Hoşgeldiniz!

bumblebee

Mega Optimus Prime 00:21
Mega Optimus Prime 99.675 izlenme - 2 yıl önce Decepticon'larla mücadelede Optimus Prime şimdi daha büyük ve daha güçlü! Mini-Con'larla Optimus Prime’ın gücüne güç kat!
Transformers Movie Bumblebee vs Barricade TÜRKÇE DUBLAJ 04:27
Transformers Movie Bumblebee vs Barricade TÜRKÇE DUBLAJ 53.411 izlenme - 5 yıl önce
Transformers Gala 00:26
Transformers Gala 1.057 izlenme - 8 ay önce Transformers macerası yeni bölümlerle devam ediyor! Robots In Disguise macerasını, 4 Aralık'taki galaya katılıp, Bumblebee ve Optimus Prime ile tanışarak herkesten önce izlemeye ne dersin? Detaylar transformersgala.com'da!
Optimus Prime ve Bumblebee Forum Bornova'da! 00:11
Optimus Prime ve Bumblebee Forum Bornova'da! 1.305 izlenme - 9 ay önce Optimus Prime ve Bumblebee ile tanışma zamanı! 7-16 Ekim arası Forum Bornova'ya gel büyük buluşmayı kaçırma!
Power Surge Bumblebee & Weaponizer Mini-Con 00:21
Power Surge Bumblebee & Weaponizer Mini-Con 1.057 izlenme - 9 ay önce İşte görünenden daha fazla: Power Surge Bumblebee! Decepticon'lar ile mücadelede Weaponizer Mini-Con'lar gücüne güç katmaya hazır!
Robots in Disguise yeni bölümlerle devam ediyor! 00:30
Robots in Disguise yeni bölümlerle devam ediyor! 891 izlenme - 7 ay önce Bumblebee'nin yeni takım arkadaşlarıyla tanışmaya hazır mısın? Robots in Disguise'ın yeni bölümleri Cartoon Network'te başladı!
Transformers 3 Bumblebee Vs Soundwave 02:58
Transformers 3 Bumblebee Vs Soundwave 1.457 izlenme - 3 yıl önce Bumblebee Ve Soundwave İn Harika Kapışması
Kasabian - Bumblebee (Official Video) 04:14
Kasabian - Bumblebee (Official Video) 643 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics) Gettin' a message? A message for me I'm caught up in love, and I'm in ecstasy What can I do now, when nothing's the same? And all that i know, I wanna do it again Life is so simple when you are with me 'Cause when we're together, I'm in ecstasy I'm in ecstasy I'm in ecstasy I'm in ecstasy Everybody go! All you pretty things, get on board this mothership All you've got to be is ready for action, baby Don't think I'm twisted, as a matter of fact Welcome me now to the second act I fought off robots, and a man in a suit Wear off the soles of your monkey boots I can't get enough of the sunshine I can't get enough of the moonlight And all the colours that are coming on strong Trying to hold on Trying to move on Can't get enough of the oceans Can't get enough of the mantra All we will ever be is ecstasy We're in ecstasy We're in ecstasy We're in ecstasy Everybody go! All you pretty things, get on board this mothership All you've got to be is ready for action, baby I can't get enough of the sunshine I can't get enough of the moonlight And all the colours that are coming on strong Trying to hold on Trying to move on Can't get enough of the oceans Can't get enough of the mantra All we will ever be is ecstasy We're in ecstasy We're in ecstasy We're in ecstasy Everybody go! All you pretty things, get on board this mothership All you've got to be is ready for action, baby Ready for action, baby Ready for action, baby
Transformers 5:The Last Knight / Transformers 5: Son Şövalye Kamera Arkası 08:00
Transformers 5:The Last Knight / Transformers 5: Son Şövalye Kamera Arkası 18 izlenme - 3 hafta önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Bambi - Sweet Little Bumblebee 03:13
Bambi - Sweet Little Bumblebee 398 izlenme - 3 yıl önce Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Sweet little bumble bee I know what you want from me Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Sweet little bumble bee More than just a fantasy Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da My heart skips a beat When you walk in the room I go boom, boom, boom You go zoom, zoom, zoom You're my playboy, playtoy Love you, my friend I wanna be with you until the end I give my heart and my soul to you To make you see it's true I'm so confused, baby, can't you see? Please come rescue me Sweet little bumble bee I know what you want from me Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Sweet little bumble bee More than just a fantasy Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da I started to cry When you walked out that door You go bye, bye, bye I go why, why, why I'm so lonely and only Waiting for you To come back and tell me I love you I give my heart and my soul to you To make you see it's true I'm so confused, baby, can't you see? Please come rescue me Sweet little bumble bee I know what you want from me Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Sweet little bumble bee More than just a fantasy Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Sweet little bumble bee I know what you want from me Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Sweet little bumble bee More than just a fantasy Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da Oh-o-o-oa, oh-o-o-o Dup-i-dup-i-do la da Dup-i-dup-i-do la da
Shine - Atın İntikamı 02:03
Shine - Atın İntikamı 349 izlenme - 2 yıl önce David Helfgott isimli bir müzik dehasının hayatını anlatan, Shine isimli filmden muhteşem bir sahne. Psikyatrik rahatsızlığı nedeniyle tüm dünyada tanınmasını sağlayacak bir kariyer yapma fırsatını yıllar önce kaçırmış berduş kılıklı piyanistimiz bir bardan içeri girip tozlu piyanonun başına geçer.Restoranın çemçük ağızlı, zik kafalı piyanist şantözü kendince adamımızla dalga geçip, o tip insanlara özgü, yavşak sırıtış eşliğinde müşterilerden prim toplamak için ''nasıl koydum lafı allahın dilencisine'' edasıyla etrafını süzerken abimiz Flight of The Bumble bee'yi çalmaya başlar.Niyeti o kıl adamı göt etmek filan değildir hatta o adamın farkında bile değildir. Evet vardır , etrafında gözüne kestirdiği, gariban gördüğü tiplerle dalga geçerek patronunun, beğendiği kızın, öğretmeninin, hocasının, arkadaşının takdirini toplamaya çalışanlar İşte bu tip ibiniler için gelsin videomuz.Nerde bi garip görse halini hatrını soranların sitesi.
Bumblebee Vs Barrica 08:42
Bumblebee Vs Barrica 295 izlenme - 4 yıl önce Bumblebee Vs Barrica
The Bellydance of the Bumblebee / Mesut Uğurel 03:23
The Bellydance of the Bumblebee / Mesut Uğurel 379 izlenme - 7 yıl önce Orjinali: Nicolai Rimsky korsakov Eser: The Bellydance of the Bumblebee / Balarısı suiti Yorumlayan ve Düzenleyen: Mesut Uğurel
Transformers Serisi Hakkında Bilinmeyenler 09:39
Transformers Serisi Hakkında Bilinmeyenler 11 izlenme - 3 hafta önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Yuja Wang - The Flight Of The Bumble-Bee (Baş Döndürebilir) 01:42
Yuja Wang - The Flight Of The Bumble-Bee (Baş Döndürebilir) 143 izlenme - 2 yıl önce Nikolai Rimsky-Korsakov Tarafından 1899-1900'de Yazılan Parça. Ablamız Çok Güzel İcra Etmiş. Afiyet Olsun.
Bobby Mcferrin & Yo - Yo Ma - Flight Of The Bumblebee 01:09
Bobby Mcferrin & Yo - Yo Ma - Flight Of The Bumblebee 71 izlenme - 2 yıl önce Büyük Jazzcı, acapellacı Bobby McFerrin ustayla, Grammy ödüllü Çin asıllı Amerikan çellist Yo-Yo Ma, Nikolai Rimsky-Korsakoff'un "The Tale of Tsar Saltan" adli 4 perdelik operasından bir bölüm olan Flight of the Bumblebee'yi çok değişik bir şekilde yorumlamışlar. Dinleyelim.
Sinemaskop 30.bölüm 43:47
Sinemaskop 30.bölüm 3 izlenme - 3 hafta önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
the bumblebee flies anyway 02:16
the bumblebee flies anyway 168 izlenme - 6 yıl önce geçmişini hatırlamak isteyen bir genç aynı zamanda geleceğini de tehlikeye sokmaktadır..
the bumblebee flies anyway fragmanı 1 01:36
the bumblebee flies anyway fragmanı 1 52 izlenme - 6 yıl önce geçmişini hatırlamak isteyen bir genç aynı zamanda geleceğini de tehlikeye sokmaktadır..
İçki Şişelerinden Senfoni Yapmak 00:31
İçki Şişelerinden Senfoni Yapmak 21 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci evi olduğunu tahmin ettiğimiz evde 3 arkadaş biriken şişelerin depozitolarını almadan önce son bir hatıra çekelim sanatımızı icra edelim demişler ve bu vidyoyu çekmişler, izliyoruz. Şişe sayısı:101 Orj: Flight of the Bumblebee ( Rimsky-Korsakov )