) 01:49
Hülya'ya Şok Teklif (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) 1.310 izlenme - 4 yıl önce Hülya'ya Şok Teklif (Bir Hülya Avşar Sohbeti - 12 Ocak 2018) Bir Hülya Avşar Sohbetti programının bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Edis Görgülü oldu
Mehmet Coşkundeniz: Aşk Çatışmadır (Bir Hülya Avşar Sohbeti 20. Bölüm) 03:50
Mehmet Coşkundeniz: Aşk Çatışmadır (Bir Hülya Avşar Sohbeti 20. Bölüm) 1.285 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin konuğu bu hafta Türkiye'nin en çok okunan gazetesi Posta'nın en sevilen yazarlarından Mehmet Coşkundeniz’di. Aşka dair yazıp söyledikleri ile yoğun ilgi gören Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, Hülya Avşar ile evlilik, ilişki, aldatma üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Mehmet Coşkundeniz: Yakalanmayan Erkek Yoktur (Bir Hülya Avşar Sohbeti 20. Bölüm) 06:04
Mehmet Coşkundeniz: Yakalanmayan Erkek Yoktur (Bir Hülya Avşar Sohbeti 20. Bölüm) 1.234 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin konuğu bu hafta Türkiye'nin en çok okunan gazetesi Posta'nın en sevilen yazarlarından Mehmet Coşkundeniz’di. Aşka dair yazıp söyledikleri ile yoğun ilgi gören Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, Hülya Avşar ile evlilik, ilişki, aldatma üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Hakan Altun: Gece Yaşamayı Seviyorum (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 06:55
Hakan Altun: Gece Yaşamayı Seviyorum (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 848 izlenme - 3 yıl önce Hakan Altun “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nde Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu; gece sahne hayatının önemli isimlerinden Hakan Altun. Şarkıcılık Yapacağım En Son Şeydi… Hakan Altun, hayatının dönüm noktalarını anlatıyor. “İnsanları mutlu etmek için yaşıyorum.” “Hayatımda kendim için bir şey istemedim.” Hakan Altun, beyin ameliyatı olduktan sonra hayatındaki değişimleri tüm içtenliğiyle Hülya Avşar’a anlattı. Aldığım kararlar nedeniyle üzülmüyorum. Sevgililerim önce gece hayatımı onaylıyor, bir ay geçmeden “Ne zaman yatacaksın diye soruyor.” “Ayrıldığım kız arkadaşlarımın aileleriyle hala görüşürüm.” “Bir ara evlenmeyi çok istedim. Çocuğumun olmasını çok isterdim.” Hakan Altun, neden evlenmediğini ve yaşadığı ilişkileri anlatırken, çok özel itiraflarda bulundu. Altun, Çocuk sevgisini ise “yeğenlerimi bile kucağımda çok salladım” diyerek anlattı. Yakışıklı mısın? Çözemedim... Hülya Avşar, ünlü şarkıcının fiziki özelliklerini anlatırken Hakan Altun’u güldürdü. .
Tecavüz Olayını Anlattı - Bir Hülya Avşar Sohbeti 19. Bölüm (6 Ekim Cuma) 07:05
Tecavüz Olayını Anlattı - Bir Hülya Avşar Sohbeti 19. Bölüm (6 Ekim Cuma) 710 izlenme - 4 yıl önce 06 Ekim 2017 Cuma – Bir Hülya Avşar Sohbeti 19. Bölüm - Müziğe başlarken kilomla dalga geçildi Zerrin Özer, yurt dışına açılmadığı için çok pişman olduğunu söyledi. Yurt dışından çok teklif geldi, annem yanıma gelmediği için kabul etmedim. Amerika’dan, Almanya'dan bir çok bağlantı kuruldu, beni Amerika’da sahneye çıkardılar herkes ayağa kalktı. İrlanda da festivale gittim, senfoni orkestrasının başındaki yetkili ülkesinde kalmam için çok ısrar etti ama annem yanıma gelmediği için teklifleri kabul etmedim. Yurt dışı defteri de o zaman kapandı; ama şimdi pişmanlık duyuyorum. Zerrin Özer, 19 yaşında başına gelen tecavüz olayı ile ilgili de Hülya Avşar’a da çok özel itiraflarda bulundu. “Bir erkeğe güvenmem çok zor” Uzun bir süre siyah gözlükle ekrana çıktım. Bunun nedeni insanlar gözlerimi görmesin diye... Şimdi bakıyorum da o zaman yaşadıklarım beni artık olumsuz etkilemiyor, daha da çok hırslandırıyor. Bu olaydan sonra bir erkeğe güvenmek benim için hala çok zor. “İkimiz Bir Fidanız” şarkısından nefret ederdim Müziğe ilk başladığı yıllarda Tülay Özer’i kıskanmadığını söyleyen ünlü sanatçı hatta o dönemde ablasının meşhur şarkısı “İkimiz Bir Fidanız“ şarkısı ile dalga geçtiğini, dinlemeye tahammül edemediğini ve nefret ettiğini itiraf etti. Hülya Avşar’ın sesini "tek başına ordu" olarak tanımladığı Zerrin Özer, genç popstar Aleyna Tilki’ye de tavsiyelerde bulundu. Aleyna, Ukala ve Küstah Biri!.. Aleyna Tilki, ukala ve küstah... Bu bence çok fazla, o dozu doğru ayarlamak lazım. Ama çok beğeniyorum, yaşından büyük konuşuyor. Sempatikliği antipatikliğe dönüştürmemesi gerekiyor. Başarılı buluyorum ama.. Artık aşk istiyorum, bir sevgilim olsun Çok kaliteli bir ruhla tanıştım diyerek aşka hazır olduğunu itiraf eden Zerrin Özer, yeni bir ilişkiye hazır olduğunu ve aşk istediğini söyledi Çocuk sahibi olmak isterdim “Çocuğumun olmasını çok isterdim. Ben iyi bir anne olur muydum, çocuğum nasıl olurdu acaba? diye çok merak ediyorum” derken duygularını gizleyemedi.. “Bir Hülya Avşar Sohbeti” her cuma akşamları saat 00:15’da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Hülya Avşar Sohbeti - Arda Kural (9 Haziran 2017) 53:40
Bir Hülya Avşar Sohbeti - Arda Kural (9 Haziran 2017) 773 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti - Arda Kural (9 Haziran 2017) 2000’li yılların popüler oyuncusuyken psikolojisi bozulan ve oyunculuğu bırakıp tedavi olan Arda Kural, geçirdiği 5 yıllık zor dönemini tüm içtenliğiyle Hülya Avşar’a anlattı. ŞÖHRETİ YANLIŞ TAŞIDIM Kural psikolojisinin bozulmasını, “sektörün gerektiği şeyleri yapamadım, fazla alçak gönüllü olduğum için beğenilmedim. Uyumsuzluk sürecim de vardı. Çevreme veryansın ettim ve sonuçta depresyona girdim, yaşadıklarımın nedeni ekonomik değildi” şeklinde açıkladı. “ARTIK YÖNETMENLİK YAPACAĞIM" Annesinin 15 yaşında reklam ajansına yazdırmasıyla başlayan kariyerine senarist - yönetmen olarak devam edeceğini açıklayan Kural, oyunculuktan soğuduğunu söyledi. “AŞIK OLACAĞIM BİR KADININ KARŞIMA ÇIKACAĞINA İNANMIYORUM” Kural, "Aldatılmak beni çok üzdü, artık evliliği düşünmüyorum. Hayatımda bir şeyleri düzeltmeyi çalışıyorum. Aşık olmak da istemiyorum. Aşık olmak zor, araya beklentiler girdiği zaman aşk bitiyor. Aşık olacağıma da inanamıyorum. Beni aşık edecek kadının da karşıma çıkacağını düşünmüyorum" ifadelerini kullandı. “ALDATILMA REKORU BENDE” Avşar, “Aldatıldım” diyen Arda Kural’a “Sen bir kere mi aldatıldın? Rekor bende” dedi
Hülya Avşar'dan Rüzgar Erkoçlar'a: Çocuğun Olabilecek Mi? - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm 02:01
Hülya Avşar'dan Rüzgar Erkoçlar'a: Çocuğun Olabilecek Mi? - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm 685 izlenme - 5 yıl önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlattı.
Efsanevi Aşk - Bir Hülya Avşar Sohbeti 37. Bölüm 16 Şubat Cuma 09:37
Efsanevi Aşk - Bir Hülya Avşar Sohbeti 37. Bölüm 16 Şubat Cuma 498 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu Türk Sanat Müziğinin dev ismi: Muazzez Abacı 40 günlük kundakteyken diz boyu karın içine atıldım Babasının kendisini 40 günlükken kara atıp, ağlamasından sonra, “İyi dinleyin... Kızım, Türkiye’nin en iyi sesi olacak” dediği efsaneleşen hikayesini tüm detaylarıyla ilk kez anlattı Aleyna’ya laf söylemek içime sinmiyor Abacı, Aleyna Tilki’yi överken, “genç nesli desteklemek ve alkışlamak lazım” dedi. Hülya Avşar’dan yıllar sonra gelen itiraf! İbrahim Tatlıses beni afişten çıkardı, Sibel Can’ı getirdi Hülya Avşar, İzmir fuarında İbrahimTatlıses’le birlikte sahneye çıktığı yaptığı dönemde, Tatlıses’in emriyle afişten isminin çıkarıldığını ve yaşadıkları karşısında çok ağladığını söyledi Avşar, “O sıralar Sibel Can’ı yolasım vardı” diyerek yıllar öncesi yaşadığı hayal kırıklığını itiraf etti. Muazzez Abacı’dan gelen teklifle moralim yerime geldi İbrahim Tatlıses tarafından işsiz bırakıldığı fuar döneminde Muazzez Abacı’nın yanına çağırdığını ve Abacı’nın alt kadrosunda çalışmaktan gurur duyduğunu söyledi. Sezen Aksu’nun Muazzez Abacı’dan Tek İsteği Ne oldu? Sezen Aksu’nun şarkılarını söyleyen Muazzez Abacı’dan Aksu’nun tek isteği neydi? Abacı, Sezen Aksu’nun ricasını kırmamak için nasıl gergin bir şekilde stüdyoya girdiğini de ilk kez Hülya Avşar’a açıkladı. İlk kez bu kadar açık konuştu “Hasan’dan çocuğum olsaydı...” Muazzez Abacı, yeraltı dünyasının en tanınmış kabadayılarından bir tanesi olan,, iki kez evlendiği, en büyük aşkım dediği Hasan Heybetli’yle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Muazzez Abacı, kızı ve torununu görmek için yılın büyük çoğunluğunu geçirdiği Amerika’daki yaşantısını ve estetiğe bakışını Hülya Avşar’a anlattı.
Rüzgar Erkoçlar: Kadınlara Güven Olmaz - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm (18 Mart Cumartesi) 05:17
Rüzgar Erkoçlar: Kadınlara Güven Olmaz - Bir Hülya Avşar Sohbeti 4. Bölüm (18 Mart Cumartesi) 607 izlenme - 5 yıl önce Cinsiyet değiştirme operasyonuyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Rüzgar Erkoçlar, hayatına dair tüm merak edilen soruları Hülya Avşar'a anlattı. "KADINLARA GÜVENİLMEZ!" "Bir Hülya Avşar Sohbeti"ne katılan ünlü oyuncu Erkoçlar, nişanlısı Tuğba Beyazoğlu'nun kendisini güvenilir bir erkek olarak bulduğunu ve bunun için tercih ettiğini söyledi. Avşar Kızı'nın, "kadınlara güvenilir mi" sorusuna ise ünlü oyuncu net bir "hayır"la cevap verdi.
Benimle 25 Yıl Önce Tanışsaydın (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 06:50
Benimle 25 Yıl Önce Tanışsaydın (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 438 izlenme - 3 yıl önce Hakan Altun “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nde Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu; gece sahne hayatının önemli isimlerinden Hakan Altun. Şarkıcılık Yapacağım En Son Şeydi… Hakan Altun, hayatının dönüm noktalarını anlatıyor. “İnsanları mutlu etmek için yaşıyorum.” “Hayatımda kendim için bir şey istemedim.” Hakan Altun, beyin ameliyatı olduktan sonra hayatındaki değişimleri tüm içtenliğiyle Hülya Avşar’a anlattı. Aldığım kararlar nedeniyle üzülmüyorum. Sevgililerim önce gece hayatımı onaylıyor, bir ay geçmeden “Ne zaman yatacaksın diye soruyor.” “Ayrıldığım kız arkadaşlarımın aileleriyle hala görüşürüm.” “Bir ara evlenmeyi çok istedim. Çocuğumun olmasını çok isterdim.” Hakan Altun, neden evlenmediğini ve yaşadığı ilişkileri anlatırken, çok özel itiraflarda bulundu. Altun, Çocuk sevgisini ise “yeğenlerimi bile kucağımda çok salladım” diyerek anlattı. Yakışıklı mısın? Çözemedim... Hülya Avşar, ünlü şarkıcının fiziki özelliklerini anlatırken Hakan Altun’u güldürdü. ..
Yeşim Salkım: Bizde İşçi Kadınlarız (Bir Hülya Avşar Sohbeti 41. Bölüm) 04:54
Yeşim Salkım: Bizde İşçi Kadınlarız (Bir Hülya Avşar Sohbeti 41. Bölüm) 408 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti programına konuk olan Yeşim Salkım'ın açıklamaları Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çağla Şıkel: Boşanmak İstemezdim - Bir Hülya Avşar Sohbeti 11. Bölüm (5 Mayıs Cuma) 04:20
Çağla Şıkel: Boşanmak İstemezdim - Bir Hülya Avşar Sohbeti 11. Bölüm (5 Mayıs Cuma) 629 izlenme - 4 yıl önce Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile neden boşandığını ilk kez Hülya Avşar’a konuştu. Şıkel, “Ben bu yolda yalnız gitmeye karar verdim. Emre’yle evlendiğim için pişman değilim ama ben yalnız yürümek istiyorum. Sıkıldım demek yanlış olur ama daha mutlu olacağımı hissettiğim için ayrıldım” dedi. 5 Mayıs Cuma günü ekranlara gelen programda, 2015 yılında Emre Altuğ’dan boşanan ünlü model ve sunucunun, “Asla ve asla boşanmak istemezdim” sözleri dikkat çekti. Hülya Avşar’ın “Nasıl bir erkek istersin?” sorusunu yanıtlayan Çağla Şıkel, hayatı hakkında merak edilenleri de anlattı.
Hakan Altun - Bir Telefon (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 07:20
Hakan Altun - Bir Telefon (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 370 izlenme - 3 yıl önce Hakan Altun “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nde Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu; gece sahne hayatının önemli isimlerinden Hakan Altun. Şarkıcılık Yapacağım En Son Şeydi… Hakan Altun, hayatının dönüm noktalarını anlatıyor. “İnsanları mutlu etmek için yaşıyorum.” “Hayatımda kendim için bir şey istemedim.” Hakan Altun, beyin ameliyatı olduktan sonra hayatındaki değişimleri tüm içtenliğiyle Hülya Avşar’a anlattı. Aldığım kararlar nedeniyle üzülmüyorum. Sevgililerim önce gece hayatımı onaylıyor, bir ay geçmeden “Ne zaman yatacaksın diye soruyor.” “Ayrıldığım kız arkadaşlarımın aileleriyle hala görüşürüm.” “Bir ara evlenmeyi çok istedim. Çocuğumun olmasını çok isterdim.” Hakan Altun, neden evlenmediğini ve yaşadığı ilişkileri anlatırken, çok özel itiraflarda bulundu. Altun, Çocuk sevgisini ise “yeğenlerimi bile kucağımda çok salladım” diyerek anlattı. Yakışıklı mısın? Çözemedim... Hülya Avşar, ünlü şarkıcının fiziki özelliklerini anlatırken Hakan Altun’u güldürdü.
Bana Göre Seksi Bir Kadınsın - Bir Hülya Avşar Sohbeti 2. Bölüm 01:22
Bana Göre Seksi Bir Kadınsın - Bir Hülya Avşar Sohbeti 2. Bölüm 538 izlenme - 5 yıl önce Hülya Avşar'ın ekranlarda başlayan yeni programı ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin ikinci konuğu Esra Dermancıoğlu oldu.Esra Dermancıoğlu, iş hayatından özel hayatına bilinmeyenleri anlattı.
Seda Akgül'ün Şaşırtan Değişimi... - Bir Hülya Avşar Sohbeti 14. Bölüm (26 Mayıs Cuma) 09:44
Seda Akgül'ün Şaşırtan Değişimi... - Bir Hülya Avşar Sohbeti 14. Bölüm (26 Mayıs Cuma) 333 izlenme - 4 yıl önce 26 Mayıs 2017 Cuma – Bir Hülya Avşar Sohbeti 14. Bölüm - “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin bu haftaki konuğu Seda Akgül . “Görücü usulüyle evlilik daha uzun ömürlü oluyor” Haberci kimliğinden reality şovlara geçiş yapan başarılı sunucu Seda Akgül, kadın-erkek ilişkileri üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seda Akgül, 4 ay süren ve ayrılıkla sonuçlanan evliliğiyle ilgili de yaşadıklarını anlattı. “Ben onsuz yaşayamam diye evlendim, aşkım bitmeden boşandım” “Eşim tarafından çok büyük ezildim, aramıza rekabet girdiği an bitirmek istedim” diyen Akgül hakkında bilinmeyenleri anlattı. Kadın-erkek ilişkileri üzerine yazdığı kitaplarla günümüzün “Güzin Abla”sı olan Seda Akgül’den evlilikle ilgili tespitlerde bulundu. “Benim kitabımı okuyan evliliği düşünmez” “Bir erkeğin beni kadın gibi hissettirmesi lazım” Hülya Avşar’ın “evde kaldın” sorusuna “Ben evlenirim” diyen Seda Akgül, “Evlenirim ben, bir sonraki programa geldiğimde eşimle geleceğim” diyerek Avşar’la iddiaya tutuştu. Yumurtalarını dondurmasının nedenini anlattı Akgül, “70 yaşındaki erkeklerin “ben baba olurum” diyip 20’li yaşlarda kızlarla dolaşmasına sinir oluyorum, ben de istediğim zaman anne olabilirim dedim ve yumurtalarımı dondurdum” dedi. Seda Akgül 35 kilo verdiği zayıflama sürecinden bahsederken, kilolu olduğu dönemle; zayıfladıktan sonraki dönemi ve hayatındaki değişimleri anlattı “Bir Hülya Avşar Sohbeti” her cuma akşamları saat 23:30’da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mehmet Coşkundeniz: Aşk Üremeye Hazırlık Aşamasıdır (Bir Hülya Avşar Sohbeti 20. Bölüm) 03:44
Mehmet Coşkundeniz: Aşk Üremeye Hazırlık Aşamasıdır (Bir Hülya Avşar Sohbeti 20. Bölüm) 339 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin konuğu bu hafta Türkiye'nin en çok okunan gazetesi Posta'nın en sevilen yazarlarından Mehmet Coşkundeniz’di. Aşka dair yazıp söyledikleri ile yoğun ilgi gören Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, Hülya Avşar ile evlilik, ilişki, aldatma üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Aleyna Tilki'den Gesi Bağları Performansı - Bir Hülya Avşar Sohbeti 3. Bölüm (11 Mart Cumartesi) 04:03
Aleyna Tilki'den Gesi Bağları Performansı - Bir Hülya Avşar Sohbeti 3. Bölüm (11 Mart Cumartesi) 481 izlenme - 5 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti programının üçüncü hafta konuğu 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki oldu. Star TV ekranlarında yayınlanan programda Tilki, hayatına dair özel açıklamalarda bulundu.
Beterin Beteri Var (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 03:54
Beterin Beteri Var (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 281 izlenme - 3 yıl önce Hakan Altun “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nde Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu; gece sahne hayatının önemli isimlerinden Hakan Altun. Şarkıcılık Yapacağım En Son Şeydi… Hakan Altun, hayatının dönüm noktalarını anlatıyor. “İnsanları mutlu etmek için yaşıyorum.” “Hayatımda kendim için bir şey istemedim.” Hakan Altun, beyin ameliyatı olduktan sonra hayatındaki değişimleri tüm içtenliğiyle Hülya Avşar’a anlattı. Aldığım kararlar nedeniyle üzülmüyorum. Sevgililerim önce gece hayatımı onaylıyor, bir ay geçmeden “Ne zaman yatacaksın diye soruyor.” “Ayrıldığım kız arkadaşlarımın aileleriyle hala görüşürüm.” “Bir ara evlenmeyi çok istedim. Çocuğumun olmasını çok isterdim.” Hakan Altun, neden evlenmediğini ve yaşadığı ilişkileri anlatırken, çok özel itiraflarda bulundu. Altun, Çocuk sevgisini ise “yeğenlerimi bile kucağımda çok salladım” diyerek anlattı. Yakışıklı mısın? Çözemedim... Hülya Avşar, ünlü şarkıcının fiziki özelliklerini anlatırken Hakan Altun’u güldürdü. .
Bir Hülya Avşar Sohbeti 17.Bölüm Fragmanı - İdo Tatlıses (16 Mayıs Cuma) (Sezon Finali) 00:46
Bir Hülya Avşar Sohbeti 17.Bölüm Fragmanı - İdo Tatlıses (16 Mayıs Cuma) (Sezon Finali) 256 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti 17. Bölüm (Sezon Finali) 16 Mayıs 2017 Cuma Akşamı Saat 23:30'da! Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin sezon finali bölümünün konuğu İdo Tatlıses oldu. Keyifli geçen programda Hülya Avşar’ın İbrahim Tatlıses’in çapkınlığına olan tespiti ise çok konuşulacak. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın müzisyen oğlu İdo Tatlıses’i programında ağırlayan Hülya Avşar konuğuna “40 yıl düşünsem karşıma seni oturtacağım aklıma gelmezdi” dedi. İdo da Avşar’ın karşısında olduğu için çok stresli olduğunu itiraf etti. Baba parası yemek daha kolaymış “Kazandıktan sonra harcamanın kolay olmadığını anladım. Baba parası yemek daha kolaymış. Çok emek harcayarak para kazandım bu parayı yememem gerekiyor diye düşünüyorum.” Babam yüzünden bir çok radyoda yasaklıydım Babamın müzik kariyerimde bana artısı olduğu kadar, eksisi de var. Bazı radyoların babamla sorunu olduğu için beni de engellediler, o radyolarda şarkılarım çalmadı. Ben gittim konuştum ve sorunu çözdüm. Bildiğim 7 kardeşim var İdo, yıllar sonra ablası Dilan Çıtak’ın ortaya çıkması karşısında ne hissettiğini anlattı. “Dilan’la ilk tanışmamızda hiç yabancılık olmadı, onunla 40 yıldır tanışmışız gibi. İyi ki de çıkmış karşımıza. Benim için her şeyden önemli olan annem ve babam. Benim kardeşlerimle alakalı bir sorunum yok. Bildiğim kadarıyla 7 kardeşim var, bunu kendi aramızda da şaka yollu söylüyoruz. Hülya Avşar’ın 7 kardeş arasında miras tartışmasının çıkabileceği sorusuna ise İdo, “babama dedim ki getir bir kağıda imza atayım, senin paranı istemediğime dair... kardeşlerim arasında aramızda sorun olmasın istiyorum” diye konuştu. İdo, babası İbrahim Tatlıses’in konuşmalarını ve hareketlerini taklit ederken Hülya Avşar’ı çok eğlendirdi Hülya Avşar’dan İbo’nun çapkınlığına şok tespit “İbrahim Tatlıses’in libodusu fazla” Hülya Avşar, hayatına bir çok kadının girdiği İbrahim Tatlıses’i oğlu İdo’ya sormak isterken ünlü sanatçı için de ilginç bir tespitte bulundu. Avşar, İbrahim Tatlıses’in çapkın olmasına hak verdiğini söylerken “baban gibi bir adam, ben biliyorum, onun kapısındaki kuyruktan sahneye zor çıkardım. Bu adam birini istemesin, ikisini istemesin ama üçüncüyü de mi istemesin yani”diyerek ünlü sanatçının peşinde çok kadın olduğunu söyledi. İdo ise, babasına aşk hayatını sorduğunu ama cevap alamadığını söylerken, ben bazı şeylerin eksikliğinden olduğunu düşünüyorum” dedi. Bu sözler üzerine Hülya Avşar şok eden bir tespitte bulundu. “Baban da bazı şeyler eksik değil bence bazı şeyler fazla” Avşar, “Baban da bazı şeyler eksik değil bence bazı şeyler fazla” diyerek İbrahim Tatlıses’in çapkınlığını libido fazlalığına bağladı. İdo Tatlıses ve Hülya Avşar’dan “Mavi Mavi” Düeti İbrahim Tatlıses’in efsane şarkısı “Mavi Mavi”yi İdo Tatlıses ve Hülya Avşar birlikte söyledi. “Bir Hülya Avşar Sohbeti” her cuma akşamları saat 23:30’da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nur Yerlitaş ve Hülya Avşar'ın Müthiş Düeti - Bir Hülya Avşar Sohbeti 9. Bölüm (21 Nisan Cuma) 03:21
Nur Yerlitaş ve Hülya Avşar'ın Müthiş Düeti - Bir Hülya Avşar Sohbeti 9. Bölüm (21 Nisan Cuma) 314 izlenme - 4 yıl önce 21 Nisan 2017 Cuma – Bir Hülya Avşar Sohbeti 9. Bölüm - Nur Yerlitaş, Hülya Avşar’a “Ekranların Nurella’sı” hakkında bilinmeyenleri anlattı. Hülya Avşar, her hafta ağırlayacağı konuklarına herkesin beklediği soruları değil, kimsenin sormaya cesaret edemeyeceği; en çok merak edilen soruları soruyor “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin bu haftaki programının konuğu ise Nur Yerlitaş. Nur Yerlitaş eski dostu “içimdeki kadınlardan birisin” dediği Hülya Avşar’ın karşısında çok heyecanlı olduğunu itiraf ederken sanat dünyasının ünlü isimleriyle yaşadığı unutulmaz anılarını da anlattı. Seda Sayan’ın kıyafetini parasızlıktan tamamlayamadım “Paramız yetmedi Seda Sayan’a sadece ön tarafı taşlı elbise yapabildik, klip çekiminde Seda’ya “arkana dönme” diye bağırdım durdum. Arkasını dönse rezillik ortaya çıkacaktı” Milano’da mağaza önünde ağladım Yerlitaş, butik işini yaparken en büyük hayalinin atölye sahibi olmak istediğini söylerken; yıllar önce Milano’da ünlü bir mağazanın vitrininin önünde kıyafetlere bakarak ağladığını itiraf etti Cem Yılmaz’dan Nurella’ya oyunculuk teklifi Nur Yerlitaş, en büyük hayalinin şarkıcılık olduğunu söylerken geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’dan oyunculuk teklifi aldığını ağzından kaçırdı. “Cem beni affetsin” diyen Yerlitaş, ünlü komedyenin yaz ayında çekeceği “Arif v 216” filminden teklif aldığını söyledi. “Cem Yılmaz’a bayılırım” diyerek de oyunculuğa yeşil ışık yakmış oldu. Nur Yerlitaş, yıllardır birlikte çalıştığı Sibel Can ve Ajda Pekkan’la ilgili neler anlattı? Orhan Gencebay’dan albüm teklifi geldi mi? En büyük hayali şarkıcı olmak isteyen ünlü modacı, Orhan Gencebay’dan neden çekindiğini söyledi? Nur Yerlitaş’ın aşka bakışı nasıl? Evlenmek istiyor mu? Ekranların Nurella’sı ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın konuk olduğu “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programını kaçırmayın "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İrem Derici: Aleyna'yı Kıskanıyorum - Bir Hülya Avşar Sohbeti 7. Bölüm 7 Nisan Cuma 03:04
İrem Derici: Aleyna'yı Kıskanıyorum - Bir Hülya Avşar Sohbeti 7. Bölüm 7 Nisan Cuma 210 izlenme - 4 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu İrem Derici oldu. Cuma günü ekrana gelecek programın yayınlanan fragmanında, İrem Derici'nin samimi itirafları dikkat çekti. SAĞLIKSIZ YÖNTEMLERLE ZAYIFLAMIŞ 30 yaşından sonra kendisine aşık olduğunu söyleyen İrem Derici, sağlıksız yöntemlerle zayıfladığını itiraf etti. Ancak Helin Avşar'ın iddia ettiği gibi ilaç kullanmadığını söyledi. "4 YILDA ÇOK PARA KAZANDIM, HEPSİNİ YEDİM" İrem Derici, 4 yıl boyunca çok para kazandığını ama hepsini yediğini söyledi. Harun Kolçak ve Mustafa Ceceli ile düet yaptığını hatırlatan İrem Derici, "Düetisyen oldum!" dedi. "ALEYNA'YI KISKANIYORUM" Hülya Avşar'ın ''Aleyna Tilki'yi kıskanıyor musun?'' sorusuna ise önce "Hayır tapıyorum" diyen İrem Derici, sonra "Kıskanıyorum ulan! Aleyna'yı kıskanıyorum!" dedi.
Yıllar Sonra Gelen İtiraf - Bir Hülya Avşar Sohbeti 37. Bölüm 16 Şubat Cuma 03:28
Yıllar Sonra Gelen İtiraf - Bir Hülya Avşar Sohbeti 37. Bölüm 16 Şubat Cuma 161 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu Türk Sanat Müziğinin dev ismi: Muazzez Abacı 40 günlük kundakteyken diz boyu karın içine atıldım Babasının kendisini 40 günlükken kara atıp, ağlamasından sonra, “İyi dinleyin... Kızım, Türkiye’nin en iyi sesi olacak” dediği efsaneleşen hikayesini tüm detaylarıyla ilk kez anlattı Aleyna’ya laf söylemek içime sinmiyor Abacı, Aleyna Tilki’yi överken, “genç nesli desteklemek ve alkışlamak lazım” dedi. Hülya Avşar’dan yıllar sonra gelen itiraf! İbrahim Tatlıses beni afişten çıkardı, Sibel Can’ı getirdi Hülya Avşar, İzmir fuarında İbrahimTatlıses’le birlikte sahneye çıktığı yaptığı dönemde, Tatlıses’in emriyle afişten isminin çıkarıldığını ve yaşadıkları karşısında çok ağladığını söyledi Avşar, “O sıralar Sibel Can’ı yolasım vardı” diyerek yıllar öncesi yaşadığı hayal kırıklığını itiraf etti. Muazzez Abacı’dan gelen teklifle moralim yerime geldi İbrahim Tatlıses tarafından işsiz bırakıldığı fuar döneminde Muazzez Abacı’nın yanına çağırdığını ve Abacı’nın alt kadrosunda çalışmaktan gurur duyduğunu söyledi. Sezen Aksu’nun Muazzez Abacı’dan Tek İsteği Ne oldu? Sezen Aksu’nun şarkılarını söyleyen Muazzez Abacı’dan Aksu’nun tek isteği neydi? Abacı, Sezen Aksu’nun ricasını kırmamak için nasıl gergin bir şekilde stüdyoya girdiğini de ilk kez Hülya Avşar’a açıkladı. İlk kez bu kadar açık konuştu “Hasan’dan çocuğum olsaydı...” Muazzez Abacı, yeraltı dünyasının en tanınmış kabadayılarından bir tanesi olan,, iki kez evlendiği, en büyük aşkım dediği Hasan Heybetli’yle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Muazzez Abacı, kızı ve torununu görmek için yılın büyük çoğunluğunu geçirdiği Amerika’daki yaşantısını ve estetiğe bakışını Hülya Avşar’a anlattı.