Hoşgeldiniz!

boşanma davası

Kocasından Boşanan Kadın Lokum Dağıtıp Kutlama Yaptı 03:26
Kocasından Boşanan Kadın Lokum Dağıtıp Kutlama Yaptı 3.224 izlenme - 3 ay önce Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde yaşayan 42 yaşındaki Ümmü Çakır kendisini aldattığı gerekçesiyle dava açtığı eşinden 3 yıl sonra boşanmasını büyük bir sevinçle kutladı. Otomobilin arka ve ön tarafına, "Boşandım. Çok mutluyum. Kurtuldum" yazarak ilçede tur atan Çakır, mahalledeki komşulara, kahvelerde oturanlara ve esnafa lokum dağıttı.
Boşanma Davası Nasıl Açılır? 00:35
Boşanma Davası Nasıl Açılır? 2.476 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasi-nasil-acilir/ Av. Rüya Beril Çetintaş ile boşanmanın gerekçelerini ve maddi / manevi tazminat ile ilgili bilinmeyenleri konuşmuştuk. Şimdi gelin dava sürecine değinelim; boşanma davası nasıl açılır? Yanıtı MigrosTV'de!
Boşanma Sürecince Neler Delil Olarak Gösterilebilir? 00:45
Boşanma Sürecince Neler Delil Olarak Gösterilebilir? 1.156 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-surecinde-neler-delil-olarak-gosterilebilir/ Boşanma davasına dair pek çok merak edilen sorunun cevabı MigrosTV'de! Av. Rüya Beril Çetintaş ile önce anlaşmalı boşanma ve ardından mal paylaşımı üzerine konuştuk. Şimdi de boşanma sürecini etkileyen etkenlerden biri olan 'delil'leri sorduk; davada neler delil olarak gösterilebilir? Yanıtı MigrosTV'de!
Boşanma Durumunda Çocukların Velayeti Kime Verilir? 01:09
Boşanma Durumunda Çocukların Velayeti Kime Verilir? 1.118 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-durumunda-cocuklarin-velayeti-kime-verilir/ Anlaşmalı boşanma neticesinde çocukların velayeti kime verilir? Av. Rüya Beril Çetintaş, boşanma sürecine dair en sık sorulan soruları MigrosTV izleyicileri için yanıtladı.
aşk olsun boşanma davası 2.kısım 09:48
aşk olsun boşanma davası 2.kısım 1.736 izlenme - 8 yıl önce birbirlerini seven lakin anlaşamayan iki gencin boşanma öyküsü :)
Boşanma Sonrasında Mal Paylaşımı Nasıl Gerçekleştirilir? 02:11
Boşanma Sonrasında Mal Paylaşımı Nasıl Gerçekleştirilir? 957 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-sonrasinda-mal-paylasimi-nasil-gerceklestirilir/ Boşanma öncesi yaşanan sorunlardan biri de mal paylaşımı. Peki boşanma sonrasında mal paylaşımı nasıl gerçekleşir? Boşanma sürecine dair aradığınız her şey MigrosTV'de!
Boşanma Davasında Nafaka Hangi Durumlarda Ödenir? 01:54
Boşanma Davasında Nafaka Hangi Durumlarda Ödenir? 665 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasinda-nafaka-hangi-durumlarda-odenir/ Boşanma davasının hangi gerekçelerle ve nasıl açıldığını sorduğumuz Av. Rüya Beril Çetintaş'a şimdi de boşanma davasında nafaka sürecini danışıyoruz. Boşanma hakkında merak edilenler MigrosTV'de!
Boşanma Davası Hangi Gerekçelerle Açılabilir? 00:50
Boşanma Davası Hangi Gerekçelerle Açılabilir? 608 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasi-hangi-gerekcelerle-acilabilir/ Şiddetli geçimsizlik, aile içi şiddet, aldatılma ya da pek çoğu... Boşanma davasının hangi gerekçelerle açılabildiğini işin uzmanına sorduk. Av. Rüya Beril Çetintaş ile konuştuğumuz bir diğer konu ise maddi ve manevi tazminat. Detaylar MigrosTV'de!
Boşanma Davalarında Kimler Şahit Olarak Gösterilebilir? 00:54
Boşanma Davalarında Kimler Şahit Olarak Gösterilebilir? 838 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davalarinda-kimler-sahit-olarak-gosterilebilir/ Şiddetli geçimsizliğin nihai sonucu boşanma davası. Peki boşanma davalarında kimler şahit olarak gösterilebilir? Yanıtını Av. Rüya Beril Çetintaş'tan aldık. Boşanma sürecine dair merak edilenler MigrosTV'de!
Boşanma Davalarında Maddi ve Manevi Tazminat Hangi Durumlarda Alınabilir? 01:14
Boşanma Davalarında Maddi ve Manevi Tazminat Hangi Durumlarda Alınabilir? 681 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davalarinda-maddi-ve-manevi-tazminat-hangi-durumlarda-alinabilir/ Boşanma sürecinin en yıpratıcı noktalarından biri de çiftler arasındaki tazminat, nafaka vb. gibi durumlarda mutabık kalınma çabası. Av. Rüya Beril Çetintaş'a boşanma davalarında maddi ve manevi tazminatın hangi durumlarda alınabileceğini sorduk. Yanı sıra, bu davalarda kimlerin şahit olarak gösterilebileceği sorusunun yanıtı da MigrosTV'de.
Boşanma Davası Ne Kadar Sürede Sonuçlanır? 01:14
Boşanma Davası Ne Kadar Sürede Sonuçlanır? 513 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasi-ne-kadar-surede-sonuclanir/ Anlaşmalı boşanmanın ne demek olduğunu sorduğumuz Av. Rüya Beril Çetintaş ile boşanma sürecini konuşmaya devam ediyoruz. Boşanma davası ne kadar sürede sonuçlanır, yanıtı MigrosTV'de!
Kadın İzleyicinin İtirafı Şaşkına Çevirdi (Hayatta Her Şey Var) 10:18
Kadın İzleyicinin İtirafı Şaşkına Çevirdi (Hayatta Her Şey Var) 31 izlenme - 2 ay önce Hayatta Her Şey Var programına telefonla bağlanan kadın izleyicinin itirafı şaşkına çevirdi. Telefonla canlı yayına bağlanan kadın, kocasının kiranın yarısını ödemediğinden dolayı kendisine boşanma davası açtığını söyledi. Stüdyoda şaşkınlık sözlerin ardından açıklamalarına devam eden kadın izleyici, kirayı vermediğinden dolayı kocasının bütün özellerini ailesini anlattığını belirtti. Kadın kocasından tek istediğinin kendisinden para istememesi olduğunu da sözlerine ekledi.
Eşlerden Biri Kabul Etmese de Boşanma Gerçekleşebilir mi? 00:43
Eşlerden Biri Kabul Etmese de Boşanma Gerçekleşebilir mi? 614 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/eslerden-bir-kabul-etmese-de-bosanma-gerceklesebilir-mi/ Şiddetli geçimsizlik ile dağılan ailelerde eşlerden biri kabul etmese de boşanma gerçekleşebiliyor mu? Yanıtını Av. Rüya Beril Çetintaş'tan aldık. Yanı sıra, boşanma vekaletinin nasıl çıkarılacağına dair önemli bilgiler de bu videoda.
aşk olsun boşanma davası 09:42
aşk olsun boşanma davası 699 izlenme - 8 yıl önce birbirlerini seven lakin anlaşamayan iki gencin boşanma öyküsü :)
Teknik Direktör Hikmet Karaman, 29 Yıllık Eşinden Boşandı 00:28
Teknik Direktör Hikmet Karaman, 29 Yıllık Eşinden Boşandı 293 izlenme - 3 yıl önce Mahkeme, kadının istememesine rağmen çifti boşadı, teknik direktör Karaman'ın ise 30 yıllık eşine 300 bin lira tazminat ile aylık 7 bin lira nafaka ödemesine karar verdi.
seksi boşanma davası 00:56
seksi boşanma davası 515 izlenme - 8 yıl önce
Bos?anmada yasal mal rejimi nasıl uygulanır? 02:34
Bos?anmada yasal mal rejimi nasıl uygulanır? 100 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe’ye konuk olan Astrolog-Doktor Şenay Yangel ve Avukat Yüksel Yangel değerli bilgiler verdi. Şenay Yangel’le burç yorumları, birbirleriyle uyumlu ve uyumsuz burçlar hakkında sohbet ettiğimiz programda Avukat Yüksel Yangel’le boşanma hakkında merak edilen konuları konuştuk. Her köşesinde farklı bir konuğu ağırlayan Nilgün Belgün'le 4 Köşe, her Perşembe saat 11:00'de MigrosTV'de sizlerle olacak. Ünlü konuklarla muhabbetler, MigrosTV şefinden lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları için takipte kalın!
Boşanma Öncesi Eşimin Benden Mal Kaçırmasını Nasıl Önlerim? 00:42
Boşanma Öncesi Eşimin Benden Mal Kaçırmasını Nasıl Önlerim? 429 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-oncesi-esimin-benden-mal-kacirmasini-nasil-onlerim/ Şiddetli geçimsizliğin neticesi olan boşanma davalarının nasıl ve hangi gerekçelerle açıldığını sorduğumuz Av. Rüya Beril Çetintaş'a şimdi de "mal kaçırma" sorununu sorduk. Boşanma öncesi yaşanan sorunları önlemenin yolları ve çok daha fazlası MigrosTV'de!
Aşkolsun - Boşanma Davası 22:09
Aşkolsun - Boşanma Davası 405 izlenme - 5 yıl önce Aşkolsun Oyunu Boşanma Davası
Boşanma Süresince Kadın Koruma Kararı Almak İçin Ne Yapmalıdır? 00:47
Boşanma Süresince Kadın Koruma Kararı Almak İçin Ne Yapmalıdır? 245 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-suresince-kadin-koruma-karari-almak-icin-ne-yapmalidir/ Aile içi şiddetin de büyük oranda etkili olduğu boşanma davalarında kadın koruma kararı almak için ne yapmak gerektiğini Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Maddi ve manevi tazminat talebi ile ilgili bu video da ilginizi çekebilir.
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 00:42
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 302 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-bosandiktan-sonra-erkegin-soyadini-kullanmaya-devam-edebilir-mi/ Evlendikten sonra soyadı değişikliği, boşandıktan sonra da devam ediyor mu? Kadının, boşandıktan sonra erkeğin soyadını kullanıp kullanamayacağını Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanıtı MigrosTV'de! Boşanma konusunda merak edilen pek pok sorunun yanıtı da burada!
Hamile Eşe, Sokak Ortasında Dayak 02:07
Hamile Eşe, Sokak Ortasında Dayak 18 izlenme - 3 ay önce Karaman'da Mustafa A. (30), boşanma davası süren 7 aylık hamile eşi Rabia A.'yı (27) iddiaya göre, 'senin dışarda ne işin var' diyerek dövdü.
Yabancı Bir Ülkede Yapılan Boşanma Türkiye'de Nasıl Geçerli Hale Getirilir? 00:54
Yabancı Bir Ülkede Yapılan Boşanma Türkiye'de Nasıl Geçerli Hale Getirilir? 256 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/yabanci-bir-ulkede-yapilan-bosanma-turkiyede-nasil-gecerli-hale-getirilir/ Boşanma davası yurtiçinde değil yurtdışında gerçekleştiğinde, Türkiye'de geçerli hale gelmesi için ne yapmak gerekir? Sorumuzun yanıtını Av. Rüya Beril Çetintaş'tan alıyoruz. Bu videolarımız da ilginizi çekebilir; anlaşmalı boşanma nedir, boşanma davası hangi sebeplerle ve nasıl açılır? Hepsi ve daha fazlası MigrosTV'de!
Boşanma Vekaleti Nasıl Çıkarılır? 00:37
Boşanma Vekaleti Nasıl Çıkarılır? 217 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-vekaleti-nasil-cikarilir/ Boşanma süreci ile ilgili bilinmeyenleri Av. Rüya Beril Çetintaş ile konuştuk. Daha önce anlaşmalı boşanma, nafaka ve tazminat üzerine önemli bilgiler aldığımız Çetintaş'a şimdi de boşanma vekaletinin nasıl çıkarılacağını sorduk. Yanıtı MigrosTV'de!
boşanma davası 2012 09:55
boşanma davası 2012 149 izlenme - 6 yıl önce çavuşlu ilköğretim okulu 2012 sene sonu geceasi boşanma davası
Şiddet Gördüğü İçin Boşanmak İsteyenler Ne Yapmalıdır? 00:41
Şiddet Gördüğü İçin Boşanmak İsteyenler Ne Yapmalıdır? 173 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/siddet-gordugu-icin-bosanmak-isteyenler-ne-yapmalidir/ Boşanma davalarının kanayan yarası aile içi şiddet... Şiddet gördüğü için boşanmak isteyen tarafın ne yapması gerektiğini Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanı sıra eşlerden birinin kabul etmemesi durumunda boşanmanın gerçekleşip gerçekleşemeyeceği de bu videoda sizi bekliyor.
01:36
"Şiddet Görüyorum" Dedi, Toraman'a Boşanma Davası Açtı 71 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Toraman'ın eşi Eylem Yıldız 'şiddet gördüğü' gerekçesiyle mahkemeye başvurdu.
Kadının avukat tutmak ic?in maddi durumu yoksa barodan yardım alabilir mi? 02:04
Kadının avukat tutmak ic?in maddi durumu yoksa barodan yardım alabilir mi? 29 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe’ye konuk olan Astrolog-Doktor Şenay Yangel ve Avukat Yüksel Yangel değerli bilgiler verdi. Şenay Yangel’le burç yorumları, birbirleriyle uyumlu ve uyumsuz burçlar hakkında sohbet ettiğimiz programda Avukat Yüksel Yangel’le boşanma hakkında merak edilen konuları konuştuk. Her köşesinde farklı bir konuğu ağırlayan Nilgün Belgün'le 4 Köşe, her Perşembe saat 11:00'de MigrosTV'de sizlerle olacak. Ünlü konuklarla muhabbetler, MigrosTV şefinden lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları için takipte kalın!
Peruk Takıp Sosyal Medyada Kadınlarla Mesajlaşan Kocasına Boşanma Davası Açtı 00:47
Peruk Takıp Sosyal Medyada Kadınlarla Mesajlaşan Kocasına Boşanma Davası Açtı 4 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da peruk takıp kendini Facebook'ta bekar olarak tanıtıp başka kadınlarla yazışan bankacıya eşi 200 bin TL'lik boşanma davası açtı.
boşanma davası açtığı eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü 01:06
boşanma davası açtığı eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü 134 izlenme - 7 yıl önce elazığ cihan - elazığ'da bir kişi aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtığı eşini sokak ortasında boğazından bıçaklayarak öldürdü.