Hoşgeldiniz!

Bonzai

Dj Samurel - Bonzai 2014 Patlamalık Kopmalık 02:20
Dj Samurel - Bonzai 2014 Patlamalık Kopmalık 31.287 izlenme - 9 yıl önce Dj Samurel - Bonzai 2014 Patlamalık Kopmalık
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 07:15
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 32.780 izlenme - 8 yıl önce 11 yaşında esrar kullanmaya başlayan ve daha sonra bonzai illetine başlayan genç, zor da olsa bu illetten kurtuluyor. Bonzai içip kurtulan gençten tavsiyeler.
Adana Merkez Patlıyo Herkez 2 02:33
Adana Merkez Patlıyo Herkez 2 48.867 izlenme - 7 yıl önce Kendisini daha önce "Adana Merkez" parçasıyla tanıdığımız arkadaşımız yeterli ilgiyi toplamış olacak ki ikinci parçası ile karşımıza çıkıyor. Bir Adana'lı olarak gurur duyuyoruz kendisiyle
Bonzai Bonzai 04:14
Bonzai Bonzai 14.922 izlenme - 9 yıl önce Bonzai Bonzai
Bonzai Adamı Bozai 00:28
Bonzai Adamı Bozai 17.548 izlenme - 6 yıl önce Ankara kızılay metroda bonzai krizine giren gençler kameralara ilginç görüntüler verdi. Allah ailesine sabır versin.
Gangnam Style'ın Yozgat'ta Yarattığı Bonzai Etkisi 03:33
Gangnam Style'ın Yozgat'ta Yarattığı Bonzai Etkisi 23.900 izlenme - 8 yıl önce Yozgat Yerköy'de çekilen bu video yöre halkının Gangnam Style'a verdiği tepkiyi ölçümlemektedir. Bilgisayarınızın ayarlarıyla oynamayınız!
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 01:24
Bonzai İçen Gencin Havada Takla Atması 19.181 izlenme - 8 yıl önce Bonzai içen genç havuza atladığını sanıyor..Bonzai'nin etkisi ile halüsinasyon gören genç betonu havuz sanıp damdan atladı. Sonuçta bir zara görmemesi mucizedir. Ali İmran suresi 3-125 ayet Evet, sabreder ve (Allah'tan) korkarsanız, onlar ansızın üzerinize gelseler, Rabbiniz size nişanlı nişanlı beş bin melekle yardım eder
G.tü Başı Dağıtan Muavin - Muhtemel Bonzai 02:22
G.tü Başı Dağıtan Muavin - Muhtemel Bonzai 12.122 izlenme - 6 yıl önce "Arkadaşım bi dal sigara verdi ayaklarımda uyuşma başladı" açıklamasıyla taşların yerine oturduğu olay Samsun'dan Ordu'ya seyahat etmeye çalışan yolcuların baya bir başını ağrıtmış gibi.
Şahin K Bonzaiye Dur Diyor (Küfür İçerir) 01:44
Şahin K Bonzaiye Dur Diyor (Küfür İçerir) 17.477 izlenme - 8 yıl önce Şahin K’dan gençlere mesaj var! Fenomen komedyen Şahin K ve Ankara’nın en önemli müzik oluşumlarından VooDoo Records bir araya gelerek önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyorlar. Son zamanlarda gençlerin sağlığını tehdit eden, sentetik uyuşturucu bonzai kullanımına karşı yayınladıkları video ile gençleri sert bir dille uyarıyorlar. “Şahin K bir amaç için Ankara’ya geldi!” isimli video ile bu soruna dikkat çekmeye çalışan ekip paylaştıkları ortak mesajı ise #bonzaiyedurde hashtagiyle iletiyorlar. Özellikle samimiyeti ve sosyal konulardaki açıklamalarıyla gençlerin fenomeni olan Şahin K, başlattığı farkındalık çalışması ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı başarılı hip-hop çalışmalarıyla gençlerin ilgi odağı olan VooDoo Records’un Ankaradaki stüdyosunda çekilen videoda, izleyicilere Şahin K’nın bu konunun peşinde olacağı ve başka videonunda yolda olduğu mesajı veriliyor. Kampanya için ortak bir mesaj da yayınlayan VooDoo Records’un açıklamaları ise şöyle; “Özellikle ölüm olaylarıyla basında yer bulan Bonzai’nin, gençlerimizin geleceğini tehdit eden bir zehir olduğu bilimsel sonuçlarla da ortadadır. Küçük yaşta kandırılan ve bağımlı hale getirilen kardeşlerimizin korunması için gerekli kurumların ellerinden gelenin fazlasını yapmaları gerektiğini savunuyor ve görevlerini yerine getirdiklerine inanıyoruz. Fakat sosyal medyanın ve içeriklerinin gördüğü ilgi sebebiyle; bizler de üstümüze düşen görevi yerine getirmek için kendi sosyal hesaplarımızı kullanarak sessizliğimizi bozmak istedik. Kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza sırf maddi rantlar yüzünden sağlıklarının ve geleceklerinin hiçe sayıldığını hatırlatmak istiyoruz. Yaşadığımız tüketim sisteminde temiz olduğunu sandığımız yiyecek sektörü hatta sağlık sektöründe bile rant uğruna insan hayatı hiçe sayılıyor. Öyle ki, insan hayatı hiç düşünülmeden üretilen bonzai gibi maddelerin kullanımı sonucunda; hem kullanan kardeşlerimizin zekalarına hem de yeteneklerine darbe vurulduğu gerçeğini unutmamalıyız. Gençlerimizin elinden yetenek ve zekalarının alınması ülkemizin geleceğine de darbe vuracaktır. Ülke gençliğinin, yetenek ve zekalarını daha çok öne çıkarabildikleri bir ortam olmasını istiyoruz. Gençlerimize boş zamanlarını daha iyi değerlendirebilecekleri imkanlar sunulduğunda; sanat, spor, bilim gibi alanlarda potansiyellerinin ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Kampanya için oluşturduğumuz videolar ile tüm kamuoyunu da bonzaiye dur demeye çağırıyoruz.”
Pau Ayhan - Bonzai Roman Havası 04:07
Pau Ayhan - Bonzai Roman Havası 15.374 izlenme - 9 yıl önce Bonzai Roman Havası Hadi İzmir ;)
Zorla Cam Silmek 01:08
Zorla Cam Silmek 7.925 izlenme - 5 yıl önce Mecidiyeköy'de ışıklarda durursanız camı siliyoruz diye daha berbat hale getiriyorlar. Üstüne 5 liradan az para verirseniz arabaya yumruk atarak zorla para istiyorlar.
İzmirde Bonzai İçen Gençlerin İbretlik Halleri 02:35
İzmirde Bonzai İçen Gençlerin İbretlik Halleri 7.610 izlenme - 5 yıl önce
Bonzai Satıcısına Dayak Atılması 02:04
Bonzai Satıcısına Dayak Atılması 5.579 izlenme - 4 yıl önce Bonzai satarken yakalanan torbacının başına gelenleri izliyoruz.
Kafası İyi Genci Trollemek 01:40
Kafası İyi Genci Trollemek 11.616 izlenme - 7 yıl önce Evet sevgili alkışlarlayaşıyorum sakinleri, yine yeni bir troll videosu; Bu sefer bonzai lanetiyle kafayı bulan bir genç trolleniyor. Esen kalın...
Bonzai Muharrem ve Çılgın Dayılar 05:33
Bonzai Muharrem ve Çılgın Dayılar 9.398 izlenme - 7 yıl önce Site ahalisinin "Çılgın Davulcu Muharrem" olarak tanıdığı, Tunceli halkının ise "Bonzai Muharrem" olarak bildiği davulcumuz Muharrem gene bir düğünde ve gene davulunu kudururcasına çalıyor. Ama bu sefer tek farkla, artık ona onun kıvamında eşlik eden bir ekibi var: Çılgın Dayılar. Lakabının neden "Bonzai" olduğunu düşünüyorsanız, videonun sesini açıp sonuna kadar izleyin, video biterken adeta bir uyuşturucu müptelası gibi halay çekmek istiyor, Mahmut Tunceri bile kıskandıracak figürler yapmak istiyorsunuz. Bu arada Muharrem kardeşimizin diğer videoları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/222731 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/263132 BONUS: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/255828 İyi Seyirler, Davul ve Zurna ile Yaşıyorum...
Mangala Kekik Diye Bonzai Dökmek 03:23
Mangala Kekik Diye Bonzai Dökmek 10.352 izlenme - 6 yıl önce İstanbul Üsküdar'da evlerinin bahçesinde mangal yapan Cuma Karahan ve ailesi üzerine kekik diye yanlışlıkla bonzai döktü. Yemeğin ardından sofradaki herkes fenalaştı. İçlerinden biri öldü, diğerleri ölümden döndü.
İngiliz İşgali Altındayız Diyen Arsenal Tişörtlü Genç 00:47
İngiliz İşgali Altındayız Diyen Arsenal Tişörtlü Genç 7.528 izlenme - 7 yıl önce ''Anti-Kemalistlerin Kemalistliğini Belli Etmesi'' diye cümle kuran tek hücreli acaba Prof dr yusuf halaçoğlu'nun ayasofya nın müzeye döndürülmesiyle ilgili yaptığı araştırmayı okumuşmudur?Videolarını seyretmişmidir?Çocuğun 2 megabayt hafızası var orayada ezberlediği 2 cümleyi sığdırmış zorlayınca onlarda karışıyor.Bunların aldıkları hava bile israf.Bu yaratıkların doğal seçilimle yok olduklarını sanıyordum meğer türlerinin son örnekleri devam ediyormuş.Bu artık nesilide 2.istiklal mahkemelerinde sonlandırcağız.
Saç Spreyinden Uyuşturucu Yaptılar 01:32
Saç Spreyinden Uyuşturucu Yaptılar 5.352 izlenme - 9 yıl önce Sakarya’nın Ferizli İlçesinde Sabah Saatlerinde Bir Eve Düzenlenen Baskında Şüphelilerin Fırınlanmış Ada Çayı, Çakmak Gazı, Sinek İlacı Ve Saç Spreyini Karıştırarak Bonzai Adlı Uyuşturucu Yapıp Sattıkları Belirlendi
Pau Bonzai - Roman Havası 04:40
Pau Bonzai - Roman Havası 5.593 izlenme - 8 yıl önce Pau Bonzai - Roman Havası
Pau Bonzai Roman Havası 2013 04:40
Pau Bonzai Roman Havası 2013 3.587 izlenme - 8 yıl önce Pau Bonzai Roman Havası 2013
Yakalanan Uyuşturucu Satıcısı 05:34
Yakalanan Uyuşturucu Satıcısı 3.109 izlenme - 8 yıl önce Uyuşturucu satan ermeni yakalanırsa uyuşturucu satan ermeniyi Azerbaycan TüRK'leri yakalayıp dövüyo Türk olduklarından şüphe edenler 4.15 ayrıca dikkat etsinler Neden rusça konuşuyorlar diyenler yer odessa yakınları stalinin katlettiği Türk toprakları ve bir avuç kalan Türkler
Uyuşturucu Kullanan Adam Polis Arabasında Tribe Girmesi 10:39
Uyuşturucu Kullanan Adam Polis Arabasında Tribe Girmesi 2.064 izlenme - 7 yıl önce Rusya'da ecstasy alan bir adamın görüntüleri polis arabasının gizli kamerasıyla kaydedildi. Adam tripten tribe koşuyor.
Pau - Bonzai (Roman Havası) 04:00
Pau - Bonzai (Roman Havası) 2.121 izlenme - 7 yıl önce Pau - Bonzai (Roman Havası) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yabancılarda Esrar Kafası 02:29
Yabancılarda Esrar Kafası 4.031 izlenme - 8 yıl önce Ablamız acaba bikaç kez böyle tribe girdi mi yani tecrübe edindi mi bilmiyorum ama bence hareketler ''ooo ooo o bu kaçıncı'' dese de ilk kez vuruyor gibi.
YDG-H - Suriçi Uyuşturucu Operasyonu 02:43
YDG-H - Suriçi Uyuşturucu Operasyonu 2.399 izlenme - 8 yıl önce Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri Diyarbakır'ın Sur ilçesinde uyuşturucu tacirlerini karşı operasyon düzenledi. Diyarbakır'ın Sur ilçesi Cemal Yılmaz Mahallesi'nde bir araya gelen YDG-H üyeleri, uyuşturucu satıcılarının yerlerini bastı. Mahalle içerisinde "Uyuşturucuya son" sloganları ile dolaşan YDG-H üyeleri, torbacıların dükkanlarına molotof kokteyli attı. Yapılan baskınlarda bir çok iş yeri ve araç aranırken yapılan aramalar sonucu YDG-H üyeleri, bir silah ve bir miktar uyuşturucuya el koydu. Gençlerin eylemini alkışlarla destekleyen mahalle sakinleri, "Sağlığımıza ilişkin her türlü eylemselliliği destekliyoruz. Gerekirse biz de katılırız. İki üç defa bu eylemler yapılsın mahallede uyuşturucu kalmaz" dedi.
Alkollü Gençlerin Bonzai Satıcısını Dövmesi 09:23
Alkollü Gençlerin Bonzai Satıcısını Dövmesi 1.967 izlenme - 7 yıl önce Sakaryalı genç grup polislerden medeti kesip, bonzai satıcılarını cezalandırmayı borç bilmiş, bu videoda da Ercan adında bir tacirin peşine düşmüşler. Sloganları ise; "daha fazla analar ağlamasın!"
Bonzai Roman Havası 2013 04:07
Bonzai Roman Havası 2013 2.136 izlenme - 8 yıl önce Bonzai Roman Havası 2013
Ukrayna'da Yaşayan Dayının Uyuşturucu Sohbetleri 03:33
Ukrayna'da Yaşayan Dayının Uyuşturucu Sohbetleri 1.764 izlenme - 8 yıl önce Ukranya'da ikamet eden dayımıza neden sigara içtiğiyle ilgili bir soru soruluyor ve ardından gelen bonzai,kubar,oroyin tavsiyeleri.Illegal sohbetler dönüyor izliyoruz.
Bonzai Komasına Giren Oğlunu Gören Anne 00:57
Bonzai Komasına Giren Oğlunu Gören Anne 1.772 izlenme - 7 yıl önce Şişli Camii’nin önünde bonzai içtiği iddia edilen bir genç kendinden geçti. Polisin ihbarı üzerine olay yerine gelen gencin anne ve babası gözyaşı dökerek isyan etti. Olay, geçtiğimiz günlerde Şişli Camii’nin önünde meydana geldi.
japon ağaçları bonsai 02:25
japon ağaçları bonsai 3.172 izlenme - 14 yıl önce japon ağaçları bonsai