Hoşgeldiniz!

Bizon Videoları İzle

İnsanoğlunun Bizon İle İmtihanı 00:40
İnsanoğlunun Bizon İle İmtihanı 91.904 izlenme - 3 yıl önce Parkta Yürürken Karşınıza Bizon Çıksa Ne Yapardınız? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü 00:25
Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü 75.820 izlenme - 3 yıl önce Geyik Hayatının Hatasını Yaptı. Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 01:18
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 45.885 izlenme - 2 yıl önce Avcıların işi doğada her zaman tıkır tıkır işlemez. Evrimsel süreçte avcılar kadar, avlar da beceriler edinmişlerdir. Bunlar genellikle kaçmak, güçlü vücutlar, atiklik, vs. olsa da, kimi zaman boynuzlar gibi uzuvları sayesinde avcıları alt edebilecekleri fırsatlar da edinirler. Bu videoda da bir bizon sürüsü arasında kalan aslanın başına gelenleri izleyeceğiz. İyi seyirler.
Kurtların Bizon Avı 00:20
Kurtların Bizon Avı 42.608 izlenme - 2 yıl önce Aç kurt sürüsü bizonların peşine düşüyor. Kurtlar, yavru bir bizonu yakalamak için büyük bir mücadele veriyor.Bizon sürüsünden büyük bir bizon yavru bizona vurup devirerek kurtlara yardımcı oluyor. Sürünün selameti için bir kaçını feda etmek bu olsa gerek...
Bizona Kafa Tutan Keçi 01:00
Bizona Kafa Tutan Keçi 29.151 izlenme - 3 yıl önce Bizona Kafa Tutan Keçi
Yanına Yaklaşan Kadının Aklını Alan Bizon 00:26
Yanına Yaklaşan Kadının Aklını Alan Bizon 1.131 izlenme - 2 ay önce Bizonlar yada hörgüçlü yaban öküzleri. En ilginç sığırlardandır. Diğer sığırlardan ayrılan en önemli özellikleri yeleleridir. Bizonlar için bu kadar bilgi yeter ve siz siz olun bir bizon gördüğünüzde yanına bu kadın kadar yaklaşmayın.
hayvanlar dünyasında böyle kalleşlik görülmedi; bizon'un sonu 00:20
hayvanlar dünyasında böyle kalleşlik görülmedi; bizon'un sonu 14.682 izlenme - 5 yıl önce
Grup Halinde Sıçarak Yol Kesen Bizonlar 05:20
Grup Halinde Sıçarak Yol Kesen Bizonlar 3.548 izlenme - 11 ay önce Yellowstone Ulusal Parkında kaydedilen bu görüntülerde yolu kapayan bizonlar site ahalisi sayesinde öğrendiğim ''bir teneke sıçmak'' tabirini adeta bizlere ispatlıyor.
bizon yolu gasp ederse 01:29
bizon yolu gasp ederse 11.673 izlenme - 8 yıl önce trafik felç olur
yavrusunu aslandan kurtaran bizon 01:36
yavrusunu aslandan kurtaran bizon 9.773 izlenme - 8 yıl önce vahşi dogada ayakta durma mudadelesi
bizon saldırısı 00:42
bizon saldırısı 4.274 izlenme - 8 yıl önce ölumden dödu adam cagız:)
Bizo'nun Kütükle Oyunu 00:17
Bizo'nun Kütükle Oyunu 966 izlenme - 3 yıl önce Kütükle Oyun oynayan bizon
Kurtların Bizon Avı 01:33
Kurtların Bizon Avı 1.119 izlenme - 4 yıl önce
Kızılderili Prenses Pocahontas 00:58
Kızılderili Prenses Pocahontas 793 izlenme - 2 yıl önce Kızılderili Prenses Pocahontas - bizim oralarda Pokahantes, derdik- Yanlış hatırlamıyorsam 1995 veya önceki yıllarda yılında Walt Disney, çizgi dizi serisi olarak çıkarmıştır. 1995 yılında ise sinemaya çizgi-film olarak uyarlanmıştır. Show TV ekranlarında bize barışı aşılayan çizgi-dizidir kendisi. Pokahantes, kabilesinden birkaç kişi ile barış dağıtmak için yolculuğa koyulur. Bir de arkadaşı vardı, Hopi Ho. Amerika'yı boydan boya dolaşmıştılar, hatta kutuplara kadar gitmişlerdir. ''Kuzey Amerika’dan başladığı yolculuğu, Kuzey Batı’da, Pasifik kıyılarında, Kutup Bölgesi’nde sürer ve Californiya’ya, Göller Bölgesi’ne kadar uzanır.'', ''Ziyaret ettikleri kabilelerin farklı geleneklerini ve yaşam tarzlarını öğrenir, değişik yemeklerini tadar ve efsanelerini paylaşırlar. ''. Seçilmiş hayvanlar da var idi, bunlar Pokahantes'e yol gösteren ruhlardı; beyaz bizon, kartal, kurt, çakal, puma idi yanlış hatırlamıyorsam.
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 01:18
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 485 izlenme - 2 yıl önce Aslan ormanlar kralıdır da kallığın yüzde doksanı da kaçmaktır. Bizon sürüsünün arasında kalan aslan paramparça ediliyor.
Bizonların Saldırısına Uğradı 00:29
Bizonların Saldırısına Uğradı 643 izlenme - 2 yıl önce ABD’de yaşayan 60 yaşındaki avukat Tom Carter ve tur rehberi arkadaşı Suzie Hollingsworth ile ülkenin Yollewstone Ulusal Parkı yolu üzerinde araçlarında bulundukları sırada dünyanın en büyük vahşi büyükbaş hayvanlarından biri olan bizonun saldırısına uğradı. Ülkenin Idaho, Montana ve Wyoming eyaletlerinde bulunan Ulusal Park yolu üzerinde meydana gelen olay anı kameralar tarafından görüntülendi. Tom Carter tarafından çekilen görüntülerde, yol üzerinde sürü halinde bulunan bizonlarından bir tanesinin fark ettiği park halindeki araca doğru hızlı bir şekilde gelerek çarptığı görüldü.Korku dolu anların yaşandığı olayda, oldukça tehlikeli olduğu bilinen bizonun araçta 2 bin 800 dolarlık maddi hasara neden olduğu bildirildi.
Kurtların Bizon Avı 00:20
Kurtların Bizon Avı 221 izlenme - 1 yıl önce Kurtların Bizon Avı
Korkak Aslan Ağaca Tırmandı 01:46
Korkak Aslan Ağaca Tırmandı 411 izlenme - 2 yıl önce Afrika’da bizom sürüsünden korkan aslan, canını kurtarmak için büyük bir ağacın tepesine çıktı. Ormanların kralı olarak bilinen aslanın karizmayı çizdirdiği görüntüler, internette yeni bir fenomen haline geldi.
Bi Şey Taklidi Yapan Dayı 01:13
Bi Şey Taklidi Yapan Dayı 415 izlenme - 2 yıl önce Canımız, biriciğimiz, yanakları al al kanalımız Flash Tv'nin izlenme rekorları kıran, telefonları kitleten "her cevhere altın" programından bi şey taklidi yapan dayı. Şey böyle hani kulakları uzun, kanatları var, suda yaşıyo, böyle perde ayaklı. Şimdi aklıma gelmedi ismi. Ama aynısını yapıyo lan, valla bak.
Seafight Tka Bizon(Alabora*28) Vs L-D Kara-Den 00:36
Seafight Tka Bizon(Alabora*28) Vs L-D Kara-Den 849 izlenme - 9 yıl önce
Gri Kurt Çetesi & Yavru Bizon 05:50
Gri Kurt Çetesi & Yavru Bizon 208 izlenme - 2 yıl önce Gri Kurt Çetesi & Yavru Bizon
Ormanlar Kralı Aslanı Yerden Yere Vuran Bizonlar 01:18
Ormanlar Kralı Aslanı Yerden Yere Vuran Bizonlar 186 izlenme - 2 yıl önce İntikam Duygusuyla Aslanı Tek Yakalayan Bizonlar Onu Abluka Altına Alarak Boynuzlarıya Aslanı Mertaraf Etti Aslan Öldümü Belli Değil
Sen Misin Bizonların Bölgesine Giren 00:37
Sen Misin Bizonların Bölgesine Giren 179 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nde bir doğal parkta araçla gezintiye çıkan iki şahıs, bir bizonun saldırısına uğradı.
CS:GO Rekabetci İlk Video 29:54
CS:GO Rekabetci İlk Video 123 izlenme - 1 yıl önce CS:GO Oynuyoruz Ve Rekabetci Modundayız Bu kanalın İlk Videosu Bide Youtube kanalım var Adı MASKELİ DEDELER Bu Kanalda Sadece ve Sadece Csgo olucak İyi Seyirler
İnsanoğlunun Bizon İle İmtihanı 00:40
İnsanoğlunun Bizon İle İmtihanı 96 izlenme - 2 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
Can Baz (Belgesel - 2004) 01:14:49
Can Baz (Belgesel - 2004) 108 izlenme - 2 yıl önce Genç yönetmen Özay Şahin’in ilk belgesel çalışması olan ‘Can Baz’ İstanbul’da Taksim çevresinde sokak müziği yapan Siya Siyabend müzik grubu ve 16 yaşındaki sokak çocuğu Hasan'ın yaşamına odaklanıyor. Belgeselin en çarpıcı yani ise Siya Siyaben müzik grubunda yer alan iki kardeş Dede Murat ve Hemo Ahmet'in 16 yaşındaki Hasan ve diğer sokak çocuklarıyla ilişkisi. Dede Murat ve Hemo Ahmet memleketlerinden İstanbul'a üniversitede okumak için gelirler ama hayat onları sokaklarda müzik yapmaya iter. Her iki müzisyen de yönetmen Şahin’in yakın arkadaşları. Ama belgeselin en dramatik karakteri ise 16 yaşındaki tiner bağımlısı Hasan. ‘Can Baz’ belgeseli kimi noktalarda Dersim’e de dönüyor ve böylece İstanbul’daki üç gencin yaşamı daha da dramatik bir boyut kazanıyor. (açıklama alıntıdır)
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 01:18
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 159 izlenme - 2 yıl önce Avcıların işi doğada her zaman tıkır tıkır işlemez. Evrimsel süreçte avcılar kadar, avlar da beceriler edinmişlerdir. Bunlar genellikle kaçmak, güçlü vücutlar, atiklik, vs. olsa da, kimi zaman boynuzlar gibi uzuvları sayesinde avcıları alt edebilecekleri fırsatlar da edinirler. Bu videoda da bir bizon sürüsü arasında kalan aslanın başına gelenleri izleyeceğiz. İyi seyirler.
Arabaya Saldıran Bizon 00:29
Arabaya Saldıran Bizon 18 izlenme - 4 ay önce Bizon, boynuzlugiller (Bovidae) familyasının sığırlar (Bovinae) alt familyasında yer alan Bison cinsine dahil 6 tür canlının ortak adıdır. Bu türlerden yalnızca Amerika bizonu (Bison bison) ile Avrupa bizonu (Bison bonasus) günümüzde soyunu sürdürmektedir (bakınız: Türler). Amerika kıtasında bilinçsizce avlanılması sonucu birçok türünün nesli tükenmiş, birçok türününse tükenme tehlikesi sürmektedir.
Wax Poetic - Keyif (The Relaxed Minute) 03:50
Wax Poetic - Keyif (The Relaxed Minute) 111 izlenme - 2 yıl önce İlhan Erşah'in New York merkezli müzik projesi Wax Poetic'in Athena Gökhan ve Bizon Murat ile birlikte ortaya koydukları bir değişik çalışma. Bilgilendirmesi açısından: wax: amerikan argosunda plak anlamına gelmekteymiş. poetic: şiirsel
Gri Kurt Çetesi & Yavru Bizon 05:50
Gri Kurt Çetesi & Yavru Bizon 74 izlenme - 2 yıl önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır.