Hoşgeldiniz!

Birkan Videoları İzle

Melis Birkan Sevişme Sahnesi 02:11
Melis Birkan Sevişme Sahnesi 1.360.134 izlenme - 3 yıl önce Issız Adam filminden hatırlarda kalan bir sevişme sahnesi. Ada ile Alper, kısa bir kavganın ardından sevişmeye başlıyor.
Melis Birkan - Canım Acır Mı? 01:01
Melis Birkan - Canım Acır Mı? 45.706 izlenme - 2 yıl önce Melis Birkan Canım acır mı? İlk defa olacak Melis Birkan Canım acır mı? İlk defa olacak Melis Birkan Canım acır mı? İlk defa olacak Melis Birkan Canım acır mı? İlk defa olacak Melis Birkan Canım acır mı? İlk defa olacak Melis Birkan Canım acır mı? İlk defa olacak
Gelin ve Damat Adayının Yatak Görüntüleri Basına Sızdırıldı 01:04
Gelin ve Damat Adayının Yatak Görüntüleri Basına Sızdırıldı 6.101 izlenme - 1 yıl önce Zuhal Topal'ın programında tanışan ve yatak görüntüleri ortaya çıkan Sevgi ve Birkan, canlı yayında evleneceklerini duyurdu. Zuhal Topal ile ilgili yeni skandal patlak verdi. Sevgi ve Birkan'ın yatak görüntüleri olay oldu. Zuhal Topal konuyla ilgili tek kelime etmezken skandal isimler yine FOX ekranlarındaydı. Birkan programda Sevgi'ye evlenme teklif etti. YATAĞA GİRİP KAMERAYA ALDILAR Birbirine talip olan ve daha önce tanışmamış gibi davranan Sevgi ve Birkan'ın yatak video görüntüleri gündemdeki yerini koruyor. Birlikte yatağa giren ve samimi pozlar veren Sevgi ile Birkan bu anlarını kameraya almışlardı. BİRKAN SKANDAL SONRASI SEVGİ'YE EVLENME TEKLİF ETTİ Zuhal Topal yatak görüntülerinin sızmasının ardından tek kelime etmezken Sevgi ve Birkan yine ekrandaydı. Ünlü sunucu programının dün akşamki bölümünde Birkan yatak görüntülerini kamufle etmek için yeni bir hamle yaptı. Birkan canlı yayında Sevgi'ye evlenme teklif etti. GÖRÜNTÜLER BÜYÜK SES GETİRDİ İnternete düşen Sevgi Birkan yatak görüntülerinde çift arasındaki ilişki gözler önüne seriliyor. Görüntülerin Birkan'ın cep telefonundan çekildiği ortaya çıktı. Mahrem anların internete nasıl düştüğü ise tam bir muamma. "ANNEM GİBİ KARIM OLSUN" Birkan'ın sürekli "köyde yaşarım, annem gibi karım olsun, ben köy çocuğuyum" açıklamalarının ardından Sevgi'nin de kıyafet tutumunu değiştirmesi çiftin eleştirilmesine neden olmuştu. VATANDAŞ RTÜK'E TEPKİLİ Bu görüntünün ortaya çıkmasının ardından RTÜK'ün duruma sessiz kalmasını eleştiren vatandaşlar sosyal medya aracılığıyla tepki gösterdi.
Hayat Şarkısı Yeni Sezonu Beklerken-3 00:27
Hayat Şarkısı Yeni Sezonu Beklerken-3 6.253 izlenme - 9 ay önce Muhteşem ikili Hülya ile Mahir, yepyeni maceralarıyla geri dönüyorlar! Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı, Eylül'de yeni sezonunu açıyor!
Hayat Şarkısı 54. Bölüm 1. Fragmanı (16 Mayıs Salı) 00:35
Hayat Şarkısı 54. Bölüm 1. Fragmanı (16 Mayıs Salı) 350 izlenme - 2 hafta önce Hayat Şarkısı 54. Bölüm Fragmanı yayında! Kerim, babası Bayram Cevher'e tepkisini gösteriyor! Bayram Cevher ve oğullarının arası yeniden iyi olacak mı? Son yaşanan olaydan son artık Bayram Cevher ve Kerim'in ilişkisi kopma noktasına gelmiştir. Kerim, evi terkedeceğini ve torunlarının yüzünü göremeyeceğini babası Bayram Cevher'e sert bir tonlama ile ifade eder. Olanlara şaşırmaktan başka çaresi olmayan Hülya, sadece izlemekle kalır. Bayram Cevher'in yine bir kadınla görünmesi işin boyutunu komple değiştirir. Hüseyin'den de tepki alan Bayram Cevher'e artık oğulları sırtlarını döner. Süheyla yeniden boşanma mevzusunu gündeme getirecek mi? Hayat Şarkısı merakla beklenen yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Sen Benim HerŞeyimsin - Fragman (9 Aralık'ta Sinemalarda) 02:52
Sen Benim HerŞeyimsin - Fragman (9 Aralık'ta Sinemalarda) 3.301 izlenme - 7 ay önce Sen Benim HerŞeyimsin 9 Aralık'ta sinemalarda! Babasının “Korku bir kurda benzer. Onu yenmen için tam gözünün içine bakacaksın.” mottosuyla yetiştirmeye çalıştığı Sedat ( Tolga Çevik ) çok küçükken öksüz kalır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün Pınar ( Melis Birkan ) tarafından kucağına bırakılan bir bebekle kendini “baba” olarak bulur. İstanbul’a gelir ve kaderin cilvesiyle Birol ( Cengiz Bozkurt) ile karşılaşarak “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir. Sedat’ın hayatı artık “Sen Benim HerŞeyimsin”dediği kızının etrafındadır. Kızı için bir masal dünyası yaratır ve onu dünyanın gerçeklerinden korumak için elinden geleni yapar. Baba ile kızın, masal gibi hayatı, anne tekrar ortaya çıkana dek eğlenceli ve heyecanlı bir macera olarak devam edecektir... Alışılmadık hikayesiyle, “Sen Benim HerŞeyimsin”, seyirciye kahkahayı, sevinci ve hüznü bir arada yaşatacak. Oyuncular: TOLGA ÇEVİK MELİS BİRKAN TUNA ÇEVİK CENGİZ BOZKURT REHA ÖZCAN VE TAN ÇEVİK Yönetmen TOLGA ÖRNEK Uyarlama Senaryo TOLGA ÖRNEK Yapımcı The Moments Entertainment https://www.facebook.com/HerSeyimsinF... https://twitter.com/HerSeyimsinFilm https://www.instagram.com/HerSeyimsin...
Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı (25 Ekim Salı) 00:28
Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı (25 Ekim Salı) 2.562 izlenme - 7 ay önce Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. Sezon 2 Sezon 1
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Bana yaptığını hayatın boyunca ödeyeceksin! 04:55
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Bana yaptığını hayatın boyunca ödeyeceksin! 5.235 izlenme - 1 yıl önce Kerim, düğün günü Hülya'yı terk ederek Almanya'ya gidiyor ve giderken Hülya'ya bir mektup yazıyor.
Gitsem Diyorum - Oğzhan Feat, Birkan 04:15
Gitsem Diyorum - Oğzhan Feat, Birkan 5.811 izlenme - 3 yıl önce
Murat Meriç & Birkan Kösedağ 04:27
Murat Meriç & Birkan Kösedağ 29.729 izlenme - 10 yıl önce www.grupmeric.com adresinden bize ulaşabilirsiniz..
Süper ikili Ayrılıyor Mu? - Hayat Şarkısı 53. Bölüm (9 Mayıs Salı)   04:48
Süper ikili Ayrılıyor Mu? - Hayat Şarkısı 53. Bölüm (9 Mayıs Salı) 174 izlenme - 2 hafta önce İlk tanıştıkları andan itibaren birbirlerinin ortağı ve en yakın arkadaşları olan Hülya ile Mahir, yol ayrımına gelirler. Büyük ortaklık bitecek mi? Kerim'in kendisini terk ettikten sonra Almanya'ya gitmesiyle, Hülya'da soluğu Berlin'de almış; Mahir ile suç ortağı olmuşlardı. O zamandan beri birçok operasyon yapıp, başarıya ulaşan ikili aynı zamanda birbirlerinin en yakın dostu da olmuşlardı. Torunbaş Ailesi'nin, başlarına bela olmasıyla ikilinin arası açılmaya başlar. İpek, güvendiği için Torunbaş Ailesi'nin kirli dosyalarının kanıtı olan videoyu Hülya ve Mahir'e vermesi ve Hüseyin'in el koyarak Torunbaş Ailesi ile anlaşması, Mahir'in güvenini sarsar. Bu durum ikili arasındaki gerilimi arttırır ve çatışmalarına sebep olur.
Hayat Şarkısı 21. Bölüm - Arda Kızları Birbirine Düşürdü! 04:51
Hayat Şarkısı 21. Bölüm - Arda Kızları Birbirine Düşürdü! 3.115 izlenme - 11 ay önce Bade ile Arda'yı baş başa gören Ceylan, kıskançlık krizine giriyor ve ikilinin öpüştüğünü söyleyerek ortalığı karıştırıyor.
Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı (9 Mayıs Salı) 00:43
Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı (9 Mayıs Salı) 230 izlenme - 3 hafta önce Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı yayında! Hülya'nın düşüncesiz davranışları, Kerim'i ayrılığa mı sürükleyecek? Hülya ve Kerim yeniden boşanmanın eşiğine mi gelecek? Hülya'nın aksiyon dolu hayatından sıkılan Kerim, Hülya ile enine boyuna konuşur. Etrafında en son olan ölümler, artık bu konuşmanın zamanının geldiğini gösterir. Kerim, Hülya'nın bu tarz işlerden uzak, evinde ve çocuklarının yanında olmasını ister. Artık aksiyondan uzak bir hayat ve üç çocuk ile geçirilecek bir ömür olduğunu dile getirir. Hülya ise içten içe Kerim'e katıldığı için susmayı tercih eder. Kerim, bu davranışların devam etmesi halinde yollarının ayrılabileceğini imalı şekilde belirtir ve Hülya'nın suratındaki ifade şaşkınlığını özetlemeye yeterlidir. Hayat Şarkısı heyecan dolu yeni bölümüyle 9 Mayıs Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)   04:33
Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı) 644 izlenme - 3 ay önce İpek ve Mahir'in muhteşem dans gösterisi eşiliğinde, ikili arasında geçen duygusal yakınlaşma herkesi şaşırttı! Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Onu ilk ben gördüm! 05:19
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Onu ilk ben gördüm! 3.196 izlenme - 1 yıl önce Hülya ilk gördüğü günden beri Kerim’e aşık oluyor ve Hülya'nın Kerim ile ilgili planları çoktan devreye giriyor.
tripkolic & ft.birkan-senin için yandı derbeder 02:48
tripkolic & ft.birkan-senin için yandı derbeder 8.333 izlenme - 8 yıl önce tripkolic & ft.birkan-senin için yandı derbeder
İki Yanımda Gezdin Diye Racon mu Oldun - Ramiz Dayı 04:57
İki Yanımda Gezdin Diye Racon mu Oldun - Ramiz Dayı 1.801 izlenme - 1 yıl önce Ezel unutulmaz dizi o dizinin unutulmaz adamı Ramiz Dayı bir de Kenan Birkan var şimdi izleyeceğimiz Kenan Birkan'a ayar verme sahnesi izliyoruz.
Aşık Mahzuni Şerifin Torunu-Yigit Birkan Demir 03:12
Aşık Mahzuni Şerifin Torunu-Yigit Birkan Demir 10.349 izlenme - 8 yıl önce
modifiye birkan 03:01
modifiye birkan 19.025 izlenme - 10 yıl önce çok uğraştım umarım beğenirsiniz yorumlarzı bekliyorum birkanbilir...............
Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Kalben - Haydi Söyle 04:49
Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Kalben - Haydi Söyle 2.053 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Tatlıses'in unutulmaz şarkısı "Haydi Söyle" Kalben'in muhteşem yorumu ile Hayat Şarkısı'nda sizlerle.
Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı (23 Nisan Pazar) 00:38
Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı (23 Nisan Pazar) 232 izlenme - 1 ay önce Hayat Şarkısı 50. bölüm fragmanı yayınlandı! Hayat Şarkısı 50. bölümüyle 23 Nisan Pazar akşamı saat 21.00’de Kanal D’de!
Birkan Gezer - Yanımda Olsan 04:17
Birkan Gezer - Yanımda Olsan 4.681 izlenme - 3 yıl önce Amatör Tarz Düet
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:37
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 1.034 izlenme - 8 ay önce Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Hayat Şarkısı 26. Bölümü ile 18 Ekim Salı günü Kanal D ekranlarında
Ayça Varlıer - Ha Leyli - Hayat Şarkısı 47. Bölüm (21 Mart Salı)      02:58
Ayça Varlıer - Ha Leyli - Hayat Şarkısı 47. Bölüm (21 Mart Salı) 289 izlenme - 2 ay önce Hayat Şarkısı'nın yeni oyuncusu Mahsa karakterini canlandıran Ayça Varlıer'in, muhteşem yorumuyla seslendirdiği "Ha Leyli" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle. Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de; Bayram Cevher oğullarını kurtarmak için yola çıkıyor; Hülya evde büyük bir tehlikeyle burun buruna geliyor! Hayat Şarkısı, heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Mart Salı 20.00'de! Bayram Cevher oğullarını kurtarma umuduyla Memo’yu da alıp gittiğinde, Cem tamamen savunmasız kalan Cevher Ailesi'nin geri kalanlarını yok etmek için harekete geçer. Cevher erkekleri kendi hayatları için mücadele ederlerken kadınların ve çocukların güvenliğini sağlamak da Kaya, Mahir ve Arda’ya kalmıştır. Bayram Cevher’in bu çok zor kararı bir felakete mi yol açacak, yoksa hepsi akıllıca bir planın parçası mıydı?
Hayat Şarkısı 54. Bölüm 2. Fragmanı (16 Mayıs Salı) 00:50
Hayat Şarkısı 54. Bölüm 2. Fragmanı (16 Mayıs Salı) 60 izlenme - 1 hafta önce Hülya yine işler peşinde! Kerim, Hülya'nın ne işler karıştırdığını anlayabilecek mi? Hayat Şarkısı 54. Bölüm 2. Fragmanı (16 Mayıs Salı)
Birkan Korg Pa80 Halay Mircan 02:50
Birkan Korg Pa80 Halay Mircan 4.063 izlenme - 5 yıl önce korg pa80 halay mircan
Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı (7 Mart Salı) 00:43
Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı (7 Mart Salı) 356 izlenme - 3 ay önce Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı yayında! Cem, geri dönüşüyle Hülya ve tüm sevdiklerine büyük acılar yaşatmak istiyor! Kerim ve Mehmet Bebek araçta patlayan bomba sonrası hayata gözlerini mi yumacak?
Hayat Şarkısı 56.Bölüm Fragmanı (30 Mayıs Salı) 00:48
Hayat Şarkısı 56.Bölüm Fragmanı (30 Mayıs Salı) 21 izlenme - 1 gün önce Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı yayında! Bayram Cevher, Psikolog Taner'in eline düşüyor! Hayat şarkısı merakla beklenen yeni bölümüyle 30 Mayıs Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Bayram Cevher ve Psikolog Taner karşı karşıya! Taner, Bayram'ın çizdiği şiddet dolu resimleri inceler ve onun hakkında bir karara varır. Bayram Cevher'i terapi seanslarına katılmak için zorlar. Ağaların ağası Bayram Cevher bu isteğe nasıl karşılık verecek? Taner, Bayram'ın sağlığı hakkında ne düşünüyor? Bayram Cevher ve Psikolog Taner arasında neler gelişecek?
Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) 00:48
Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) 744 izlenme - 6 ay önce Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Cem son kozunu oynuyor; Hülya hayatının en zor seçim yapmak zorunda kalıyor!
Hayat Şarkısı 19. Bölüm - Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama 03:46
Hayat Şarkısı 19. Bölüm - Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama 1.319 izlenme - 11 ay önce Muhteşem yorumuyla Erol Evgin ve Sıla'nın birlikte seslendirdiği "Ateşle Oynama" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle.