Hoşgeldiniz!

Bodrum Videoları

hande  yener bodrum 2010 03:58
hande yener bodrum 2010 1.169.494 izlenme - 7 yıl önce hande yener bodrum 2010
Ambulansa Yol Vermemek İçin Elinden Geleni Yaptı 00:33
Ambulansa Yol Vermemek İçin Elinden Geleni Yaptı 5.016 izlenme - 3 hafta önce Trafik magandası ambulansa yol vermemek için elinden geleni yaptı.MUĞLA - Bodrum'da trafikte seyreden bir otomobilin, ambulansa yol vermemesi sağlık personeli tarafından saniye saniye kaydedildi.
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 323.712 izlenme - 2 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
Zeki Müren'in Bodrum'daki Yaşamı ve Sağlık Sorunları TRT Arşivi 03:01
Zeki Müren'in Bodrum'daki Yaşamı ve Sağlık Sorunları TRT Arşivi 3.124 izlenme - 3 hafta önce Zeki Müren'in Bodrum'daki yaşamı ve yaşadığı sağlık sorunları hakkındaki anlatımı.
1. Canlı Yayın 07.04.2017 52:16
1. Canlı Yayın 07.04.2017 14.231 izlenme - 3 ay önce İlk canlı yayın kaydımız vatana millete hayırlı olsun :) Ben canlı yayından son derece büyük keyif aldım. İnteraktif bir şekilde sorular alıp, bu sorulara cevap vermek hoşuma gitti. Bir nevi sohbet edermiş gibi olduk. Bir gün bir yerlerde sohbet etme imkanı buluruz belki belli mi olur?
Major Lazer - Watch Out For This Dance - Disko Clup Müzik 04:22
Major Lazer - Watch Out For This Dance - Disko Clup Müzik 219.782 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Arapça Şarkı 04:32
Arapça Şarkı 153.718 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum KİM BENİM CANIM Ne oldu da artık beni istemiyorsun Biliyorum beni seviyorsun, gözlerinde görüyorum Gerçekten hata ettiysem, bugün özür diliyorum Yeniden senin olmayı yürekten istiyorum (Laura) Sana inandım ama yanıldım Seni başkasıyla gördüm öpüşüyordun Bunu haketmiyordum, seni çok seviyordum Sahte aşk fısıltılarını dinliyordum (Sorinel) Kim benim canım, kim benim aşkım ? Söyle bana seni ne kopardı hayatımdan ? (Laura) Seni tanıdığımdan beri beni aldattın ve ben çok geç farkettim Haydi hepten ona git, artık sana dayanamıyorum.. Bilirim ki canınım, bilirim ki aşkınım ! Asla hayatından çıkmayacağım aşkım ! (Sorinel) Hayatım senden af diliyorum, önünde af diliyorum Ve kalpten söz veriyorum seni bir daha aldatmayacağım. (Laura ) Bütün gece ağlıyordum ve gözlerim yanıyordu Şimdi sen de ağlıyorsun ve geri dönmemi istiyorsun Bilirsin ne çok sevdim ama seni affedemem Herşeyi söyleyebilirsin ama artık sana inanmam (Sorin) Bana neden böyle kötü davranıyorsun şimdi İstiyorsun ağlayıp durayım bir deli gibi Bilirim hata yaptım ve isterim affet beni Suçlu benim ve bana kızabilirsin. (Sorinel) Kim benim canım, kim benim aşkım ? Söyle bana seni ne kopardı hayatımdan ? (Laura) Seni tanıdığımdan beri beni aldattın ve ben çok geç farkettim Haydi hepten ona git, artık sana dayanamıyorum... Bilirim ki canınım, bilirimki aşkınım ! Asla hayatından çıkmayacağım aşkım ! (Sorinel) Hayatım senden af diliyorum, önünde af diliyorum Ve kalpten söz veriyorum seni bir daha aldatmayacağım.
Gazetecileri Hadi Naş Diyerek Kovdu! 00:39
Gazetecileri Hadi Naş Diyerek Kovdu! 178.618 izlenme - 4 yıl önce Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir gece kulübünde sahne alan ünlü şarkıcı Demet Akalın, gazetecileri, 'Hadi naş canım' diyerek uzaklaştırdı.
inna - amazing (video klip) 03:24
inna - amazing (video klip) 468.637 izlenme - 8 yıl önce Hot şarkısıyla tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de muhteşem bir çıkış yapan inna, 2009 yazında Love adlı parçasıyla dikkatleri üstüne çekti. Amazing adlı single parçasıyla da başarısının devam edeceğini herkese bi kez daha göstermiş olan inna’nın Amazing parçasının video klibi de en az şarkı kadar başarılı...
Bülent Serttaş- Aşk Bodrum'da Yaşanıyor Güzelim 04:24
Bülent Serttaş- Aşk Bodrum'da Yaşanıyor Güzelim 103.754 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Aşk bodrum’da yaşanıyor güzelim, Bodrum bana ben bodrum’a özelim, Senin ile cehenneme giderim, Hayat güzel devam ediyor, Bodrum’un akşamları bir başkadır, Çılgınca geceler bize yaşatır, Her gece rotamız yeni aşkadır, Hayat güzel devam ediyor, Sevmek lazım, Görmek lazım, Havamızı bozmayalım, aşk bodrum’da yaşanıyor güzelim, bodrum bana ben bodrum‘a özelim, senin ile cehenneme giderim, hayat güzel devam ediyor, Ben kendime çok özelim kimene, Sen bak işine güzelim sanane, Alem öyle böyle demiş banane, Hayat güzel devam ediyor, Sevmek lazım Görmek lazım Havamızı bozmayalım Aşk bodrum’da yaşanıyor güzelim Bodrum bana ben bodrum’a özelim Senin ile cehenneme giderim Hayat güzel devam ediyor
Harmandalı Zeybek (Dokuz Dağın Efeleri ) 02:58
Harmandalı Zeybek (Dokuz Dağın Efeleri ) 402.991 izlenme - 9 yıl önce Harmandalı oynayan zeybekler...
Hande Yener Bodrum 03:40
Hande Yener Bodrum 69.725 izlenme - 7 yıl önce bodruma da gittik beraber istanbuldada yaşladık...
Hande Yener - Bodrum 03:49
Hande Yener - Bodrum 172.854 izlenme - 7 yıl önce hande yener - bodrum - handeye neler oluyor isimli albümünden 2010
Aleyna Tilki - Mor (Hande Yener Cover) 00:59
Aleyna Tilki - Mor (Hande Yener Cover) 17.875 izlenme - 8 ay önce Aleyna Tilki - Mor (Hande Yener Cover) Bodrum Şarkı Sözleri: Var bir gariplik diyorsun koyamadığın adını Bir eksiklik kaçıran ağzının tadını Sabahına kahveyi, akşama yemeğini, makyajı elbisesi Çabalayadursun işi zor ama şaibeli. Yok arasan da dünyayı başka bir ben yok Mütevazi olmak lazım diyorsan yok Bitti taze kusura bakma Kafaya takma sen de Noldu pek bir keyfin yok Düşlediğin gibi olmadı mı? Yakıştı ama sana mor renk çok Gelen yerimi doldurmadı mı? Mor, mor, mor…
Volkan Demirelin Eşi Ofsayta Düştü 01:47
Volkan Demirelin Eşi Ofsayta Düştü 105.652 izlenme - 5 yıl önce Volkan Demirel'in Eşi Ofsayta Düştü Bodrum un kavurucu sıcağında güneşlenen güzel, Zeynep Kübra Demirel den başkası değil. Hanımefendi bikini altını düzeltiyor.
Hande Yener - Bodrum -- Yeni Klip 2010 03:40
Hande Yener - Bodrum -- Yeni Klip 2010 129.516 izlenme - 7 yıl önce hande yener - bodrum -- yeni klip 2010
Baris Akarsu - Gözlerin Animasyon Klip (Sinan Asci 04:24
Baris Akarsu - Gözlerin Animasyon Klip (Sinan Asci 227.198 izlenme - 9 yıl önce baris akarsu - gözlerin animasyon klip (Sinan Aşçı)
Esmer - Elfida 2014 Yeni - Amatör Sanatçılar ( Amatör Şarkılar ) 04:50
Esmer - Elfida 2014 Yeni - Amatör Sanatçılar ( Amatör Şarkılar ) 55.349 izlenme - 3 yıl önce DOLUNAY DENİZ BODRUM Yüzün geçmişten kalan Aşka tarif yazdıran Bir alaturka hüzün Yüzün kıyıma vuran Anne karnı huzur çocukluğumun sesi Senden bana şimdi zamanı sızdıran şımartılmamış aşkın Sessizliğe yakın Kimbilir kaç yüzyıldır Sarılmamış kolların Sisliydi kirpiklerin Ve gözlerin yağmurlu Yorulmuşsun Hakkını almış yılların Elfida Bir belalı başımsın Elfida Beni farketme sakın Omzumda iz bırakma Yüküm dünyaya yakın Elfida Hep aklımda kalacaksın Elfida Sen eski bir şarkısın Elfida Beni farketme sakın Omzumda iz bırakma Yüküm dünyaya yakın Elfida Hep aklımda kalacaksın şımartılmamış aşkın Sessizliğe yakın Kimbilir kaç yüzyıldır Sarılmamış kolların Sisliydi kirpiklerin Ve gözlerin yağmurlu Yorulmuşsun Hakkını almış yılların Elfida Bir belalı başımsın Elfida Beni farketme sakın Omzumda iz bırakma Yüküm dünyaya yakın Elfida Hep aklımda kalacaksın Elfida Sen eski bir şarkısın Elfida Beni farketme sakın Omzumda iz bırakma Yüküm dünyaya yakın Elfida Hep aklımda kalacaksın
Hasan Yilmaz - Bodrum Hakimi 2011 Hd 03:58
Hasan Yilmaz - Bodrum Hakimi 2011 Hd 64.772 izlenme - 3 yıl önce Türkü / Bu Klıp Hıc Bır Yerde Yok 2011
Bodrum Masalı 42.Bölüm İlk Sahne (Sezon Finali) (18 Haziran Pazar) 05:15
Bodrum Masalı 42.Bölüm İlk Sahne (Sezon Finali) (18 Haziran Pazar) 473 izlenme - 1 hafta önce 18 Haziran 2017 Pazar - Bodrum Masalı 42. Bölüm (Sezon Finali) - Haydar Efe ile Üzüm’ün merakla beklenen düğününe, gölge düşüyor! Haydar Efe ile Üzüm’ün düğün haberi, tüm Bodrum’da coşkuyla karşılanır. Düğün hazırlıkları başlar ve herkes eğlence için bir araya gelir. Düğün, aynı zamanda Faryalı ve Yıldız için de güzel bir fırsat olur. Yıldız, Maya geldikten sonra Faryalı ile yaşadıkları problemleri Maya ile konuşmuştu. Maya’nın, hala Faryalı’ya karşı beslediği duygular Yıldız’ı büyük bir şaşkınlığa itmişti. Yıldız, bu ilişkiyi daha fazla yürütemeyeceğini ve aralarından çekilmek istediğini söylemişti. Bu karar, başta Faryalı olmak üzere herkesi büyük bir üzüntüye iter. Düğünde zeybek oynayan Faryalı, bunu kullanmak ister ve Yıldız’ın karşısına bir kez daha çıkmaya karar verir. Yıllarca beklediği Yıldız’ı kaybetmeye niyeti olmayan Faryalı, onun da kalbine söz geçiremediğinin farkındadır. Yıldız ile Faryalı, üzerlerindeki kara bulutları dağıtırken düğünde yaşanan sürpriz olay herkesin tadını kaçırır. Haydar Efe ile Üzüm’ün düğününe damga vuran bu olay, beraberinde acı bir haberi getirir. Hikaye ve Künye Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur. Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık. Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir. Yapım : TMC Yapımcı : Erol Avcı Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin Senaryo : Başar Başaran, Emre Özdür Proje Tasarımı : Reaksiyon Film Uygulayıcı Yapımcı : Engin Sarıal Görüntü Yönetmeni : Sedat Yücel 2.Yönetmen : Nezaket Coşkun Sanat Yönetmeni : Burhan Türk Müzik : Cem Özkan Oyuncular : Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Toprak Sağlam (Gözde), Dilan Çiçek Deniz (Su), Hilmicem İntepe (Kelebek), Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert) Bodrum Masalı Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bebeği Uçurumun Dibinde Böyle Yakaladı 01:02
Bebeği Uçurumun Dibinde Böyle Yakaladı 29.893 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, annesinin bir anlık dalgınlığı sonucu yokuş aşağı hareketlenen bebek arabasındaki 2.5 yaşındaki Ali Ceyhan'ı yakında işyeri bulunan bir balıkçı kurtardı. Balıkçının uçuruma 10 metre kala yakaladığı bebek arabasından kemeri takılı olmadığı için 3 metre ileriye fırlayan küçük Ali, şans eseri yara almadan kurtuldu. Görüntülerde balıkçı cep telefonuyla konuşuyor. Bir süre sonra bebek arabasının geldiğini fark eden balıkçı elindeki telefonunu fırlatarak bebeği kurtarmak için koşuyor. O anlar da balıkçı dükkanının güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
hande yener - bodrum [2010] 03:40
hande yener - bodrum [2010] 64.037 izlenme - 7 yıl önce hande yener - bodrum [2010]
Serbest Dalış Macerası 02:28
Serbest Dalış Macerası 36.007 izlenme - 3 yıl önce Bodrum'daki 3 günlük Serbest Dalış maceramız. / .. Bizi büyük bir fiziksel testin beklediğini biliyorduk ama farkında değildik diğer sporlara nazaran.... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/serbest-dalis Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Neslihan Atagül Bikinili Görüntülendi! 00:54
Neslihan Atagül Bikinili Görüntülendi! 26.638 izlenme - 3 yıl önce Kadir Doğulu'nun "fatih Harbiye" Deki Rol Arkadaşı Ve Sevgilisi Neslihan Atagül, Tatil İçin Tek Başına Bodrum'a Gitti.genç Oyuncu, Önceki Gün Maki Beach'te Güneşlenirken Objektife Takıldı
Bodrum'da Gangnam Style Düğün 03:16
Bodrum'da Gangnam Style Düğün 40.223 izlenme - 5 yıl önce Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Turgutreis Beldesi Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Dinçberk'in oğlunun düğününde çekilen 'Neşeli Günler Gangnam Style' klibi ilçede günün konusu oldu. Belediye Başkanı'nın da Gangnam style dans ettiği klipte gelin, damat, eş, dost, akraba hatta bütün belde halkı hep beraber sokaklarda çılgınca dans etti.
 Şevval Sam - Sen Beni Ömrünce Unutamazsın - Bodrum Masalı 18.Bölüm (8 Ocak Pazar) 04:05
Şevval Sam - Sen Beni Ömrünce Unutamazsın - Bodrum Masalı 18.Bölüm (8 Ocak Pazar) 5.476 izlenme - 6 ay önce Bodrum Masalı'nın sevilen karakteri Yıldız'ı canlandıran Şevval Sam'ın seslendirdiği "Sen Beni Ömrünce Unutamazsın" adlı şarkı Bodrum Masalı'nda sizlerle.
İbrahim Tatlıses & Yasmin Levy Birlikte  Düet 04:58
İbrahim Tatlıses & Yasmin Levy Birlikte Düet 67.973 izlenme - 8 yıl önce ibo sohow a katılan israilli yasmin levy ile birlik te düet
Bülent Serttaş - Bodrum Akşamları 04:38
Bülent Serttaş - Bodrum Akşamları 10.632 izlenme - 2 yıl önce Bülent Serttaş - Bodrum Akşamları Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim Bodrum bana ben Bodrum'a özelim Senin ile cehenneme giderim Hayat güzel devam ediyor Bodrum'un akşamları bir başkadır Çılgınca geceler bize yaşatır Her gece rotamız yeni aşkadır Hayat güzel devam ediyor Sevmek lazım Görmek lazım Havamızı bozmayalım Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim Bodrum bana ben Bodrum'a özelim Senin ile cehenneme giderim Hayat güzel devam ediyor Ben kendime çok özelim kimene Sen sozlerle.com bak işine güzelim sanane Alem öyle böyle demiş banane Hayat güzel devam ediyor Sevmek lazım Görmek lazım Havamızı bozmayalım Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim Bodrum bana ben Bodrum'a özelim Senin ile cehenneme giderim Hayat güzel devam ediyor Yapım: FA Müzik Söz: Bülent Serttaş - Ahmet Akkoyun (Makberi) Müzik: Anonim
Bodrum Masalı 42. Bölüm Sezon Finali Fragmanı (18 Haziran Pazar) 01:05
Bodrum Masalı 42. Bölüm Sezon Finali Fragmanı (18 Haziran Pazar) 412 izlenme - 2 hafta önce Bodrum Masalı 42. Bölüm Fragmanı yayında! Faryalı ile Yıldız, aralarındaki buzları yıkabilecekler mi? Bodrum Masalı heyecan dolu sezon finaliyle 18 Haziran Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Haydar Efe ile Üzüm evleniyor; herkesi düğün heyecanı sarıyor! Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirler. Ateş, Faryalı'nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirir. Öte yandan Bodrum sakinlerini korkunç bir olay beklemektedir. Herkesi etkileyen bu olay, derinden sarsmaya yeter. Bodrum Masalı yeni bölüm 18 Haziran Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
BODRUM KİRALIK KEPÇE 00:44
BODRUM KİRALIK KEPÇE 11.120 izlenme - 2 yıl önce bodrum kiralık kepçe tel 0545 878 36 85