Hoşgeldiniz!

Bülent Kayabaş

Sevgilinin Bakkal Çırağına Vermesi - Bülent Kayabaş 02:22
Sevgilinin Bakkal Çırağına Vermesi - Bülent Kayabaş 698.217 izlenme - 3 yıl önce Bakkal çırağı yetiştirme ve koruma derneğinin sponsorluğundaki ikinci içeriğimizde bakkal çırağı olmanın ne kadar keyifli bir meslek olduğuna bir kez daha şahit oluyoruz. Diğer yandan Bülent Kayabaş'ın bıçaklama sahnesi Yeşilçam'daki en sağlam insan öldürme kesitlerinden biridir. Bu ayrıntıyı da gözden kaçırmamanızı öneririm.
Hülya Koçyiğit Tarzı Tecavüze Uğramak 03:54
Hülya Koçyiğit Tarzı Tecavüze Uğramak 317.713 izlenme - 4 yıl önce 1974 yapımı Çirkin Dünya isimli filmden zamanın ötesindeki Matrix efektleriyle bezeli dayak ve tecavüz sahnesini izleyeceksiniz. Şimdiye kadar en cömert pozlarını veren Hülya Koçyiğit ve bu filmin sadece italyanca dublajlısının nette gezmesi hayret uyardırmaktadır.
Zerrin Egeliler - Ne Kadar Da Büyük Oldu 01:17
Zerrin Egeliler - Ne Kadar Da Büyük Oldu 379.114 izlenme - 3 yıl önce Yalnız Kalp (Uçurum) filminden komik bir sahne. Zerrin Egeliler, Hadi Çaman ve Bülent Kayabaş'ın oynadığı filmde bardakları üst üste koyan Hadi Çaman, bardakların büyüklüğüyle şaşkınlığa uğruyor.
Mezhebi Geniş Yolcular (+18) 01:12
Mezhebi Geniş Yolcular (+18) 286.189 izlenme - 3 yıl önce Otuzbirci Bülent ve kankası Hadi'nin bindiği taksi oturgaçlı götürgeç vaziyetinde. taksici kökledikçe onlar da köklüyor. zaten Yeşilçam erotik filmlerinde bayanlar hep vermeye amadedirler. aslında yeri geldiğinde kaldırıp yer vereceksin, bunun adı kibarlıktır.
Oya Aydoğan Erotik Sahneler - Berduşlar Sosyetede. 01:30
Oya Aydoğan Erotik Sahneler - Berduşlar Sosyetede. 7.120 izlenme - 3 ay önce Filmin Konusu: İki işportacı arkadaşın sosyetedeki maceralarının öyküsü. Tür: Komedi Yapım Yılı: 1984 Yönetmen: Yücel Uçanoğlu Yapımcı: Sertaç Karan , Muhsin Kurşun Oyuncular: Hulusi Kentmen , Bülent Kayabaş , Oya Aydoğan , Öztürk Serengil , Eray Özbal
Yıldız Olmak İçin Soyunmalısın - Arzu Okay (Küfür İçerir) 03:04
Yıldız Olmak İçin Soyunmalısın - Arzu Okay (Küfür İçerir) 137.198 izlenme - 4 yıl önce Hikmet Taşdemir Kadar Ciğerden Hakaret Etmeyi Başaran Başka Bir Yeşilçam Aktörü Bugüne Kadar Görmemişsinizdir. Yıldız Şarkıcı Olabilmek İçin Bazı Fedakarlıklarda Bulunmak Hayatın Cilvesidir.
Süper Yıldız - Oktay, P... Avcısı Çakır Leyla'nın Tuzağında (1995) 03:40
Süper Yıldız - Oktay, P... Avcısı Çakır Leyla'nın Tuzağında (1995) 10.025 izlenme - 5 ay önce Dönemin meşhur dizisi Süper Yıldız'dan bir kesit. Öztürk Serengil ve Bülent Kayabaş gibi usta isimlerin yer aldığı dizi komik ve eğlenceli olmasının yanı sıra yerine göre aksiyon ve dram sahneleriyle de meşhurdur.. Bu bölüm de ise Cesur gazetecimiz Çakır Leyla, Oktay'ın penisi kesmek üzereyken işler planladığı gibi gitmez devamı videoda.... Dipçe: Yönetmen Temel Gürsu Senaryo Erdoğan Tünaş Yapımcı Kaya Ererez Hülya Avşar Zeynep - Çakır Leyla Reha Yeprem Oktay Bülent Kayabaş Zühtü Tanju Gürsu Müdür Almula Merter Gonca Öztürk Serengil Abbas Şahin
Hülya Koçyiğit Tarzı Tecavüze Uğramak 03:54
Hülya Koçyiğit Tarzı Tecavüze Uğramak 67.632 izlenme - 3 yıl önce 1974 yapımı Çirkin Dünya isimli filmden zamanın ötesindeki Matrix efektleriyle bezeli dayak ve tecavüz sahnesini izleyeceksiniz. Şimdiye kadar en cömert pozlarını veren Hülya Koçyiğit ve bu filmin sadece italyanca dublajlısının nette gezmesi hayret uyardırmaktadır. Daha geniş bilgi için; http://www.sinematurk.com/film_genel/2787/Cirkin-Dunya
Bahar Öztan vs Peta 01:43
Bahar Öztan vs Peta 43.529 izlenme - 3 yıl önce "I'd get naked to wear fur" şiarıyla çok yanlış yerden yola çıkan Bahar Öztan,sözünde duruyor ve kürk giyebilmek için soyunuyor. Anti-PETA eylemcisi olarak gözünü budaktan sakınmayan Bahar, Bülent Kayabaş'ın nazari dikkatini celbetmek için işe İlyas Salman'dan başlıyor. Ruh sağlığım için,yağmur espirisini duymazlıktan geldim, siz de öyle yapın bence. Künye: Ava Giden Avlanır - 1986 - Sami Güçlü
Bülent Kayabaş Zerrin Egeiler 02:51
Bülent Kayabaş Zerrin Egeiler 10.187 izlenme - 8 ay önce Sevdiği kadının, zengin kocası tarafından sürekli milyon dolarlara peşkeş çekildiği gören Bülent, bu durumdan kendine pay çıkartmıştır.
Hülya Koçyiğit Tarzı Tecavüze Uğramak (Öncesi) 08:06
Hülya Koçyiğit Tarzı Tecavüze Uğramak (Öncesi) 50.948 izlenme - 3 yıl önce 1974 yapımı "Çirkin Dünya" isimli filmdeki o vahim sahnelerden sonra bu olayların bir de başlangıcı olduğunu buldum. Hem de hatalarla, acizliklerle, vurdumduymazlıklarla dolu bir başlangıç. Meğersem kadının kocası doktor ve villalarında güzel bir hayat sürüyorlarmış ancak kapı çalıp o 3 psikopat belirene kadar. Geri kalanı anlatmayayım, buyrun "yapılan 7 hatayı" siz bulun ve yazın! İlgili Video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44327/hulya-kocyigit-tarzi-tecavuze-ugramak
31'den Çıldıran Adamın Duvara Hallenmesi 00:32
31'den Çıldıran Adamın Duvara Hallenmesi 31.207 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Süper Yıldız - Zühtü Dört Ayağının Üstüne Düşüyor 02:24
Süper Yıldız - Zühtü Dört Ayağının Üstüne Düşüyor 3.644 izlenme - 5 ay önce 1995 yılında yayınlanan Süper Yıldız dizisinin Zühtü karakterini canlandıran Bülent Kayabaş'ın nasıl dört ayak üstüne düştüğünü izliyoruz :)
Enişteyi Bıçakladım-(Pardon) 05:47
Enişteyi Bıçakladım-(Pardon) 3.701 izlenme - 5 ay önce Pardon filmi sorgu sahnesi ; İbrahim : Hayatta en uyuz olduğum laf landır , ben bu yüzden enişteyi bıçakladım.Enişte yedi canlı olduğu için bi bok olmadı.
Hızlı Giden Yorulur - Aydemir Akbaş & Bülent Kayabaş (1977 - 55 Dk) 55:23
Hızlı Giden Yorulur - Aydemir Akbaş & Bülent Kayabaş (1977 - 55 Dk) 844 izlenme - 2 ay önce Film, minibüs şoförlüğü yapan iki ailenin rekabetini konu edinir. Uçarlar ve Kaçarlar, minibüs şoförlüğü yapan iki ailedir. Küçük bir kasaba ile İstanbul arasında minibüs seferleri düzenleyen iki ailenin de amacı, kasabadaki tek minibüsçü olmaktır. Aralarındaki rekabet, İstanbul’dan getirtilen yeni minibüslerle devam eder. Minibüslerle birlikte Uçar ailesinin kızları Oya ve Sema ile Kaçar ailesinin oğulları Ali ve Veli de kasabaya döner. Her iki aile de akla gelmedik kampanyalarla halkın ilgisini çekmeye çalışır. Fakat bu rekabet, aşk ile sona erecek ve rakip aileler, evlilik bağı ile hem akraba hem de ortak olacaktır. Yönetmen:Ülkü Erakalın Senaryo:Suavi Sualp Yapımcı:Nazmi Özer Görüntü Yönetmeni:Muzaffer Turan Oyuncular:Aydemir Akbaş,Bülent Kayabaş,Necla Fide,Müge Güler,Tuncay Özinel,Ali Şen,Yüksel Gözen,Sevil Üstekin,Handan Adalı,Hadi Çaman,İlhan Daner
31 Çekmekten Çıldıran Adamın Mutlu Sonu 00:24
31 Çekmekten Çıldıran Adamın Mutlu Sonu 23.093 izlenme - 3 yıl önce Daha evvelden hapishanedeki azmış ve 31 çekmekten çıldırmış hallerine şahit olduğumuz Bülent Kayabaş, filmin sonunda mutlu sona kavuşur. Kadınlarla ne yapmalı: "Yatmalı" diyerekten. 31 Çekmekten Çıldırdım için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14636/31-cekmekten-cildirdim
Bülent Kayabaş ve Seksomanyaklığın Resmi 00:59
Bülent Kayabaş ve Seksomanyaklığın Resmi 10.203 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
31 Çekmekten Çıldırdım! 01:13
31 Çekmekten Çıldırdım! 18.991 izlenme - 3 yıl önce Bülent'in son şansıdır. Yıllardır bulunduğu hapishanede abazan hale düşmüş ve idamına 1 hafta kalmıştır. Sözleri miras için evlenmek isteyen bağyanı paralize edecektir. Ama Kayabaş'ın arzusu dişi olsun yeter sivrisinek bile olur kıvamındadır. Prison break bile bu kadar gerçekçi bir oyunculuk ortaya koyamaz, yemişim Scolfield kardeşleri der, olay yerinden uzaklaşırız. Yes mi?
31 Çekmekten Çıldırdım! 01:13
31 Çekmekten Çıldırdım! 7.358 izlenme - 4 yıl önce Bülent'in son şansıdır. Yıllardır bulunduğu hapishanede abazan hale düşmüş ve idamına 1 hafta kalmıştır. Sözleri miras için evlenmek isteyen bağyanı paralize edecektir. Ama Kayabaş'ın arzusu dişi olsun yeter sivrisinek bile olur kıvamındadır. Prison break bile bu kadar gerçekçi bir oyunculuk ortaya koyamaz, yemişim Scolfield kardeşleri der, olay yerinden uzaklaşırız. Yes mi?
Bülent Kayabaş - Nah Gidersin 00:50
Bülent Kayabaş - Nah Gidersin 4.517 izlenme - 3 yıl önce Şıllık - Bülent Kayabaş, Zerrin Egeliler, Hadi Çaman
Seri Katil ile Akşam Akşam Delirmeceler 06:37
Seri Katil ile Akşam Akşam Delirmeceler 2.493 izlenme - 1 yıl önce Akıl hastanesinden kaçan seri katil girdiği evdeki genç kadınla ev ve tren yolu içerisinde kovalamaca oynar.
Bülent Kayabaş Çıldırmış Olmalı 01:14
Bülent Kayabaş Çıldırmış Olmalı 16.106 izlenme - 8 yıl önce
Bülent Kayabaş'ın Kemal Sunal ile İlgili Masa Mizanseni Anısı 04:57
Bülent Kayabaş'ın Kemal Sunal ile İlgili Masa Mizanseni Anısı 5.882 izlenme - 3 yıl önce Bülent Kayabaş'ın Kemal Sunal ile yaşadığı masa mizanseni anısı. Her pazar Tvem ekranlarında yayınlanan kalplerimiz seni unutur mu yeşilçam programından alıntıdır.
Regular Show - Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi 01:47
Regular Show - Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi 7.539 izlenme - 3 yıl önce Hastası olduğum çizgi film Regular Show'un Bülent Kayabaş abimize selam çaktığı bölüm.
Zerrin Egeliler - Başka Hiçbir Yer Kabul Etmez Bizi 02:37
Zerrin Egeliler - Başka Hiçbir Yer Kabul Etmez Bizi 1.068 izlenme - 9 ay önce Kabadayı Böyle Sever (Sonsuz Aşk) - Bülent Kayabaş, Turgut Özatay, Zerrin Egeliler
Bir Gecede 17 Kez Seven Adam - Bülent Kayabaş 06:41
Bir Gecede 17 Kez Seven Adam - Bülent Kayabaş 7.231 izlenme - 3 yıl önce Bülent Kayabaş'ın Aydemir Akbaş'la benzer isimle çektiği Hayret 17 isimli filmden birkaç kesit izleyeceksiniz. Filmimizin başında Çığlık atan bağyan Banu Alkan'ın gençliğine çok benzemektedir fakat o olup olmadığına dair elimizde somut bir kanıtımız yoktur. Bağa mı dedin ve ülkemizde turistik amaçla gelmiş kadınların videolarını yarrak peşinde Türkiye'ye akın eden kişiler gibi göstermek dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Diğer bahsettiğimiz film için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10182/1-gecede-17-kere-sevilen-kadinin-drami
Bülent Kayabaş ve Seksomanyaklığın Resmi 00:32
Bülent Kayabaş ve Seksomanyaklığın Resmi 3.601 izlenme - 3 yıl önce 31 çekmekten çıldıran adam tiplemesi ile gönüllerde taht kuran bülent kayabaş bu sefer de seksomanyak pozuyla kalplerdeki yerini sağlamlaştırıyor, adeta ''bana seksomanyaklığın resmini çizebilir misin abidin?'' sorusuna yanıt veriyor. ilgili videolar: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14636/31-cekmekten-cildirdim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18661/31-cekmekten-cildiran-adamin-mutlu-sonu
Bülent Kayabaş - Era (Playback İçerir) 01:54
Bülent Kayabaş - Era (Playback İçerir) 3.793 izlenme - 3 yıl önce Film künyesi : Teşekkür Ederim Büyükanne (1975) Bülent abimiz bu filmde diskodaki şarkıcı rolündedir. Bu kesitte milletimizin playback konusunda ne kadar geliştiğini, jest ve mimiklerle bu olayı nasıl süsleyebildiğini göreceğiz. Alkışlıyorum bülent abimizi. Merak edenler için film konusu : Çapkın bir adam yurtdışında evlendiğini ve yeni eşiyle geleceğini oğullarına haber verir. Yaşlı başlı bir kadın beklerlerken büyük bir şoka uğrarlar çünkü gelen büyükanne çok güzel ve çok genç bir kadındır.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 04:29
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 4.240 izlenme - 5 yıl önce Burada Laf Çok'ta Mesut Yar'ın Konuğu Olan Bülent Kayabaş, Rol Aldığı Eski Filmlerden Birindeki Efsane Ölme Sahnesini Anlattı.
Bülent Kayabaş - Hem De Her Türlü Motordan 01:18
Bülent Kayabaş - Hem De Her Türlü Motordan 2.772 izlenme - 3 yıl önce Ne Olacak Şimdi - Hadi Çaman, Bülent Kayabaş, Zerrin Doğan