Hoşgeldiniz!

Bülent Kayabaş

Süper Yıldız - Oktay, P... Avcısı Çakır Leyla'nın Tuzağında (1995) 03:40
Süper Yıldız - Oktay, P... Avcısı Çakır Leyla'nın Tuzağında (1995) 16.955 izlenme - 5 yıl önce Dönemin meşhur dizisi Süper Yıldız'dan bir kesit. Öztürk Serengil ve Bülent Kayabaş gibi usta isimlerin yer aldığı dizi komik ve eğlenceli olmasının yanı sıra yerine göre aksiyon ve dram sahneleriyle de meşhurdur.. Bu bölüm de ise Cesur gazetecimiz Çakır Leyla, Oktay'ın penisi kesmek üzereyken işler planladığı gibi gitmez devamı videoda.... Dipçe: Yönetmen Temel Gürsu Senaryo Erdoğan Tünaş Yapımcı Kaya Ererez Hülya Avşar Zeynep - Çakır Leyla Reha Yeprem Oktay Bülent Kayabaş Zühtü Tanju Gürsu Müdür Almula Merter Gonca Öztürk Serengil Abbas Şahin
Bülent Kayabaş - Nah Gidersin 00:50
Bülent Kayabaş - Nah Gidersin 5.477 izlenme - 8 yıl önce Şıllık - Bülent Kayabaş, Zerrin Egeliler, Hadi Çaman
Bülent Kayabaş - Era (Playback İçerir) 01:54
Bülent Kayabaş - Era (Playback İçerir) 7.467 izlenme - 8 yıl önce Film künyesi : Teşekkür Ederim Büyükanne (1975) Bülent abimiz bu filmde diskodaki şarkıcı rolündedir. Bu kesitte milletimizin playback konusunda ne kadar geliştiğini, jest ve mimiklerle bu olayı nasıl süsleyebildiğini göreceğiz. Alkışlıyorum bülent abimizi. Merak edenler için film konusu : Çapkın bir adam yurtdışında evlendiğini ve yeni eşiyle geleceğini oğullarına haber verir. Yaşlı başlı bir kadın beklerlerken büyük bir şoka uğrarlar çünkü gelen büyükanne çok güzel ve çok genç bir kadındır.
Regular Show - Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi 01:47
Regular Show - Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi 9.347 izlenme - 8 yıl önce Hastası olduğum çizgi film Regular Show'un Bülent Kayabaş abimize selam çaktığı bölüm.
Bülent Kayabaş'ın Kemal Sunal ile İlgili Masa Mizanseni Anısı 04:57
Bülent Kayabaş'ın Kemal Sunal ile İlgili Masa Mizanseni Anısı 6.015 izlenme - 8 yıl önce Bülent Kayabaş'ın Kemal Sunal ile yaşadığı masa mizanseni anısı. Her pazar Tvem ekranlarında yayınlanan kalplerimiz seni unutur mu yeşilçam programından alıntıdır.
Süper Yıldız - Zühtü Dört Ayağının Üstüne Düşüyor 02:24
Süper Yıldız - Zühtü Dört Ayağının Üstüne Düşüyor 3.899 izlenme - 5 yıl önce 1995 yılında yayınlanan Süper Yıldız dizisinin Zühtü karakterini canlandıran Bülent Kayabaş'ın nasıl dört ayak üstüne düştüğünü izliyoruz :)
Bülent Kayabaş - Serbest Düşüş 00:40
Bülent Kayabaş - Serbest Düşüş 3.567 izlenme - 8 yıl önce Bülent Kayabaş intihar provasını feci şekilde sonlandırıyor. Bir rolün hakkı anca böyle verilirdi. Olayın ehemmiyetini 30. saniyede kadraja giren koldan anlayabiliriz... Not: Bu sahnede dublör kullanılmamıştır...
Seri Katil ile Akşam Akşam Delirmeceler 06:37
Seri Katil ile Akşam Akşam Delirmeceler 2.789 izlenme - 6 yıl önce Akıl hastanesinden kaçan seri katil girdiği evdeki genç kadınla ev ve tren yolu içerisinde kovalamaca oynar.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 3.545 izlenme - 10 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş.
Görgüsüzler - Karadayı'nın Hırsı 00:52
Görgüsüzler - Karadayı'nın Hırsı 2.898 izlenme - 8 yıl önce Murat isimli fakir bir kumarbazın zengin olmak için iyi para getiren kumarhanelerde oynaması gerekmektedir. Sonunda parayı bulur ve iyi bir kumarhaneye gelir ve Karadayı ile kumar oynar, Murat hile ile 6 Milyon TL kazanır. Karadayı, Murat'ın hile yaptığını anlayınca Murat'ın peşine düşer. Karadayı sonunda Murat'ı bulur ama daha önce kumarda her şeyini alan moruğun sayesinde Murat'a ulaşamaz. Hırsını serin suların arasında batan bir kayığın içinde almak ister.
Ne Olacak Şimdi - Rifi 00:46
Ne Olacak Şimdi - Rifi 2.610 izlenme - 8 yıl önce Atıf Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği, başrollerini Levent Kırca ve Nevra Serezli'nin paylaştığı, Şener Şen, Perran Kutman, Adile ve Selim Naşit, Bülent Kayabaş ve daha birçok mükemmel oyunculukların olduğu filmden minik bir sahne. Orhan(Levent Kırca),karısı Özden'in(Nevra Serezli) erkek arkadaşı Rıfat'a(Bülent Kayabaş) "rifi" diye seslenmesine fena halde bozulmaktadır. Bu şikayetini bir dost sohbetinde arkadaşına açar...
Göt Muhabbeti 00:22
Göt Muhabbeti 2.050 izlenme - 8 yıl önce Zaman zaman gerçek, içerdiği duygusal ve güçlü etki ile kendi mecazını bastırır. Takdir yada etkilenme duygusunu ifade etmek için kullanılan mübalağanın önüne geçebilecek tek şey kavramın kendisidir. Güzel Abimiz Can Yücel'in de dediği gibi; "-Bizim köyde göte göt derler hakim bey."
Görgüsüzler Film Müziği (1982) 02:53
Görgüsüzler Film Müziği (1982) 1.946 izlenme - 8 yıl önce Görgüsüzler filmi, 1982 yılında Gırgıriye ekibiyle çekildi. Gırgıriye serisi gibi efsane oldu. Senaryo, az değişik konularıyla daha sonraki filmlere ve dizilere de konu oldu. Filme Gülşen Bubikoğlu ile Müjdat Gezen gene sevgilidir ve Perran Kutman gene Gülşen'in annesidir. Münir Özkul'da bu filmde Müjdat gezenin babası yerine amcası olur. Bülent Kayabaş, Gırgıriye'de olduğu gibi kötü adamdır. Müziklerde gene eÖzlem Uluğaşkun'un sesi vardır.
Abuk Sabuk Bir Film - Güldürme Denemesi 01:03
Abuk Sabuk Bir Film - Güldürme Denemesi 1.581 izlenme - 8 yıl önce 1990 yapımlı "Abuk Sabuk Bir Film" filminden bir kesit. bir miras sonucu ülkenin sayılı zenginlerinden olan Ademoğlu(Kemal Sunal) yüzü film boyunca hiç gülmemektedir. yarışma düzenlenir ve güldürebilene büyük para ödülü verilecektir. dombili ağabeyimiz farklı bir yöntem kullanır fakat ademoğlu'nu güldürme konusunda başarılı olamaz.
En Gerçekçi Öldürme Sahnesi - Bülent Kayabaş 00:41
En Gerçekçi Öldürme Sahnesi - Bülent Kayabaş 1.301 izlenme - 8 yıl önce 1979 yapımı, yönetmenliğini Yücel Uçanoğlu‘nun yaptığı, Sev Beni-Sımsıcak adlı (erotik-aksiyon) filmden, Bülent Kayabaş‘ın, cinayet işlediği sahneyi sunuyoruz. Kısa ama çok enteresan bir sahne (!).(ordan burdan alıntıdır) Filmden bir başka kesit; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55041/sevgilinin-bakkal-ciragina-vermesi-bulent-kayabas
Ekti Balik - Aydemir Akbaş (Film: Gazino Bülbülü) 06:28
Ekti Balik - Aydemir Akbaş (Film: Gazino Bülbülü) 2.089 izlenme - 8 yıl önce Ne Picasso Ne Dali eğer sürrealizm diye bir şey varsa bunun en büyük eserini Aydemir Akbaş vermiştir arkadaş! Afrika yerel kıyafeti giymiş kız, dansöz, bağlamacı, playboy kıyafetli kız, biribirini kırbaçlayan kızlar nereden geldiği belli olmayan klarnet ve darbuka sesleri ve muhteşem şarkı Ekti Balik...İşte Sürrealizm İşte Aydemir Akbaş.
Sadece Paramın Değil Karımında Girdi Çıktılarını İdare Edeceksin 01:33
Sadece Paramın Değil Karımında Girdi Çıktılarını İdare Edeceksin 1.508 izlenme - 8 yıl önce Hadi Çaman sadece en yakın arkadaşı ve ortağı Bülent Kayabaş'a güvenmektedir, karısını ve işlerini ona emanet etmek ister.
31 den Çıldıran Bülent Marşı - Yes mi? 01:16
31 den Çıldıran Bülent Marşı - Yes mi? 1.402 izlenme - 8 yıl önce Cep telefonlarına melodi, bebelere balon, bülüye selam. İlgili video için de buyrun burdan yakın: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14636/31-cekmekten-cildirdim
Bülent Kayabaş - O İşi Sen Yapmazsan Başkası Yapacak 01:33
Bülent Kayabaş - O İşi Sen Yapmazsan Başkası Yapacak 873 izlenme - 8 yıl önce Şıllık - Bülent Kayabaş, Zerrin Egeliler, Hadi Çaman
Baba Zula - Seksek (Pardon Film Müziği) 00:44
Baba Zula - Seksek (Pardon Film Müziği) 1.527 izlenme - 8 yıl önce Türk Sinemasının en baba,en çok kalite kokan filmlerinden olan Pardon'un garip olaylar esnasında çalan bir tema müziği vardı hatırlarsanız, ahan da o müziğin de sahibi adı gibi baba olan Baba Zula'nındır, keşke daha uzun olsaymış dedirtiyor, insana gerçekten. Sakın kulaklıkta felan dinlemeyin insanı Vertigo eder imanıma, kulak çınlaması da cabası, adam gibi masaüstü kulaklığıyla dinle.
Türk Usulü Frankenstein - Bülent Kayabaş 02:05
Türk Usulü Frankenstein - Bülent Kayabaş 1.656 izlenme - 8 yıl önce Türkler Franskenstein filmini çekseydi, sonuç ne olurdu sorusuna alkışlarlayaşıyorum.com'dan tokat gibi bir cevap geliyor. İzlerken yadigar sinemamızın dünya ötesi senarist ve yönetmenler sahip olduğunu bir kez daha anlayacağız. İnanmıyorsanız izleyin, efendim. Film Künyesi; Sevimli Frankenstein (1975) Tam film için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67858/sevimli-frankenstein-bulent-kayabas-1975-85-dk
Ne Olacak Şimdi - Çocukluk Aşkı 01:30
Ne Olacak Şimdi - Çocukluk Aşkı 1.645 izlenme - 8 yıl önce Atıf Yılmaz' ın yönettiği, nevra serezli, levent kırca, şener şen, perran kutman, adile naşit, bülent kayabaş gibi efsane isimlerin oynadığı kadın erkek ilişkilerini konu alan enfes filmde orhan karakterini canlandıran levent kırca' nın çocukluk aşkını anlattığı komik kesit.
Çapkın Kızlar Fragman (1975) 03:22
Çapkın Kızlar Fragman (1975) 1.784 izlenme - 8 yıl önce Aydemir Akbaş, Ali Poyrazoğlu, Bülent Kayabaş ve Perihan Savaş'ın oynadığı 1975 yapımı bir film. Film esasen 1959 yapımı "Some Like It Hot " adlı filmin Türk versiyonu. Orjinalinde Jack Lemmon, Tony Curtis ve Marlyn Monroe gibi ünlüler oynamış.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 1.344 izlenme - 8 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87393/asiri-inandirici-olum-sahnesi-kareteci-kiz
Hangi Örgüttensin - Pardon 00:42
Hangi Örgüttensin - Pardon 676 izlenme - 6 yıl önce Yakın zaman da hayatını kaybeden Bülent Kayabaş'ın Pardon filmin de Ferhan Şensoy ile olan sahnesini izliyoruz.
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 2. Bölüm 43:01
Sen Allah'ın Bir Lütfusun - 2. Bölüm 1.698 izlenme - 8 yıl önce İki yıllık bir aranın ardından 1998 yılında 'Sen Allahın Bir Lütfusun' adlı albümü müzik marketlerdeki yerini alır. Albüm, Selçuk Tekay´ın yanında Kerem Ökten´in yönetmenliği ve aranjörlüğünde gerçekleşir. Albümle aynı adı taşıyan Serdar Ortaç imzalı parça, Sen Allahın Bir Lütfusun, başta 1998 yılının ödüllerini verildiği 5. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde TSM En İyi Kadın sanatçı ödülünü Ebru Gündeş'e 4. ve son kez kazandırmakla beraber, yine aynı ödül töreninde yılın en iyi şarkısı ödülüne aday gösterilir. 'Sen Allahın Bir Lütfusun' albümünde on iki şarkı yer alır. Ebru Gündeş'in 1998 Eylül'ünde çekimlerine başlanıp 5 bölüm stoklandıktan sonra TV'deki ekonomik kriz nedeniyle yayını Mart 1999'a ertelenen ve Haziran sonunda yayınlanan 15. bölümüyle final yapan dizisi 1998 TV krizi neydi: Reklam verenler kanallara pahalı diye reklam vermek istemeyince kanallar da reklamsız dizi yayınlamak yerine dizi yayınlarını durdurmuştu. O dönem bütün TV kanallarını etkileyen ekonomik kriz nedeniyle ücretlerini düşürmek istemeyen dizilerden bölüm başına 130 milyar maliyeti olan diziler yayından kaldırılmış. Krizden sonra kimisi yayına dönmüş kimisi sona ermiştir(alıntıdır)
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 04:29
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 1.398 izlenme - 8 yıl önce Burada Laf Çok'ta Mesut Yar'ın konuğu olan Bülent Kayabaş, dünyaca ünlü olan aşırı inandırıcı ölüm sahnesini anlatmış efenim.
Devlet Kuşu - Karışık Sahneler - Kemal Sunal 10:24
Devlet Kuşu - Karışık Sahneler - Kemal Sunal 876 izlenme - 8 yıl önce Devlet Kuşu, Orhan Kemal'in aynı adlı kitabından uyarlanan 1980 yapımı bir Türk filmi. Senaryosunu Orhan Aksoy'un yazdığı filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini ise yine Memduh Ün üstlenmiştir. Film komedinin yanında dram öğeleri de içerir. 1961 yapımı Avare Mustafa filminin yeniden çevirimdir. Bu filmi de Memduh Ün çekmişti. Filmin Özeti; Mustafa gecekondu mahallesinde oturmaktadır. Komşu kızı Aynur'u sevmekte ve mahalledeki arkadaşları Sülo ve Murat'la birlikte aylaklık etmektedir. Birgün mahallelerine gelen Zülfikar adındaki zengin bir işadamı mahalleye kızı Hülya'nın adını vereceği bir apartman inşa ettirmeye başlar. Mustafa'nın babasıda inşaatın bekçisi olur. Babasıyla inşaatı görmeye gelen Hülya burada ünlü İtalyan aktör Jean Paul Belmondo'ya benzettiği Mustafa'yı görür ve aşık olur. Ailesinin baskısıyla Zülfikar ve Hülya'ya yakınlaşmaya başlayan Mustafa gün geçtikçe Aynur'dan ve arkadaşlarından kopmaktadır. Ailesini fakirlikten kurtarmak için Hülya'yla evlenmeyi düşünen Mustafa sonunda paranın mutluluk getirmeyeceğinin farkına varır ve mahallesine, Aynur'a geri döner. Video kaset çekimi oldugu için hd değil. Oyuncular; Kemal Sunal , Serpil Çakmaklı , Reha Yurdakul , Hüseyin Kutman , Mehtap Ar , Bülent Kayabaş , Yadigar Ejder , Merih Fırat , Zehra Uçar , Şeref Çokşeker , Nermin Özses , Muhteşem Durukan , Alpay İzer , Sabahat İzgü , Reşit Çildam , Yılmaz Kurt , Süheyl Eğriboz , Memduh Ün , Niyazi Gökdere Bu da Mustafa karakterinin odasında asılı olan ve Belmondo'ya benzediği fotoğraf. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/c/c0/Devlet_Kuşu_-_Belmondo_Mustafa.png
Diyemedim - Ümit Besen 02:40
Diyemedim - Ümit Besen 839 izlenme - 8 yıl önce Ümit Besen ve Banu Alkan'ın başrollerini paylaştıkları Nikah Masası filminden diyemedim şarkısı.
Fasulye - Susturucunun takılabileceği yerler 02:12
Fasulye - Susturucunun takılabileceği yerler 690 izlenme - 8 yıl önce Türk sinemasında değeri bilinmeyen filmlerden biri Fasulye.İnce esprileri ve usta oyuncuların performansıyla güzel bir film.Sahnede işadamı(mafya babası)rolüyle Bülent kayabaş döktürüyor.İzleyin pişman olmazsınız.