Hoşgeldiniz!

Bir Hülya Avşar Sohbeti

İdo Tatlıses: Baba Parası Yemek Çok Kolay (Bir Hülya Avşar Sohbeti) 03:35
İdo Tatlıses: Baba Parası Yemek Çok Kolay (Bir Hülya Avşar Sohbeti) 2.060 izlenme - 7 yıl önce Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin sezon finaline konuk olan. İdo, baba parası yemenin püf noktalarını anlatıyor. İzliyoruz efendim.
Hakan Altun: Gece Yaşamayı Seviyorum (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 06:55
Hakan Altun: Gece Yaşamayı Seviyorum (Bir Hülya Avşar Sohbeti 42. Bölüm 23 Mart Cuma) 1.341 izlenme - 6 yıl önce Hakan Altun “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nde Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu; gece sahne hayatının önemli isimlerinden Hakan Altun. Şarkıcılık Yapacağım En Son Şeydi… Hakan Altun, hayatının dönüm noktalarını anlatıyor. “İnsanları mutlu etmek için yaşıyorum.” “Hayatımda kendim için bir şey istemedim.” Hakan Altun, beyin ameliyatı olduktan sonra hayatındaki değişimleri tüm içtenliğiyle Hülya Avşar’a anlattı. Aldığım kararlar nedeniyle üzülmüyorum. Sevgililerim önce gece hayatımı onaylıyor, bir ay geçmeden “Ne zaman yatacaksın diye soruyor.” “Ayrıldığım kız arkadaşlarımın aileleriyle hala görüşürüm.” “Bir ara evlenmeyi çok istedim. Çocuğumun olmasını çok isterdim.” Hakan Altun, neden evlenmediğini ve yaşadığı ilişkileri anlatırken, çok özel itiraflarda bulundu. Altun, Çocuk sevgisini ise “yeğenlerimi bile kucağımda çok salladım” diyerek anlattı. Yakışıklı mısın? Çözemedim... Hülya Avşar, ünlü şarkıcının fiziki özelliklerini anlatırken Hakan Altun’u güldürdü. .
Çağla Şıkel: Boşanmak İstemezdim - Bir Hülya Avşar Sohbeti 11. Bölüm (5 Mayıs Cuma) 04:20
Çağla Şıkel: Boşanmak İstemezdim - Bir Hülya Avşar Sohbeti 11. Bölüm (5 Mayıs Cuma) 1.024 izlenme - 7 yıl önce Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile neden boşandığını ilk kez Hülya Avşar’a konuştu. Şıkel, “Ben bu yolda yalnız gitmeye karar verdim. Emre’yle evlendiğim için pişman değilim ama ben yalnız yürümek istiyorum. Sıkıldım demek yanlış olur ama daha mutlu olacağımı hissettiğim için ayrıldım” dedi. 5 Mayıs Cuma günü ekranlara gelen programda, 2015 yılında Emre Altuğ’dan boşanan ünlü model ve sunucunun, “Asla ve asla boşanmak istemezdim” sözleri dikkat çekti. Hülya Avşar’ın “Nasıl bir erkek istersin?” sorusunu yanıtlayan Çağla Şıkel, hayatı hakkında merak edilenleri de anlattı.